Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270793 defa)

0 Üye ve 36 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #1845 : 30 Haziran 2015, 12:34:46 »
Fenerbahçe Ülker yardımcı antrenörlerinden Erdem Can, Utah Jazz’ın davetlisi olarak 2015 NBA Summer League’de görev yapacak.

1 Temmuz’da Amerika’ya gidecek olan Erdem Can, 3 Temmuz’da başlayacak antrenmanlarda görev alacak. Erdem Can’ın da teknik kadrosunda yer alacağı Utah Jazz, 6-9 Temmuz tarihleri arasında Utah’ta düzenlenecek NBA Summer League organizasyonuna katılacak. NBA Summer League organizasyonları kapsamında Erdem Can’ın ikinci durağı ise 10-20 Temmuz tarihleri arasında Utah Jazz ile birlikte Las Vegas olacak.

Utah ve Las Vegas’ta düzenlenecek bu organizasyonlarda önemli bir deneyim yaşama fırsatı bulacak Erdem Can, 22 Temmuz’da Türkiye’ye dönüş yapacak.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #1846 : 30 Haziran 2015, 13:11:33 »
kategori 7 nedir abi ya, çatıya falan mı tırmanıcak taraftar :D zaten yeterince uzak :P

Çevrimdışı ozkan

• Üye
  • Yer: ankara / istanbul
    • ozkanarya
« Yanıtla #1847 : 01 Temmuz 2015, 00:51:04 »
kategori 7 nedir abi ya, çatıya falan mı tırmanıcak taraftar :D zaten yeterince uzak :P

Sivri zekalı yetkililer her bütçeden taraftara geçirmek için bi yerlerinden kategori icat ediyor. Her sene yeni yeni kategoriler çıkıyor piyasaya.

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #1848 : 01 Temmuz 2015, 17:31:45 »
Ömer Onan'ın kombine ve bilet fiyatlarıyla alakalı yaptığı yorum kelimenin tam anlamıyla rezaletti bence. Bir kere bilet fiyatlarını karşılaştırdığı Avrupa'daki rakiplerimizle aramızda aşağı yukarı 3 katlık bir kur farkı var. Bahsettiği rakiplerimizin bilet fiyatlarını karşılaştırıyorsa o ülkelerle bizim kişi başına düşen milli gelir, asgari ücret gibi değerleri de karşılaştırması gerekir.

Bence hepsinden önemlisi Avrupa'daki bilet fiyatlarıyla karşılaştırması başlı başına yanlış. Senin ezeli rakibin Galatasaray, 7 liraya öğrenci bileti satıyorsa kategori ayırt etmeden her yeri 12 liradan satabiliyorsa sen 150 lira alıp bir de bu aldığın paraya az diyemezsin. Çık dürüst bir şekilde bütçemiz düştü biz de sizlere geçirmeye karar verdik de biz de hak verelim bari.

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #1849 : 01 Temmuz 2015, 22:41:48 »
Ben ve birçok arkadaşım yenilemiyor, önemli euroleague maçlarına gideriz artık..kulübün yaptığı gerçekten ayıp

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #1850 : 02 Temmuz 2015, 00:04:29 »
Aziz Yıldırım damgası.

Çevrimdışı ozkan

• Üye
  • Yer: ankara / istanbul
    • ozkanarya
« Yanıtla #1851 : 02 Temmuz 2015, 00:14:03 »
Kabak Ömer'e patladı ona üzülüyorum.
Tepedekiler kararı alıyor ama açıklama yapmaya cesaretleri yok. En alttaki de kararı açıklıyor.

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
  • Yer: izmir
    • @oguzbsrdm
« Yanıtla #1852 : 02 Temmuz 2015, 00:22:46 »
obra bu yıl taraftara degil artık aziz baskanımıza bagırır... yalnoz istanbulda olmadıgımdan zaten bilet alamam da orda düşünen varsa almasın zaten 1 2 ay sonra %30falan indirmek zorunda kalacaklar kombine satmak istiyorlarsa... tabi istiyorlarsa...
goodbye jules we never forget U!!

Çevrimdışı fenerli20

• Üye
« Yanıtla #1853 : 02 Temmuz 2015, 12:45:27 »
Fb nin yeni sponsoru olacak mi? Tahminimce fb baskette bütce düşürmüşe benziyor.Giden oyuncular çok gelen oyuncularda azalma oldu.

Çevrimdışı Erdem2295

• Üye
« Yanıtla #1854 : 02 Temmuz 2015, 15:12:43 »
Ben de muhtemelen uzatmayacağım fiyatta indirim olmazsa. 2 tane alıp 1200 vermek ciddi bir rakam.

Çevrimdışı daredevil

• Üye
  • Yer: Muğla
« Yanıtla #1855 : 02 Temmuz 2015, 15:56:03 »
arkadaşlar biliyorum tepki alıcam ama söylemeden de edemeyeceğim şimdi ucuz fiyata kombine alıp geçtiğimiz yıl sadece EL maclarına gelen taraftar toplulugunu düşününce bence mantıklı bu yapılan zam. Cok ucuz rakama alınan kombine sonrası insanlarda bu sefer o alınan kombinenin değeri kayboluyor önemsizleşiyor. haa diyeceksiniz sen alacak mısın kombine? istanbulda olmadığım için alamayacagım ama ben FB yi seyredebilmek için buradan kalkıp izmire gidiyorum ve bu sansım yılda 2-3 kere ancak olabiliyor. benim izmirde ki 3 macı izlemem için harcadıgım para yıllık kombine fiyatına geliyor neredeyse ve bence yıllık mac sayısına bölündüğünde cok ucuk rakamlar da oluşmuyor,.(maddi durumumda cok iyi degil ve muhtemelen buradaki bicok kişiden cok da züürtüm). futbol takımının en ucuz kombine bileti 1000TL iken ve basketbolda EL yarı finali görülmüş ve bu kadar yatırım yapılıyor iken bence bu rakamlar normal. evet sizi anlıyorum sonucta bu kadar yüksek zam yapılması hiç kimsenin hoşuna gitmez ve normal karşılanmaz ama mac basına düşen rakam hesaplandığında alınan zevk yaşanan adrenalin düşünüldüğünde okadarda ucuk rakamlar degil. insanlar bilet bulamıyorken maca gitmeyen onca kombine sahibi düşünüldüğünde bence iyi de yapılmıştır. elinden geldikçe tüm maclara gideceksen kombine fiyatları uygundur alırsın ama sadece EL maclarına ve Efes vb maclara gideceksen pahalıdır ve ozaman kombine almazsın mac bası bilet alırsın daha uyguna gelir. amacım kimseyi kırmak ya da suclamak degil sadece istanbul da olup bunca güzel anı yaşama fırsatı varken bunun ne kadar degerli bişey oldugunu göremeyenlere, uzak şehirlerde yaşayıp bunun özlemini yaşayan bir kişi olarak nacizane bir sitemdir. kırdıysam, kızdırdıysam, gücendirdiysem affınıza sığınıyorum.
Obra reis varsa gerisi teferruattır..
Sen kal gerisi farketmez..

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #1856 : 02 Temmuz 2015, 16:02:28 »
Bence asıl mesele ucuz olan 5. kat kombineleri ya da fiyatları degil, cok daha pahalı olan 2.,3. kat kombineleri alan hatırı sayılır gelire sahip seyircinin maclara gelmemesi,gec gelmesi ya da mac secmesi, simdi biletler artınca bu kısım seyirci daha cok artacak.Yoksa bilet bile maclara zor buluyorsun.Cunku nerdeyse tamamı kombine ile satıldıgından yanyana 2 kisi lamkta bile zorlanıyorsun.Mesele buyuk kısmının seyirci olması,taraftar olmaması cunku taraftar bagırır,ıskıklar,tepki verir,hakemi etki altına alır oyle benim gordugum 1000 kisilik bir taraftar grubu var.Simdi bu elit seyirci profili daha da artacak.Bir de devre arası Evlilik teklifleri vs benim hosuma gitmedi.Nacizane fikrim bu

Çevrimdışı kalamarina

• Üye
  • Yer: Uşak/Maslak
« Yanıtla #1857 : 03 Temmuz 2015, 04:26:45 »
arkadaşlar biliyorum tepki alıcam ama söylemeden de edemeyeceğim şimdi ucuz fiyata kombine alıp geçtiğimiz yıl sadece EL maclarına gelen taraftar toplulugunu düşününce bence mantıklı bu yapılan zam. Cok ucuz rakama alınan kombine sonrası insanlarda bu sefer o alınan kombinenin değeri kayboluyor önemsizleşiyor. haa diyeceksiniz sen alacak mısın kombine? istanbulda olmadığım için alamayacagım ama ben FB yi seyredebilmek için buradan kalkıp izmire gidiyorum ve bu sansım yılda 2-3 kere ancak olabiliyor. benim izmirde ki 3 macı izlemem için harcadıgım para yıllık kombine fiyatına geliyor neredeyse ve bence yıllık mac sayısına bölündüğünde cok ucuk rakamlar da oluşmuyor,.(maddi durumumda cok iyi degil ve muhtemelen buradaki bicok kişiden cok da züürtüm). futbol takımının en ucuz kombine bileti 1000TL iken ve basketbolda EL yarı finali görülmüş ve bu kadar yatırım yapılıyor iken bence bu rakamlar normal. evet sizi anlıyorum sonucta bu kadar yüksek zam yapılması hiç kimsenin hoşuna gitmez ve normal karşılanmaz ama mac basına düşen rakam hesaplandığında alınan zevk yaşanan adrenalin düşünüldüğünde okadarda ucuk rakamlar degil. insanlar bilet bulamıyorken maca gitmeyen onca kombine sahibi düşünüldüğünde bence iyi de yapılmıştır. elinden geldikçe tüm maclara gideceksen kombine fiyatları uygundur alırsın ama sadece EL maclarına ve Efes vb maclara gideceksen pahalıdır ve ozaman kombine almazsın mac bası bilet alırsın daha uyguna gelir. amacım kimseyi kırmak ya da suclamak degil sadece istanbul da olup bunca güzel anı yaşama fırsatı varken bunun ne kadar degerli bişey oldugunu göremeyenlere, uzak şehirlerde yaşayıp bunun özlemini yaşayan bir kişi olarak nacizane bir sitemdir. kırdıysam, kızdırdıysam, gücendirdiysem affınıza sığınıyorum.

Birincisi maç başı bilet kovalamak zor bir şey,tükeniyor falan büyük dert.

İkincisi salonun yeri çok ters,yakın veya normal bir yerde olsa herkes gitmeye çalışır mesela ben kombine aldım ama lig maçlarına gidemiyorum.Anadolu yakasındaki biri için bile ulaşımı çok zor,Avrupa'da isen bittin

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #1858 : 04 Temmuz 2015, 21:15:55 »

Birincisi maç başı bilet kovalamak zor bir şey,tükeniyor falan büyük dert.

İkincisi salonun yeri çok ters,yakın veya normal bir yerde olsa herkes gitmeye çalışır mesela ben kombine aldım ama lig maçlarına gidemiyorum.Anadolu yakasındaki biri için bile ulaşımı çok zor,Avrupa'da isen bittin

Hazır bilet fiyatları da artmışken, kulüp maç çıkışlarında kombine sahipleri için yaksim, kadıkoy, bostancı, mecidiyeköy gibi yerlere ulaşım sağlasa ne güzel olurdu

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #1859 : 07 Temmuz 2015, 22:50:05 »

Turkish Airlines Euroleague’de 9 Temmuz’da yapılacak kura çekimi öncesinde torbalar belli oldu.

Gruplar 13.00’te (NTV Spor) başlayacak kura çekiminde belli olacak.

1. TORBA:
CSKA
Real Madrid
FC Barcelona Lassa
Olympiacos Piraeus

2. TORBA:
Maccabi Tel Aviv
Panathinaikos
Fenerbahçe Ülker
Anadolu Efes

3. TORBA:
Khimki Moscow Region