Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270778 defa)

0 Üye ve 24 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #2670 : 27 Ekim 2016, 16:06:19 »
kesinlikle gerekir Besim, Ayhan dostum tabiki daha aklı başında bi adam ama karamsarlık ve mutsuzluk konusunda doktora yapmışlığı var

Hiçbir yorumum olmayan, objektif bir cümleye, kendi yorumlarınız katıp bana neden yıkıyorsunuz işi :)
Çocuk sahibi adamsın, hiç mi öğrenmedin onlardan beklentilerini kısıtlamamayı. Keşke hiç olmasaydı, neden sevineyim göz bebeğimiz olan bir oyuncu sakatladı, 15-20 gün olmayacak diye ayrıcada :) Bu sürede ligle beraber 7-8 maç olacak, belki onlarda atacağı ve rakibi g.t edeceği bir son saniye üçlüğü olacaktı mesela.

Şaka bir yana tabiki iyidir o kazadan bu kadar ucuz kurtulmak.

Ben sadece Fenerbahçe ile Aziz isminin aynı cümlede geçtiği durumlarda karamsarım ayrıca da :)

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #2671 : 27 Ekim 2016, 16:07:24 »
Omer onanin yaptığı buyuk gereksizlik biz diyoruz maurizo ile calisiyor ileride ondan kazandığı tecrubelerle yardimi olacak o hidayetin ekibine gidiyor ne var sanki federasyonda

gereksizlik değil aziz yıldırım baştan beri hido'yu destekliyor..ömer de başından beri belliydi..ama yerine kimin geleceği önemli..Maurizo onun yaptığı işlerle pek ilgilenmez daha doğrusu 1 ay ilgilenir ikinci ay çeker gider...aslında onun da gideceği söyleniyordu ama allahtan kalmış...

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #2672 : 27 Ekim 2016, 16:25:56 »
kesinlikle gerekir Besim, Ayhan dostum tabiki daha aklı başında bi adam ama karamsarlık ve mutsuzluk konusunda doktora yapmışlığı var

Dunyada ayakta tutan zit kutuplar arasindaki dengedir. 

Bir tarafta "idealism" (utopya), diger tarafta "realism".  Idealism, bizim sahip oldugumuz potansiyelin sinirlarini genisletirken, realism ile ayaklarimiz yere basar.

Bu baglamda, bir tarafta Atahan, Murat, Ayhan, diger tarafta ise Cem Agrak, Umut ve Bulent kamplari, bu kulup taraftarlari arasindaki harmoni ve dengeyi saglayan unsurlar...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2673 : 27 Ekim 2016, 17:24:05 »
Besim Londra'dan taşşak bastı yine..

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2674 : 27 Ekim 2016, 17:28:38 »
Hiçbir yorumum olmayan, objektif bir cümleye, kendi yorumlarınız katıp bana neden yıkıyorsunuz işi :)
Çocuk sahibi adamsın, hiç mi öğrenmedin onlardan beklentilerini kısıtlamamayı. Keşke hiç olmasaydı, neden sevineyim göz bebeğimiz olan bir oyuncu sakatladı, 15-20 gün olmayacak diye ayrıcada :) Bu sürede ligle beraber 7-8 maç olacak, belki onlarda atacağı ve rakibi g.t edeceği bir son saniye üçlüğü olacaktı mesela.

Şaka bir yana tabiki iyidir o kazadan bu kadar ucuz kurtulmak.

Ben sadece Fenerbahçe ile Aziz isminin aynı cümlede geçtiği durumlarda karamsarım ayrıca da :)
Seviliyorsun...
Saygılarımla

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #2675 : 27 Ekim 2016, 17:40:39 »
Besim Londra'dan taşşak bastı yine..

Peki obradovic mi Besim Bey mi bu konuda Sn.Cem Ağrak

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2676 : 27 Ekim 2016, 17:43:01 »
Abi Zeljko Obradovic kimse ile kıyaslanamaz ama Besim de entelektüellik anlamında Hakan Yaman abimizi de katarak ilk 2 içinde olur.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #2677 : 27 Ekim 2016, 18:02:59 »
Peki obradovic mi Besim Bey mi bu konuda Sn.Cem Ağrak
Abi Zeljko Obradovic kimse ile kıyaslanamaz ama Besim de entelektüellik anlamında Hakan Yaman abimizi de katarak ilk 2 içinde olur.

Hahah, estagfurullah... 

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #2678 : 27 Ekim 2016, 18:13:06 »
Dunyada ayakta tutan zit kutuplar arasindaki dengedir. 

Bir tarafta "idealism" (utopya), diger tarafta "realism".  Idealism, bizim sahip oldugumuz potansiyelin sinirlarini genisletirken, realism ile ayaklarimiz yere basar.

Bu baglamda, bir tarafta Atahan, Murat, Ayhan, diger tarafta ise Cem Agrak, Umut ve Bulent kamplari, bu kulup taraftarlari arasindaki harmoni ve dengeyi saglayan unsurlar...
Fular yetmezliğinden yoğun bakımdan yazıyorum şu an.  ;D Şu Dünya'da bir şu takımdan tam haz aldım bir de bu takımı sıvamaktan.  8)
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #2679 : 27 Ekim 2016, 18:41:45 »
Seviliyorsun...
Saygılarımla
Bilmukabele kardeşim. Keşke imkan olsada tanışsak. 26 aralık - 7 ocak arasında hangi maçlar var, o ara İstanbulda olacağım, bilet bulabilirsem gelmek isterim.

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
    • tolgagumus_
« Yanıtla #2680 : 27 Ekim 2016, 21:30:11 »
Yukarıdaki konudan biraz bağımsız olacak :) ama az önce bir şey fark ettim. Resmi sitenin en alt kısmındaki sponsor alanlarına "Barilla" da eklenmiş. Geçtiğimiz günlerde Ahmet Ercanlar'ın forma sırt sponsorluğu için 3 yıl anlaştığımızı söylediği yabancı firma Barilla olacak sanırım.
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
« Yanıtla #2681 : 27 Ekim 2016, 21:46:29 »
Yukarıdaki konudan biraz bağımsız olacak :) ama az önce bir şey fark ettim. Resmi sitenin en alt kısmındaki sponsor alanlarına "Barilla" da eklenmiş. Geçtiğimiz günlerde Ahmet Ercanlar'ın forma sırt sponsorluğu için 3 yıl anlaştığımızı söylediği yabancı firma Barilla olacak sanırım.

Muazzam analiz.

Edit: Aslını öğrendim. Voleybol sponsoruymuş :D
« Son Düzenleme: 28 Ekim 2016, 03:02:19 Gönderen: Cengizao »

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #2682 : 28 Ekim 2016, 04:36:19 »
Bu kulüp bizi dedektif yaptı yeminle...
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
    • tolgagumus_
« Yanıtla #2683 : 28 Ekim 2016, 13:40:00 »
Muazzam analiz.

Edit: Aslını öğrendim. Voleybol sponsoruymuş :D

Abi A.Ercanlar şimdi yazdı. Erkek Basketbol sırt sponsoru Barilla olmuş :)

Ahmet Ercanlar @chemedya
Fenerbahçe'nin basketbolda sırt sponsoru Barilla oldu.
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #2684 : 28 Ekim 2016, 13:43:54 »
ne kadara anlaşmışız acaba ?