Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270721 defa)

0 Üye ve 36 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #2250 : 22 Mart 2016, 20:01:18 »
Doğuşun bize yapacağı tek kıyak furkanı vermesi idi.
Geçen seneki zizis hamlesi bu yıl furkandı bence daçka da havlu sallayacagına bize gelseydi keşke
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #2251 : 22 Mart 2016, 20:26:39 »
beyler tabi ki de dogru haber

daha 7 subatda yazmisdim ben bunu

http://parkedefener.com/forum/index.php?topic=44.msg117658#msg117658

Çevrimdışı omerozkan90

• Üye
  • Yer: izmir
  • legends never dies
« Yanıtla #2252 : 22 Mart 2016, 22:49:52 »
yalanlama geldi. http://www.ntvspor.net/haber/son-haber-t/151913/darussafaka-dogustan-aciklama

açıkçası ferit şahenk'in fenerbahce duruken darüssafaka'ya sponsor olmasını anlamış değilim. gerçi kadın basket ve kadın voleybola garanti bankası sponsor futbolda'da doğuş otomotiv ile sponsorluğu var. adamın fenerbahceliliğinden kuşku yok ama basketbolda farklı bir amacı var herhalde. bu kadar parayı darüşşafakayla heba etmesinin bir anlamı olmasa da yalanlama haberi geldi. bildiğimiz kadarıyla ülker zaten gelecek senede takıma sponsor olacak o konuda sıkıntı yok. obradovic ile 2 yıllık sözleşme imzalanırken o güvence verilmiştir.

avrupanın en iyi salonu ve koçuna sahip euroleague'de her yıl f4 hedefi koyan,5000 kombine satan,salonu her maç neredeyse dolu bir takımın sponsor bulamaması tuhaf olur zaten. aziz'in ağladığına bakmayın şube artık o yola girdi kimse frene basamaz kan çıkar valla.

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #2253 : 23 Mart 2016, 04:30:23 »
Ya abi böyle bir iş varsa bile yalanlama herhalde gelecek. Akıl var mantık var. Sezon devam ediyor . Playofflardan geldin finalde Daçka Doguş ile eşleştin. Sen normalde de elersin ama millet kalkıp sponsor olacak diye elendi der  .

Bu isler haziranda belli olur.simdilik dogrulama yalanlama boşa kürek çekmedir .

Bu iş olacaksa 2. soru işareti Ibrahim Kutluay ın  dogal olarak almak isteyecegi görev olacakdır . Vs vs diye uzar bu
SM-G925F cihazımdan gönderildi
« Son Düzenleme: 23 Mart 2016, 04:31:48 Gönderen: exex »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #2254 : 23 Mart 2016, 07:26:59 »
yalanlama geldi. http://www.ntvspor.net/haber/son-haber-t/151913/darussafaka-dogustan-aciklama

açıkçası ferit şahenk'in fenerbahce duruken darüssafaka'ya sponsor olmasını anlamış değilim. ...
...

Arkadaslar Dacka da cok onemli bir camia. Basketbolu bir yana birakin, Osmanli dan bu yana Turkiye'nin annesini ve babasini kaybeden cocuklari konusunda en cagdas calismayi ve sosyal projeyi hayata gecirmis bir kurulus. Bazilari bugun Dogus dahil bircok sirkete yonetici pozisyonuna gelmis cocuklar yetistirdi yillardir... Ulkeye hizmeti tartisilmaz bir organizasyondur.

Sahenk ve Enka gurubu gibi bir cok sirket yillardir bu projenin icinde ...

Bu anlamda cekilmesini beklemek haksizlik olur... Darussafaka ya sponsor olmasinin arkasinda da bu camia iliskisi vardir.

Biz Fenerbahce olarak elbette bir sponsor buluruz, bence Dogus ozelinde birseye bence gerek yok.
« Son Düzenleme: 23 Mart 2016, 07:28:03 Gönderen: ETIRYAK »
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2255 : 23 Mart 2016, 10:39:22 »
bence garanti spor olabilir bize...

kesin var birseyler ama bakalım...en azından buyuk bir sponsorluk vermeli sahenk bu takıma

ibo'yu takmıyorum cunku o birlesme olursa koltugundan olacak:)

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #2256 : 23 Mart 2016, 12:31:29 »
ben de sabah garanti olabilir diye düşündümm

Çevrimdışı anil7com

• Üye
    • anil10com
« Yanıtla #2257 : 23 Mart 2016, 14:11:21 »
garanti'de doğuş holdingin hissesi çok az bildiğim kadarıyla.

https://www.dogusgrubu.com.tr/tr/basin-odasi/bultenler/garanti-bbva-ortakliginda-hisse-devri-sureci-resmen-tamamlandi.aspx

Yukarıdaki linke göre son satıştan sonra %10 hissesi kalmış.
Fenerbahçe!

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2258 : 23 Mart 2016, 14:18:45 »
1- Fenerbahçe (Türkiye)
2- Anadolu Efes (Türkiye)
3- Barcelona (İspanya)
4- Real Madrid (İspanya)
5- Laboral Kutxa (İspanya)
6- Olympiacos (Yunanistan)
7- Panathinaikos (Yunanistan)
8- CSKA Moskova (Rusya)
9- Maccabi Tel Aviv (İsrail)
10- Armani Milano (İtalya)
11- Zalgiris Kaunas (Litvanya)

Su listeye b.munih, khimki, kuban, dacka, kızılyıldız ekle eder 16..kapat ligi...

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #2259 : 23 Mart 2016, 15:13:28 »
1- Fenerbahçe (Türkiye)
2- Anadolu Efes (Türkiye)
3- Barcelona (İspanya)
4- R.....

Omer'in soyledigi de aslinda mantikli; butun eurocup ve euroleage takimlarini kapsayan bir lig. NBA tarzi division lara bolunup daha kapsamli bir yapiya sokulan bir euroleage ... Divisionlar dan Playoff lara takimlarin kalmasi vs vs  ...

Keske olsa dememek elde degil. Zaten az olan sponsorlar ayni ulkeden 4-5 takima yatirim yapacagindan takimlarin gelirleri ciddi anlamda artar... bir kadame (gerci arada 100 kademe var 1 kademe azalsa ne olur diyeceklerde olacaktir) daha NBA e yaklasilir ....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı mrkene

• Üye
« Yanıtla #2260 : 23 Mart 2016, 15:46:20 »
Tomic i ne yapacağız :)

vesely seneye nba yaparsa diye şey ettim.  içimde ukdedir tomic, gelsin şu salona :)

Çevrimdışı omerozkan90

• Üye
  • Yer: izmir
  • legends never dies
« Yanıtla #2261 : 23 Mart 2016, 22:27:22 »
Arkadaslar Dacka da cok onemli bir camia. Basketbolu bir yana birakin, Osmanli dan bu yana Turkiye'nin annesini ve babasini kaybeden cocuklari konusunda en cagdas calismayi ve sosyal projeyi hayata gecirmis bir kurulus. Bazilari bugun Dogus dahil bircok sirkete yonetici pozisyonuna gelmis cocuklar yetistirdi yillardir... Ulkeye hizmeti tartisilmaz bir organizasyondur.

Sahenk ve Enka gurubu gibi bir cok sirket yillardir bu projenin icinde ...

Bu anlamda cekilmesini beklemek haksizlik olur... Darussafaka ya sponsor olmasinin arkasinda da bu camia iliskisi vardir.

Biz Fenerbahce olarak elbette bir sponsor buluruz, bence Dogus ozelinde birseye bence gerek yok.

darüşşafaka'nın ülkeye eğitim ve basketbol alanındaki katkıları kesinlikle çok değerli. ama darüşşafaka'nın misyonuyla şu an oluşturulan yüksek bütçeli takımın ve sponsorluklarla haksız elde edilen euroleague vizesinin çok bağdaşmadığı düşüncesindeyim. doğuş grubu bu yatırıma sosyal sorumluluk tarafından bakıyor olabilir ama marka değerini düşünen bir yatırım amacıyla bu işe girdilerse açıkçası fenerbahce'ye sponsor olmaları daha mantıklı duruyor. ateş olmayan yerden duman çıkmaz beklemek lazım sezon sonu anlarız neyin ne olduğunu
« Son Düzenleme: 23 Mart 2016, 22:30:29 Gönderen: omerozkan90 »

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #2262 : 24 Mart 2016, 09:02:11 »
Yeri gelmişken yazayım, x, y ye tecavüz ediyor, x, y yi karısı yaptı gibi ifadelerden rahatsız oluyorum. Çocuklara tecavüzlerin yaşandığı günlerde bu iğrenç eylemi sevimli, güzel gösteren bir ifade yada birisiyle evlendiğinizde ona hakaret mi etmiş oluyorsunuz, onu rencide mi ediyorsunuz ?
Bu forumdaki insanların profiline yakışmıyor bu tür ifadeler.

Çevrimdışı kursad2fun

• Üye
  • Yer: Bodrum
« Yanıtla #2263 : 24 Mart 2016, 09:54:47 »
Yeri gelmişken yazayım, x, y ye tecavüz ediyor, x, y yi karısı yaptı gibi ifadelerden rahatsız oluyorum. Çocuklara tecavüzlerin yaşandığı günlerde bu iğrenç eylemi sevimli, güzel gösteren bir ifade yada birisiyle evlendiğinizde ona hakaret mi etmiş oluyorsunuz, onu rencide mi ediyorsunuz ?
Bu forumdaki insanların profiline yakışmıyor bu tür ifadeler.

haklısınız.. siliyorum şimdi..

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #2264 : 24 Mart 2016, 11:50:29 »
Anlayışınız ve olumlu yaklışımınız için asıl ben teşekkür ederim. Bize yakışmıyor derken haklı olduğumu kanıtladınız bir kez daha bu davranışınızla.