Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811554 defa)

0 Üye ve 82 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #6510 : 13 Ocak 2023, 14:18:52 »
Doğru üstad. Bizi en son bir başka İtalyan, Abbondanza, hem de GS'ye çakarak şampiyon yaptıydı en son. İtalyanlardan yana şansımız iyidir. EYT'li Castellani dışında tabi.

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #6511 : 13 Ocak 2023, 17:05:31 »
Sanırım Pelin Gui ilacı olan Santerelli işini bitirdi.

Çevrimiçi Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #6512 : 13 Ocak 2023, 17:17:25 »
İnşallah

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #6513 : 13 Ocak 2023, 19:56:46 »
Boşuna dememişler akıl akıldan üstündür diye.Avrupa'yı hiç düşünmedim.Basketbolda Euroleaguede oyadığımız açin aklım ordaki rafta kalmış.Bende neden yabancı oyuncu kotasını şişiriyoruz dedim.
Macris konusuna gelince dediğim gibi siz daha iyi tanırsınız.Burda seyrettiğim kadarıyla aman aman bir oyuncu göremedim.Naz'ı neden yolladıklarını onun için anlamadım.Hatta çok sade ,gösterizsiz oynayan Buse bile bende bir tık önde gelmişti.Dilerim açılır.
Birde fırsatını yakalamışken,Ali Koç için Egonu transferi için çok uğraştı denilmişti peki bu ekonomik durumu ayarlayabildilerse neden İsabelle Haak için uğraşılmadı?En son ki Vakıf Başarılarının altında Haak ve Gabi vardı.Boskovic'de çok imrendiğim tek kişilik bir takımam. Artık o takımdan başka takıma gitmez gibi .Egonu'da okadar gözümde yok.
Macris transferinin maliyetlede alakası vardır abi Naz pahalı bir oyuncu üstüne Eda ile arası açık deniyor sürekli bunlarda etkilemiştir süreci. Şu ana kadar dalgalıydı performansı haklısın vargas’ın gelişi pasörü de rahatlatır lazareva’ya güvenemiyorsun ana ve meliha’da ortada macrise bir şey diyemiyorum doğrusu asıl sıkıntı hoca da ama isimlere takılmıyorum ben çok
Haak ve Vargas bize lüks kaçar yoksa bende çok isterdim Haak’ı ama menajerlerin istediği oyuncular geliyo gidiyor ne desek boş

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #6514 : 13 Ocak 2023, 20:25:35 »
Macris transferinin maliyetlede alakası vardır abi Naz pahalı bir oyuncu üstüne Eda ile arası açık deniyor sürekli bunlarda etkilemiştir süreci. Şu ana kadar dalgalıydı performansı haklısın vargas’ın gelişi pasörü de rahatlatır lazareva’ya güvenemiyorsun ana ve meliha’da ortada macrise bir şey diyemiyorum doğrusu asıl sıkıntı hoca da ama isimlere takılmıyorum ben çok
Haak ve Vargas bize lüks kaçar yoksa bende çok isterdim Haak’ı ama menajerlerin istediği oyuncular geliyo gidiyor ne desek boş
'' menajerlerin istediği oyuncular geliyo gidiyor''Doğrumu bu?Baskettede geçerlimi? Yani Arzu özyiğitin elindemi? Müzmin sakat Stokes onun yüzündenmi kaldı?Epoupa'yı aldıran aynı kişiyse neden gıcık olduğum ortada .

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #6515 : 13 Ocak 2023, 21:08:58 »
'' menajerlerin istediği oyuncular geliyo gidiyor''Doğrumu bu?Baskettede geçerlimi? Yani Arzu özyiğitin elindemi? Müzmin sakat Stokes onun yüzündenmi kaldı?Epoupa'yı aldıran aynı kişiyse neden gıcık olduğum ortada .
Kadın basketi bilmem ama voleybolda geçerli terzic arina vargas lazareva(tam emin değilim) aynı şirketin oyuncusu zaten vargas’ı çine götürende menajerlik şirketi ismide sb comunity olması lazım arina’nın annesi rusya ayağını yönetiyor 😀
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2023, 21:09:44 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #6516 : 13 Ocak 2023, 21:18:01 »
Eczacıbaşı Dynavit, Sırp pasör çaprazı Tijana Bošković’in Milano(Monza) ile görüşmelere başladığını KAP’a bildirdi

İlginç. Keske biz alabilseydik su kadini. Eczacıbaşı gibi loser bir takımda heba etti kariyerini.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #6517 : 13 Ocak 2023, 21:23:49 »
Kadın basketi bilmem ama voleybolda geçerli terzic arina vargas lazareva(tam emin değilim) aynı şirketin oyuncusu zaten vargas’ı çine götürende menajerlik şirketi ismide sb comunity olması lazım arina’nın annesi rusya ayağını yönetiyor 😀
Tamam ben yanlış anlamışım

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #6518 : 13 Ocak 2023, 21:25:36 »
Eczacıbaşı Dynavit, Sırp pasör çaprazı Tijana Bošković’in Milano(Monza) ile görüşmelere başladığını KAP’a bildirdi

İlginç. Keske biz alabilseydik su kadini. Eczacıbaşı gibi loser bir takımda heba etti kariyerini.
Ben şok şokşok.Boskovic Eczacıdan ayrılıyor ve Fenerbahçe ilgilenmemişmi?Bu gün yazıştık ya o bir yere gitmez dedim tüh ağzıma biber sürecem.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #6519 : 13 Ocak 2023, 21:36:10 »

troll haber abi bu

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #6520 : 13 Ocak 2023, 21:39:50 »
troll haber abi bu
Oyledir cunku mesneti yok gibi ama su da var bosko gerçekten harcanıyor orada.
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2023, 21:40:00 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #6521 : 13 Ocak 2023, 21:41:13 »
Oyledir cunku mesneti yok gibi ama su da var bosko gerçekten harcanıyor orada.
aynen öyle abi, ya hocalar kötü oluyor yada etrafındaki oyuncular ama çok bağlı oraya kariyerini çöpe atıyor resmen ellerinde maja-bosko var hoca ferhat :D
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2023, 21:41:26 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #6522 : 13 Ocak 2023, 22:30:57 »
troll haber abi bu
En çok ben Trollendim galiba.Sazanım heryere atlıyorum.Vallaha gerçek olsa yatamazdım.Boskovic'in geçenlerde hayatı ele alındı.Artık başka takıma gitmez dedim.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #6523 : 14 Ocak 2023, 11:02:17 »
Dolaşan söylentilere göre önümüzdeki sezon ıçın Eczacıdan Beyza ve Hande ile anlaştığımız söyleniyor.Hande hücumda iyi ama manşet sıkıntı.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #6524 : 15 Ocak 2023, 11:37:14 »
Vargas’ı açıkladılar sene sonuna kadar taraftar uçuyor gene müstehak size ne diyim