Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811489 defa)

0 Üye ve 73 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #1335 : 21 Nisan 2014, 22:02:20 »
Lo Bianco sana gore ve X, Y, Z'ye gore en iyi pasor olabilir.  Eyvallah.  Ama benim nazarimda sergiledigi performans ile oyle ahim sahim ovguleri hak eden bir pasor degildir.  Benim aklimda ve hayalimdeki pasorun niteliklerini haiz olan bir pasor degil.  Carli 3. yapti diye dalga gecmissin.  Lo Bianco Galatasaray'a ne katti Allah askina?  :)
neyse sen carli mevzusunu anlamamışsın ben aslında CAsak a taş attım ama sen o muhabbeti bilmiyorsun o yüzden londra'da yaşayan fransız gibi oldun :)

Lo yu sevmek zorunda tbiki değilsin ama bu onun dünyanın elit pasörlerinden biris olduğu gerçeğini değiştirmez mevzu budur. ;)

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #1336 : 21 Nisan 2014, 22:18:51 »
hayırlısı olsun iyi transfer

Turgut Bey kardeşim twitterı bıraktın mı adres mi değiştirdin eskiden takip ediyordum seni şimdi göremiyorum oralarda :))

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1337 : 21 Nisan 2014, 22:20:06 »
Turgut Bey kardeşim twitterı bıraktın mı adres mi değiştirdin eskiden takip ediyordum seni şimdi göremiyorum oralarda :))

abi yukarıya o kadar açıklama yaptım okumadın sanırım

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #1338 : 21 Nisan 2014, 22:24:57 »
abi yukarıya o kadar açıklama yaptım okumadın sanırım

evet Cem az önce gördüm malesef bu da taşdı ama zaten geç kalmış oldum neyse sen zaten yapmışsın gerekeni :))

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #1339 : 21 Nisan 2014, 22:43:38 »
ben bu yaşlı pasör işinin evvel zamanki etkisinin kalmadığına inananlardanım. pasör mevkii son dönemde biraz basketbol guardları gibi oldu. illa ki fiziksel bir avantaj gerekiyor blok ve hücum için, elbette zekadan da taviz vermeden. Bu açıdan Lo Bianco'ya saygısızlık etmem ama üst düzey hedeflerde bir numara olmaması gerektiğine inananlardanım. Zamanında Naz-Fofao şekliyle yaptığımızı Lo Bianco-x şeklinde yapabilirsek çok güzel olur

Şu vakıftaki çağla'yı alabilsek aslında çok çok iyi olur ama sanmıyorum bıraksınlar
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
  • Atam İzindeyiz. Biz de Fenerbahçeliyiz...
« Yanıtla #1340 : 21 Nisan 2014, 23:21:03 »
Vay vay vayyy neler olmuş neler bir günde.. Naz sen bu hallerede mi düşüceeedinnn. Yaaa yediğin kaba pislersen olacağı buydu. Müessese kulübü de bir yere kadar tahammül edebildi sana. Bu arada Bahar ı istemiyorummmmmm
Kim Yeon Koung,Fe Garay,Eda Erdem

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #1341 : 21 Nisan 2014, 23:30:05 »
Lo Bianco sana gore ve X, Y, Z'ye gore en iyi pasor olabilir.  Eyvallah.  Ama benim nazarimda sergiledigi performans ile oyle ahim sahim ovguleri hak eden bir pasor degildir.  Benim aklimda ve hayalimdeki pasorun niteliklerini haiz olan bir pasor degil.  Carli 3. yapti diye dalga gecmissin.  Lo Bianco Galatasaray'a ne katti Allah askina?  :)
Kesinlikle katılıyorum Beshem kardeşim. En son vakıf gs maçında gördük daha öncesine gidersek yine örnekleyebiliriz. Leo olmayınca Gamze takımı şiir gibi oynattı. Blok yerleşimi gayet düzgündü ki Leo olsaydı üzerinden vızır vızır geçerlerdi Gamze ile bunu yapamadılar. Leo iyi oynatır takımı iyi hoş ama üzerinden vızır vızır geçen smaçör ü engelleyemezsin. Dönem uzun boylu pasör dönemi.

Çevrimdışı Serdar Şirin

• Üye
    • serdarrsirin
« Yanıtla #1342 : 21 Nisan 2014, 23:31:43 »
Lo Bianco halen aktif voleybolcular içindeki en iyi pasörlerden birisidir hatta en iyidir.
ne zaman voleybolu unutmuş bende orasını anlamıyorum
Eda sonrası yerli olarak alınabilecek en iyi orta oyuncuda bahar dır bu da son derece doğal.

Seda kötü bile değil bitmiş bir isim artık , yapılan hamleler son derece yerinde ve güzel hamleler..

imzamı atarım.Hatta iki kere atarım.

Yılmayacak cesur çocukların sen asil kavgası.

Çevrimdışı UniqueFB

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #1343 : 21 Nisan 2014, 23:38:13 »
Vakıfbank'a nasıl ah ettiysek kadro dağıldı :)

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #1344 : 21 Nisan 2014, 23:50:09 »
Vakıfbank'a nasıl ah ettiysek kadro dağıldı :)
Beter olsunlar gün yüzü göremesinler inşallah. Baştan aşağı sevimsizler takımı.

Çevrimdışı akarship

• Üye
« Yanıtla #1345 : 21 Nisan 2014, 23:53:30 »
imzamı atarım.Hatta iki kere atarım.

Aferin gençler Lo Bianco konusunda yalnız bırakmayın beni beğenmiyorum kardeşim zorla değil ya :) Keşke GS bıraksa da Gamzeyi alabilsek derim ben.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1346 : 21 Nisan 2014, 23:56:57 »
Aferin gençler Lo Bianco konusunda yalnız bırakmayın beni beğenmiyorum kardeşim zorla değil ya :) Keşke GS bıraksa da Gamzeyi alabilsek derim ben.

serdar benim yazdığıma imza attı abicim . sen tekrar bi oku istersen ;)

Çevrimdışı Zihinbaz13

• Üye
« Yanıtla #1347 : 21 Nisan 2014, 23:57:52 »
Tek beğenmeyen siz değilsiniz emin olun. Beni de ekleyin beğenmeyenlerin yanına:))

Çevrimdışı Serdar Şirin

• Üye
    • serdarrsirin
« Yanıtla #1348 : 22 Nisan 2014, 00:17:06 »
Ben Cem Abi'nin söylediklerine aynen katıldığımı belirtmek istemiştim :)

Eda'dan sonraki en iyi orta Bahar.Eda-Bahar-Gökçen hem ligi hem avrupayı götürür.
Lo Bianco resmen 3.sınıf pasör ilan edilmiş.Gs'de ben 4 numara oynasam daha iyi manşet alırdım.Lo Bianco ne yapsın yahu.
Meliha mevzusu kesinse çok çok iyi hamle.
« Son Düzenleme: 22 Nisan 2014, 00:18:01 Gönderen: Serdar Şirin »
Yılmayacak cesur çocukların sen asil kavgası.

Çevrimdışı Erdenay Güler

• Yönetici
  • Üye
    • ErdenayGuler
« Yanıtla #1349 : 22 Nisan 2014, 00:20:11 »
Leo'nun 3. sınıf pasör ilan edilmesinin sebebi Galatasaray oyuncusu olması olabilir. Malum, bizde "rakibin oyuncusu kim olursa olsun kötüdür, bizdeki oyuncu en iyisidir" anlayışı hakim.

Zamanında şuradaki yazıyı yazdığımda (http://www.yarisaha.com/final-fourun-ardindan/) Lo Bianco'yu savunduğum için abuk subuk tepkiler yemiştim Fenerbahçeli arkadaşlardan.
« Son Düzenleme: 22 Nisan 2014, 00:25:15 Gönderen: Erdenay Güler »