Gönderen Konu: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2021-22 Sezonu)  (Okunma sayısı 96676 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Ynt: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2021-22 Sezonu)
« Yanıtla #405 : 13 Eylül 2021, 14:24:44 »
mhy'yi de alıyordu oyuna aynı esnada aslında ama orada bir karmaşa oldu maçı izleyenler görmüştür sonra Vitor'da dağıldı o pozisyon sonrası
Evet, orada enteresan şeyler oldu, ben de anlamadım seyrederken. Sanki 2 değişiklik yapacaktı ama Serdarı çıkarmaktan vazgeçti nedense..

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #406 : 13 Eylül 2021, 14:25:53 »
mhy'yi de alıyordu oyuna aynı esnada aslında ama orada bir karmaşa oldu maçı izleyenler görmüştür sonra Vitor'da dağıldı o pozisyon sonrası
Orada Serdar-İrfan/Mayer-Mhy yapacaktı zorunluluktan baktı Serdar devam edince yapmadı ve maçı 4 değişiklikle bitirdik benim derdim isimlerden çok dediğim gibi adaleti sağlamasında nasıl iyi yaptığı işi övüyorsak kötüyü de söylemek istedim
Dediğin gibi dağılmışta olabilir belki de son değişikliği ondan unuttu abi

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #407 : 13 Eylül 2021, 14:29:11 »
Evet, orada enteresan şeyler oldu, ben de anlamadım seyrederken. Sanki 2 değişiklik yapacaktı ama Serdarı çıkarmaktan vazgeçti nedense..
Serdar devam etti abi oyuna burnunu tutuyordu çıkacaktı devam edince vazgeçti hoca

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #408 : 13 Eylül 2021, 14:56:07 »
Orada Serdar-İrfan/Mayer-Mhy yapacaktı zorunluluktan baktı Serdar devam edince yapmadı ve maçı 4 değişiklikle bitirdik benim derdim isimlerden çok dediğim gibi adaleti sağlamasında nasıl iyi yaptığı işi övüyorsak kötüyü de söylemek istedim
Dediğin gibi dağılmışta olabilir belki de son değişikliği ondan unuttu abi

bence başka değişiklik olacaktı Serdar o anda yere bırakınca kendisini o anda kafası karıştı Muhammed'i çıkartıp Meyer onun bölgesine alacaktı baya bir karmaşa oldu sanki sonradan son değişikliği de birisi sakatlanırsa diye bekletti çok fazla da kızamıyorum o anda.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #409 : 13 Eylül 2021, 15:14:05 »
Hakemi de unutmamak lazım dün
Bünyamin Gezer: "Isaac Cofie, Berisha'nın yüzüne darbe yapıyor. Hakem faulü çalmış ee kart nerede kardeşim? Yüze darbe karttır. Dakika 29 ve Sivasspor 10 kişi kalacak. Niye vermiyorsun?"

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #410 : 14 Eylül 2021, 05:23:17 »
Dün Vitorla ilgili bir eleştiri vardı bence doğru eleştiriydi yazmak istedim aylardır oynamayan kamp yemeyen Mayer nasıl Mert Hakan'ın önünde olup formayı alıyor bunlar takım içi huzursuzluk çıkarır bece

Mert Hakan için pek huzursuzluk çıkacağını sanmıyorum. Geçmiş sayfalarda yazmıştım, Mert Hakan konusunda Vitor'un kendisinden pek memnun olmadığı söyleniyordu. Biraz bilgi edinmeye çalıştım, %100 demesem de en azından duyduğum ve öğrendiğim kadarıyla sadece hocanın değil, genel anlamda Mert Hakan'ı pek benimseyememe durumu varmış. Belki de bu olup bitenler onu biraz daha kamçılar ve formayı aldığı ilk maçla birlikte kendisini kabullendirmesine de etki eder.

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #411 : 14 Eylül 2021, 05:37:38 »
Ne yani Helsinki nin liman kenti olması dolayısıyla futbolda geri olmaları falan mantıksız mı sana göre ???
Şaka bir yana, geçenlerce BJK ve GS ye karşı olan algıyı vs belirterek öyle şeyler onlar için olur, bize olmaz gibisinden bir yorum yapmıştı.
Bir de bu tartışmaya konu olan yorumu için de Berisha özelini bir kenara bırakırsak haklı bence.  Batshuyasi-Texiere-Pjanic üçlüsü ile bizim Rossi falan kıyaslamak çok mantıklı olmuyor. Ha yokluktan yaptık, formları vs tam tersi olur ayrı ama isim olarak 3-0 gerideyiz..

Ayhan abi, benim zaten transferlere getirilen eleştiriden yana sorunum yok. Tom abi, bundan 5 hafta sonra eğer 5'te 5 yaparsak bu kadro şampiyonluk kadrosu diyecek. Ardından gelecek ilk mağlubiyette ise bu kadro çöp diyecek.

Bir kadro iyiyse iyidir, kötüyse kötüdür. Ondan zaten Erdal Soner arkadaşımızı örnek verdim. Erdal Hoca, gayet tutarlı şekilde eleştirisini getiriyor ve kadro olarak Beşiktaş'tan gerideyiz notunu düşüyor. Eleştirisini yaparken de bunu ölçü alarak devam ediyor. Benim katılmadığım noktalar olsa da keyifle de okuyorum. Ayrıca bu tutarlı argümanlara karşı argüman yazarken de zihnim açılıyor. Keza Emre Hoca'nın da idman ve transfer konusundaki eleştirilerine saygım var. Çünkü kazanırken de bunları söylüyor, ilk mağlubiyette saldırayım demiyor. Benim idmanlar konusundaki düşüncem belli, ben hala ana sorunun oyuncuların profesyonelce yaşamamasına bağlıyorum. Potansiyel adaylar sakatlanıyor genelde, tabii yine de bu idman tarzının değişmemesi gerektiği anlamına gelmiyor.

Beşiktaş'ın CL'de oynamasının da bir avantaj olduğunu unutmayalım. Türkiye'de büyüklük olgusu Fenerbahçe ve Galatasaray üzerinden gitse de, iki takım da CL'de yoksa büyüklükleri sınır içinde kalıyor, ikisi de ilk tercihlerini alamıyorlar. Bugün Karagümrük CL'de oynasa, oyuncu için Karagümrük olması değil, CL'de oynaması önem taşır. Adımızla, tarihimizle illa transer yaparız ama onu da sadece yurtiçinde yaparız.

Uzun lafın kısası, kişisel olarak Vitor'u (eskiden de şimdi de) beğenen biriyim ama hoca eleştirilemez demiyorum. Mantıklı eleştiri getirdikten sonra çekip insanları vuracak halimiz yok. Ali Koç ve yönetimine en başından beri önyargılıyım diye Azizci de oldum sonuçta. Ama şu an beğendiğim yönlerini de söylüyorum. Aziz Yıldırım'ın da son saçmalamalarını onaylamıyorum. Körü körüne bir fikre ya da kişiye bağlı kalmıyorum. Vitor, eğer gerçekten saçma sapan işler yaparsa onu da haliyle eleştiririm. Şu an için ben hocadan yana bir sıkıntı görmüyorum genel tabloda.

Sorun bence haftalık yaşamamız. Kazandığımız hafta sorun yok, kaybettiğimiz hafta neredeyse tüm 3 yıllık süreç yeniden masaya getiriliyor. Ali Koç'un bundan önceki 3 yılını en çok eleştirenlerden biriyim. Ama o dönem artık orada kaldı. Ben şimdi yeni dönemine bakarım, şu anlık hataları olsa da daha doğru bir yolda gidiyor. Umarım böyle devam eder.
« Son Düzenleme: 14 Eylül 2021, 05:41:04 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #412 : 14 Eylül 2021, 08:26:59 »
Beşiktaşın kadro olarak önde olduğunu bende söylüyorum.

« Son Düzenleme: 14 Eylül 2021, 08:27:49 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Av.Asım

• Üye
« Yanıtla #413 : 14 Eylül 2021, 12:02:27 »
Tiserland'da yırtık tespit edilmiş, 3 hafta yokmuş. Dua edelim de savunmadan başka fire vermeyelim.

Pelkas ve Ferdi'nin Frankfurt maçında ilk 11'de başlaması bekleniyor. Valencia, Pelkas, Özil, Ferdi, Samuel, Gustavo, Zach, Serdar, Szalai, Kim, Altay ile başlarız. Ufak bir ihtimal Özil veya Pelkas yerine Rossi ile başlayabiliriz. Zach yerine de belki Max oynar.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #414 : 14 Eylül 2021, 12:31:53 »
Mert Hakan için pek huzursuzluk çıkacağını sanmıyorum. Geçmiş sayfalarda yazmıştım, Mert Hakan konusunda Vitor'un kendisinden pek memnun olmadığı söyleniyordu. Biraz bilgi edinmeye çalıştım, %100 demesem de en azından duyduğum ve öğrendiğim kadarıyla sadece hocanın değil, genel anlamda Mert Hakan'ı pek benimseyememe durumu varmış. Belki de bu olup bitenler onu biraz daha kamçılar ve formayı aldığı ilk maçla birlikte kendisini kabullendirmesine de etki eder.
Benim bildiğim kampta öne çıkan 2-3 futbolcudan biriydi Mert Hakan tüm muhabirler çok iyi diyordu tam lig başladı oda sakatlandı.
Mert Hakan'ın ekibi İrfan-Mesut abi sonuçlara göre huzursuzluk çıkar çıkmaz mı göreceğiz :D belki de devre arası kiralanır Başakşehir'e falan

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #415 : 14 Eylül 2021, 12:37:54 »
Benim bildiğim kampta öne çıkan 2-3 futbolcudan biriydi Mert Hakan tüm muhabirler çok iyi diyordu tam lig başladı oda sakatlandı.
Mert Hakan'ın ekibi İrfan-Mesut abi sonuçlara göre huzursuzluk çıkar çıkmaz mı göreceğiz :D belki de devre arası kiralanır Başakşehir'e falan

Aman diyeyim Samet, yeni bir grup türemesin  ;D

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #416 : 14 Eylül 2021, 13:11:53 »
Tiserland'da yırtık tespit edilmiş, 3 hafta yokmuş. Dua edelim de savunmadan başka fire vermeyelim.

Pelkas ve Ferdi'nin Frankfurt maçında ilk 11'de başlaması bekleniyor. Valencia, Pelkas, Özil, Ferdi, Samuel, Gustavo, Zach, Serdar, Szalai, Kim, Altay ile başlarız. Ufak bir ihtimal Özil veya Pelkas yerine Rossi ile başlayabiliriz. Zach yerine de belki Max oynar.

Bu sakatliklar bu sene bizi cok yipratir ... Murat zorlu guzel bir nukte yapmis.... Sivas in saglik ekibini getirelim, dokunduklari adam depara kalkiyordu....

Ben saglikci degilim, anteman biliminden de anlamam, yazilan yorumlarinda cogunlukla yaniltici oldugunu dusunuyorum;
-Gercekten sans eseri oluyor olabilr,
-antreman sahasi yada stad zemini olabilir,
-Victor un antremanlari olabilir
-saglik ekibi yetersiz olabilir
-ekipman eksikligi olabilir....

Ama sonucta bir sikinti var. Yonetimin bir denetleme raporu almasinda fayda var.... Sorunun kaynagini lig ilerlemeden tespit etmeli ve cozulebilecek birsey ise cozmeliyiz.... Daha bunun Covid i var, kazalari var vs .... her mac 3-4 sakatla bu lig bitmez...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #417 : 14 Eylül 2021, 13:18:56 »
Şu an 5 adet sakatımız var. Tiss,Nazım,Sosa,İrfan,Serdar Dursun. Kulüp bir açıklama yapmalı şahsen çok merak ediyorum ne zaman döneceklerini.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #418 : 14 Eylül 2021, 15:25:42 »

2 hafta sonra milli ara var zaten milli ara sonrası gelir Tisserand ama bu yoğun tempoda gitmesi hiç iyi olmadı‚ İrfancan´ı ben zaten gözardı ediyorum nerde oynayacağı bile belli değil en azından takım karışmaz.

futbolda tek doğru oyun ve şablon yok bizim ülkede son 25 yıldır hep aynı oyun oynanıyor bu 3´lü sistem gerçekten kolay bir oyun değil en önemli noktası da stoperler bu açıdan Tisserand Kim ve Atilla olduğu için şanslıyız bunun üstüne takımı inşa edebiliriz ama çok kompakt bir yapısı olduğu için de oyuncuların birbirine alışması ve zaman isteyen bir oyun buna uygun transferlerin yapılması ile 2 yıl sonunda ancak buna geçeriz.

Bunu ben Obradovic´în ilk geldiği yıl basketbol takımımıza benzetiyorum top 8 yapamamıştık o sene ama 2 sene sonunda Final Four gediklisi bir takım ortaya çıktı.

Yeni trend bu ve paradigmayı değiştirecek kadar güçlü bir sitem kaldı ki başarısı da bir çok ülkede ve avrupa şampiyonasında ortaya çıktı o açıdan sabırlı olmakta fayda var ve 3 galibiyet 1 beraberlik ile başlamak Vitor için çok iyi oldu ona kredi yüklendi Cocu bunu yapamamıştı ve sarmala girmişti.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #419 : 14 Eylül 2021, 15:53:12 »
İrfan Can Kahveci 2 ay, Tisserand  3 hafta forma giyemeyecek.

(Nutspor)

2 ay ne ya şaka gibi neyse bunu değerlendirip öndeki üçlüyü oturtsun hoca