Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270742 defa)

0 Üye ve 30 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #75 : 31 Aralık 2013, 00:08:15 »
Sezonu kapattık geçmiş olsun filan hayırdır ya anlayamadım yani elimizdeki kadroya bakıyorum da ya ben cidden basketbol cahili kalıyorum yada sıkıntı var sizin bakış açınızda :)
BO 3 sezon önce EL'in sayı kralı ayrıca oyuna en çok etki eden oyuncusu seçildi, 1 önceki yıl Bojan da sayı kralı oldu ve bu yılda olacak, Kleiza OLY 'da iken oda öyle sayı kralı.. İlla sayı kralı olmakta çok iyi oyuncu olmak anlamına tabiykide gelmiyor ama kusura bakmayında belkide son yılların en kötü EL seviyesindeyiz oyuncu kalitesi bakımından ve bizim elimizde BO-Bojan ve Kleiza gibi Standart Ortlamaları 20+ sayı olabilen oyunculara sahibiz, Ayrıca Bjelica gibi Barcelona'nın bütün yaz 4 numara mevkisinde ona bel bağlayarak transfer yapmadığı ve son saniyede Obradovic faktörü sayesinde ellerinden kapmamız sonrasında adamların 4 numara 'da mecburen kimleri oynatmak zorunda olduğunu görüyoruz..
Obradovic Panada şuanda elinde bulunan kadrodan belkide 1-2 gömlek daha düşük seviyede olduğu zamanlarda bile EL şampiyonu oldu..

Ender hocam siyahla belirttiğim yerde iyi diyecektiniz sanırım. Koç gibi bende bu sene en az ilk 8 bekliyorum,seneye ise inşallah şampiyonluk. Doğuş kardeşimiz ise biraz karamsar malesef.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Gannicus

• Üye
« Yanıtla #76 : 31 Aralık 2013, 00:11:51 »
Aras hoşgeldin kardeşim
Seni daha sık görelim :)

tamamdr abi merak etme daha yogun dönemi anca atlattım:)) top 16 ile beraber geri dönüyroum

Çevrimdışı badwachter

• Üye
  • Yer: Balıkesir
« Yanıtla #77 : 31 Aralık 2013, 00:12:30 »
Ender hocam siyahla belirttiğim yerde iyi diyecektiniz sanırım. Koç gibi bende bu sene en az ilk 8 bekliyorum,seneye ise inşallah şampiyonluk. Doğuş kardeşimiz ise biraz karamsar malesef.
bizden bahsetmiyorum orda EL 'in genel takımların oyuncu kalitesi olarak son yılların en berbat yılındayız 2-3 takımda üst düzey 2-3 oyuncu harici kim var mesela ?
Hackett , Teodosic, Bu oyuncular takımların kaderini etkiliyor ise kimse kusura bakmasında 2000 'l,i yılların başındaki o EL mücadelelerindeki oyuncuları tanrı seviyesine koyarım ben :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #78 : 31 Aralık 2013, 00:13:51 »
bay ağrak yakışıyomu size kapak falan nedir yaa lütfen bir küçüğünüz olarak bana lütfen güzel örnek olun.
Bu da bana kapak olsun :)
Ahahah....

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #79 : 31 Aralık 2013, 00:14:53 »
bizden bahsetmiyorum orda EL 'in genel takımların oyuncu kalitesi olarak son yılların en berbat yılındayız 2-3 takımda üst düzey 2-3 oyuncu harici kim var mesela ?
Hackett , Teodosic, Bu oyuncular takımların kaderini etkiliyor ise kimse kusura bakmasında 2000 'l,i yılların başındaki o EL mücadelelerindeki oyuncuları tanrı seviyesine koyarım ben :)
Kusura bakma ben yanlış anlamışım uykum geldi sanırım güya iki üç defa okudum :(

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #80 : 31 Aralık 2013, 00:15:20 »
Bu da bana kapak olsun :)
Ahahah....
estağfurullah abi hassas bi dönemdeyim. sabahdan beri 19. kapağımın yedim 1 kapağa yıldız takıcam abi.
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
« Yanıtla #81 : 31 Aralık 2013, 00:16:05 »
Aris değil AEK :)

Çevrimdışı badwachter

• Üye
  • Yer: Balıkesir
« Yanıtla #82 : 31 Aralık 2013, 00:17:06 »
Kusura bakma ben yanlış anlamışım uykum geldi sanırım güya iki üç defa okudum :(
Estfrullah :)

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #83 : 31 Aralık 2013, 00:17:18 »
estağfurullah abi hassas bi dönemdeyim. sabahdan beri 19. kapağımın yedim 1 kapağa yıldız takıcam abi.
;D ;D ;D

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #84 : 31 Aralık 2013, 00:19:10 »
Aris değil AEK :)
Düzelttim sağolasın yusuf  :-\ :-[

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #85 : 31 Aralık 2013, 00:20:08 »
Obradoviç in konuşmasını bul dinle kendine gelirsin biraz moral olur sana

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
« Yanıtla #86 : 31 Aralık 2013, 00:21:17 »
Düzelttim sağolasın yusuf  :-\ :-[

Rica ederim abi ne demek.  :D

Bu arada tercüman yüzünden koçu tam dinleyemedim , tercüman bazı kısımları eksik çevirdi ama konudan ve ne dediğinden bağımsız olarak koç ne dediyse katılıyorum.

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
« Yanıtla #87 : 31 Aralık 2013, 00:21:24 »
işteyim abi mala bağladım gece çalışmaktan.
Aşkınla olduk derbeder
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #88 : 31 Aralık 2013, 00:22:16 »

Bence burada şu nüansı gözden kaçırıyorsunuz: Basketbol gitgide hızlanıyor ve fiziksel bir oyuna dönmeye başlıyor. 2000'li hatta 90'lı yılların en baba oyuncuları bile olsa şu anda, özellikle hız ve fizik anlamında çok zorlanırlardı. Misal Efes'i düşünelim. Hücum süresi 30 saniye iken en az 22-24 saniye topu sündüre sündüre naumoskiyi bulurlardı. Naumoski ya 3 lük  ya da stop-jump-shot ile bitirirdi. Şimdi o kadar sürede en az iki hücum oluyor.

Bugün yetenekli basketbolcu sayısının dünya genelinde azalması da aynı sebepten. Oyuncular fizik olarak o kadar yükleniyorlarki o bilek yumuşaklığı bir süre sonra kayboluyor. O yüzden gerçekten Bojan gibi bir adama şu anda sahip olmak büyük nimet.
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
« Yanıtla #89 : 31 Aralık 2013, 00:23:31 »

yalnız kapağın güzeldi abi tebrik.
Aşkınla olduk derbeder
Fenerbahçeli olmanın