Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270665 defa)

0 Üye ve 28 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #2280 : 05 Nisan 2016, 11:35:39 »
Yılmaz abinin kalacağını düşünüyorum dedi adam hemen hemen her sene kesin gidiyor
Bu sene de şaşmaz :)  ;)

Çevrimdışı mrkene

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2281 : 05 Nisan 2016, 12:02:56 »
Geçen sene kongrede Aziz Yıldırım 28 milyon euro demişti diye hatırlıyorum.

Bu sene daha düşüktür muhtemelen. 20 milyon civarı...

yanlış hatırlamıyorsam ülker 16m verdi üstüne aziz koydu mu bilmiyorum .
16 milyon dolar bu arada.
« Son Düzenleme: 05 Nisan 2016, 12:03:31 Gönderen: mrkene »

Çevrimdışı mrkene

• Üye
« Yanıtla #2282 : 05 Nisan 2016, 12:10:11 »
Su kadroyu koruyalım...
Bütçe açısından yada koç ne düşünür bilmem ama ;
Ben antic'in kalacağını düşünüyorum..
Değişen parçalar kesinlikle hickman ve kalinic olacak gibi...
Hatta hickman yerine çok iyi bir 2-3 numara, kalinic yerine de iyi bir 4-5 oyuncusu ile önümüzdeki açık seneye...ama 1 tane de yerli lazim ne yazık ki...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

abi hickman'ın yerine dediğin gibi 2-3 özelliği olan biri olmalı. guardlarımız şu an için yeterli bana göre. sorun olursa ve kalırsa seneye bogdan'da guard oynayabilir ki bu sene koç denedi onu. bence olumlu da katkı aldı.

kadro aynı kalacaksa kalinic'in yerine savunma özellikli birini bulmak lazım. özellikle 4 numaravari olacaksa. yoksa takımın yumuşak kalacağını düşünüyorum. yıpratıcı özelliği olan, sağlam durabilen ve mümkünse azcık da atışı olan biri..

türk konusunda hangi numara istiyoruz o önemli. herhalde piyasadaki türk uzunların hepsini denedik :) guardların da önemli bir kısmını denedik. geri kalanlarda öne çıkan çok oyuncu yok gibi. furkan belki olur diyorum ama ivkovic giderse gelen koç yüksek ihtimal onu tutar. ivkovic kalırsa da gitmek isteyebilir.

* bilenlerin buraya türk oyuncu havuzunda kimleri alabiliriz yazarsa cok sevinirim. biz de bilelim kimler olabilir olamaz :)
« Son Düzenleme: 05 Nisan 2016, 12:10:43 Gönderen: mrkene »

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2283 : 05 Nisan 2016, 13:45:45 »
Vallaha türk oyuncu havuzunda furkan korkmaz, Cedi osman, sinan güler hariç adam yok ne yazık ki...
Şahsen hala ben kafa gıdık de olsa, Semih erden diyorum 4. Adam olarak yerli piyasada..toparlarsa kendini 5.kişi furkan aldemir.

« Son Düzenleme: 05 Nisan 2016, 13:47:06 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2284 : 05 Nisan 2016, 13:48:01 »
Yılmaz abinin kalacağını düşünüyorum dedi adam hemen hemen her sene kesin gidiyor
Bu sene de şaşmaz :)  ;)
O zaman bazi simleri hic yazmayayim kalir diye de, benden bilinmesin giderlerse :)

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
#SarıTribün Kampanyası
« Yanıtla #2285 : 05 Nisan 2016, 15:25:43 »
Önümüzdeki hafta Euroleague'de çok kritik çeyrek final maçları oynayacağız. Evimizde olan maçlarda taraftar arası birlik beraberliği sağlamak ve rakibe gözdağı vermek amacıyla, Sarı Tribün adlı bir kampanya başladı. Tüm maça giden taraftarlar olarak maçlara sarı tişörtler ile gideceğiz. Kulüp maalesef yetiştiremiyor, bu nedenle bu olay taraftar inisiyatifinde. İlla ki Fenerium'dan almaya gerek yok, ucuzundan bir sarı tişört veya sweatshirt kapın gelin.

Tam sayıyı bilmesem de forumun hattı sayılır bir kullanıcı ve ziyaretçi kitlesi var. Başlık halinde açarsak daha fazla insana ulaşır diye düşündüm. Hatta uygun görürseniz yukarı da pin'lenebilir.
« Son Düzenleme: 05 Nisan 2016, 15:26:17 Gönderen: Kutay »
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: #SarıTribün Kampanyası
« Yanıtla #2286 : 05 Nisan 2016, 15:31:18 »
eline sağlık kutay..klüpte bu kampanyaya illaki destek olacaktır kimse merak etmesin...

şimdilik ulaşabileceğimiz kadar çok kişiye ulaşalım ..

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #2287 : 05 Nisan 2016, 15:46:46 »
Vallaha türk oyuncu havuzunda furkan korkmaz, Cedi osman, sinan güler hariç adam yok ne yazık ki...
Şahsen hala ben kafa gıdık de olsa, Semih erden diyorum 4. Adam olarak yerli piyasada..toparlarsa kendini 5.kişi furkan aldemir.

Tam ben de Furkan Aldemir yazacaktım ki en sona yazmışsın abi. Hücum ribaundu dışında öne çıkan bir özelliği yok ama bende tembel olmadığı ve oyununu hala geliştirebileceği izlenimi var. Tabii Daçka basar parayı ellerinde tutar, bilemem.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #2288 : 05 Nisan 2016, 17:19:47 »
Pp lerinizi de sarı yaparsınız artık, değerli FENERBAHÇE liler :)

Fena görünmüyor :)

https://www.youtube.com/watch?v=v3hSi-JEu68
« Son Düzenleme: 05 Nisan 2016, 17:36:17 Gönderen: exex »

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #2289 : 05 Nisan 2016, 19:44:18 »
İşte lazım olan görüntü... Sarı denizi andıran bir play-off ambiyansı.. Hele sayıdan sonra yaşanan sevinç... Bu lazım işte:

https://www.youtube.com/watch?v=QfOvjcu7lCM
« Son Düzenleme: 05 Nisan 2016, 19:45:21 Gönderen: Hakan Yaman »

Çevrimdışı gfbcan

• Üye
« Yanıtla #2290 : 05 Nisan 2016, 21:40:11 »
Nisan ayı bizim için efsane de olabilir büyük bir hüsran da (iki final four, derbi,euroleague 8'li final, erkek voleybol final maçları) Dikkat edin kendinize.Özellikle Gözde Sonsırma, Diana Taurasi ,Ulaş Kıyak sakin olalım:)

(EREN)

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2291 : 06 Nisan 2016, 01:58:06 »
Klübün kesinlikle destek vermesi lazım. Yoksa sosyal medyadan sınırlı kişiye ulaşabiliriz  ve havada kalır.
 En azından en alt kattaki taraftarlara yetecek kadar T-Shirt basılması lazım. Çünkü görüntü açısında en kritik bölge orası.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #2292 : 06 Nisan 2016, 08:38:41 »
Güzel düşünülmüş bir kampanya. Cem'i tebrik ediyorum. Umarım gerekli hassasiyet gösterilir.

Bu arada affınıza sığınarak bir bilgilendirme yapmak istiyorum.
Yukarıda Cem ve Eren klüp yazmış (ki eskiden benim de yapmış olduğum bir hatadır)  Doğrusu "kulüp  tür, bilmiş olalım. :)
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı ertuğrul

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #2293 : 06 Nisan 2016, 10:28:07 »
Kampanyayı kim başlatmışsa çok güzel düşünmüş , eğer gidebilirsem sarı bir şey arayıp bulacağız artık. :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2294 : 06 Nisan 2016, 17:48:17 »
Biz başlattık ,  gerekli yerlere de ulaşıldı ..  Umarım o gün skor dahil herşey güzel olacak