Gönderen Konu: Berk Uğurlu  (Okunma sayısı 20332 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CanCan

• Ziyaretçi
Ynt: Berk Uğurlu
« Yanıtla #15 : 23 Şubat 2016, 21:44:01 »
Berki Doncicle kıyaslamanın Bodirogayla Hicri Güneriyi kıyaslamaktan hiçbir farkı yok

Berk asla bir Euroleague oyuncusu olamaz. Ondan Doncic olmasını elbette bekleyen yok...
« Son Düzenleme: 23 Şubat 2016, 21:46:37 Gönderen: CanCan »

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #16 : 23 Şubat 2016, 23:29:44 »
Berk asla bir Euroleague oyuncusu olamaz. Ondan Doncic olmasını elbette bekleyen yok...

ASLA olamaz
YÜREK yok
HIRS yok
İSTEK yok

Berk'i sevmiyorum yazsanız daha kolay bulduğunuz mazeretler 36 yaşında adama yakışşmıyor çünkü
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #17 : 23 Şubat 2016, 23:42:47 »
Orta mesafe şutları rakipler için tehdit olacak seviylere çekebilirse el seviyesi için gayette yeterli bir guard olacaktır.
...

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #18 : 24 Şubat 2016, 07:51:37 »
Sutu konusunda ne durumda bilmiyorum ... ama yazin genclerdeki performansi iyiydi ama surekli ayni yuzdelerde kalmali ..... ve savunma ya biraz daha konsantre olursa ....

Neden olmayacagini anlamis degilim ... ki zaten hoca da tutuyor ve sans veriyorsa bir bildigi vardir tahminimce ...

Berk in degil ama hocanin bilgisine ve degerlendirmesine guveniyorum ... Bugune kadar cok kapak yapti herkese, bu cocugu da yetistirip kapak yapabilir bence buyuk konusmamak dikkatli olmak lazim .....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19 : 24 Şubat 2016, 08:17:11 »
ASLA olamaz
YÜREK yok
HIRS yok
İSTEK yok

Berk'i sevmiyorum yazsanız daha kolay bulduğunuz mazeretler 36 yaşında adama yakışşmıyor çünkü

36 yaşındaki adama yakışmıyor gibi laflar haddini aşıyor. Benle bir derdiniz varsa özelden yazarsınız.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #20 : 24 Şubat 2016, 08:41:37 »
36 yaşındaki adama yakışmıyor gibi laflar haddini aşıyor. Benle bir derdiniz varsa özelden yazarsınız.

tanımam etmem, özelden yazacağım bir husus da yok. sadece sizden 17 yaş küçük bir çocuğa iki mesaj da bir karakteri üzerinden hakaret etmenize ne tahammül ederim ne de saygı gösteririm. Yaptığınızın adı ne eleştiri ne de taraftarlık. Sadece hakaret ediyorsunuz. Berk bu kulübün öz evladı ve her gününün 12 saatini salonda geçiriyor. Gelişimi görmemek için bayağı artniyetli olmak lazım. Üşenmedim geriye doğru bazı mesajlarınızı okudum:

Son mesajımdır, sağlıcakla kalın
38
Zeljko Obradovic Fenerbahçe Basketbol Forumu / Ynt: Fenerbahçe / Turkish Airlines Euroleague (2015-16 Sezonu)
« : 06 Kasım 2015, 23:01:23 »
Soğukkanlı bir şekilde arkamıza bakmadan vurduk geçtik.

Fakat Berk e bakıyorum olmuyor olmayacak. 99 doğumlu Doncic e bakıyorum. Berk ten 3 yaş küçük fizik, özgüven her şey fersah fersah daha üstün duruyor. Çocuk Real kadrosunda oyuna giriyor, smaç vuruyor, buzzer beater atıyor. Bizim Berk ise layup bitiremiyor. Ürkek korkak halinden sıyrılamıyor. Oyunkurucuda özgüven sonradan maalesef fazla gelişmiyor bkz. Hakan Demirel...
YanıtlaAlıntı

51
Zeljko Obradovic Fenerbahçe Basketbol Forumu / Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« : 24 Eylül 2015, 21:15:08 »
Melih ve Berk bu takımın oyuncuları olamayacaklarını daha ilk maçtan göstermek için adeta çaba harcadılar. Acıdır ki elimizdeki en iyi yerli yeni transfer Barış'tır. Özellikle Berk bir adım ileri gidememiş. 2 sezon önceki gibi fastbreakte jeneriklik bloklar yemek, airball atmak ve saçmasapan toplar kaybetmek aynen devam ediyor.

53
Zeljko Obradovic Fenerbahçe Basketbol Forumu / Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« : 19 Eylül 2015, 10:17:50 »
Hickman dönünce Berk sadece ligde fark 20 olunca oyuna girer. Hickman dönmeden önce süre alır mı orası da soru işaretidir. Keşke beni yanıltsa memnuniyetle özür dilerim. Bugüne kadar elle tutulur hiçbir başarısı olmayan bu arkadaş (en azından Kenan'ın bir turnuva MVP'si olmuşluğu var) gelip hakkında yazılanları okusa gözyaşlarına hakim olamazdı hey yarabbim  :)
YanıtlaAlıntı
54
« : 18 Eylül 2015, 08:06:30 »
Alıntı yapılan: Cengizao - 18 Eylül 2015, 00:13:55

Esas muallak olan dünyanın her yerine kime sorarsan sor kısmı. Kenan'ın Berk'ten fazlasını söyleyebilecek hiçkimse yok ortada.

Berk kendisi bile Kenan'dan iyi oyuncu olduğuna inanmıyordur emin ol...

55
« : 17 Eylül 2015, 17:09:34 »
Alıntı yapılan: Cengizao - 17 Eylül 2015, 14:53:52

Kenan 1 yıllığına Karşıyaka'ya kiralandı.

Apaçık ortadaydı herşey. Obradovic gördü ve anında tepki gösterdi. Tabi biz de söyledik diye laf yedik, Obradovic yaptı diye kimse eleştirmeyecek. Önyargılı ve aşırı korumacı bakmaktan vazgeçelim artık.

Kenan iyi oyuncu diyen olmadı. Kenan Berk'ten iyi oyuncudur diyen oldu. Zaten Berk Kenan'dan iyi oyuncu olsaydı KSK Berk'i kiralamak isterdi.

68
« : 26 Ağustos 2015, 18:01:05 »
Alıntı yapılan: Cengizao - 26 Ağustos 2015, 17:44:18

Berk, Kenan'dan daha ileride şu anda. Kenan'ın kiralık gitmesi gerek.

Berk'i kendi altyapımızın ürünü diye fazla abartıyoruz. Kendi yaşıtları arasında bile çok etkili değil, U19 Dünya Şampiyonasını tek üçlük sokamadan tamamladı. İstatiksel anlamda da varlık gösteremedi. Berk Kenan'dan önde demek büyük haksızlık olur.
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #21 : 24 Şubat 2016, 08:51:09 »
Bi aşırı  Kenan sevgisi durumu hissettik şimdi iletileri okuyunca. Kenan'ı aşırı sevince Berk'i de gömme durumu olmuş. Ee tabi gereksiz olmuş.
Okan da üşenmemiş benim yaptığımı yapmış :)
(eski iletileri çıkartmak çok zevkli)

Berk'i beğenmemek ve sevmemek tabiki herkesin en doğal hakkıdır,  Kenan'ı da sevmek ve beğenmek tabiki en doğal hakkıdır
Ama Okan Berk konusunda hem hassas
Cancan da "adı" ile zıt orantılı tavır yapmışsın yahu Berk'i karşı, ne oldu Hesabı Kemal Erdem mi ele geçirdi :)

Bu arada yeni gördüm Ömer Faruk hesabına da bi küfür yerleştirmişsin Hakan abi düzeltmiş. Hadi Ömer hepimizi sinirlendirdi tepkiyi hak ediyor diyelim de gününü 12 saatini salonda geçiren gayret eden çabalayan bizden bi 'çocuk'  için bu kadar yargı hoş değil. Eksikleri biliyor ki çalışıyor.
« Son Düzenleme: 24 Şubat 2016, 08:55:44 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı Barış Eymen

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #22 : 24 Şubat 2016, 08:52:03 »
Kan davanız mı falan mı var Berk'in ailesiyle? Hayırdır?

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #23 : 24 Şubat 2016, 09:17:04 »
Bi aşırı  Kenan sevgisi durumu hissettik şimdi iletileri okuyunca. Kenan'ı aşırı sevince Berk'i de gömme durumu olmuş. Ee tabi gereksiz olmuş.
Okan da üşenmemiş benim yaptığımı yapmış :)
(eski iletileri çıkartmak çok zevkli)

Berk'i beğenmemek ve sevmemek tabiki herkesin en doğal hakkıdır,  Kenan'ı da sevmek ve beğenmek tabiki en doğal hakkıdır
Ama Okan Berk konusunda hem hassas
Cancan da "adı" ile zıt orantılı tavır yapmışsın yahu Berk'i karşı, ne oldu Hesabı Kemal Erdem mi ele geçirdi :)

Bu arada yeni gördüm Ömer Faruk hesabına da bi küfür yerleştirmişsin Hakan abi düzeltmiş. Hadi Ömer hepimizi sinirlendirdi tepkiyi hak ediyor diyelim de gününü 12 saatini salonda geçiren gayret eden çabalayan bizden bi 'çocuk'  için bu kadar yargı hoş değil. Eksikleri biliyor ki çalışıyor.

Cem Bey, zaman kimin haklı olduğunu gösterir. Daha önce yazdığım gibi Berk çalışıp başarılı olursa ben çıkıp özür dilemesini de bilirim. Kaldı ki ben Berk'e hakaret etmedim. Ama kalkıp bana "36 yaşındaki adama yakışmıyor" diyen adama iki çift laf ederim. Terbiyesizliğin lüzumu yok...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #24 : 24 Şubat 2016, 09:21:29 »
Cem Bey, zaman kimin haklı olduğunu gösterir. Daha önce yazdığım gibi Berk çalışıp başarılı olursa ben çıkıp özür dilemesini de bilirim. Kaldı ki ben Berk'e hakaret etmedim. Ama kalkıp bana "36 yaşındaki adama yakışmıyor" diyen adama iki çift laf ederim. Terbiyesizliğin lüzumu yok...
Okan  terbiye sınırlarını tek kelimesi yokki.  Olsa dostum olmasına rağmen müdahale ederim.
36 yaşındaki adama yakışmıyor demiş, tam bu lafları ederken sen diğer topikte ömer'e "am göt ' dalarken.. Yakışıyor mu?

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #25 : 24 Şubat 2016, 09:24:22 »
Okan  terbiye sınırlarını tek kelimesi yokki.  Olsa dostum olmasına rağmen müdahale ederim.
36 yaşındaki adama yakışmıyor demiş, tam bu lafları ederken sen diğer topikte ömer'e "am göt ' dalarken.. Yakışıyor mu?

Hakan Bey'e düzelttiği kelimeyi sorabilirsin. Düzelttiği kelime "k*pek" idi. O dediğiniz kelimeleri hiçbir zaman bu forumda kullanmadım. Beni yalan yanlış şeylerle suçlaman hoş değil...

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #26 : 24 Şubat 2016, 09:30:27 »
Kan davanız mı falan mı var Berk'in ailesiyle? Hayırdır?

Barış, hatırlıyor musun; Fenerbasket'te bir üye vardı: vidmargitsindertlerbitsin adıyla üye olmuştu ve ilgili ilgisiz her konuda tek yazdığı Vidmar'ın gönderilmesi gerektiği idi. Hey gidi günler... :D

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #27 : 24 Şubat 2016, 09:59:37 »
Hakan Bey'e düzelttiği kelimeyi sorabilirsin. Düzelttiği kelime "k*pek" idi. O dediğiniz kelimeleri hiçbir zaman bu forumda kullanmadım. Beni yalan yanlış şeylerle suçlaman hoş değil...
Hoca bursada nem var sanırım
Ama göt dalıyorsun derken ille o kelimeleri kullanıyorsun anlamında demedik
Neyse zaten sadece "köpek"  demişsin. Benim eşşekliğim oldu. Kusura bakma.

Cidden neden ya merak ediyorum.
Kötü günler geçiyor olsak hepimiz bi oyuncu buluruz ve edecek laf buluruz o zamanki psikoloji haklı/haksız bu durumu  gerektirdiği için de kimse rahatsız olmaz
Ama ya euroleague favorisi konumunda bi takım, geleni gideni tokatlıyor,  daha 2 gün önce Türkiye kupası almışız, ligde lideriz, acayip güzel oyun var, moraller çok yerinde, Kalinic'e bile çok küfür etmiyoruz kendimizi tutuyoruz
Yani neden bi insan Berk'i niye takar cidden neden
Nasıl bi insan psikolojisi çok merak ediyorum
Gamsız, yeteneksiz, ukala bi genç kardeşimiz olsa eyvallah hadi bi nebze anlarım. Ama o kadar çalışkan ki Zeljko Obradovic hocam Kenan'ın önünde tercih etti kendisini, hem bu Kenan için de iyi oldu. Ufuk ile çalışıp topu potaya armanın önemli olduğunu anlamış, çünkü Zeljko kenan'a "Kenan at topu at , Kenan topu bana at"  diyordu.

Çevrimdışı Barış Eymen

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #28 : 24 Şubat 2016, 10:37:57 »
Barış, hatırlıyor musun; Fenerbasket'te bir üye vardı: vidmargitsindertlerbitsin adıyla üye olmuştu ve ilgili ilgisiz her konuda tek yazdığı Vidmar'ın gönderilmesi gerektiği idi. Hey gidi günler... :D
Hatırlamaz mıyım abi? Takıntı parayla değil ki... :)

Çevrimdışı hatai

• Üye
« Yanıtla #29 : 24 Şubat 2016, 10:44:06 »
Berk günde on iki saat salondaysa helal olsun çocuğa. Bunun karşılığını alır umarım.

C2105 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi