Gönderen Konu: Fenerbahçe | Kadın Voleybol Transfer Dosyası  (Okunma sayısı 1811518 defa)

0 Üye ve 86 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3000 : 23 Mart 2015, 19:35:09 »
Hepsi 3er 4er yaş daha yaşlandı hiçbirini istemem ben, yeni genç yıldızlara yönelmek lazım.

O oyuncuların hepsi tekrar geri gelsin anlamında demedim ben :)
O dönemki kadronun kadro kalitesinden bahsetmek istemiştim.
Fabi 85'li ve dünyanın en önemli bir kaç ortasından birisi. Rasiç'in bir gömlek üstü. Geri gelmesi için ufak bir ihtimal dahi olsa o fırsat sonuna kadar zorlanmalı.
Kim-Fabiana + 2 smaçör ile bu iş biter. Brako da koşa koşa gelir bize. Geriye 4 numara hakkını kullanmak kalır.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #3001 : 23 Mart 2015, 20:44:21 »
Hepsi 3er 4er yaş daha yaşlandı hiçbirini istemem ben, yeni genç yıldızlara yönelmek lazım.

Zeki Abi, Fabiana su anda dunyanin en iyi 3 orta oyuncusundan biri, farkindasin degil mi? 

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #3002 : 24 Mart 2015, 05:50:29 »
Zeki Abi, Fabiana su anda dunyanin en iyi 3 orta oyuncusundan biri, farkindasin degil mi? 

Fabi 85'li ve dünyanın en önemli bir kaç ortasından birisi. Rasiç'in bir gömlek üstü. Geri gelmesi için ufak bir ihtimal dahi olsa o fırsat sonuna kadar zorlanmalı.
Kim-Fabiana + 2 smaçör ile bu iş biter. Brako da koşa koşa gelir bize. Geriye 4 numara hakkını kullanmak kalır.

O sezonki kadro kalitesi tabii ki şimdikinden çok daha iyiydi. Besim Brakocevic + Kosheleva istemezmisin mesela.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #3003 : 24 Mart 2015, 09:37:54 »
Fabiana ve yanında Brakocevic + Kosheleva gelse, Kim de kalsa başka bir şey istemem :)
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #3004 : 24 Mart 2015, 10:12:27 »
Fabiana ve yanında Brakocevic + Kosheleva gelse, Kim de kalsa başka bir şey istemem :)

Yerli pasör de lazım abi Elife kalırsak yine hayalkırıklığı olur bence

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #3005 : 24 Mart 2015, 10:46:25 »
Yerli pasör de lazım abi Elife kalırsak yine hayalkırıklığı olur bence

Ben yabancı transferler olarak söylemiştim. Yerli pasör konusunda haklısınız.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Rufat Sharafli

• Üye
« Yanıtla #3006 : 24 Mart 2015, 11:24:49 »
Elif ligde verimlilik olarak en iyi ikinci pasor olmus bu arada :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3007 : 24 Mart 2015, 11:53:11 »
Elif'in Lo Bianco'nun yerine maç içinde oyuna girip de maçı değiştirdiği maçlar oldu bu sene. Düşünün artık.

• Üye
« Yanıtla #3008 : 24 Mart 2015, 13:14:07 »
2 senedir ben elife haksizlik yapildigini dusunuyorum. Gayet iyi oynadigi maclar var. Gecen sene glass tan da cok cok daha iyi oynadi

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #3009 : 24 Mart 2015, 14:14:22 »
O sezonki kadro kalitesi tabii ki şimdikinden çok daha iyiydi. Besim Brakocevic + Kosheleva istemezmisin mesela.

Ben Fabiana disindakileri kastettigini farketmedim.  Kosheleva'yi gozum kapali isterim: kac aydir zaten dilimde tuy bitti.  Brakocevic'in de performansinda donemsel ciddi inis ve cikislar var.  Performansinin cikista oldugu donemlerde durdurulmasi imkansiz bir capraz.  O haliyle isterim.  Zaten Kosheleva gelirse, Kim ile birlikte caprazin skor katkisina ihtiyac dahi kalmaz.

Bu arada bizim efsane senemize gelecek olursak; bence simdi sahip oldugumuz kadrodan daha iyiydi demekten ziyade, "takim olarak" cok daha iyiydi demek daha dogru olur.  Ze makine duzeninde isleyen bir takim olusturmustu.  Bizim bu seneki kadromuzun ben hala daha kagit uzerinde Sampiyonlar Ligi'ni almasi gereken kadro oldugunu iddia ediyorum.  Bosetti sakatliktan gecen seneye yakin bir sekilde donse, Vakif'i da rahat yenerdik.  Abbondanza maalesef, sene basindan beri 1 arpa boyu yol aldiramadi takima. 

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #3010 : 24 Mart 2015, 14:17:45 »
Elif'in Lo Bianco'nun yerine maç içinde oyuna girip de maçı değiştirdiği maçlar oldu bu sene. Düşünün artık.
2 senedir ben elife haksizlik yapildigini dusunuyorum. Gayet iyi oynadigi maclar var. Gecen sene glass tan da cok cok daha iyi oynadi

Elif'in sene basindan Subat'a kadar araliksiz takimi oynatma sansina ve avantajina sahip oldugunu unutmayalim.  Takimla maclara cikmak bir pasor icin en onemli unsurdur.  Takimla adamakilli maclara cikamadan, Lo Bianco'yu suclamak yakisiz olmaz.  Verimlilik dediginiz seyin neden Elif'te bu kadar yuksek ciktigini maclari takip eden rahatlikla bilir :) 

• Üye
« Yanıtla #3011 : 24 Mart 2015, 14:18:56 »
Sonuc olarak Leo tutarsa transferiydi ve tutmadi. 2 sene gsda rezilleri oynadi tum sezon oynamasina ragmen. Bizdede bir ustunlugunu goremedik

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #3012 : 24 Mart 2015, 14:22:21 »
Sonuc olarak Leo tutarsa transferiydi ve tutmadi. 2 sene gsda rezilleri oynadi tum sezon oynamasina ragmen. Bizdede bir ustunlugunu goremedik

GS'de rezilleri filan oynamadi.  Rufat, bu ezber laflari nereden buluyorsun, ben anlamiyorum cidden... 

• Üye
« Yanıtla #3013 : 24 Mart 2015, 14:24:15 »

GS'de rezilleri filan oynamadi.  Rufat, bu ezber laflari nereden buluyorsun, ben anlamiyorum cidden...

Abi nasil rezilleri oynamadi hep dezavantaj oldu yanlis maclari mi seyrettik. Gs taraftarlari falan da begenmiyordu. Gayette kotu oynadi hatta Gamze oynadigi maclarda Leo dan daha iyi oynatti. Buna gsnin gecen sene oynadigi vakif maclari da ornekdir.

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #3014 : 24 Mart 2015, 14:28:00 »
Abi nasil rezilleri oynamadi hep dezavantaj oldu yanlis maclari mi seyrettik. Gs taraftarlari falan da begenmiyordu. Gayette kotu oynadi hatta Gamze oynadigi maclarda Leo dan daha iyi oynatti. Buna gsnin gecen sene oynadigi vakif maclari da ornekdir.

Rufat, onyargili konusuyorsun.  Yabanci pasorun ligde dezavantaj teskil etmesi, onun kabiliyetinden bagimsiz bir mevzudur.  Iki sezonda rezil oynatti demek ve Gamze ile karsilastirmak Lo Bianco gibi bir oyuncuya haksizlik yapmaktir.  Rezil filan oynatmadi: Galatasaray zaten rezil bir takimdi.  Adam gibi yonetilmeyen; oyuncularin takim catisi altinda uyusmadigi, ne yaptigi belli olmayan bir takimdi.  Bunu Lo Bianco'ya yuklemek ne derece dogru?  Gamze kimdir Allah askina?  Burada da denk geliyorum.  Gamze yetenek fakiri bir pasor.  Galatasaray taraftarini baz aliyorsan, ac Twitter'i Gamze oynadigi zaman ne diyorlardi, onlari da oku.