Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270665 defa)

0 Üye ve 32 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı anil7com

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • anil10com
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #2610 : 04 Ekim 2016, 16:29:06 »
Avrupa maçları biraz yüksek tutulabilir de lig maçı fiyatları saçma olmuş

avrupa maçları da olsa %100 zam çok acımasız. 7 kategori için öğrenci tribünü olması gerekirken konuştuklarımız çok acı.

hele lig maçlarında kombineliler bile gelmezken kim 7.kategoriye o paraları verecek?

Fenerbahçe!

Çevrimdışı anil7com

• Üye
    • anil10com
« Yanıtla #2611 : 04 Ekim 2016, 16:33:26 »
avrupa maçları da olsa %100 zam çok acımasız. 7 kategori için öğrenci tribünü olması gerekirken konuştuklarımız çok acı.

hele lig maçlarında kombineliler bile gelmezken kim 7.kategoriye o paraları verecek?

öğrencilik zamanlarımı düşündüğümde 50 tl bir maça veremeyeceğimi hatırlıyorum. Bunun yol+yemek masrafını düşündüğümüzde gerçekten lise/üniversite öğrencisi için zor. en azından onlar düşünülmeliydi.
Fenerbahçe!

Çevrimdışı cansipor17

• Üye
  • Yer: Çanakkale
« Yanıtla #2612 : 04 Ekim 2016, 23:20:29 »
Gerçekten kulüp ve yöneticilerin elde edilen başarıları hemen paraya çevirmeye çalışmalarını anlamıyorum. Elde edilen bir başarının ardından bilet kombine vb. Fiyatları %100 200 zam yapınca taraftarın boşyere tepkisini cekince mutlu oluyorlar galiba yöneticiler.

Ben ögrenciyim şuan. hayatımda hiç ülker arenaya  gidip maç izlemedim izlemeyi çok istiyorum ve çok seviyorum bu takımı. Ama sen benim önüme öyle bir engel koyuyorsun ki sakaryadan gel yeme içme dürbünle çatıdan değil güzel bir yerden maçı izle falan en az 150 tl masraf (400 tl bursum var) ben birkere değil istediğim zaman maçlara gelemeyip uzaktan takip zorunda kaldıktan sonra nerde benim fenerbahçeyi destekleme hevesim? nerde paralı değil basketbolu bilen taraftar ekolu? takımı 3 yıl içinde f4 seviyesine ulaştıran obradovice her maç  teşekkür etmek her kesimden fenerbahçe taraftarının hakkı değil mi ?obradovici hayatımda babamdan sonraya koyan benim istediğimde takımımı destekleyebilmek hakkım değil mi ?
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2016, 12:14:12 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
« Yanıtla #2613 : 05 Ekim 2016, 08:27:10 »
Bir maca 50 lira verememek icin ogrenci olmaya gerek yok. Bu takım halka ait, zemine en uzak tribunleri yaparsin 10-15 lira herkes bu güzel Fenerbahçeye sahitlik eder.

Ogrenci adamin yine sorumlulugu yok, asgari ucretle ev gecindiren adam da bu takimi izleyebilmeli.

Sent from my SM-N920C using Tapatalk
« Son Düzenleme: 05 Ekim 2016, 08:28:07 Gönderen: Del Piero »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2614 : 05 Ekim 2016, 12:18:43 »
bilet fiyatlarının pahalılığına laf edeni Allah çarpar , yine fırsata dönüştürüyorlar
sanırım bütçe eksikliği bi şekilde buradan çıkarılmaya çalışılıyor. doğru yanlış tartışılır ,
euroleague maçlarında zaten fulle yakın oynanacak maçlar , 50 de yapsa insanlar gidecek 60 da yapsa gidecek 30 da yapsa gidecek ama makul ve mantıklı fiyatlar yapmaları lazım diye düşünüyorum
harun dostum güzel değinmiş mevzu sadece öğrenci değil , düşük gelirli insanları da düşünmek lazım ,

hepsine okey ama şu üst kat tribünler için artık dürbün , uzay Allah katı filan gibi ifadeler kullanılıp '' şov '' yapılmasın ya
lütfen ya
madrid'de final 4  maçlarını izledim üst kattan izledim
berlin'de final 4 maçlarını izledim üst kattan izledim
Sinan ERdem'de izledim üst kattan izledim

üst katın görüntüsü tabiki uzak yahu bunu kabul etmek zor mu ?

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #2615 : 05 Ekim 2016, 15:54:26 »
bilet fiyatlarının pahalılığına laf edeni Allah çarpar , yine fırsata dönüştürüyorlar
sanırım bütçe eksikliği bi şekilde buradan çıkarılmaya çalışılıyor. doğru yanlış tartışılır ,
euroleague maçlarında zaten fulle yakın oynanacak maçlar , 50 de yapsa insanlar gidecek 60 da yapsa gidecek 30 da yapsa gidecek ama makul ve mantıklı fiyatlar yapmaları lazım diye düşünüyorum
harun dostum güzel değinmiş mevzu sadece öğrenci değil , düşük gelirli insanları da düşünmek lazım ,

hepsine okey ama şu üst kat tribünler için artık dürbün , uzay Allah katı filan gibi ifadeler kullanılıp '' şov '' yapılmasın ya
lütfen ya
madrid'de final 4  maçlarını izledim üst kattan izledim
berlin'de final 4 maçlarını izledim üst kattan izledim
Sinan ERdem'de izledim üst kattan izledim

üst katın görüntüsü tabiki uzak yahu bunu kabul etmek zor mu ?

Benim anlamadığım neden adam akıllı bir sponsor bulunmuyor takıma? Final oynamışsın, avrupanın en iyi takımlarından birisin, adından söz ettiriyorsun, bir yandan amatör branşlara ayrılan bütçeden şikayet ediyorsun ama bir sponsor bulamıyoruz, gerçekten anlamakta zorlanıyorum.

Çevrimdışı KhaN

• Üye
« Yanıtla #2616 : 05 Ekim 2016, 16:12:05 »
euroleague maçları 50 de olsa 60 da olsa dolacak o biliniyor zaten ama benim en çok sinirlendiğim nokta lig maçlarına biçtikleri fiyat. geçen sene 15-20 lira civarıydı sanırım onda bile taraftar sıkıntısı çekmişken 40 liraya çekmek çok ayıp.
kombinemizi devretmek için bir sistem bir uygulama yapalım dedik ama olmayacak gibi böyle bir durum. bari öğrenci kimliğiyle gelenlere biletleri üst katlar için indirimli yapsaydı kulüp. veya işte öğrencilere lig maçları 10 lira vs. şeklinde bir fiyatlandırmaya gidilebilirdi. kombine sahiplerinin bir kısmı zaten gelmiyor lig maçlarına. ona rağmen şu fiyat dediğim gibi çok ayıp.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #2617 : 05 Ekim 2016, 16:45:29 »
Çözüm arayana çözüm çok. Yönetim çoğu icraatında olduğu gibi "kolay" yolu seçiyor sadece, ama bu fiyat politikaları bence kulübe hem kısa hem uzun vadede zarar veriyor.
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Afgan

• Üye
  • Yer: Afganistan
« Yanıtla #2618 : 05 Ekim 2016, 17:38:16 »
Benim gibi kombine alamayanlar icin bir yol varmi acaba maclari izleyebilmek icin?Kombine devriyle ilgili(haftalik ve sezonluk) bir site veya olusum varmi.

Çevrimdışı onee

• Üye
  • Yer: İzmit-Denizli
    • orhanyet
« Yanıtla #2619 : 05 Ekim 2016, 18:23:29 »
Benim gibi kombine alamayanlar icin bir yol varmi acaba maclari izleyebilmek icin?Kombine devriyle ilgili(haftalik ve sezonluk) bir site veya olusum varmi.
Bununla ilgili bir sey varsa bende almak isterim.izmitte ogrenciyim kombine alamadim.bilet fiyatlari da masallah.simdiden f4 icin para biriktiriyorum da kombine devredecek varaa tanidiginiz bildiginiz allah rizasi icin haber bekliyorum

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
İnsanlar tribünlerin dolması için bu kadar kafa yorarken, yönetim İBB maçına minimum 27.5 TL, Brose maçına minimum 49.5 TL'lik fahiş fiyat belirleyip bildiğini okuyor.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
Abiler ,

Kesinlikle insanları bütün maçlara gitmeye zorunlu kılmak gerek,futbol için de bu geçerli.
Kombine alan adam gidecek abi , gidemiyorsa da gidilmesini sağlayacak.Kombine alan adam ertesi sene yine kombine almak istiyorsa mutlaka maçların %90'ına gitmiş olmalı.
Fiyatlama konusunda da Alman futbol maçlarındaki ambiyans malum ki organizasyon olarak bunu çok iyi yapan takımlardan biri de Bayern, bunun arkasında da şöyle bir mantık var.
"Bilet-Kombine fiyatlarını elbette 104 değil de 300 de yapabiliriz. Bu bize peki ne kazandırır? Yılda 2 milyon euro daha fazla gelir. Bazen bir transfer görüşmesinde beş dakikada verdiğin ya da kazandığın paraya eşit. Ama taraftar için 104 ile 300 arasındaki fark çok fazladır. Taraftarlar yolunacak kaz değildir. İngiltere'den farkımız budur, futbol her kesime hitap etmek zorundadır."-Uli Hoeness
Hepsine katılıyorum tek bir itirazım var kombine devri yapmak mümkün değil. Passolig'in tek artısı da bunun kolay yapılabilmesi bence.
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı KhaN

• Üye
« Yanıtla #2622 : 07 Ekim 2016, 03:44:07 »
Fenerbahçe basketbol şube sorumlusu Ozan Balaban, Ahmet Ercanlar ile gündem spor programına konuk oldu. Ozan Balaban futbol, basketbol ve amatör sporlar ile ilgili önemli açıklamalar yaptı.

Fenerbahçe ’nin basketbolda çok kuvvetli bir takım olduğu aşikar. Bu yeni bir oluşum değil. Takımdan önce değerli genel müdürümüz var. Kendisi Amerika’da NBA ile çalışmış çok kıymetli bir insan. Onun yanında Ömer Onan, yardımcı olarak son derece büyük bir destek. Bu ekip bir ekip işi, takım ruhunu yakaladığımızı düşünüyoruz. Hocamız dünyanın kendi kategorisinde en iyi yöneticisi. Otuz iki günlük çok yoğun bir tempodan çıktılar. Yorgunluklarından endişeliydim; ancak kötü bir şey olmadı. Takımın iki cephede savaşması, performansımızı etkilemedi. Kendilerine verilen izinleri dahi kullanmadılar. Efes Pilsen büyük bir rakip ve onların karşısında alınan galibiyet çok değerli.
Takımımız her zaman çok değerli. Çubuklu’ nun değerini hakkıyla veren bir ekibimiz var.

Obradovic sözleşmesi?
Sözleşmenin uzatılmasıyla ilgili detaylar konuşuluyor. Başkanımız kendisiyle anlaşma sağladı. Hocamıza baktığınız zaman sürekli bir kulüp değiştiren biri değil. Taraftarla arası çok iyi.

Aziz yıldırım Obradovic ilişkisi?
Başkanın, Fenerbahçe söz konusu olunca herkesle ayrı ayrı ilgilenir. Zaten onu getiren de Sayın başkan. Aralarında güzel bir bağ var. Başkanımız basketbolla da her an ilgilenir. Takip eder.
İdareci olarak benim görevim çok basit. Amacım hedefim yönetmek değil, yardımcı olmak. Esas iş karakterli, egosu düşük sporcuları seçip devam etmek. Ömer Onan çok başarılı bir oyuncu ve  bizim evladımız, canımız gibi severiz. Malzemeci Erkan abimiz var, çaycımızdan en önemli idarecimize göre bir takım ruhu var orada. Yedi gün yirmi dört saat, bize açık olan her zaman sesimizi dinleyen Sayın başkan olsun, Mahmut abi olsun … Bunlar bizim şansımız.

Kadın basketbol sonuna kadar gidiyor; ancak son anda tökezliyor. Bu konuda ne söyleyebilirsiniz? Transfer durumu nedir?

Öncelikle basketbolda şuna bakmak lazım, son beş yılda final four oynayan bir takım var. Basketbol için yatırımlarımız büyük. Transfer deyince, takımımız çok iyi. Türk milli takım kaptanı Birsen, Ayşe Cora, Pelin … Bunlar çok büyük transfer. Verabenka, Esra, Tuğçe ciddi bir performans veriyor. Sezonun en önemli transferi Bruda. Artık Rusya’da oynamak istemediği ve Fenerbahce’ye gelmek istediği için cüzi paralara geldi. Aslında bu takımı elinde tutabilmek çok önemli bir transfer.  Avrupa Şampiyonluğu gelir ya da gelmez; ama Türkiye’nin en iyi takımıyız .
Koçumuz bizi tanıyor, hakkını yemeyelim … Didem bizim eski oyuncumuz, onlara ablalık yapıyor. İçimizden biri olduğu için gerek Ömer gerek Didem harikalar. Didem bir anne ama bizimle çocuklarından daha çok zaman geçiriyor. Ona da Ömer’e de cok teşekkür ediyorum.

Taraftarlar için bilet fiyatlarında öğrenciye ya da maçlara özel indirim olabilir mi?
Olabilir. Seve seve notlarımın arasına alacağım. Özellikle öğrenci kardeşlerimizin gelebilmesi için böyle bir çalışma yapabiliriz, bence harika olur.
Çok hassas bir seyirci kitlemiz var. Bir iki ufak detay hariç, son iki yılda taraftarımız kendi otokontrolünü sağlamış durumda. Çok bilinçli bir seyircimiz var. Siz bizim oyuncularımızın karşı takıma sataştığını gördünüz mü? Göremezsiniz.
Fulbolda da bunu görmeye başladık, çok mutluyum.

Basketbolda seçim süreci hakkında ne söyleyebilirsiniz?

Biliyorsunuz Hidayet Türkoğlu adaylığı konuşuluyor. Harun Erdenay aday olmayacağını belirtti. Bizim yeniden yapılandırılmamız lazım. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkür ederim. Harun başkanlık yaptığı dönemde yeri geldi güldük, yeri geldi kavga ettik; ama hep beraberdik. Baktığınızda federasyonun içinde bir yapılanma var. Bunlar yıllardır böyle devam ediyor. Biraz yenilenmeye ihtiyacımız var. Harun’la hep övünmüşümdür; Hidayet’in başarısını dünya biliyor. Çok iyi olacağını düşünüyorum.

ANA SPONSOR OLACAK MI?
Ülker’ le anlaşmamız bitti. Murat Ülker’e destekleri için teşekkür ederiz. Bundan sonra devam eden süreç için şunu söyleyebilirim ‘Bizim bir isme ihtiyacımız yok; ama isim sponsoru için teklifleri değerlendirebiliriz.’

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
Lig maçlsrı için indirimli öğrenci bileti çıkarabilirlermiş

Canarino

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2624 : 07 Ekim 2016, 14:55:09 »
Klasik olacak bir seri.
Cem Ağrak ile Hasbihâl - I :
Cumhurbaşkanlığı Kupası ve James Nunnaly
http://fenerbasket.com/2016/10/07/cem-agrak-ile-hasbihal-i/