Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270712 defa)

0 Üye ve 33 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #2415 : 29 Mayıs 2016, 11:41:31 »
Önemli olan oynanacak maç sayısı değil maç kalitesi
Neredeyse hepsi gişe olacak maçlar.

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #2416 : 29 Mayıs 2016, 13:23:15 »
Seneye izmitten gelecek birileri olursa bende almayi dusunuyorum kombine.ama belediye otobusuyle kartal  metro metrodan otobuse falan her hafta kaldiramam hem maddi hem de vucut bakimindan.

Çevrimdışı Saras

• Üye
« Yanıtla #2417 : 30 Mayıs 2016, 02:28:46 »
İmkanı olan az çok demesin kombine alsın ya. Zam yapılması can sıkıcı ama parayı verirken udoh'u ve delaney'le taşak geçişini hatırlayın. 😜

Çevrimdışı fbenes7

• Üye
  • Yer: Kayseri
« Yanıtla #2418 : 30 Mayıs 2016, 23:42:15 »
genel satisi bekliyoruz , 2 yildir Istanbulda olmadigimdan bu takima hasret kaldim seneye kombinemizle takimin yaninda olacagiz insallah . Bu takim her seyin en guzelini hak ediyor , bu arada ilk kez alacak olanlar icin genel satistan once satin alma imkani yok degil mi kombineyi

Çevrimdışı KhaN

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2419 : 31 Mayıs 2016, 00:08:22 »
genel satisi bekliyoruz , 2 yildir Istanbulda olmadigimdan bu takima hasret kaldim seneye kombinemizle takimin yaninda olacagiz insallah . Bu takim her seyin en guzelini hak ediyor , bu arada ilk kez alacak olanlar icin genel satistan once satin alma imkani yok degil mi kombineyi

maalesef genel satış 11 temmuzda başlayacak.
bende o tarihi bekliyorum 6-7 arkadaş alacağız. ancak iyi bir yerden kapabilir miyiz onu bilmiyorum 205-206 211-212 nolu bloklardan düşünüyoruz. 3. kategori genelde full kombine olduğu için yer kalır mı kalırsa nereler kalır göreceğiz artık :(

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #2420 : 01 Haziran 2016, 13:51:54 »
Ekşi sözlük'te birisi, önümüzdeki yaz için Euroleague'in "Çin'de 3 gösteri maçı oynamamızı teklif ettiğini" yazmış. Aslı astarı var mıdır?

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #2421 : 01 Haziran 2016, 13:58:20 »
Ekşi sözlük'te birisi, önümüzdeki yaz için Euroleague'in "Çin'de 3 gösteri maçı oynamamızı teklif ettiğini" yazmış. Aslı astarı var mıdır?

Bu gün aziz yıldırım ropörtajda söyledi.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #2422 : 01 Haziran 2016, 14:29:54 »
Maddi olarak da imaj olarak da çok faydalı olur olursa.

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #2423 : 01 Haziran 2016, 16:00:12 »

şimdi inancım azaldı doğru olabileceğine

Çevrimdışı nsmert

• Üye
  • Yer: izmir
« Yanıtla #2424 : 15 Haziran 2016, 00:01:28 »
Az önce bi haber gördüm pek inandırıcı gelmedi ama paylaşayim dedim. Lacoste 10 milyon € nun üzerinde teklif vermiş isim sponsorluğu için

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2425 : 16 Haziran 2016, 00:25:45 »
2015 - 2016 sezonunda Euroleague'de final oynayan, Türkiye Kupası ve Spor Toto Basketbol Ligi’nde şampiyonluğa ulaşarak büyük bir başarıya imza atan Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımızın Başantrenörü Zeljko Obradovıc, Genel Menajer Maurizio Gherardini ile yardımcısı Ömer Onan; Başkanımız Aziz Yıldırım ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile bir araya geldi.

Çengelköy'de bir restoranda düzenlenen toplantıya Başkanımız Aziz Yıldırım'ın yanı sıra Genel Sekreterimiz ve Basın Sözcümüz Mahmut Uslu, Asbaşkanlarımızdan Ali Yıldırım, İlhan Ekşioğlu, Şekip Mosturoğlu, Önder Fırat, Ozan Balaban ve Genel Koordinatörümüz Tamer Yelkovan katıldı.

Toplantıda; başarılarla dolu geçen sezon değerlendirilirken, yeni sezon hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Asbaşkanlarımızdan Şekip Mosturoğlu, Önder Fırat, Ozan Balaban ile Başantrenörümüz Zeljko Obradovic ve Genel Menajer Yardımcımız Ömer Onan, Fenerbahçe Televizyonu’na açıklamalarda bulundu.

Şekip Mosturoğlu: “Hocamıza tebriklerimizi ilettik”

Asbaşkanlarımızdan Şekip Mosturoğlu, Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımızın elde ettiği başarıların hem yönetici hem de taraftar olarak kendilerini gururlandırdığını ifade etti ve Başantrenörümüz Zeljko Obradovic’e tebriklerini ilettiklerini söyledi.

Şekip Mosturoğlu, “Bu sene hocamızın liderliğinde Basketbol Takımı, teknik ekibinden, yardımcılarına, malzemecisine kadar inanılmaz bir performans gösterdiler. Türkiye Kupası’nı aldılar, lig şampiyonu oldular, Euroleague’de de final oynadılar ve büyük bir talihsizlikle kupayı verdiler. Onların bu başarısı hem yönetici olarak hem Fenerbahçe taraftarı olarak bizleri gururlandırıyor. Fenerbahçe taraftarları da onlarla gurur duyuyorlar. Hocamıza öncelikle tebriklerimizi ilettik. Şimdi önümüzdeki sezonla ilgili fikirlerini dinleyeceğiz. Umuyorum ki basketbol şubemiz önümüzdeki sezon bıraktığı yerden devam edecek. Geçen sezon kıl payı elimizden kaçan kupa da artık hedeflerimiz arasında. Onu almak için uğraşacağız. Hocaya ve hocanın nezdinde bütün takıma teşekkürlerimizi sunduk. Onları destekleyen taraftarların duygularını ifade etmeye çalıştık. Taraftarlar onlarla gurur duyuyor ve övünüyor. Bunları ifade ettik. Hocamızda böyle başarılı bir sezonun ardından çok mutlu” dedi.

Önder Fırat: “Basketbolda gerçekten çok güzel bir sezon geçirdik”

Asbaşkanlarımızdan Önder Fırat, basketbolda gerçekten çok güzel bir sezonun geçirildiğini ifade etti ve Başantrenröümüz Zeljko Obradovic’e, oyuncularımıza ve taraftarlarımıza teşekkür ettiklerini söyledi.

Önder Fırat, “Hocamız Zeljko Obradovic, Genel Menajerimiz Maurizio Gherardini ve Genel Menajer Yardımcımız Ömer Onan’la bir araya geldik. Hem bir teşekkür yemeğiydi hem de geçen sezonun bir değerlendirmesini yaptık ve önümüzdeki sezonun programını başlatacağız. Hocamıza, oyuncularımıza ve taraftarlarımıza teşekkür ediyoruz. Basketbolda gerçekten çok güzel bir sezon geçirdik. Sadece 1.9 saniyeyle Avrupa’da Euroleague şampiyonluğunu kaçırdık. Umarım önümüzdeki yıl sadece 2 saniyelik bir iyileştirmeyle Euroleague’i alacağız. Planımız bu” diye konuştu.

Ozan Balaban: “Sezonun değerlendirmesiyle hocamıza teşekkür ettik”

Asbaşkanlarımızdan Ozan Balaban, hem geçen sezonun değerlendirmesini hem de önümüzdeki senenin planlaması yaptıklarını söyledi ve Başantrenörümüz Zeljko Obradovic’e, yaşattığı zaferlerden dolayı teşekkür etiklerini ifade etti.

Ozan Balaban, “Hocamız tatile gidecek ve dinlenecek. O yüzden bu akşam hep beraber Başkanımızla ve yönetimle beraber toplandık. Hem yılın değerlendirmesi hem de önümüzdeki senenin planlaması… Biliyorsunuz bizde işler devam ediyor. Transferi kenara bırakalım, takımın planlaması, nerede kamp yapılacak, nerede hazırlık maçlarına çıkılacak… Bütün oyuncularımız milli takımlarına gittiler ve yorgun dönecekler. O yüzden şimdiden planlayım, hem oyunculara birkaç gün izin verebilmek hem önümüzdeki sene performanslarını aynı şekilde devam ettirebilmeleri için hocamızla fikir alışverişinde bulunduk. Kutlama demeyelim ama sezonun değerlendirmesiyle hocamıza teşekkür ettik bize yaşattıkları için” dedi.

Zeljko Obradovic: “Takımı Final Four seviyesinde tutmak için hepimiz aynı düşüncedeyiz”

Başantrenörümüz Zeljko Obradoic, Başkanımız ve yönetim kuruluyla birlikte olmaktan dolayı çok mutlu olduğunu ifade etti ve takımı Final Four seviyesinde tutmak için aynı düşüncede ve çizgide olduklarını belirtti.

Zeljko Obradovic, “Başkanımız ve yönetim kuruluyla birlikte olmaktan dolayı çok mutluyum. Maçtan sonra da söylemiştim hemen yarın yeni sezon başlıyor diye. Şimdi onları konuşuyoruz. Çok teşekkür ediyorum Başkanımız Aziz Yıldırım ve yönetim kurulunun bizi desteklemesinden dolayı. Bu takımı bu seviyede, Final Four seviyesinde bir takım olarak tutmak için hepimiz aynı çizgideyiz, aynı düşüncedeyiz” şeklinde konuştu.

Ömer Onan: “Bizim için her şey iyi gidiyor”

Genel Menajer Yardımcımız Ömer Onan, gelecek sezonun planlaması ve programını konuşmak adına Başkanımız ve yöneticilerimizle bir araya geldiklerini ifade etti.

Ömer Onan, “Bütün sezonun bir yorgunluğu vardı. Hem onu üzerimizden attık hem gelecek senenin planlarını konuşmak adına hem de bütün sezon müthiş bir şekilde arkamızda durup destekleyen Başkanımızla güzel 2-3 saat geçirmek için toplandık. Bizim için her şey iyi gidiyor. Çoğu oyuncumuz kontrat altında ama 2-3 tane oyuncu bakacağız. Gelecek senenin planlarını programını konuştuk” ifadelerini kullandı.
« Son Düzenleme: 16 Haziran 2016, 00:29:59 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Son Düzenleme: 21 Haziran 2016, 09:13:49 Gönderen: selimiyeli »

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #2427 : 25 Haziran 2016, 19:14:40 »
Dün kombinemi yeniledim ve çalışanlara sordum..son 2 gün kalmasına rağmen yenileme % 65 oranındaymış..bana çok az geldi..bu şubeye taraftarın haksizlıl yaptığını düşünüyorum

Çevrimdışı hathat

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #2428 : 25 Haziran 2016, 21:38:32 »
Dün kombinemi yeniledim ve çalışanlara sordum..son 2 gün kalmasına rağmen yenileme % 65 oranındaymış..bana çok az geldi..bu şubeye taraftarın haksizlıl yaptığını düşünüyorum

yenileme oranı için iyi bir oran bence bu rakamlar
tatil dönüşleri ile birlikte rakamlar oldukça artacaktır.
Futbol şubesi gibi ağustosta sezona başlamıyor şube zaten
Dünden Daha SARI, Yarından Daha LACİ...

Çevrimdışı Afiliadam

• Üye
  • Yer: İstanbul - Adana
  • https://twitter.com/Afiliadam
« Yanıtla #2429 : 02 Temmuz 2016, 14:21:08 »
yeni sezonda hem erkek basketbol takımımızın hemde futbol takımımızın avrupa maçlarında forma göğüs sponsoru "Borajet" olacakmış. Fiyat konusunda bi bilgiye rastlamadım.
#IngaOrekhova