Futbol > Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu

Fenerbahçe | Türkiye Süper Ligi (2022-23 Sezonu)

<< < (137/194) > >>

efeovic:

--- Alıntı yapılan: ETIRYAK - 30 Ocak 2023, 12:34:45 ---Efe cok iddiali degilim bu konuda biliyorsun. Daha cok sure almasi gerektigine inaniyorum bende ama niye ilk 11 baslatmadi Adana macinda, GS macinda, Trabzon macinda demem... O sertlikle cocugu kaybetmek te mumkun gibi geliyor.

Daha 17 yasinda sonucta. Bellingham, yada o tarz fizigi oturmus genc degil Arda, sanki biraz daha fiziksel gelisim gerekiyor bu gladyatorlerin onune atmadan. Cunki gecen seneki resimleri ve bu seneye bakiyorum guzel fiziksel yukleme almis. Ama biraz daha almasi lazim sanki.

--- Alıntı sonu ---
ama yerine rossi oynayınca arda’nın “fizik gücü” de bahane olarak kalıyor. çok atletik veya güçlü bir oyuncu oynasa neyse ama oynayan adam rossi yani :)

ETIRYAK:

--- Alıntı yapılan: efeovic - 30 Ocak 2023, 13:48:59 ---ama yerine rossi oynayınca arda’nın “fizik gücü” de bahane olarak kalıyor. çok atletik veya güçlü bir oyuncu oynasa neyse ama oynayan adam rossi yani :)

--- Alıntı sonu ---

onda haklisin... ben rossi ye ayri ayarim zaten (bal yapmayan ari) :) irfan in da yavasligina da ayarim :) ... Ferdiyi klonlamak lazim acil...

kenz:
Altay
Ferdi-Peres-Ati-Jayden
         Arao-Crespo
             Arda
    Enner-Batşu-King

Civa:

--- Alıntı yapılan: kenz - 30 Ocak 2023, 17:05:10 ---Altay
Ferdi-Peres-Ati-Jayden
         Arao-Crespo
             Arda
    Enner-Batşu-King

--- Alıntı sonu ---

orta saha çok zayıf kalıyor böyle Jesus defansı üçleyceğine orta sahayı üçlese 6s maçı böyl rezil olmazdı haybeye adamlara ivme ve özgüven verdik.

ETIRYAK:

--- Alıntı yapılan: kenz - 30 Ocak 2023, 17:05:10 ---Altay
Ferdi-Peres-Ati-Jayden
         Arao-Crespo
             Arda
    Enner-Batşu-King

--- Alıntı sonu ---

defansin gobeginee koydugun iki defansta sol ayakli... cok anlamam ama pek tercih edilmedigini biliyorum bu durumun.

Orta saha yi bir arttirip (tercihen zajc) ileride enner batshuayi ikili forvet olarak kullanmak sanki daha dogru ... ama hem ustteki kadroyu hem bahsettigim kadroyu sahada gormeden neyin dogru oldugunu bilmek zor .... kagit uzerinde super olup rezil biten, kagit ustunde sacma ama uygulamada harika sonuclar gorduk su ana kadar.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git