Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270776 defa)

0 Üye ve 26 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #2805 : 03 Mart 2017, 21:16:47 »
İyi de bunlarla cumhurbaşkanının ne alakası var ? Neden cumhurbaşkanıyla tartışılıyor bu konular ?

Bu görüşme doğrudur, yanlıştır ayrı mevzu ama yıllardır artık bırak talebi geliyordu zaten. Bu sefer dinler umarım.

Vesely ne zaman düzelecek?

Çevrimdışı sandro12

• Üye
« Yanıtla #2806 : 03 Mart 2017, 21:34:08 »
Ben cumhurbaşkanının bırak dediğini sanmıyorum; Katarlılardan para dilenmeye gitmiştir şampiyon olayım da 2018 seçimlerinde seçileyim diye; ne hallere düştü bırakmayacağım diye..

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
« Son Düzenleme: 03 Mart 2017, 21:34:32 Gönderen: sandro12 »

Çevrimdışı masiva

• Üye
« Yanıtla #2807 : 11 Mart 2017, 17:38:42 »
Doğuşla isim anlaşması yapmışız ne güzel haber 😎
Doruklara sevdalandım 🇺🇦

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #2808 : 13 Mart 2017, 22:08:39 »
Herkes Daçka oyuncularına açık büfe muamelesi yapıyor, o kadar da değildir di mi? Öyle midir? 😂
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #2809 : 13 Mart 2017, 22:59:28 »
Bogdan kalsın, Melli gelsin, başka da birşey istemem. Hele Daçka'nın akılsız oyuncularını hiç istemem. 8)
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #2810 : 13 Mart 2017, 23:37:23 »
Bogdan kalsın, Melli gelsin, başka da birşey istemem. Hele Daçka'nın akılsız oyuncularını hiç istemem. 8)
Benim gönlümden geçen de bu, ama genede bir kısa daha lazım bence topla oynayabilen.
Geçen sene Vesely sakatlanınca uzun eksikliğini gördük, bu sene de Bogdan ve Sloukas sakatlandığında kısa sıkıntısı ortaya çıktı. Tabi hepsinin temelinde kaliteli yerli olmaması yatıyor.
İstatistiklere bakmak lazım ama sanırım kendi ülkesinin oyuncularından en az verim alan takımlar Türk takımlarıdır. Birde Maccabi ve Barcelona olabilir ama onlar kimseden verim alamıyorlar zaten :)

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #2811 : 13 Mart 2017, 23:37:56 »
Chemedya ercanların doldurma gaz bilgileriyle herkes gaza geldi. Bu adamı bu yüzden hiç sevmiyorum. Futbolda da yıllarca gereksiz çıkışlar yaptı. Taraftar o gazla çıkışla hayallere kapılıp hayal kırıklığı yaşayınca ya ercanların kendine sardı yada yönetime hocalara vs ye. Şimdi ekmek ilgi baskete kayınca biraz da burdan ekmek yeme takipçi kasma derdinde bence.
Transfer sayfasına da fikrimi yazmıştım görüntü o ki doğuş sponsorumuz olacak ama oyle gel sevgili Obradovic istediğini al durumu bence olmaz onca yatırım kontrattan dolayı. Zaten paramızı versinler gherardini zeljko kafa kafaya verir en iyisini bulurlar, yeter ki transfer sezonu elimiz rahat olsun. bu seneki gibi tüm parayı sevgili ekpe'mize ve vesely beye basınca nunnally gibi birine kalmayalım. (eklemeyi şimdi yapıyım, udoh ve vesely nin takımda kalması yeni gelecek kısadan ve genel olarak tüm isimlerden bagımsız gecen transfer sezonunun en önemli detayıydı, şuan kendi kafamda acaba vesely konusunda yanıldık mı diyorum ama geçen temmuz onları tutabilmek şart oğlu şarttı, o yüzden de niye bütçeyi uzunlara ayırdık da diyemeyiz.) 

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
« Son Düzenleme: 14 Mart 2017, 00:01:22 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2812 : 13 Mart 2017, 23:51:34 »
Ekpe ve Jan bu takımın en büyük farkını yaratan oyuncuları sonuna kadar hak ediyorlar ama bütçemizin biraz daha artmaya ihtiyacı var. sponsorluk bütçemize ilave olacak beklentisinde değilim ama arttş olursa başka oyuncu yada daçkadan oyuncu koç en iyisini seçer.

Çevrimdışı Zeljko Obradovic

• Üye
  • Yer: Aydın
« Yanıtla #2813 : 13 Mart 2017, 23:53:27 »
Bogdan kalır Wanamaker+Melli gelirse 10 numara 5 yıldız olur.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2814 : 14 Mart 2017, 13:03:56 »
Kalan Maclar:

Toplam : 14 mac: 6 iç saha 8 deplasman - El:  2 iç saha 3 deplasman - Lig:  4 iç saha 5 deplasman ; + Max (3+2: 5) TOP 8 ve (2) F4...Toplam: 19+2: 21 Mac kaldı Playoff lara kadar...umarım 19 macta is biter..

EL at Brose Bamberg   March 16
LG vs B.Çekmece D.İ    March 18
EL vs Maccabi FOX    March 21
EL at Anadolu Efes    March 23
LG at Best Balıkesir       March 26
EL at Real Madrid           March 31
LG vs Tofaş                   April 02
EL vs FC Barcelona       April 06
LG at Banvit                  April 09
LG vs Gaziantep B.       April 15

EL TOP 8 Macları:         April 18 - May 02

LG at Trabzon M.P.       April 22 ertelenecek  muhtemelen May 09
LG at Anadolu Efes        April 29 ertelenebilir muhtemelen May 15 olabilir yada top 8 eger 5.maca kalmazsa aynı tarihte kalabilir bu mac.

LG vs Beşiktaş S.J.       May 06
LG at H.A.Ted Kolej      May 13

EL F4  Macları:             May 19 - May 21

yaklasık 2 ayda 21 mac...3 gunde 1 mac temposu...sakatsız belasız...
« Son Düzenleme: 14 Mart 2017, 13:09:06 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #2815 : 19 Mart 2017, 20:58:42 »
Seneye doğuş grubu sponsor olunca forma ve antrenman ürünlerinde under armour a geçilse keşke nike hayal kırıklığı oldu baya

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #2816 : 19 Mart 2017, 21:20:10 »
Seneye doğuş grubu sponsor olunca forma ve antrenman ürünlerinde under armour a geçilse keşke nike hayal kırıklığı oldu baya
Formalar güzel bence.
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #2817 : 19 Mart 2017, 21:30:43 »
Basketboldaki kurallar nedir acıkcası bilmiyorum ama futboldaki gibi 3.alternatif forma çıkarılabiliyosa düz sarı veya sarı agırlıklı bi forma çıkarılmasını çok isterdim açıkcası. Çubuklumuz bence gayet güzel sade, futbolda zamanında olan garip efektler yok, lacivertte zaten düz bi deplasman forması. Ama yan ürünler taraftar urunleri olmaması bence eksiklik. Gerci fenerium baskette ekmek oldugunu görüp bişeyler çıkarmaya basladı ki muhtmelen seneye iyice artacaktır

« Son Düzenleme: 19 Mart 2017, 21:33:47 Gönderen: sinanyucel »

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #2818 : 20 Mart 2017, 09:00:08 »
Formalar güzel ama iki senede bir yeni forma çıkarıyorlar neredeyse her kulüp her sene yeni forma çıkarıyor nike dan daha fazlasını bekliyordum ben. Bir de yan ürün olarak bu sene başına hiçbir şey yoktu olanlarda felaket pahalıydı fenerium el atmasa nike nın bir şey üreteceği yoktu

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #2819 : 24 Mart 2017, 22:31:21 »
Şahenk şimdi de ingiltere de bi takımı alacakmış. 2018de ingiltereye 1lisans verilme durumu varmış onu degerlendirecekmiş. Merakım bizden vaz mı geçecekler acaba yada düşük bi yatırım mı yapacaklar, ya da ferit bey para benim kardeşim fenerbahçeye de veririm ingilize de mi diyecek :)