Gönderen Konu: Berk Uğurlu  (Okunma sayısı 20248 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
Berk Uğurlu
« : 06 Şubat 2016, 13:43:35 »
Çocuğa konu dahi açmamışız.Aldığı az sürenin hakkını veriyor.
Yazın U20'de %37 ile üçlük attı ama bizde atmaya çekiniyor.Son 3 sezonda bizde 3/20 üçlük attı.Tek sıkıntısı bu gibi...

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
Ynt: Berk Uğurlu
« Yanıtla #1 : 06 Şubat 2016, 13:49:30 »
Fiziğine göre çok çabuk, atlet. Şu aşamada üçlük değil orta mesafe eklese oyununa yeter de artar bile. Tabii, potaya bakmaya da çekinmeyecek. Obradovic'le çalışıyor olma şansı kaç genç oyuncuya nasip olur? Kritik Efes maçında bile şans buluyor ve iyi değerlendiriyorsa olacak demektir. Öteki türlü bir başka Doğuş Balbay olur ki o bile kötü değil esasen. :)

Bir de bizde nasıl bir altyapı varsa, Erbil, Doğuş, Berk hep şut sorunu olan ancak atletizm ve savunmada iyi oyuncular. Üçü de PG.
« Son Düzenleme: 06 Şubat 2016, 13:50:41 Gönderen: Umut »
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Dentist

• Üye
  • Yer: Zonguldak
« Yanıtla #2 : 06 Şubat 2016, 16:32:45 »
Büyüyünce Calathes e benzeyebilir sanki,bu iyi mi kötü mü bilmiyorum👀

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #3 : 06 Şubat 2016, 16:47:05 »
Şutunu geliştirmesi gerektiğini hep söylüyoruz. Tabii bir de potaya giderken bitirmeyi de düşünerek gitmesi lazım. Önü açık, çok da çalışıyormuş, umarım takımda kalıcı olabilir.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #4 : 06 Şubat 2016, 16:50:03 »
Büyüyünce Calathes e benzeyebilir sanki,bu iyi mi kötü mü bilmiyorum👀

Keşke Calathes gibi olsa. :)
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Dentist

• Üye
  • Yer: Zonguldak
« Yanıtla #5 : 06 Şubat 2016, 17:09:25 »
Potaya çok bakmıyor,tabi çok genç olduğu için,aslında çok süreler alabileceği bir takıma 1 yıllığına falan kirslansaydı daha mı iyi olurdu,gerçi burada da obradoviçle çalışıyor

Çevrimdışı Sabonis

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #6 : 21 Şubat 2016, 13:34:49 »
Bu cocuk adam olacak obra kenani postalayip berki tuttuysa illaki olacak cunku herseyden once iyi savunma icin cabaliyor yani ben bu takimda varim diyo

Çevrimdışı fundamental

• Üye
« Yanıtla #7 : 21 Şubat 2016, 13:52:27 »
bence kendini geliştirdiği en iyi nokta driveları. geçen sezon 1e1lerde fast breaklerde yediği blokları hatırlıyorum. bu sene öyle bir sıkıntısı yok pek. oyun görüşü "şimdilik" rotasyon için yeterli. herkes yazmış,şutunu geliştirse elimizi baya kuvvetlendirir. maçtan önce ayakkabısını unutan oyuncudan geldiği nokta mutluluk verici.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #8 : 21 Şubat 2016, 14:00:32 »
Bu çocuğa baktığım zaman bir şeyler görüyorum. Bir "yetenek" görüyorum. Ve bu beni heyecanlandırıyor.

Kenan'da hiçbir şey görmüyordum ve topu eline aldığı zaman hemen birine pas verse de hücumumuz başlasa diye düşünüyordum. Berk içinse öyle düşünmüyorum. Şu potaya bi drive etse, gözümüzün pasını silecek bi asist yapsa, yani hep bir şeyler becerebileceğine dair beklentim var ondan. Yaptığı zaman da çok hoşuma gidiyor.

Bir genç oyuncu, oyuna girdiği an taraftarı heyecanlandırıyorsa üstünde durulmalı. Obra sağolsun doğru tercihi yaptı bu konuda.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı umitrenan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #9 : 21 Şubat 2016, 18:31:20 »
Bu çocukta normal sezonda 8 sayı 9 asist tutturacak bir hava var :o
Oyun görüşünü biraz daha kuvvetlendirirse gerçekten asist manyağı olabilir :)

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #10 : 22 Şubat 2016, 07:51:32 »
2-3 sene önce gençler maçında ayakkabılarını mı getirmemişti, bir takım olaylar olmuştu. onun sonrasında pek sıcak bakamadım bir türlü Berk e.

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #11 : 22 Şubat 2016, 22:31:33 »
...
« Son Düzenleme: 24 Şubat 2016, 10:15:04 Gönderen: CanCan »

Çevrimdışı umitrenan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #12 : 23 Şubat 2016, 00:08:39 »
Altyapı konusunda harikalar yaratan bir ülke değiliz.Sloven ekolünde oynamaya başlayıp daha 12 13 ünde kendini gösterip Madrid e transfer olan Doncic uç bir kıyas olmuş.

Bence genç oyuncularımızdan ne beklediğimizi gözden geçirmemiz gerekiyor.Ortalama şut atabilsin boş oyuncuları bulabilsin asist yapabilsin,savunmada hareketli olsun ben yeterli görüyorum.

Bir Spanoulis-Teodosic- falan olmasını beklemiyorum ben Berk'ten.
Son yıllarda en çok parlayan altyapı oyuncularına bakarsak 5 kişiyi geçmez iyi işlere imza atanlar ya da atacak olanlar.

Altyapı antrenörlerini yetersiz görüyorum ben genelde Türkiye'de. Obradovic bizzat ilgilenseydi altyapıyla işte o zaman bir Doncic falan beklerdim altyapıdan ama maalesef :D

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #13 : 23 Şubat 2016, 18:26:59 »
Onda bir oyunkurucuda olması gereken hırs istek yok, olmaz bu çocuk...

Kendinden 3 yaş küçük Doncic in hem fizik hem yürek olarak yavrusu gibi kalıyor...

Berki Doncicle kıyaslamanın Bodirogayla Hicri Güneriyi kıyaslamaktan hiçbir farkı yok
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #14 : 23 Şubat 2016, 20:23:24 »
Berki Doncicle kıyaslamanın Bodirogayla Hicri Güneriyi kıyaslamaktan hiçbir farkı yok
Hicri çok iyi pasördü yalnız. :D
Kara deryalarda bir FENERsin!