Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270793 defa)

0 Üye ve 34 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #2565 : 21 Eylül 2016, 19:51:02 »
Ayın kaçında Barcelona macı ?

Çevrimdışı sensiblex

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Üsküdar
  • Fenerbahçe Tribün Lojistik Destek
« Yanıtla #2566 : 21 Eylül 2016, 21:55:02 »
Ayın kaçında Barcelona macı ?

Maç 21 Ekim Cuma akşamı.
Düştük yine yollarına, sevdamızı haykırmaya...
http://www.youtube.com/user/sensibleturk

Çevrimdışı sensiblex

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #2567 : 21 Eylül 2016, 22:02:48 »
Biz de cuma erkenden Alitalia ile geleceğiz.

Deplasman biletleri çıktığında kulüpten alabilir miyiz, emin olamadık. O yüzden garantiye almak adına, maç günü bir şekilde bizim tarafa geçeriz düşüncesiyle Barcelona tarafındaki 22 Euro'luk biletlerden almayı denedik. Satın alma işlemi sırasında problem çıkardı site; alamadık henüz. Şu an son durum bu.

Biz bu kez 3 kişi olacağız. Görüşelim orada hocam.

Barcelona'dan kulübün yer talebi yapması gerekir ama bir girişimleri yok belki de. Benim tahminin maça giden bayağı kişi olacak aslında.
Bu yüzden kulübe ve basket şubesine her kanaldan mail, telefon, twitter vs. talep yazıp diyalog kurulması için zorlamak lazım. Yoksa idarecilerin çok umursayacağı yok gibi. En son ihtimal Barcelona tarafı bilet almak olacak.

Geçen sene maça giden Karşıyakalı arkadaşlarımdan kendi taraf biletleri tükenip Barcelona tarafı bilet bulanlar, daha sonra polisle tartışaraktan deplasman tribününe alınmışlardı. Ama o maç için Karşıyaka kulübü yer talebini yapıp, verilen kontenjan biletlerini kendisi satmıştı.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2568 : 21 Eylül 2016, 23:00:14 »
Bu arada 24 Kasım Milano deplasmanına kısmet olursa Okan ile beraber gidecepiz. Uçak biletlerini aldık bilginiz olsun

Çevrimdışı ozkan

• Üye
  • Yer: ankara / istanbul
    • ozkanarya
« Yanıtla #2569 : 22 Eylül 2016, 00:09:05 »
Biz de cuma erkenden Alitalia ile geleceðiz.

Deplasman biletleri çýktýðýnda kulüpten alabilir miyiz, emin olamadýk. O yüzden garantiye almak adýna, maç günü bir þekilde bizim tarafa geçeriz düþüncesiyle Barcelona tarafýndaki 22 Euro'luk biletlerden almayý denedik. Satýn alma iþlemi sýrasýnda problem çýkardý site; alamadýk henüz. Þu an son durum bu.

Biz bu kez 3 kiþi olacaðýz. Görüþelim orada hocam.

Normal þartlar altýnda kulübün bilgilendirme yapmasý gerekiyor ama bizim Kulüpten böyle bir bilgi almak imkansýz. kapasitesi yüksek bir salon olsa sorun deðil maç günü de girilir ama salon çok küçük. inþallah turistik gezi yapýp dönmeyiz.
Biz kerem abiyle kulübe sürekli mail atmayý düþünüyoruz. Siz de gidecek olanlarla ayný þekilde yapýn. Baþka gidecek varsa onlara da haber verelim.
« Son Düzenleme: 22 Eylül 2016, 00:13:58 Gönderen: ozkan »

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #2570 : 22 Eylül 2016, 11:49:49 »
Bu Barcelona maci hikayesi nedir?  Ben biraz Fransiz kaldim.  Ne macidir?  Neden herkes ondan bahsediyor?  Kisa bir izahat alabilir miyim?

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #2571 : 22 Eylül 2016, 13:12:32 »
nereye yazayım bilemedim ama Pegasus %50 indirim yapıyor bugün alınan biletlere.
bazı koşullar, sınırlamalar var tabi, mesela 15 ekim -25 mart tarihindeki uçuşlarda kullanabiliyorsunuz sadece.
https://www.flypgs.com/kampanyalar/tum-hatlarda-50-indirim

Çevrimdışı sensiblex

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #2572 : 22 Eylül 2016, 13:22:56 »
Bu Barcelona maci hikayesi nedir?  Ben biraz Fransiz kaldim.  Ne macidir?  Neden herkes ondan bahsediyor?  Kisa bir izahat alabilir miyim?

:) Selam hemşehrim. Euroleague normal sezonda ilk deplasman Barcelona'da. Bu maç için gelme planı olanlarla bilet mevzusunu takip ediyoruz.
Barcelona kulübüyle irtibata geçtik ama Fenerbahçe kulübü deplasman tribünü biletlerini satabilir dediler. Bizim kulupten ise herhangi bir aksiyon ve bilgilendirme yok. Birşeyler öğrenebilmek için tanıdıklarla yokluyoruz, eğer bizim kulup bu talep nedeniyle bir diyalog kurup deplasman taraftarı için yer ayarlarsa iyi olacak.

Çevrimdışı sensiblex

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #2573 : 22 Eylül 2016, 13:24:24 »
nereye yazayım bilemedim ama Pegasus %50 indirim yapıyor bugün alınan biletlere.
bazı koşullar, sınırlamalar var tabi, mesela 15 ekim -25 mart tarihindeki uçuşlarda kullanabiliyorsunuz sadece.
https://www.flypgs.com/kampanyalar/tum-hatlarda-50-indirim

:) Bizimde bir arkadaş haber verince bu kampanya vasıtasıyla 18 Aralık Antep deplasmanı için gidiş geliş 50 liraya bilet aldık.
Kampanya sadece bugüne özel olarak yapılmış.

Çevrimdışı sensiblex

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #2574 : 22 Eylül 2016, 13:34:46 »
Bu arada 24 Kasım Milano deplasmanına kısmet olursa Okan ile beraber gidecepiz. Uçak biletlerini aldık bilginiz olsun

Benim bildiğim Cem Ağrak, Milano'dan bir İtalyan takım elbise çeker kendine :)
Bizim Schengen vizeleri 11 Kasımda bitiyor maalesef, denk gelen iki deplasmanın biri Barcelona biri ise Abdi İpekçi'de Galatasaray oldu.
Bundan sonrası için yeniden vize falan almak lazım artık.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #2575 : 22 Eylül 2016, 22:08:04 »
:) Selam hemşehrim. Euroleague normal sezonda ilk deplasman Barcelona'da. Bu maç için gelme planı olanlarla bilet mevzusunu takip ediyoruz.
Barcelona kulübüyle irtibata geçtik ama Fenerbahçe kulübü deplasman tribünü biletlerini satabilir dediler. Bizim kulupten ise herhangi bir aksiyon ve bilgilendirme yok. Birşeyler öğrenebilmek için tanıdıklarla yokluyoruz, eğer bizim kulup bu talep nedeniyle bir diyalog kurup deplasman taraftarı için yer ayarlarsa iyi olacak.

Sagolasın hemsehrim :)
« Son Düzenleme: 22 Eylül 2016, 22:08:16 Gönderen: Besim »

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #2576 : 22 Eylül 2016, 23:29:03 »
Milano lar barcelona lar filan hevesleniyor insan  :D

Sonra aklıma vizemin bittiği ve müdür ile MEB den izin almam gerektiği geliyor üzülüyorum  :(

Kamuda çalışan yok mu hiç ? İzinsiz yurtdışına çıkmaya çalışsam fetocü damgası yer miyim 8)

Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
« Yanıtla #2577 : 23 Eylül 2016, 03:14:21 »
Milano lar barcelona lar filan hevesleniyor insan  :D

Sonra aklıma vizemin bittiği ve müdür ile MEB den izin almam gerektiği geliyor üzülüyorum  :(

Kamuda çalışan yok mu hiç ? İzinsiz yurtdışına çıkmaya çalışsam fetocü damgası yer miyim 8)

İzin gerekliliği sona erdi. Kamuda değilim ama kaç defa haber oldu. Kaçırmışsınız siz.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #2578 : 23 Eylül 2016, 05:40:31 »
İzin gerekliliği sona erdi. Kamuda değilim ama kaç defa haber oldu. Kaçırmışsınız siz.
Ben de görmemişim bu konuyu araştırıyordum. Babadan yeşil pasaportum var bir yerden izin almam gerekmiyor mu artık?

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #2579 : 23 Eylül 2016, 11:14:17 »
2017 Final Four İstanbul'da gerçekleşecek.Allah bize o kupayı kendı ülkemizde kaldırmayı nasip eder inşallah😉😉
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...