Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270762 defa)

0 Üye ve 30 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #2580 : 23 Eylül 2016, 11:28:20 »
Gecen sene onceden bilet alma isleri oluyordu final four icin onlarla ilgili bilenler yazarsa süper olur.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2581 : 23 Eylül 2016, 11:43:23 »
f4 istanbuldaysa, demekki top 8 maclarına gidecegiz demektir deplasman olarak..imkansız belki ama umarım kızılyıldız olur rakip...belgrad'a genede gitmek lazım soyle 3-4 gunlugune:)
« Son Düzenleme: 23 Eylül 2016, 11:43:44 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #2582 : 23 Eylül 2016, 11:46:03 »
Ülker sports arenadaymış final4

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 düzeltme ismail şenol sinan erdem dedi az önce :)
« Son Düzenleme: 23 Eylül 2016, 11:56:00 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #2583 : 23 Eylül 2016, 17:20:13 »
Ben de görmemişim bu konuyu araştırıyordum. Babadan yeşil pasaportum var bir yerden izin almam gerekmiyor mu artık?

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Amirine yazılı olarak belge vermen yeterliymiş.

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #2584 : 23 Eylül 2016, 17:39:07 »
Amirine yazılı olarak belge vermen yeterliymiş.
resmiyette zorunluluk yok biliyorum ama genelde amirler sorumlu olmamak için izinlidir demeye yanaşmıyorlar.
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı Burak

• Üye
    • buraksivrikaya
« Yanıtla #2585 : 23 Eylül 2016, 17:46:29 »
Normal þartlar altýnda kulübün bilgilendirme yapmasý gerekiyor ama bizim Kulüpten böyle bir bilgi almak imkansýz. kapasitesi yüksek bir salon olsa sorun deðil maç günü de girilir ama salon çok küçük. inþallah turistik gezi yapýp dönmeyiz.
Biz kerem abiyle kulübe sürekli mail atmayý düþünüyoruz. Siz de gidecek olanlarla ayný þekilde yapýn. Baþka gidecek varsa onlara da haber verelim.

Biz de mail attık.

Çevrimdışı ozkan

• Üye
  • Yer: ankara / istanbul
    • ozkanarya
« Yanıtla #2586 : 23 Eylül 2016, 19:39:25 »
Milano lar barcelona lar filan hevesleniyor insan  :D

Sonra aklýma vizemin bittiði ve müdür ile MEB den izin almam gerektiði geliyor üzülüyorum  :(

Kamuda çalýþan yok mu hiç ? Ýzinsiz yurtdýþýna çýkmaya çalýþsam fetocü damgasý yer miyim 8)

Temmuz ayinda Avrupa'yı fethettin sen Cenk, hakkını kullandın :D

Çevrimdışı ozkan

• Üye
  • Yer: ankara / istanbul
    • ozkanarya
« Yanıtla #2587 : 23 Eylül 2016, 19:42:05 »
Biz de mail attýk.
Bana cevap geldi
 Barcelona ile iletişim halindeymiş şube. İletişim için telefon numarası istediler sonuçlanınca haber verecekler. Kontenjan ayrılır büyük ihtimalle. :)

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
« Yanıtla #2588 : 23 Eylül 2016, 19:51:47 »
resmiyette zorunluluk yok biliyorum ama genelde amirler sorumlu olmamak için izinlidir demeye yanaşmıyorlar.

İzin almana gerek yokmuş diye okudum ben. Sadece bildirim yapıyorsun.

Çevrimdışı sensiblex

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Üsküdar
  • Fenerbahçe Tribün Lojistik Destek
« Yanıtla #2589 : 24 Eylül 2016, 10:54:42 »
Gecen sene onceden bilet alma isleri oluyordu final four icin onlarla ilgili bilenler yazarsa süper olur.

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Buraya da kopyalayayım.

Final Four bilet satışları hususunda organizasyonun hazırlığına bağlı olarak her sene farklı zamanlarda satışların başladığı oluyor.
2012 senesinde İstanbul'da yapılan organizasyon için Ocak ayında biletler satışa sunulmuştu, 135 eurodan başlayan fiyatlar vardı. Ancak o dönem euro kuru 2,30 liraydı. Her sene organizasyon yapılan salonun kapasitesine göre kategorilendirilen biletlerde, belli zamlarla geçen sene en düşük kategori 165 euroya kadar ulaştı. Bu biletler yarı final günü ve final günü olarak iki nüsha halinde A4 kağıtları oluyor, dört maçı da kapsayan bedeli ödemiş oluyorsunuz.

Geçen sene Kasım ayı son haftasında yapılmıştı satışlar. Euroleague tarafından katılımcı kulüplere genel satıştan bir hafta öncesinde bir link ile sisteme girip ön satış imkanı verilmişti. Daha önceki senelerde de böyle olmuştu. Bizim kulüp ise kendi taraftarlarından genel olarak kombine sahiplerine bunu bir maille duyurup, giriş için şifre ve linki iletmişti. Genel satış öncesi bir haftalık süreçte salonun herhangi bir yerinden belli sayı limitinde koltuk alma imkanı normal fiyatlardan sunulmuştu.

Final Four organizasyonuna kalacak dört takıma özel ayrılan bloklar haricindeki yerler genel satışta öğlen 12 gibi satışa sunulduğu gibi sistemde bir yoğunluk olmuştu. En ucuz kategoriler hızlı bir şekilde bir saatte tükendi, kalan alt kattaki kategorilerde ilerleyen birkaç gün içerisinde satılmıştı.

Biletler hemen basılır halde olmuyor, maille satın alındığına dair ön kopyası gönderiliyor. Mayıs ayında orijinal basılır hali sistemde aktif hale getiriliyor. A4 kağıt üzerindeki barkodlar okutularak içeri giriş yapılıyor.

Genel satıştan sonra bilet alamayana euroleague resmi anlaşmalı olduğu detur,viagogo ve ticket2final üzerinden bilet alma fırsatı veriyor. Ancak detur organizasyonu bizim kendi yaptığımız bilet+konaklama+uçuş planlarından bile daha pahalıya geliyor. Daha konforlu otel konaklaması ve bilet garantisi isteyenler buna yönelebiliyor. Tabi bu turda da belli sayıda yer söz konusu.

Viagogo ise tam bir resmi karaborsa sitesi, tam güvenilir olduğu iddia ediliyor. Biletler tükendikten sonra burada o seneki arz talep dengesine göre fiyatlar yüksek seyreder, sabredip salonun oraya kadar gidenler çok daha uygun rakamlara bilet bulabiliyor. Biletin kopyasını sisteme yükleyip blok koltuk bilgilerini giren satıcı, talep ettiği fiyatı yazıyor. Bunun üzerine satıştan ve alıcıdan viagogo ayrı olarak komisyonlar kesiyor. Alış fiyatı gözükenden daha farklı olabilir.
Ne zamanki satıcıya mayıs ayında euroleague tarafından orijinal bilet basılabilir olduğu bilgisi gelince, satıcı bunu siteye yüklüyor ve daha önce alım yapmış olan kişi kullanacağı bileti basabilir oluyor. Fiyatlar katılan takımlara göre çok dengesiz seyrettiğinden sıkı takip yapmak gerekir.

Ticket2final ise değişik bir sistem, her takıma belli kontenjanlar ile kategoriler sunuluyor. Erken rezervasyon ücretleri sistemin kendi kazancı olup bunun üzerine o kategorinin maç bilet fiyatı da eklenerek satın alan ödeme yapıyor. İddialı olan takımların katılım risk oranı üzerinden farklı rezervasyon ücretleri görülür, zayıf bir takımın ücreti daha düşük olabilir. Ancak rezervasyon yaptığınız takım katılamazsa bu durumda ödediğiniz ücretin iadesi yoktur.
Fenerbahçe için çok erkenden rezervasyonlar tamamlanmış ama ilerleyen zamanda elenen takımlara göre boşa çıkan kontenjanlarla ek yer açtıkları olur.

Bu sezon 175 eurodan başlayan bilet fiyatları olabilir diye tahmin ediyorum. Umarım takımımız katılır ve herkese izlemek nasip olur.
Düştük yine yollarına, sevdamızı haykırmaya...
http://www.youtube.com/user/sensibleturk

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2590 : 24 Eylül 2016, 13:30:25 »
Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Genel Menajer Yardımcısı Ömer Onan, ekibimizin hazırlık dönemini ve takımımıza ilişkin son durumu değerlendirdi.

Ekibimizin iyi bir hazırlık dönemi geçirdiğine değinen Onan “İspanya bölümünün ardından şimdi ikinci etaptayız. İspanya’yı iyi geçirdik. Takım çok istekliydi ve sezon başı antrenmanları olmasına rağmen özverili ve iyi maçlar oynadık. Şimdi ikinci etabımızı sürdürüyoruz. Zadar’da, üçüncü kez katıldığımız bu turnuvada gerçekten çok güzel bir organizasyon var. Salon da çok iyi. İlk  maçta Lokomotiv Kuban ile oynadık. Geçtiğimiz sezon Final Four oynamış bir takım, bu sezon da Eurocup’ta oynayacaklar. İyi bir takım. Kuban’a karşı, her oyuncunun katkı verdiği güzel bir maç oynadık ve kazandık. Bugün de Cedevita Zagreb ile oynayacağız. Onlar da Hırvatistan’ın ve Adriyatik’in önemli bütçeli takımlarından biri. Son gün de, henüz belli olmasa da yüksek ihtimalle Darüşşafaka Doğuş ile karşılaşacağız. Zadar Turnuvası’nı tamamladıktan sonra İstanbul’a dönüyoruz, yalnızca bir günlüğüne Üsküp’e geçip bir hazırlık maçı daha oynayacağız. Sonrasında ise Cumhurbaşkanlığı Kupası maçımız var.” İfadelerini kullandı.

Sakatlıkları bulunan oyuncularımızın durumlarıyla da ilgili konuşan Ömer Onan “Her şey bizim için iyi ve planladığımız gibi gidiyor. Tabii ki çok ciddi olmasa da canımızı sıkan ufak tefek sakatlıklar da oluyor. Ciddi bir sakatlık yok ama sezon başında üst üste gelmesi elbette biraz canımızı sıktı. Kalinic’in bileği burkuldu. MR çekildi, bağlarda ufak bir zedelenme ve ayağında bir şişlik var. Çok ciddi gözükmüyor ama onu yaklaşık 15 gün civarında parkelerden uzak tutacak. Antic, sezona çok iyi girdi. Ayak tabanındaki fasyada gerginliği var. Bunun benzerini geçen sene Sloukas yaşamıştı. Onun da önlemini aldık ve dinlendiriyoruz. Barış Hersek’in de sol el parmağında sorun olmuştu, o  da her geçen gün iyiye gidiyor.” ifadelerini kullandı.

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #2591 : 27 Eylül 2016, 17:07:59 »
Melih le 3 yıllık uzatmışız

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #2592 : 29 Eylül 2016, 20:29:01 »
Şu 2-3 sene önce güzel anons yapan biri vardı keşke o da geri gelse

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #2593 : 29 Eylül 2016, 21:25:18 »
Mustafa Özben hatrı sayılır bir ücrete Efes'in anonsçusu oldu diye biliyorum.
Nihayetinde bu işi layıkıyla yapan birisi için doğal bir durum.
Bunun yanında milli takım organizasyonları ile Türkiye Kupası gibi turnuvalarda anonsçuluk yapıyor.
Efes bütçede küçülmeye gider ve Daçka Doğuş'a kaptırmazsak ilerleyen dönemlerde geri dönmesini bende istiyorum.
...

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #2594 : 29 Eylül 2016, 21:58:18 »
hep bir zalgiris deplasmanına gitmeyi düşünmüşümdür; kısmetse bu sene.