Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270625 defa)

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #2040 : 10 Ekim 2015, 23:44:59 »
Oklahoma ile oynadığımız hazırlık maçının tamamı...

https://www.youtube.com/watch?v=T29h1wUJIOA

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #2041 : 11 Ekim 2015, 18:45:44 »
FBTV anladık maç yayını yapmıyorda insan bir tekrarını verir hiç olmazsa.Yayın olmadımı bantan verilmesidemi yasak acaba?

Bir haftadır sabah saat 5 ten sonra hep aynı maçı veriyor.Bayanlar var Erkekler var bizim seyretmediklerinden karıştırsalar ya.

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #2042 : 11 Ekim 2015, 19:30:26 »
Maç salı günü var gözüküyor..sadece bugünkü maçlar ertelenmiş
« Son Düzenleme: 11 Ekim 2015, 19:30:42 Gönderen: selimiyeli »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2043 : 12 Ekim 2015, 08:05:47 »
Lacivert formayı ben de çok sevdim

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #2044 : 12 Ekim 2015, 12:19:49 »
Ankara’da 10 Ekim Cumartesi günü yaşanan terör olayları nedeniyle birçok vatandaşımız hayatını kaybetmiş ve yaralanmıştır.

Ulusal Yas’ın ilan edilmesiyle birlikte, tüm basketbol müsabakaları oynanmayacaktır. Karşılaşmalar ileri bir tarihe ertelenmiştir.

Türkiye Basketbol Federasyonu

http://www.tbf.org.tr/detay/2015/10/10/bas%C4%B1n-a%C3%A7%C4%B1klamas%C4%B1

İlk maçımız BAYERN MÜNİH maçı olacak

Özür diliyorum yanlış yorumlama olmuş .

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #2045 : 12 Ekim 2015, 17:45:23 »
Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı’nın Final Four oynama başarısı gösterdiği 2014-2015 sezonunda ekibimizin en büyük gücü olan Fenerbahçe taraftarı, yeni sezon öncesi kombine biletlere yine büyük ilgi gösterdi. Kombine kart genel satış sürecinde taraftarlarımızca alınan kombine bilet sayısı 4779 olarak kayıtlara geçti.

Büyük Fenerbahçe taraftarı, tüm branşlarda olduğu gibi basketbolda da, takımına destek konusunda ülke genelinde öncü olmaya devam ediyor.

Her zaman gücünü yanımızda hissettiğimiz taraftarlarımıza, Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı’na gösterdikleri destek için teşekkür ediyor, yeni sezonda yine hep birlikte büyük zaferlere imza atabilmeyi diliyoruz.
« Son Düzenleme: 12 Ekim 2015, 17:45:39 Gönderen: selimiyeli »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2046 : 19 Ekim 2015, 00:42:57 »
Kombinelere yogun ilgi varmış
Tekrar satışa çıkmış

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #2047 : 27 Ekim 2015, 11:49:45 »
Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı’nın Final Four oynama başarısı gösterdiği 2014-2015 sezonunda ekibimizin en büyük gücü olan Fenerbahçe taraftarı, yeni sezon öncesi kombine biletlere yine büyük ilgi gösterdi. Kombine kart genel satış sürecinde taraftarlarımızca alınan kombine bilet sayısı 4779 olarak kayıtlara geçti.

Büyük Fenerbahçe taraftarı, tüm branşlarda olduğu gibi basketbolda da, takımına destek konusunda ülke genelinde öncü olmaya devam ediyor.

Her zaman gücünü yanımızda hissettiğimiz taraftarlarımıza, Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı’na gösterdikleri destek için teşekkür ediyor, yeni sezonda yine hep birlikte büyük zaferlere imza atabilmeyi diliyoruz.

''Büyük Fenerbahçe taraftarı, tüm branşlarda olduğu gibi basketbolda da, takımına destek konusunda ülke genelinde öncü olmaya devam ediyor.'' 
Avrupaya göre Tüm Branşlarda çok geriden gittiğimizi düşünüyorum.Aslında Türkiye çapında yayılmış 25 milyon taraftar varsa Her Branşın ve her maçın Ful oynaması gerekmekte sadece Avrupa maçlarında veya Galatasaray maçlarında değil ki o maçlardada tam dolduramıyoruz.Avrupada bir çok ülke Fenerbahçe Taraftarı kadar Nüfusu bile yokken.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #2048 : 27 Ekim 2015, 12:20:15 »
Peki ahadeli hocam; iyi, güzel ve doğru söylüyorsunuz da, siz senede hangi branşın kaç maçına gidiyorsunuz? Bunu İstanbul'da yaşadığınız için soruyorum. Özel durumunuz, sağlık sorunlarınız vs vardır; onları bilemem ama yukarıdaki eleştiriyi yaptığınız anda bende size bazı sorular sormak isterim:

-En son salondan hangi Erkek Basketbol maçını izleyip takıma destek oldunuz?
-En son salondan hangi Kadın Basketbol maçını izleyip takıma destek oldunuz?
-En son salondan hangi Kadın Voleybol maçını izleyip takıma destek oldunuz?
-En son salondan hangi Erkek Voleybol maçını izleyip takıma destek oldunuz?
-En son stada gidip hangi futbol maçında takıma destek oldunuz?

Bunların cevabını gerçekten merak ediyorum. Maalesef her şeyi bir eleştirme, her şeye bir kulp takma, sürekli bir karamsarlık haliniz var ki, yanlış bir şey söylüyorsam kusura bakmayın, acaba siz İstanbul'da yaşayan birisi olarak Fenerbahçe için ne gibi katkılarda bulunuyorsunuz, merak ettim. Maddi ve manevi bazı mazeretleriniz olabilir, ama bunları herkese ait olacağını niye kabullenmiyorsunuz. Yani sizin şu foruma olumlu ve aydınlık bir şey yazdığınız ilk gün inanın şaşıracağım. O noktaya geldim.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #2049 : 27 Ekim 2015, 19:25:42 »
Peki ahadeli hocam; iyi, güzel ve doğru söylüyorsunuz da, siz senede hangi branşın kaç maçına gidiyorsunuz? Bunu İstanbul'da yaşadığınız için soruyorum. Özel durumunuz, sağlık sorunlarınız vs vardır; onları bilemem ama yukarıdaki eleştiriyi yaptığınız anda bende size bazı sorular sormak isterim:

-En son salondan hangi Erkek Basketbol maçını izleyip takıma destek oldunuz?
-En son salondan hangi Kadın Basketbol maçını izleyip takıma destek oldunuz?
-En son salondan hangi Kadın Voleybol maçını izleyip takıma destek oldunuz?
-En son salondan hangi Erkek Voleybol maçını izleyip takıma destek oldunuz?
-En son stada gidip hangi futbol maçında takıma destek oldunuz?

Bunların cevabını gerçekten merak ediyorum. Maalesef her şeyi bir eleştirme, her şeye bir kulp takma, sürekli bir karamsarlık haliniz var ki, yanlış bir şey söylüyorsam kusura bakmayın, acaba siz İstanbul'da yaşayan birisi olarak Fenerbahçe için ne gibi katkılarda bulunuyorsunuz, merak ettim. Maddi ve manevi bazı mazeretleriniz olabilir, ama bunları herkese ait olacağını niye kabullenmiyorsunuz. Yani sizin şu foruma olumlu ve aydınlık bir şey yazdığınız ilk gün inanın şaşıracağım. O noktaya geldim.

Bir arkadaşın yazısı içinde geçen  ''Büyük Fenerbahçe taraftarı, tüm branşlarda olduğu gibi basketbolda da, takımına destek konusunda ülke genelinde öncü olmaya devam ediyor.''  diye Devam eden yazıya  bende kısacık bir yanıt verdim.
''Avrupaya göre Tüm Branşlarda çok geriden gittiğimizi düşünüyorum.Aslında Türkiye çapında yayılmış 25 milyon taraftar varsa Her Branşın ve her maçın Ful oynaması gerekmekte sadece Avrupa maçlarında veya Galatasaray maçlarında değil ki o maçlardada tam dolduramıyoruz.''diye.
Biri görüş belirtince güzel ben istatiksel olarak bakıpta yazıncamı kötü oldum.
Geçen sezonu bile kaideye alırsanız Futbol dahil bütün branşlardaki seyirci sayımız ülke genelinde öncü olacak kadar değildi.
Benim söylemek istediğim genel bakış açısı.25 milyondan bahsediyoruz,Dikkatinizi çekerim  takım değil ,kaç ülke sayabilirim ki 25 milyonun altında.
Biz Fenerbahçe Cumhuriyetiyiz derken boşa söylemiyoruz.
25 milyonun altında 200 e yakın  ülke vardır.Avrupada bir çok ülke Fenerbahçe Taraftarı  kadar Nüfusu bile yok.
İlk aklıma gelenler Avustralya,Hollanda,Belçika,Yunanistan,Macaristan,Danimarka,Norvec,Hırvatistan,Slovakya,Kazakistan,Azerbaycan,Sırbistan vs.vs.ve bunların şehir takımlarından bahsediyoruz.bunlar doldurabiliyorda bizmi dolduramıyoruz.
Sadece sporda değil ki bu okumadada,eğitimdede,sinema dada,tiyatro dada biz hep geriden gidiyoruz.Meselede sadece İstanbul değil.Örneğin Ankara'daki Fenerbahçe'liler herhalde aç olduklarından hiç bir maçı kaçırmıyorlar.

Ama sizde okadar çok dolmuşunuz ki sizin yazınızada değil başka bir arkadaşın yazısındaki yazıya yaptığım kısa bir yoruma bile ''Maalesef her şeyi bir eleştirme, her şeye bir kulp takma, sürekli bir karamsarlık haliniz var ki, yanlış bir şey söylüyorsam kusura bakmayın, Yani sizin şu foruma olumlu ve aydınlık bir şey yazdığınız ilk gün inanın şaşıracağım. O noktaya geldim.''diyebiliyorsunuz.
Beni dikkatli olarak izleseydiniz Forumu,forum ortamını,sevdiğimi ve burda bulunmaktan mutlu olduğumu görürdünüz.Ama Branşlardaki bana göre yanlışları belirtmem Formu ve formdaki kişileri eleştirdiğim anlamınamı geliyor?Benden daha çok ağır yazanlarıda görüyorum . Artı bayan basketbol dahil yanlışlıklar gördüğümde sadece buraya yazmakla kalmıyor İlhan Beyle bunu bire bir paylaşıyorum.Özellikle isim vermiyeceğim bir yönetici hakkındaki olumsuz düşüncelerimi bile konuşabiliyorum.Hakan Bey  ve diğer arkadaşlarımada Twetter üzerinden ulaşabiliyorum.Ne kadar İlginçki Eleştiri alınca sizin gibi tepkide vermeyip açıklama yapabiliyorlar..
Dikkat ediyorum önce Yöneticiler den Cem Bey den ‘’ Abi ya bizimle tassak geciyorsun
Ya ciddi ciddi basketbolu bilmiyorsun ‘’ vs eleştiri aldım.onu yanıtladım aradan birkaç gün geçmeden yine yönetici sizden eleştiri aldım.Hayırdır.Burda kural bozan bir durumummu var,Küfürmü ediyorum,tartışmamı çıkarıyorum.yada bazı şeylere yanıt yazabilirsin, yazamazsın kuralımı var.Burda yorum yapacakların illaha basketbol piri’mi olması lazım.
Neyse bu saatten sonra çok konuşmamızada gerek yok zaten.Kimsenin kimseyi kırmasınada gerek yok.Ortada bir huzursuzluk var,Bugünden sonra okumayı incelemeyi sevdiğim için forumda ya sadece bir izleyici olacağım yada tamamen bu sayfayı kapatacağım.
Hoş kalın,Dostça kalın.

Çevrimdışı guraygun

• Üye
  • Yer: şırnak
« Yanıtla #2050 : 04 Kasım 2015, 20:32:45 »
FIBA şampiyonlar ligi ile ilgili davet haberi var.
http://www.ntvspor.net/haber/haber-t/142128/fenerbahceye-dev-davet  tam olarak ne ola ki ? eğer doğru ise ek 30 milyon euroluk kar garantisi veriliyormuş eğer doğruysa basketbol diğer şubeleri de besler :)
« Son Düzenleme: 04 Kasım 2015, 20:34:08 Gönderen: guraygun »

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #2051 : 04 Kasım 2015, 20:49:54 »
FIBA şampiyonlar ligi ile ilgili davet haberi var.
http://www.ntvspor.net/haber/haber-t/142128/fenerbahceye-dev-davet  tam olarak ne ola ki ? eğer doğru ise ek 30 milyon euroluk kar garantisi veriliyormuş eğer doğruysa basketbol diğer şubeleri de besler :)

30 milyon toplam kar, ligin toplam bütçe havuzu o kadar.  Her takıma 30 milyon olsa zaten neden 2 hafta düşünmek için süre istesinler takımlar.

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #2052 : 01 Aralık 2015, 16:38:33 »
Fenerbahçe Menajeri Ömer Onan, çok kaliteli bir kadroya sahip olduklarını ve zamanla form grafiklerinin daha da yükseleceğini söyledi.  Onen deplasmanda oynayacakları Real Madrid maçı için, “Real Madrid için çok daha stresli bir maç. Bizim açımızdan ise nispeten daha rahat olacağımız bir karşılaşma. Biz maça iyi başlarsak ve onların stresi karşısında saha içinde iyi oynayabilirsek, bu durumu avantaja çevirebiliriz” değerlendirmesinde bulundu.

Ne kadar kaliteli bir takıma sahip olunsa da zamana ihtiyaç duyulduğunu ifade eden Ömer Onan, "Sezon başında takıma 7-8 oyuncu katıldı. Bu oyuncuların çoğu Eylül’ün ortasına kadar milli takımlarında görev aldılar. Üzerine Amerika seyahatı geldi. Ne kadar kaliteli kadro olsa da sezon başında 1 aya, 1.5 aya ihtiyacımız olduğunu söylemiştik. Ve bu durumu sezon başında gördük. Oyuncular formda olamıyorlar, düşüşler yaşıyor. Birbirileriyle çok idman yapamadılar. Takımın çoğu Zadar Turnuvası’nda bir araya geldi. Oradan geldik ve 2 gün sonra Amerika’ya gittik. Uzun yolculuklar sonrası iki NBA takımıyla maç yaptık. Antrenman yapmaya pek zaman kalmadı. Öyle olunca da takım birbirine alışmadı. Birlikte idman yapamadı. Sezon başında konuştuğumuzda bunların normal olacağını biliyorduk” diye konuştu.

Form grafiğinin zamanla daha da artacağını söyleyen Ömer Onan, “Takım idman yaptıkça, hocanın sistemini anladıkça, hocaya ve birbirlerine alıştıkça daha iyi performans göstereceklerdi ve bunu da saha içinde göstermeye başladılar. Çok kaliteli bir kadro var. Hepsi tek tek değişik görevleri yapabilen oyuncular. Liderler, generallar, askerler ve  savaşçılar; yani bir takımın içinde olması gereken her şey var. O açıdan da ben inanıyorum ki bu form grafiklerini yavaş yavaş da arttıracaklar. Her oyuncunun aynı anda formda olması da güzel bir şey değil. Bunları yaşadığımız için biliyoruz. Tabi ki, dışarıdan seyirci gözüyle farklı. Seyirciler istiyor ki her maç aynı şekilde oynansın” dedi.

Uyum sürecini kısa sürede atlattıklarını ifade eden Ömer Onan, “Asıl Aralık’ta TOP16’yla birlikte bir savaş başlayacak. Ondan öncesi takımın tam birbirine alışması, sakatlıkların bir an önce bitmesi, form grafiğinin çıkması bizim için iyi. Şu an geldiğimiz noktada da sezon başındaki dezavantajlara rağmen iyi. Diğer takımları da görüyoruz. Maccabi, Real, Milano ve Panathinaikos’un durumları. Bunlar kolay şeyler değil. Herkes aynı şeyleri yaşıyor. Biz bunu daha kısa sürede atlattık” değerlendirmesinde bulundu.

Real Madrid ile oynayacakları maça da değinen Ömer Onan, “Real Madrid şu an iyi durumda değil, bir çıkış arıyor. Seyirci de tepki içinde. Real Madrid için çok daha stresli bir maç. Onların için çok şey ifade eden bir maç. Bizim açımızdan da nispeten daha rahat olacağımız bir karşılaşma. Biz maça iyi başlarsak ve onların stresi karşısında saha içinde iyi oynayabilirsek, bunu avantaja çevirebiliriz. Real Madrid’de Rudy Fernandez 2-3 ay yok. Bana göre o bizim için dezavantaj oldu. Çünkü gerçekten çok kötü bir sezon geçiriyordu. 16 yaşındaki Doncic ise şu an Avrupa’nın en iyi genç oyuncusu. Geçen lig maçında da 15 sayı attı." diye konuştu.

Ömer Onan, “Ekpe’nin aşil tendonunda çok ciddi bir şey yok ama darbeden sonra ufak bir kanama var. Tedavisi yapılıyor. Bugün idmanlara çıkamazsa belki Madrid’e de götürmeyiz. Kostas Sloukas dün akşam beşe beşte kısmen yer aldı. Koşu ve kondisyon idmanlarını devamlı yapıyor. Barış Hersek bu maça yetişemez diye düşünüyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #2053 : 08 Aralık 2015, 09:31:35 »
Berk Uğurlu ve Barış Hersek'in sakatlığı hakkında bilgisi olan var mı?Cem Bey veya diğer abi ve kardeşlerimiz yeşillendirirse sevinirim :D

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2054 : 08 Aralık 2015, 13:31:46 »
bey nedir abdullah .. ya amk her gün whatsupp dan konuştuğun adama şurada neden bey diyorsun :( beyine sokayım ;)

zeljko hocam geçen açıklama yapmıştı, Salı akşamı tüm takım uzun aradan sonra ilk kez antrenman yapacağız diye ..
sanırım bu akşam herkes parkede olacaktır