Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270798 defa)

0 Üye ve 32 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
  • Yer: istanbul
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #1770 : 21 Mayıs 2015, 16:14:58 »
Lütfi'ye çok sağlam çakmışız..Helal

bence tersi olmuş o yazıdan çıkardığım benim devletin gerçekten onu desteklediği yoksa bizimkiler boyle bi yazı yazmazlardı

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #1771 : 21 Mayıs 2015, 16:17:59 »
Lütfi seçilirse ne olacak yani şubeyi mi kapatacaz?
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı OUZZ

• Üye
  • Yer: KAYSERİ
  • FB
« Yanıtla #1772 : 21 Mayıs 2015, 16:22:40 »
İllegal Yapı” tarafından başta kulübümüze ve yanı sıra diğer kulüplerimize yönelik olarak yapılan 3 Temmuz Kumpası’nın en önemli işbirlikçisi olduğunu her platformda açık açık dillendirmiş olduğumuz Lütfi Arıboğan, Türkiye Basketbol Federasyonu’na Başkan adayı olmuştur.

Unutmuş olanlara bir kez daha hatırlatmak isteriz ki Arıboğan, UEFA  Müfettişi Cornu’yu daha soruşturmanın hemen başında kendi ön yargıları ile bilgilendirip yönlendiren, dönemin Federasyon Başkanı’nın da söylediği üzere federasyonu süreçte yanlış bir yola sokan, kulübümüzün ve diğer kulüplerin ceza alması ile neticelenen UEFA sürecini güçlü bir ön yargı ile başlatan, illegal yapının baş yapıtı olan polis fezlekesini UEFA’ya gönderen kişidir.

3 Temmuz Kumpası ile ilgili olarak tarafımızca yapılan suç duyurusunda da belirttiğimiz üzere 3 Temmuz Kumpası toplumun sinir uçlarını kaşıyıp, büyük kitleleri çatışmaya ve ülkeyi futbol üzerinden kaosa sürüklemeye yönelik olarak mükemmel bir şekilde planlanmış bir kurgudur. Bu kurguyu hazırlayan kamu görevlilerinin çok büyük bölümü tutuklanmış, tamamının görev yerleri değiştirilmiştir.

Eşi benzeri görülmemiş hak ve hukuk ihlallerinin yapıldığı 3 Temmuz soruşturma ve yargılama sürecinde futbol, özel yetkili polis, savcı ve hakimler eliyle yeniden dizayn edilmek istenmiştir. Özel Yetkili Savcı ve Hakimler hedeflerine aldıkları pek çok futbol adamına,  görünüşte yargı faaliyeti altında acımasızca zulüm etmiştir.

Ne ilginçtir ki o dönemde Türkiye Futbol Federasyonu’nun 2 numaralı yöneticisi olan Arıboğan’a illegal yapı tarafından soruşturma ve kovuşturma safhalarında hiçbir şekilde dokunulmamış, başkanının ve yönetim kurulu üyelerinin, MHK, PFDK ve Tahkim Kurulu üyelerinin telefonları istisnasız dinlenirken Türkiye Futbol Federasyonu’nun tepe yöneticisi olan Arıboğan, illegal yapı mensuplarının nedense hiç dikkatini çekmemiştir. ÖYM başkanının özel daveti ile kimsenin tek soru sormaması için adliyeye arka kapıdan girmiş, mahkeme başkanın odasında mahkeme başkanı ile baş başa ifadesi alınmış,  huzurda dinleme talepleri geri çevrilerek korunmuş ve himaye görmüştür.

Şimdi Arıboğan, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkan adayı olarak ortaya çıkmış ve delegelerden seçilebilmek için oy istemektedir. Bilinmelidir ki bize göre Sayın Arıboğan’ın bu yolda desteklenmesi illegal yapının baş yapıtlarından olan 3 Temmuz Kumpası’nın ve söz konusu kumpası kuran zihniyetin desteklenmesidir. İllegal yapı ile mücadele yolunda samimiyet, sadece o yapının mensupları ile değil o yapının tüm işbirlikçilerine karşı mücadele yapılması ile başarıya ulaşabilecekken bu işbirlikçilerden birinin himaye edilmesi ve bu yapının başarısı için geçmişte yaptıklarının göz ardı edilerek kendisinin istisna olarak görülebilmesi bizim tarafımızdan asla kabul edilemez.

Yapmakta olduğu seçim çalışmalarında devletin en üst noktalarından destek alarak aday olduğunu, Spor Genel Müdürlüğü Teşkilatı’nın kendisini desteklediğini açık bir şekilde ifade eden Arıboğan’ın bu ifadelerinin takdir ve değerlendirilmesi hususunda Spor Bakanımız Sayın Akif Çağatay Kılıç’ı göreve davet ediyoruz. Böyle bir algının önüne geçmek adına Sayın Bakanımızın, Türkiye Basketbol Federasyonu Statüsü gereğince seçimli genel kurula katılıp, seçilecek başkan için oy kullanma hakkı olan teşkilat mensuplarının genel kurula katılmamalarını sağlayarak, spor teşkilatının tüm adaylara aynı mesafede olduğu yönünde somut ve güçlü bir pozisyon almasını talep ediyoruz.

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak tavrımızın Lütfi Arıboğan’a yönelik olduğunu, bu tavrın sebebinin Arıboğan’ın 3 Temmuz Kumpası’nın işbirlikçisi olmasından kaynaklandığını kamuoyunun bilgisine sunar, Lütfü Arıboğan’ın haricinde mevcut ve/veya ortaya çıkacak diğer tüm adaylara karşı kulüp olarak aynı mesafede durulacağını, Arıboğan’ın seçilmesi halinde ise 3 Temmuz Kumpas planının basketbola sirayet etmesinin önüne geçerek, bu zihniyete dur demek adına basketbol şubemizi yeniden yapılandırmak için gerekli her türlü idari tasarrufta bulunulacağını kamuoyunun bilgilerine sunarız.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ
Bu tarz bir yazıyı adaylığını koyduğu günden beri bekliyordum. Bence olması gereken tepki.

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1773 : 21 Mayıs 2015, 17:05:57 »
Bu lütfü ülker in adamı mı değil mi? Hani ülker baskı yapıyordu bizimkiler ses etmiyordu? Sponsorluk anlaşması sıkıntıya girer mi? Obranın sözleşme duruyor halen ? En önemlisi lütfü hükümet arkamda diyor bu atar niye peki ::) ::) ::)
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1774 : 21 Mayıs 2015, 17:07:50 »
YA cenk ...
sakin ol yavrum...
Adam kendi ağzı ile uzun yıllar burda olacağım dedi..
şu seçim bi olsun bitsin Obradoviç olayı resmileşir..

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #1775 : 21 Mayıs 2015, 21:17:22 »
YA cenk ...
sakin ol yavrum...
Adam kendi ağzı ile uzun yıllar burda olacağım dedi..
şu seçim bi olsun bitsin Obradoviç olayı resmileşir..

ya abi bizim çapsızlar bir şekilde obrayı üzecek diye tırsıyorum.
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #1776 : 22 Mayıs 2015, 05:36:37 »
Herkes farklı görebilir de son cümleye dikkat edilirse '' bu zihniyete dur demek adına basketbol şubemizi yeniden yapılandırmak için gerekli her türlü idari tasarrufta bulunulacağını kamuoyunun bilgilerine sunarız. '' dan benim anladığım Ülker ile yönetim farklı düşünüyorlar Lütfü konusunda. Ve bu biz her türlü hapı yuttuk demektir malesef :(

Çevrimiçi ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1777 : 22 Mayıs 2015, 07:15:25 »

Bende anlamadım bunu. Nedir bu tasarruf ?
Birde neden bugüne kadar beklendi bu açıklama için onu da anlamadım.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #1778 : 22 Mayıs 2015, 07:33:50 »
Gladyo Lütfi malûm olduğu üzere Ülker'in şubesini kapatıp sponsor sıfatıyla Fenerbahçe'ye ilhak etmesinden evvel onların şubesinin başındaki isimdi. Hafızam yanıltmıyorsa...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1779 : 22 Mayıs 2015, 09:50:26 »
Gladyo Lütfi malûm olduğu üzere Ülker'in şubesini kapatıp sponsor sıfatıyla Fenerbahçe'ye ilhak etmesinden evvel onların şubesinin başındaki isimdi. Hafızam yanıltmıyorsa...
doğru hatırlıyorsun abi

(EREN)

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1780 : 23 Mayıs 2015, 20:29:30 »

aziz seçildiği günden beri, söylediği hangi sözün arkasında durdu ? O yüzden anlamsız bir blöf olmuş. Ki zaten bu camiada en güzel giden şeyin içine etmeye de çalışmasın bir zahmet
« Son Düzenleme: 23 Mayıs 2015, 20:34:42 Gönderen: (EREN) »

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #1781 : 23 Mayıs 2015, 20:42:30 »
aziz seçildiği günden beri, söylediği hangi sözün arkasında durdu ? O yüzden anlamsız bir blöf olmuş. Ki zaten bu camiada en güzel giden şeyin içine etmeye de çalışmasın bir zahmet
Gider gelir şekerinin +300olduğu bi ana denk geliriz ilk kez bi tehditini gercekleştirir diye korkmuyo değilim ne yalan söyliyim. Yakıp yıkmada malum üstüne yoktur aziz başkanın
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #1782 : 28 Mayıs 2015, 15:46:20 »
Şöyle bir tehlike daha var:

http://www.milliyet.com.tr/fenerbahce-ulker-is-birligi-fenerbahce-2065712-skorerhaber/

Ülker elini çeker ise bu şube de Führer bozuntusu zavallı ruh hastasının çiftliği olur. İstikrarı filan unutun.

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #1783 : 28 Mayıs 2015, 15:48:57 »

http://www.milliyet.com.tr/fenerbahce-ulker-is-birligi-fenerbahce-2065712-skorerhaber/

Ülker elini çeker ise bu şube de Führer bozuntusu zavallı ruh hastasının çiftliği olur. İstikrarı filan unutun.

Abi haberin içinde de geçiyor zaten ama yine söyleyeyim ben. O kadar yatırım yapılmışken Allah gecinden versin Murat Ülker, Hakk'a yürüyene kadar bu ortaklık devam eder diyorum ben.

Çevrimiçi ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #1784 : 28 Mayıs 2015, 16:28:34 »

Alakasız bir yerden bizi karıştırmak için de ortaya atılmış olabilir tabi ama ülkerin spordan elini çekeceğini de duydum muhtelif yerlerde.
Eğer böyle bir ihtimal varsa çoktan alternatif sponsor arayışına başlanmış olmalı. Ama sadace ay ye kalırsak futbol şubesinden beter oluruz...