Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811436 defa)

0 Üye ve 79 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gökhan Bulut

• Üye
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #2400 : 09 Mayıs 2014, 12:23:35 »
Bildigim kadarıyla roportaj tadında degil havalanında öylesine hayranlarıyla konusurken kayıt yapmışlar videosu da düşmüş sonra kaldırmışlar zor durumda kalmaması için. Dahası da var Vakıfbank ve Eczacıbaşı takımlarından teklifler aldım ,oraya gitseydim benimle birlikte kolayca sampiyon olabilirdik ama ben mutlu hissetmezdim.. Şampiyonluğu Fenerbahce forması ile yaşamak istiyorum bu benim hayalim demiş..Garay oynayabilirdi ,kendini riske etmedi diye düşünenlere de kesinlikle öyle düşünmeyin gercekten ciddi sakatlıktı 3 gün yürüyemedi demiş. Yerli oyuncu eksikligine de ,seneye bizim de daha fazla güclü yerli oyuncularımız olacak diye düşünüyorum demiş.
« Son Düzenleme: 09 Mayıs 2014, 12:30:32 Gönderen: Gökhan Bulut »
biz hayatta en çok Fenerbahçe'yi sevdik....

Çevrimdışı hat1979

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2401 : 09 Mayıs 2014, 12:56:33 »
ya bu voleybol oyun kurallarını okuyorum deminden beri bu ofsayttan zor ha ben size söyliyeyim..futbol en basit spormuş ya..amma detay var.yok pasör 1 de yok 6 da..yok sette bir kere oyuncu çıkar sonra bekler..anam kafam şişti..ben yine kafama göre izleyeyim..sevmiyorumda zaten voleybolu zor geliyor..

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #2402 : 09 Mayıs 2014, 13:52:35 »
Valla abi benden daha iyi bilen çok kişi vardır ama izlediğim kadarıyla yapıyım.Tabi 3-4 sene önce olsa Sokolova ve Logan Tom'u yazmamak imkansız olurdu ama şimdiki performanslarına göre yazıyorum.

X Takımı                                                                                   Y Takımı
Pasör:Wei                                                                                            Pasör:Nootsara Tomkom                           
Orta oyuncular:Thaisa ve Akinradewo                                                 Orta oyuncular:Fabiana ve Rasic(daha iyisi olabilir,başkası gelmedi aklıma)
Smaçörler:Kim ve Kosheleva                                                                Smaçörler:Jaqueline Carvalho ve Logan Tom(yine de yazıyorum :) )
Pasör Çaprazı:Sheila Castro(Vakıfbank aldı)                                        Pasör çaprazı:Gamova
Libero:Yuko Sano                                                                                 Libero:Castillo

Tabi dengeli kadro yapmaya çalıştım,örneğin Kim ve Gamova aynı takımda olmazdı,biraz adaletsiz olurdu :) Tabi bu benim izlediğim oyuncular arasında yaptığım kadro,yoksa daha iyi oyuncular olabilir,onu artık daha iyi bilenler yazsın :)
Teşekkür ederim kardeşim. Mesela ben Kim ve Gamova'nın farklı pozisyonlarda oynadığını bilmiyordum. Burada ki değerli yorumlar sayesinde voleybol bilgimizi geliştiriyoruz.  :)
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2403 : 09 Mayıs 2014, 14:02:03 »
Ayak dedin yine hatırlattın yahu
Onun gibi düzgün ayakları/bacakları olan oyuncu var mi ? Yok o yüzden o sistem olmaz :) :)

hastayım bakış açına ;D ;D ;D ;D ;D

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #2404 : 09 Mayıs 2014, 14:23:18 »
Bildigim kadarıyla roportaj tadında degil havalanında öylesine hayranlarıyla konusurken kayıt yapmışlar videosu da düşmüş sonra kaldırmışlar zor durumda kalmaması için. Dahası da var Vakıfbank ve Eczacıbaşı takımlarından teklifler aldım ,oraya gitseydim benimle birlikte kolayca sampiyon olabilirdik ama ben mutlu hissetmezdim.. Şampiyonluğu Fenerbahce forması ile yaşamak istiyorum bu benim hayalim demiş..Garay oynayabilirdi ,kendini riske etmedi diye düşünenlere de kesinlikle öyle düşünmeyin gercekten ciddi sakatlıktı 3 gün yürüyemedi demiş. Yerli oyuncu eksikligine de ,seneye bizim de daha fazla güclü yerli oyuncularımız olacak diye düşünüyorum demiş.

Biraz üstü kapalı yazmışsın Gökhan kim söylemiş bunları :)

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #2405 : 09 Mayıs 2014, 14:32:18 »
Ligde büyük maçlarda hangi 3 yabancıyla oynamalıyız sizce ?

Polenin durumu kritik olacak, ben olsam Montano gelirse Kim-Bosetti-Montano oynarım, form durumuna göre Richards da oynar. Zayıf külüplerle olan maçlardada Kimi dinlendirip Richardsı oynatırım. Leo mümkünse oynamasın ligde. Polenin durumuna göre Poleni çapraza çekip Kim-Bosetti-Bauer de olur, alternatif çok :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2406 : 09 Mayıs 2014, 14:47:47 »
Polenin durumu kritik olacak, ben olsam Montano gelirse Kim-Bosetti-Montano oynarım, form durumuna göre Richards da oynar. Zayıf külüplerle olan maçlardada Kimi dinlendirip Richardsı oynatırım. Leo mümkünse oynamasın ligde. Polenin durumuna göre Poleni çapraza çekip Kim-Bosetti-Bauer de olur, alternatif çok :)

iyi ki sen olmuyorsun rufat :) :) :) 8)

• Üye
« Yanıtla #2407 : 09 Mayıs 2014, 15:14:20 »
iyi ki sen olmuyorsun rufat :) :) :) 8)

yine ince abi :D

• Üye
« Yanıtla #2408 : 09 Mayıs 2014, 15:14:46 »
Bi yerden Abbondanzanın kafasında Lo biancoyu oynatıp Leo-Kim-Bosetti yada Leo-Kim-Montano yapmak varmış diye duydum.Elifle hala sözleşme uzatılmaması bu yüzden olabilir

abbondanzanın kafasını nerden bilecekler Allahını seversen :D

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #2409 : 09 Mayıs 2014, 15:36:55 »
Çevresine sağına soluna söylüyordur ordan yayılıyordur belki ;)

Bir koç bunu söylermi hiç...
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #2410 : 09 Mayıs 2014, 16:02:06 »
Söyleyebilir neden söylemesin ki zaten çok büyük bir sır değil bu.Rakipler her olasılığı düşünerek bizi analiz edecekler.Kendi oyuncularımızında huzursuz olacağını sanmıyorum bazı şeyleri bilerek geliyorlar zaten buraya.Kim hariç kimsenin yeri banko değil(yabancılar için).Ben öyle birşeyler duydum.Daha erken ne desek boş ama lig maçlarında bol bol Lo biancoyu göreceğiz diye düşünüyorum

Bir takımın Hocası eğer Hem Richards..Hemde Bosetti yi istiyorsa ki İtalyada bile haberi çıktı...İmkansız ötesi dedikleriniz...

Meliha İsmailoğluna güvenip kim yola çıkar..Aklını yitirmesi lazım...

Helede önünde Garayın sakatlandığı ve mahvolduğun bir sene varken...Hiç inandırıcı değil
HaBaBaM GüM GüM GüM

• Üye
« Yanıtla #2411 : 09 Mayıs 2014, 16:08:40 »
Beyler bayanlar, bilen yazsın lütfen, Şampiyonlar ligi kuraları ne zaman çekiliyor?

Çevrimdışı Mert Kaan Öner

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #2412 : 09 Mayıs 2014, 16:24:42 »
Montano'yu almayacağız bence...

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #2413 : 09 Mayıs 2014, 16:29:09 »

Mert Kesin değil ama başka bir hedef var o olmazsa sanırım mecburen de olsa Montano olabilir...

Haziran ayını bekliyoruz değilmi?
HaBaBaM GüM GüM GüM

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2414 : 09 Mayıs 2014, 16:37:23 »

AĞZIN BAL YESİN MERT :) 8)

bak ilk defa büyük harf yazıyorum forumda ne kadar mutlu olduğumu sen anla lütfen ;)