Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270704 defa)

0 Üye ve 33 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Afgan

• Üye
  • Yer: Afganistan
Burasi soru sorma yeri degil ama en yakin baslik.Bu haftaki euroleague macina 2 biletim var:7-9 yaslarinda iki cocugumu goturmek istiyorum,ucuncu bir bilete ihtiyacim yok bildigim kadariyla ancak bir arkadas 7 yasindakiler icinde bilet gerektigini soyledi.Nedir bu isin dogrusu arkadaslar

Canarino

• Ziyaretçi

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara

Twitter'da bu hastag'e destek verdim.Öncelikle.teşekkür ediyorum bu çalışmanız için,5 tl olmasa.bile 10-15 tl olabilir.Bu çağrınız Fenerbahçe'nin halkın takımı olduğunu unutan yöneticilerimize gelsin.

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #2643 : 13 Ekim 2016, 12:51:41 »
Minchev'in son durumu nedir ? Bilen var mı? EL ve BSL kadrolarında gözükmüyor halen, heralde bizde oynamayacak?

Çevrimdışı Kutay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • kutay_erkan
« Yanıtla #2644 : 13 Ekim 2016, 14:48:02 »
Minchev'in son durumu nedir ? Bilen var mı? EL ve BSL kadrolarında gözükmüyor halen, heralde bizde oynamayacak?
Instagram'daki antrenman videosunda o da vardı sanırım. Ama kadroya girer mi bilemem.
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #2645 : 18 Ekim 2016, 15:00:29 »
Zalgiris Kaunas ve Pınar Karşıyaka Maçlarının Bilet Satışı Başlıyor

Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı’nın Fenerbahçe Ülker Sports Arena’da oynayacağı Zalgiris Kaunas (Turkish Airlines Euroleague 3. hafta maçı, 26 Ekim Çarşamba 20:45) ve Pınar Karşıyaka (Spor Toto Basketbol Ligi 4. hafta maçı, 30 Ekim Pazar 13:00) mücadelelerinin bilet satışı,19 Ekim Çarşamba günü başlıyor.

Zalgiris Kaunas ve Pınar Karşıyaka maçlarının biletlerine ilişkin detaylı satış planı ve fiyat bilgileri şu şekildedir:

Satış planı:

19 Ekim Çarşamba: Kongre üyeleri (Limit 5 bilet), Platinum Taraftar Kart (Limit 5 bilet), Gold Taraftar Kart (Limit 3 bilet), Klasik Taraftar Kart (Limit 2 bilet), Fenercell kullanıcıları (Limit 2 bilet)

20 Ekim Perşembe – Genel satış

Fenerbahçe-Zalgiris Kaunas maçı bilet fiyatları (Biletix hizmet bedeli dahil):

Saha içi G sırası: 975 TL (yemek dahil)
Saha içi B-E-H sıraları 875 TL (yemek dahil)
Saha içi C-F-J sıraları 825 TL (yemek dahil)
345 (Açık Loca): 275 TL (yemek dahil)
Kat 1 – 198 TL (Tamamı kombine olarak satıldığından tükenmiştir)
Kat 2 – 132 TL (Tamamı kombine olarak satıldığından tükenmiştir)
Kat 3 – 99 TL (Tamamı kombine olarak satıldığından tükenmiştir)
Kat 4 – 88 TL (Tamamı kombine olarak satıldığından tükenmiştir)
Kat 5 – 66 TL
Kat 6 – 55 TL
Kat 7 – 49,5 TL
Kat 8 (öğrenci) – 22 TL

Fenerbahçe-Pınar Karşıyaka maçı bilet fiyatları (Biletix hizmet bedeli dahil):

Saha içi G sırası: 575 TL (yemek dahil)
Saha içi B-E-H sıraları 475 TL (yemek dahil)
Saha içi C-F-J sıraları 425 TL (yemek dahil)
345 (Açık Loca): 198 TL (yemek dahil)
Kat 1 – 110 TL (Tamamı kombine olarak satıldığından tükenmiştir)
Kat 2 – 99 TL (Tamamı kombine olarak satıldığından tükenmiştir)
Kat 3 – 77 TL (Tamamı kombine olarak satıldığından tükenmiştir)
Kat 4 – 55 TL (Tamamı kombine olarak satıldığından tükenmiştir)
Kat 5 – 44 TL
Kat 6 – 33 TL
Kat 7-   22 TL

Öğrenci tribünü hakkında:

- Kişi başı alınabilecek maksimum bilet sayısı bir ile sınırlı olacaktır.

- Öğrenci tribünü için, tribün girişinde öğrenci kimliği kontrolü yapılacak, öğrenci kimliği yanında bulunmayan öğrenci tribünü bilet sahipleri, hiçbir şekilde giriş yapamayacaktır.

- Öğrenci tribünü girişi,  yalnızca Fenerbahçe Ülker Sports Arena güney girişinden sağlanacaktır.

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #2646 : 18 Ekim 2016, 15:20:13 »
Dün devre arasında ozan balaban ın konuşmalarına denk geldim..haftalık
Kombine devrini yapacaklarmış..maç fiyatının yarısı kulübe yarısı kombine sahibinin olacakmış

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #2647 : 18 Ekim 2016, 20:15:03 »
Dün devre arasında ozan balaban ın konuşmalarına denk geldim..haftalık
Kombine devrini yapacaklarmış..maç fiyatının yarısı kulübe yarısı kombine sahibinin olacakmış

http://www.parkedefener.com/forum/index.php?topic=5.msg132919.msg#132919 

Yaklaşık 2ay önce böyle bişey yazmıştım demekki doğruymuş

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #2648 : 21 Ekim 2016, 12:00:57 »
Fbtv nin futbol gösterecek yüzü kalmadı sabah akşam basket maçı veriyor:)

Çevrimdışı KhaN

• Üye
« Yanıtla #2649 : 22 Ekim 2016, 15:21:07 »
bugün murathanoğlu "ödeme konusunda sıkıntı yaşıyor şube, datome ve vesely bunu kafaya takmış olabilir" dedi.
kulübün maddi sıkıntısı zaten ortada ama buna rağmen sponsorları tek tek reddetmek can sıkmaz umarım.

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
« Yanıtla #2650 : 23 Ekim 2016, 02:05:00 »
Ataşehir'de oturduğumdan kendim için bakıyordum. Göztepe - Ataşehir - Ümraniye Metrosu için 21 Eylül'de ihaleye çıkılmış. Henüz açıklanmamış.

Salonun 50 metre altında/Halk Caddesi'nin başındaki döner kavşak içinde Metro Durağı yapılacakmış. 2019'da açılacak. 3 yıl sonra salonun tüm trafiği sona ermiş olur.

Yenisahra Durağı ile Kadıköy - Kartal Metro'suna, Ümraniye Durağı ile Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy-Sancaktepe Metro'suna bağlanacak.

- Kısacası Hacıosman-Taksim-Yenikapı Metrosu ile Yenikapı Durağı'na (Hacıosman-Taksim-Yenikapı Metrosu) gel ve Marmaray'a aktarma yap.
- Marmaray ile Anadolu Yakası'na geç. Ayrılık Çeşmesi (Marmaray) durağında in. Kadıköy - Kartal Metrosu'na aktarma yap.
- Yenisahra Durağı'nda (Kadıköy - Kartal Metrosu) in. Göztepe - Ataşehir - Ümraniye Metrosu'na aktarma yap.
- Ataşehir Durağı'nda (Göztepe - Ataşehir - Ümraniye Metrosu) inerek 50 metre ilerideki salona geç.

Üsküdar Marmaray durağından Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy-Sancaktepe metrosu ile Ümraniye'ye geçerek, aynı lokasyondan aktarma ile Göztepe - Ataşehir - Ümraniye Metrosu üzerinden salona gelmek de mümkün olacak.

Sadece metro ağı ile karşıdan gelmek mümkün olacak.

Tahahhüt Süresi: 1020 gün. 2019-2020 sezonuna yetişiyor.

« Son Düzenleme: 23 Ekim 2016, 02:44:03 Gönderen: Cengizao »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #2651 : 23 Ekim 2016, 14:32:40 »
bugün murathanoğlu "ödeme konusunda sıkıntı yaşıyor şube, datome ve vesely bunu kafaya takmış olabilir" dedi.
kulübün maddi sıkıntısı zaten ortada ama buna rağmen sponsorları tek tek reddetmek can sıkmaz umarım.

Evet ... benim de dikkatimi cekti ... umarim dogru degildir dedim, ... bu takima yazik etmesinler arkadas... umarim gecici bir durumdur.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı ObiCanKimobi

• Üye
  • Yer: İzmir
    • @ObiCanKimobi
« Yanıtla #2652 : 24 Ekim 2016, 09:33:10 »
Ataşehir'de oturduğumdan kendim için bakıyordum. Göztepe - Ataşehir - Ümraniye Metrosu için 21 Eylül'de ihaleye çıkılmış. Henüz açıklanmamış.

Salonun 50 metre altında/Halk Caddesi'nin başındaki döner kavşak içinde Metro Durağı yapılacakmış. 2019'da açılacak. 3 yıl sonra salonun tüm trafiği sona ermiş olur.

Yenisahra Durağı ile Kadıköy - Kartal Metro'suna, Ümraniye Durağı ile Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy-Sancaktepe Metro'suna bağlanacak.

- Kısacası Hacıosman-Taksim-Yenikapı Metrosu ile Yenikapı Durağı'na (Hacıosman-Taksim-Yenikapı Metrosu) gel ve Marmaray'a aktarma yap.
- Marmaray ile Anadolu Yakası'na geç. Ayrılık Çeşmesi (Marmaray) durağında in. Kadıköy - Kartal Metrosu'na aktarma yap.
- Yenisahra Durağı'nda (Kadıköy - Kartal Metrosu) in. Göztepe - Ataşehir - Ümraniye Metrosu'na aktarma yap.
- Ataşehir Durağı'nda (Göztepe - Ataşehir - Ümraniye Metrosu) inerek 50 metre ilerideki salona geç.

Üsküdar Marmaray durağından Üsküdar-Ümraniye-Çekmeköy-Sancaktepe metrosu ile Ümraniye'ye geçerek, aynı lokasyondan aktarma ile Göztepe - Ataşehir - Ümraniye Metrosu üzerinden salona gelmek de mümkün olacak.

Sadece metro ağı ile karşıdan gelmek mümkün olacak.

Tahahhüt Süresi: 1020 gün. 2019-2020 sezonuna yetişiyor.

Nefis haber. İstanbul'da yaşamasam da çok sevindim :)

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Çevrimdışı ObiCanKimobi

• Üye
  • Yer: İzmir
    • @ObiCanKimobi
« Yanıtla #2653 : 24 Ekim 2016, 10:23:51 »
Nihayet forma sırt reklamı için anlaşılmış Ahmet Ercanlar'a göre. Yabancı firmayla 3 yıllıkmış. Uzun vadeli oluşu da güzel.

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #2654 : 24 Ekim 2016, 10:24:13 »
Son Dakika: Fenerbahçe basketbolda sırt sponsorluğu için yabancı bir firma ile 3 yıllığına anlaştı. Bugün Fenerbahçe için müjdeli haber bu oldu!

-Ahmet Ercanlar