Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270724 defa)

0 Üye ve 34 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #1815 : 31 Mayıs 2015, 05:46:57 »

Çevrimdışı BeratAkbaba

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • BeratAkbaba
« Yanıtla #1816 : 31 Mayıs 2015, 10:48:30 »
Ismail Senol @ismailsenol  16 sa.16 saat önce
Fenerbahçe ve Ülker'in ortaklığı sponsorluk ilişkisine dönüyor. Detaylar netleşmedi ancak bütçe 29'dan 20 milyon Euro seviyesine inecek.

Fenerbahçe erkek basketbol takımında Ülker'in sponsorluğunun Godiva markası üzerinden olması bekleniyor. Salon ortaklığı zaten devam edecek.

Fenerbahçe'ye yeni sezonda şimdilik bir isim sponsoru görünmüyor. Ülker'in sponsorluğunda Fenerbahçe ismiyle yola devam edilecek.

#12 Damir Mrsiç

Çevrimdışı illegal

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #1817 : 31 Mayıs 2015, 17:54:48 »
Herkese merhabalar. Forumu uzun zamandır beğeniyle takip edip okuyor, fakat sosyal medya ile pek aram olmadığı için ziyaretçi olarak takılıyordum. Amatör branşlarla özellikle de basketbolla ilgili en güzel, en kaliteli ve en seviyeli bu foruma üye olmak bugüne kısmetmiş. Tüm "parkedefener" ailesini selamlıyor ve herkese iyi forumlar diliyorum.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #1818 : 31 Mayıs 2015, 18:14:56 »
Arkadaslar, 3 Temmuz olaylarinin akabinde sporda yasanan cirkinliklere istinaden zaten Ulker ailesi cekilme karari almisti.  Ancak hatirlarsaniz, Murat Ulker Aziz Yildirim'in bir sekilde temize cikmasina kadar destek vermeye soz vermisti.  Yani cok uzun zaman once alinan bir karardi.  Destekleri farkli formlarda devam edecektir.
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2015, 18:15:21 Gönderen: Besim »

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #1819 : 31 Mayıs 2015, 18:42:10 »
ben buna inanmakt
Arkadaslar, 3 Temmuz olaylarinin akabinde sporda yasanan cirkinliklere istinaden zaten Ulker ailesi cekilme karari almisti.  Ancak hatirlarsaniz, Murat Ulker Aziz Yildirim'in bir sekilde temize cikmasina kadar destek vermeye soz vermisti.  Yani cok uzun zaman once alinan bir karardi.  Destekleri farkli formlarda devam edecektir.

buna inanmakta zorluk çekiyorum çünkü önceden alınmış bir karar olsaydı yani aylar yada yıllar önce alınmış bir haber olsaydı muhakkak ki herkesin haberi olurdu. bu olay bütün fenerbahçelileri endişelendirdi, dünkü maçta salonu görünce benim endişelerim daha da arttı. zira başkan ilk icraatını dün salonda yaptı. herkes gibi benim de inancım obradovic, kaldığına göre hedeflerde değişiklik yok

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #1820 : 31 Mayıs 2015, 18:51:03 »
buna inanmakta zorluk çekiyorum çünkü önceden alınmış bir karar olsaydı yani aylar yada yıllar önce alınmış bir haber olsaydı muhakkak ki herkesin haberi olurdu. bu olay bütün fenerbahçelileri endişelendirdi, dünkü maçta salonu görünce benim endişelerim daha da arttı. zira başkan ilk icraatını dün salonda yaptı. herkes gibi benim de inancım obradovic, kaldığına göre hedeflerde değişiklik yok

Hatirlarsan futbolda da ayni karari almislardi.  Ancak bir sene gecikmeli olarak uygulamaya sokmuslardi.  Basketbolda biraz daha beklediler. 

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #1821 : 31 Mayıs 2015, 19:00:51 »
Hatirlarsan futbolda da ayni karari almislardi.  Ancak bir sene gecikmeli olarak uygulamaya sokmuslardi.  Basketbolda biraz daha beklediler.
Baskette yine odeabank forma sponsoru oldu ayrıca godivanında yine sponsor olucağı söyleniyo futbolda tamemen sponsorsuz kaldık ne önde ne arkadada formanın sponsor yok şuan

Çevrimdışı illegal

• Üye
« Yanıtla #1822 : 31 Mayıs 2015, 19:12:53 »
Arkadaşlar Ülker sponsorluğuyla ilgili kulaktan dolma haberleri paylaşıp ahlar vahlar ediyoruz da sizce de tuhaf olan bazı şeyler yok mu?

Mesela klüp final foura kalıyor, maçlar daha oynanmadan gelecek planlamalarıyla ilgili Aziz başkan, Ahmet Özokur ve Obradovic mutlu mutlu pozlar veriyor, koç daha Madrid'deyken "sanırım daha çok uzun yıllar devam edeceğiz" diyor, hatta final four sonrası anlaşma bile imzalanıyor. Sonra da kapalı kapılar ardında bir şeyler dönüyor ve birden bire Ülker sponsorluğu bitti deniyor.

Tüm bu olayları değerlendirdiğimiz zaman bence medyada çıkan bu haberlerin tamamı bizzat yönetimimiz tarafından yaptırılmış "üfürme" haberler gibi geliyor. Yani bence şöyle bir durum var ortada. Futbol takımı şampiyonluğu kaybedince Aziz Yıldırım'ın otoritesi gerek taraftar nazarında, gerekse muhalefet nazarında ciddi derecede sarsıldı.

Aziz başkanı hepimiz biliriz. İki lafından biri "bütçe, para, kaynak" gibi şeylerdir. Ülkerle ilgili dünkü konuşması da hem istifasını isteyen taraftara hem de muhalefete tabiri caizse "aba altından sopa göstermek" gibi bir şeydi bence.

Yani başkan tam Aziz Yıldırım usulü şöyle bir mesaj verdi: "Ey taraftar, ey muhalefet final fourlardan, Obradovic'lerden, pahalı transferlerden bahsediyorsunuz da ben bırakırsam nasıl olacak bu işler? Bunları yapacak parayı, kaynağı nereden bulacaksınız? Şunu unutmayın ki "ben varsam Ülker var". Ben bırakırsam Ülker de bırakır, bir daha final four da falan rüyanızda görürsünüz" demeye getirdi işi.

Sonuç olarak Ülker sponsorluğu Aziz başkanın iyi bir seçim kozuydu ve doğru zamanda etkileyici bir şekilde kullanıldı. Medyada çıkan haberlerin hepsi ya bizimkilerin danışıklı dövüş üfürme haberleri ya da bazı hazımsız sazanların kes, kopyala, yapıştır klasikleri. Bakın göreceksiniz ne Ülker sponsorluğu sona erecek ne de bütçede kısıtlamaya gidilecek. İki gün sonra Ülker'den "ya aslında bırakacaktık da Aziz başkanı kıramadık devam ediyoruz" diye haberler çıkarsa şaşırmayalım.

Çevrimdışı illegal

• Üye
« Yanıtla #1823 : 31 Mayıs 2015, 19:41:01 »

Valla bu karar uzun zaman önce alınmış olsa da ben bu kararların alınmasında bizim yönetimin ciddi payının olduğunu düşünüyorum. Mesela sizce sporda yaşanan çirkinliklerden rahatsız olan kimselerin playoff ilk maçındaki 26 sayılık farktan sonra gs'nin geçen seneki son maça çıkmamasına istinaden "yokluğun fifi, varlığın tınn" şeklinde twitler atması düşündürücü değil mi?

Hatta ben daha da ileri giderek geçmiş senelerdeki gs cafe crown ve bjk cola turka sponsorluklarının çekilmesinde de bizim birinci dereceden rol oynadığımızı düşünüyorum. Çünkü bizim başkanla Murat Ülker arasında cidden çok farklı bir hukuk ve dostluk var.

Çevrimdışı akarship

• Üye
  • Yer: Mersin-İskenderun
« Yanıtla #1824 : 31 Mayıs 2015, 19:59:51 »
Ben şeytanın avukatlığını yapayım ve aklıma takılan bir hususu müsadenizle arz edeyim.

1. Başkan TBF seçimleri öncesi resmi siteden Lütfünün aleyhimize yapıkları şeyler nedeniyle kesinlikle desteklenmeyeceğini söyler.
2. Aynı yazının bir bölümünde basketbol şubemizin geleceğiyle ilgili gerekirse yeniden yapılanma vs de vardır.
3. Seçimi Lütfü kaybeder, Harun Erdenay TBF Başkanı seçilir.
4. Ertesi gün Ülkerin isim sponsorluğundan çekildiği açıklanır.

Yorum yapmadım ama kafamda deli sorular.

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #1825 : 31 Mayıs 2015, 20:26:39 »
Çekilmek için f4 yaptığımız sezonu mu buldular beklemişken biraz daha bekleyebilirlerdi. Reis imzaladığına göre bütçe işleri çok sıkıntıda değildir.

Nemanja reis fikrinden neden vazgeçti ?? Kaldı haberleri çıkmıştı sponsorluk ile ilgisi var mı zamanlama manidar değil mi????
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #1826 : 31 Mayıs 2015, 20:43:57 »
Yakin zaman da
ALi Koc un baskanligini dusunursek
Koç grubu Sponsor oLabiLir belki.
Yada Odeabank.

Basariya hazir bir takim var. Sponsor bulunur bence

Çevrimdışı illegal

• Üye
« Yanıtla #1827 : 31 Mayıs 2015, 22:38:57 »
Ben şeytanın avukatlığını yapayım ve aklıma takılan bir hususu müsadenizle arz edeyim.

1. Başkan TBF seçimleri öncesi resmi siteden Lütfünün aleyhimize yapıkları şeyler nedeniyle kesinlikle desteklenmeyeceğini söyler.
2. Aynı yazının bir bölümünde basketbol şubemizin geleceğiyle ilgili gerekirse yeniden yapılanma vs de vardır.
3. Seçimi Lütfü kaybeder, Harun Erdenay TBF Başkanı seçilir.
4. Ertesi gün Ülkerin isim sponsorluğundan çekildiği açıklanır.

Yorum yapmadım ama kafamda deli sorular.
Abi Lütfi her ne kadar iyi lobi çalışması yaptıysa da Harun'un seçilmesi çok daha muhtemeldi. Yani bizimkilerin Lütfi'yi bahane edip yeniden yapılanmaya gidecek kadar Amatörce açıklama yapmış olduklarını düşünmüyorum. Sadece başta önemsemedikleri Lütfi baktılar iyi lobi yapıyor ve ciddi ciddi rakip haline geldi, seçilirse hır gür çıkartırız dediler. Ben bizimkilerin "Lütfi kesin seçilir hadi bunu bahane edip sponsorluğu çekelim" diye bir şey düşündüklerini sanmıyorum.

Bir de şu var ki Aziz başkan mahkeme bitip temize çıkınca bırakacağını söyledi. Bu da demektir ki şunun şurasında 1 bilemedin 2 yılı kaldı. Ben de başkanı biraz tanıdıysam Erkek basketbol gibi futboldan sonra en çok takip edilen bir branşta Avrupa şampiyonluğuna bu kadar yakınken bütün kozlarını oynayacaktır. Ha Avrupa şampiyonu yapan başkan olarak bırakayım diye değil, taraftar başkan bizi bırakma desin diye yapacaktır orası ayrı mesele tabi :)

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #1828 : 04 Haziran 2015, 11:11:12 »
Goudelock Para İstemedi

Fenerbahçe Ülker'in yıldız oyuncusu Andrew Goudelock hakkında çıkan iddiaları yalanladı.

Goudelock'ın, milli takımda oynamak için para istediği iddia edilirken, yıldız oyuncu bu haberlerin gerçeği yansıtmadığını söyledi. Böyle bir talebinin olmadığını söyleyen Goudelock, bu yaz evleneceğini ve bu nedenle kendisine gelen teklifi kabul etmediğini söyledi.

TBF'nin bu gelişmeler sonrasında Bobby Dixon'la büyük ölçüde anlaşma sağladığı belirtildi.

http://www.derinnba.com/index.php/2015-02-28-14-15-48/haberler/item/4547-goudelock-para-istemedi
« Son Düzenleme: 04 Haziran 2015, 11:11:57 Gönderen: Chauncey Billups »

• Yönetici
  • Üye
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #1829 : 04 Haziran 2015, 11:11:43 »
Emir'den Büyük Fedakarlık

Fenerbahçe Ülker'in yıldız oyuncusu ve aynı zamanda takım kaptanı Emir Preldzic büyük bir fedakarlık örneği gösteriyor.

Kaptan sakat sakat oynuyor.

Son dönemlerde gösterdiği inişli çıkışlı performans nedeniyle eleştiri alan Emir'in sakatlığı unutuluyor. Yıldız oyuncu takımını play-off'larda yalnız bırakmamak için sınırları zorluyor. Aşil tendonundaki sakatlığı nedeniyle oldukça zor zamanlar yaşayan Emir, buna rağmen takım arkadaşlarını yalnız bırakmamak için dayanılmaz ağrılarını umursamıyor ve sahaya çıkıyor.

Emir'in sezonun bitimiyle birlikte tedavi süreci başlayacak.

http://www.derinnba.com/index.php/2015-02-28-14-15-48/haberler/item/4548-emir-den-buyuk-fedakarlik