Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811422 defa)

DesperateCry ve 87 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1065 : 15 Nisan 2014, 15:36:23 »

Lloyd mu Leo mu diyenler için geçen yıl F4 3 lük maçını tekrar bir izlesinler derim sadece.

Yari final macinida, benchden girip cevirdi maci  resmen

Sent from my iPhone using Tapatalk

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1066 : 15 Nisan 2014, 15:38:16 »
patatese döndü ne demek rufat , o nasıl bir tabir yahu , Burak ile çok yazışıyorsun twitterda :)

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #1067 : 15 Nisan 2014, 15:39:13 »
Hiç iç açacı transfer haberleri gelmiyor üfffff sıkıldım vallaa.Niye Fenerbahçe Thaisa ile anlaştı  Garay ile 1 yıl devam kararı aldı,Kim ile 3 yıl sözleşmeyi uzattı haberleri çıkmıyor.
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1068 : 15 Nisan 2014, 15:41:03 »
geçen sene ne oldu ayrıca bi detay yazsana rufat  hatırlayamadım
« Son Düzenleme: 15 Nisan 2014, 15:41:26 Gönderen: Cem Ağrak »

• Üye
« Yanıtla #1069 : 15 Nisan 2014, 15:41:06 »

patatese döndü ne demek rufat , o nasıl bir tabir yahu , Burak ile çok yazışıyorsun twitterda :)

Ne diyeyim abi baska 2 senedir kotu durumda acik ve nef

• Üye
« Yanıtla #1070 : 15 Nisan 2014, 15:42:16 »

Hiç iç açacı transfer haberleri gelmiyor üfffff sıkıldım vallaa.Niye Fenerbahçe Thaisa ile anlaştı  Garay ile 1 yıl devam kararı aldı,Kim ile 3 yıl sözleşmeyi uzattı haberleri çıkmıyor.

Hocam Kim 3 yillik sozlesmeyi uzatti cok abarti olmamis mi :D

Saka maka biryana transfer dedikodularindan hic memnun degilim.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1071 : 15 Nisan 2014, 15:43:16 »
lloyd üst seviyelerde neler yaptı casak ( cidden soruyorum tam hatırlayamadım )

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #1072 : 15 Nisan 2014, 15:43:42 »
Hocam Kim 3 yillik sozlesmeyi uzatti cok abarti olmamis mi :D

Saka maka biryana transfer dedikodularindan hic memnun degilim.

Kim gibi bir oyuncu için az bile:))) Valla benimde içimi afakanlar bastı. Hani şu belirsizlik beni deli ediyor. Herkesle adımız çıkıyor üfff ne tiksinç bir durum
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #1073 : 15 Nisan 2014, 15:46:32 »

Bu arada adları Fenerbahçe ile anılan Bosetti ve Lloyd bu sene çok büyük ihtimal İtalya Ligi finalinde karşılaşacaklar.

FENERBAHÇE

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1074 : 15 Nisan 2014, 15:48:36 »
Sadece kariyerle oyuncu alınmasına karşıyım.Alttan gelen yeni yetenekler var.İsmi var diye bu sene Kleizayı aldık.Ne verdi ? Hiçbişey.Şimdi oraya kariyeri Kleizayla kıyaslanamayacak Lauvergneyi alalım diye neler yapıyoruz.Leoyla lloydun başarılarını kıyaslanamaz çünkü biri 25 biri 35 yaşında.Lo bianco lloydun yaşındayken daha çok başarı kazanmış olsa bile üst seviyelerde son yıllarda lloydun neler yaptığını gördük.Şuan en öne çıkan pasör konumunda fakat stres kırığı onu hep 1-2 adım geriye atıyor
baketbol ile voleybol farklı sporlar ama  ben o kıyasa çok karşıyım.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #1075 : 15 Nisan 2014, 15:49:05 »
Neslihan gelmesinde
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #1076 : 15 Nisan 2014, 15:54:56 »

Seda da vardı stres kırığı bu sene hiç sorun oldu mu? Ayrıca Lloyd zaten Şampiyonlar ligi için alınsın diyoruz o da maksimum 12 maç. Hadi rotasyon nedeniyle 3-4 maçta ligde oynasın yeter de artar bile.

Ayrıca Lloyd bu sene ligde 20 maç oynadı, playofflarda da oynamaya devam ediyor.

FENERBAHÇE

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #1077 : 15 Nisan 2014, 15:57:54 »
Sadece kariyerle oyuncu alınmasına karşıyım.Alttan gelen yeni yetenekler var.İsmi var diye bu sene Kleizayı aldık.Ne verdi ? Hiçbişey.Şimdi oraya kariyeri Kleizayla kıyaslanamayacak Lauvergneyi alalım diye neler yapıyoruz.Leoyla lloydun başarılarını kıyaslanamaz çünkü biri 25 biri 35 yaşında.Lo bianco lloydun yaşındayken daha çok başarı kazanmış olsa bile üst seviyelerde son yıllarda lloydun neler yaptığını gördük.Şuan en öne çıkan pasör konumunda fakat stres kırığı onu hep 1-2 adım geriye atıyor

Basketle  voleybol farklı. Voleybolda fizik olarak fitse (omuz, bel, diz sağlamsa) iyi oyuncu daima iyi oyuncu. Burada en önemli konu kimi alırsan al, pasörün kim? Pasör konusunda işte tam dediğine katılıyorum, bence pasörde kariyer aldatıcı olabiliyor. Pasörün mental ve fiziksel olarak on kaplan gücünde olması elzem. Bizde her nedense bayan voleybolda (gerçi erkek voleybolda da) asla çok iyi bir pasör sahibi olmadık. YAni 7-8 senedir takip ediyorum, asla pasörle ilgili Kim, Gamova, Nati gibi oyuncular üzerinde oluşan fikirbirliği oluşmadı.
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1078 : 15 Nisan 2014, 16:07:08 »
Gsnin F4e evsahipliği yaptığı turnuvada Yamamayı tek başına 3.yaptı diyebilirim.Önce ilk yarı finaldeki rabita maçında kenardan Caracutanın yerine oyuna girip maçı değiştirdi az daha kazandırıyordu.Sonraki 3.lük maçında yine Gsye karşı en iyi isimdi şiir gibi oynattı.Lo bianco sano-molnarla manşet alan takımını oynatamazken onlarda yanılmıyorsam brinker-leonardi manşeti alıyordu.Turnuvayı yorumlayan reşat hocayla burcu hakyemezde dahil olmak üzere herkes hayranlıkla izlediğini söyledi ki zaten herkes bunu seneye Türkiyeden bir takım alsın diyordu.Bu senede imocoyla hiç fena oynamadı.Yine ilk tur gruplarında evlerinde oynadıkları galatasaray maçını çeviren isim oldu.Dediğim gibi ama işte stres kırığı meselesi onu hep 1-2 adım geriye atıyor

Teşekkür ederim bilgiler için. böyle aydınlatıcı yazıldığı zaman tartışma çok daha keyifli oluyor. seni denemek için sormadım sadece detay verelim de okuyanlar için güzel bir tartışma olsun yoksa ikimiz aynı düşünmek zorunda değiliz zaten ;)
geçen seneki maçları izledim hatırlıyorum tabii , Montano'nun efsane oynadığı ( hayatında öyle bir denk geldi oynadı :) ) neredeyse her vurduğu topu sayıya çevirdiği maçı ,o kadar dua etmeme rağmen Vakıf ın reabita yı süpürdüğünü iyi hatılıyorum

rakamlara baktım şimdi galatasaray takım halinde 9 menşet hatası yapmış - % 46- % 26 manşet   almış.

yamamay ise takım halinde 4 manşet hatası yapmış             % 54-  % 34 manşet almış.
yani galatasaray daha çok hata yapmış daha daha kötü manşet daha kötü mükemmel manşet yapmış.
maç 3*2 bitmiş.

Çevrimdışı Anka

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #1079 : 15 Nisan 2014, 16:07:09 »

Jacque nin Brezilya da puanı nedeniyle takım bulmasının zor olduğu söyleniyor.

Yeni anne olması nedeniyle form durumunun belirsizliği ve eşi Murillo nun da geçen yıl ağır bir ameliyattan sonra şimdiki durumunu bilmediğimden dolayı çok riskli bir transfer olması gerçeği gözardı edilirse Jacque ve Murillo ikilisinin Fenerbahçe ye transferi ilginç olabilirdi.

FENERBAHÇE