Gönderen Konu: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2021-22 Sezonu)  (Okunma sayısı 96602 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Ynt: Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2021-22 Sezonu)
« Yanıtla #525 : 24 Eylül 2021, 17:13:48 »
Ne Rossi'si ne Berisha'sı abi e anlatıyorsun :D iki golde de kaleci hatası var derler :)

1 saat M.Demirkol'u dinledim oda asistle başlamaları iyi diyor. Berisha olacak bu adam Almaya'da Bayern-Dortmund hariç kime gitse şaşırmazdık diyor taraftara da bir şey diyemiyorum yıllardır golcü özlemi var ama az daha sabır lige alışsın farkını koyacak yazdığın kadrodaki gibi belki de çift forvet verimini artıracak hemen bir gol atarsa rahatlayacağını düşünüyorum

Rossi'nin bu sene verim verip veremeyeceğini kestiremiyorum Mls çok ayrı lig Larin'de bunu yaşadı bir sene Belçika'ya kiralandı topladı geldi eğer alacaksak Rossi'yi yatırım transferi olur seneye daha faydalı olur gibi geliyor bana, tabi Larin'e kıyasla daha iyi topçu belkide 1-2 maça adapte olur

Belki ben mazoşistimdir, olabilir, bilemiyorum ama bu seneki kadro yapılanması beni heyecanlandırdı. Eksikler var mı, mutlaka var. Zaten şu kadronun kusursuz olduğunu kimse iddia etmiyor. Ama uzun yıllardır böyle 'genç çekirdek' diye tabir ettiğimiz bir yapılanma olmadı. Gerek savunmanın yaş ortalaması, gerek Ferdi ve Muhammed, gerekse Bersiha, Rossi ikilisi uzun vadede kemik olabilecek potansiyelde. Zoru başarır ve bu sene araya şampiyonluk sıkıştırırsak, önümüzdeki en az 5 yılı domine ederiz.

Ferdi'nin gelişimini sen yazmışsın zaten ben pek girmedim o topa ama sezon başında çoğumuz onun bu derece gelişim göstereceğini tahmin etmiyorduk. Hatta ben kendisine bir miktar salladım ama beni ciddi anlamda yanılttı. Ben yanılmaktan mutlu olurum bu konularda.
« Son Düzenleme: 24 Eylül 2021, 17:14:11 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı mrkene

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #526 : 24 Eylül 2021, 17:25:39 »
Dakika 80 de nasıl koyduk tezahürati yapıldı değil mi? Yanlış duymadiysam. Benimde en çok garibime giden bu oldu sanki biz küçük takımiz da öndeyiz  gibi tezahürat yapıldı.
Abi dediğim gibi her kafadan başka ses çıkıyordu. Okul açıkta açıkçası duymadım, duyduysam da hatırlamıyorum. Belki migros demiştir, bilemiyorum. Ama yenilen gol öncesi çok laubali bir ortam vardı. Klasik galibiz, öndeyiz sevinci gibi değildi. Rakibe karşı değil bu bahsettiğim. Tamamen tribünün kişiliği ile alakalı

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #527 : 24 Eylül 2021, 17:27:46 »
Belki ben mazoşistimdir, olabilir, bilemiyorum ama bu seneki kadro yapılanması beni heyecanlandırdı. Eksikler var mı, mutlaka var. Zaten şu kadronun kusursuz olduğunu kimse iddia etmiyor. Ama uzun yıllardır böyle 'genç çekirdek' diye tabir ettiğimiz bir yapılanma olmadı. Gerek savunmanın yaş ortalaması, gerek Ferdi ve Muhammed, gerekse Bersiha, Rossi ikilisi uzun vadede kemik olabilecek potansiyelde. Zoru başarır ve bu sene araya şampiyonluk sıkıştırırsak, önümüzdeki en az 5 yılı domine ederiz.

Ferdi'nin gelişimini sen yazmışsın zaten ben pek girmedim o topa ama sezon başında çoğumuz onun bu derece gelişim göstereceğini tahmin etmiyorduk. Hatta ben kendisine bir miktar salladım ama beni ciddi anlamda yanılttı. Ben yanılmaktan mutlu olurum bu konularda.
Eksikler var tabi, dediğin gibi yapılandırma iyi şampiyonluk şart daha iyi oyuncularda lazım ama şampiyon olsan bile artık Cl garantisi yok futbolcu getirmekte zorlaşacak bundan sonra kısa vadeli çözüm bul parlat sat olacak mecburen şu şampiyonluk gelse de camia olarak rahatlasak artık

Ferdi'nin gelişimini söylemeye çalıştım şunu da ekleyim Ferdi baya şanssız 3lünün en önemli mevkisi kanatlar malum, temposu 90 dakikalık değil olacağını da sanmıyorum özellikle Avrupa ve derbilerde işi zor rakip oyuncuları düşünüce :) şansı bol olsun :D

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #528 : 24 Eylül 2021, 17:59:38 »
Ferdi'nin gelişimini söylemeye çalıştım şunu da ekleyim Ferdi baya şanssız 3lünün en önemli mevkisi kanatlar malum, temposu 90 dakikalık değil olacağını da sanmıyorum özellikle Avrupa ve derbilerde işi zor rakip oyuncuları düşünüce :) şansı bol olsun :D

İşte sırf bu yüzden Vitor 4'lüye dönmeli diyoruz. Ne zaman ki sol ve sağ kanada transfer yapılır, 3'lüye o zaman dönülür.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #529 : 24 Eylül 2021, 18:11:40 »
İşte sırf bu yüzden Vitor 4'lüye dönmeli diyoruz. Ne zaman ki sol ve sağ kanada transfer yapılır, 3'lüye o zaman dönülür.
Sağ ve sol bek yok ki takımda bu sefer savunmada da eksiliyoruz. Szalai sol bek olsun diyenler var Trabzon maçı performansından dolayı ama Trabzon bizi zorlayamadı hiç Szalai sezgileri ve hamleleriyle fark yaratan oyuncu ağır kalır oraya birde Tisserand'ı stoperde kullanacak hoca onunda bomba olduğunu geçen sene gördük kaleden ne kadar uzak o kadar iyi abi :)

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #530 : 24 Eylül 2021, 19:03:35 »
berisha bize gelmeden önce 2 ay sakatlık düzgün kamp dönemi de gecirmemiş onu değerlendirmek için 1 2 ay sabredelim

ben mesuta karşı değilim ama mesut oynuyorsâ Tempo beklemeyeceksin bu takımdan veya takımı ona göre şekillendirmek lazım

ferdi osayi gore daha iyi duruyor çünkü osayi hiç dinlenemedi yoksa o da çok iyiydi bir kac mac ve kofra attı ferdi ise sakatlik sebebiyle bir kaç maç oynayaması sebebiyle diri kaldı bunlara yedek destek lazım bu sekilde devam edemezler aynısı gustavo için de geçerli o da Son maç saçmalamaya başladı

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
« Yanıtla #531 : 24 Eylül 2021, 20:06:23 »
Sağ ve sol bek yok ki takımda bu sefer savunmada da eksiliyoruz. Szalai sol bek olsun diyenler var Trabzon maçı performansından dolayı ama Trabzon bizi zorlayamadı hiç Szalai sezgileri ve hamleleriyle fark yaratan oyuncu ağır kalır oraya birde Tisserand'ı stoperde kullanacak hoca onunda bomba olduğunu geçen sene gördük kaleden ne kadar uzak o kadar iyi abi :)

Geri dörtlü Nazım-Kim-Attila-Novak olacak ki. Tiss yedek.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #532 : 24 Eylül 2021, 20:26:55 »
Geri dörtlü Nazım-Kim-Attila-Novak olacak ki. Tiss yedek.
Ben işte Novak-Nazım'ı yeterli görmüyorum dener belki bakalım

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
« Yanıtla #533 : 24 Eylül 2021, 20:30:55 »
Ben işte Novak-Nazım'ı yeterli görmüyorum dener belki bakalım

Ehven-i şer ya da koyunun olmadığı yerdeki abdurrahman çelebi bunlar ama 70 metrede oynamaya çalışan Ferdi'nin durumundan iyidir bence.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #534 : 25 Eylül 2021, 18:42:46 »
@Samet, Kemal
 Ferdi sadece oyun olarak değil fizik olarakta çok geliştirdi busene .... zaten artık ya patlama yapacaktı yada elde patlayacaktı.... ama daha erken yorum için yinede
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #535 : 25 Eylül 2021, 20:18:39 »
Yarın Novak sol stoper oynayacak ve bu beni acayip korkutuyor. En azından yarın 4'lü defans denenmez mi acaba?

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #536 : 26 Eylül 2021, 10:22:05 »
Altay
Ati-Kim-Novak
Osayi-Gustavo-Mert-Ferdi
Valencia-Pelkas
Berisha

Bu maçı neden gündüze koymuşlar? Hatay 31 derece  bugün.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #537 : 26 Eylül 2021, 12:18:20 »
Dünden beri muhtemel 11e bakıyorum ön tarafta görmediğim üçlü kalmadı :)
« Son Düzenleme: 26 Eylül 2021, 12:21:01 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #538 : 26 Eylül 2021, 12:22:35 »
Dünden beri ideal 11e bakıyorum ön tarafta görmediğim üçlü kalmadı :)
Muhtemelen yazdığım 11'de  Berisha yerine Rossi olacak.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #539 : 26 Eylül 2021, 13:00:46 »
Muhtemelen yazdığım 11'de  Berisha yerine Rossi olacak.
Benim beklentimde  yazdığın 11 abi