Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270798 defa)

0 Üye ve 32 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • tolgagumus_
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #2880 : 03 Temmuz 2017, 12:45:35 »
Arkadaşlar,

Takım yeni sezon için bir araya ne zaman gelir ?

Hazırlık maçları vs ne zaman başlar ?

Büyük ihtimal Ağustos sonuna doğru takım toplanmaya başlar. Sağlık kontrolleri vs derken İstanbul'da çalışmalar başlar. Avrupa Şamp. durumuna göre de milli takımlardaki oyuncular Eylül ortasına doğru takıma katılmaya başlar. Eylül başında Topuk Yaylasına gidilir. 1 hafta kamp yapılıp oradan Zadar'daki turnuvaya geçilir. Zadar Turnuvası sonrası 1-2 hazırlık maçı daha yapılıp ekim başı Cumhurbaşkanlığı Kupası ile yeni sezonu resmen açarız.
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı burcayyilmaz

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #2881 : 03 Temmuz 2017, 12:55:58 »
Büyük ihtimal Ağustos sonuna doğru takım toplanmaya başlar. Sağlık kontrolleri vs derken İstanbul'da çalışmalar başlar. Avrupa Şamp. durumuna göre de milli takımlardaki oyuncular Eylül ortasına doğru takıma katılmaya başlar. Eylül başında Topuk Yaylasına gidilir. 1 hafta kamp yapılıp oradan Zadar'daki turnuvaya geçilir. Zadar Turnuvası sonrası 1-2 hazırlık maçı daha yapılıp ekim başı Cumhurbaşkanlığı Kupası ile yeni sezonu resmen açarız.

beklediğimden daha detaylı oldu. Sağolasın.

Çevrimdışı burcayyilmaz

• Üye
« Yanıtla #2882 : 03 Temmuz 2017, 13:59:00 »
beklediğimden daha detaylı oldu. Sağolasın.

yeni sezon kombine kartları ne zaman dağıtılmaya başlar ?

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #2883 : 03 Temmuz 2017, 16:30:57 »
Ülker, Beşiktaş ve Galatasaray'a alt markalarıyla(Cola Turka ve Cafe Crown) sponsor olurken bize "Ülker" ana markasıyla sponsor olmuştu.
Beşiktaş'a daha sonra Milangaz, İntegral Forex ve Sompo Japan; Galatasaray'a ise Medical Park, Liv Hospital, Odeabank gibi nispeten küçük markalar sponsor olurken bize yine bir ana marka olan "Doğuş" sponsor oldu.
Fenerbahçe büyüklüğü...

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #2884 : 03 Temmuz 2017, 23:40:04 »
yeni sezon kombine kartları ne zaman dağıtılmaya başlar ?

EYLÜLde başlar

Çevrimdışı DesperateCry

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #2885 : 03 Temmuz 2017, 23:53:56 »
Ülker, Beşiktaş ve Galatasaray'a alt markalarıyla(Cola Turka ve Cafe Crown) sponsor olurken bize "Ülker" ana markasıyla sponsor olmuştu.
Beşiktaş'a daha sonra Milangaz, İntegral Forex ve Sompo Japan; Galatasaray'a ise Medical Park, Liv Hospital, Odeabank gibi nispeten küçük markalar sponsor olurken bize yine bir ana marka olan "Doğuş" sponsor oldu.
Fenerbahçe büyüklüğü...

Takımdan çok taraftarın büyüklüğü bence. Doğuş Grubu elbette, başarının getirdiği bir sponsorluk ama halihazırda yelken dalımızın sponsoru (hatta yelkeniyle yarışlara da katılıyor galiba) Ferit Şahenk sponsorluğu ve verilen para miktarına iyi etki etmiştir. Zamanında Murat Ülker'in çabaları da aynı, galatasaraylı olsaydı ülker arena, birleşme falan olacağını sanmıyorum. Basketbola katkı veren zengin taraftar açısından şanslıyız.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #2886 : 07 Temmuz 2017, 16:43:31 »
Fikstür belli olmuş, yemi sezon başlığı henüz olmadığı için buraya koyuyorum. Tabi ki 3 günde 2 maç oynanacak periyotlar yine zor geçecek gibi.

« Son Düzenleme: 07 Temmuz 2017, 16:44:45 Gönderen: franz392 »

Çevrimdışı burcayyilmaz

• Üye
« Yanıtla #2887 : 07 Temmuz 2017, 16:47:54 »
2 hafta deplasman, hasret sanıldığından uzun sürecek desene

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2888 : 07 Temmuz 2017, 17:48:37 »
her bir maça bakıyorum bakıyorum ve hepsine w yazıyorum
30/30 ...
:)

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
    • tolgagumus_
« Yanıtla #2889 : 07 Temmuz 2017, 23:17:43 »
Nike, yeni sezon basketbol formalarını ne zaman çıkartacak acaba? Sözleşme gereği formalar 2 yılda bir yenilenecekti..

Çevrimdışı burcayyilmaz

• Üye
« Yanıtla #2890 : 11 Temmuz 2017, 17:21:55 »
Kombine satışlarındaki son durum hakkında bilgisi olan var mı ?

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
    • tolgagumus_
« Yanıtla #2891 : 11 Temmuz 2017, 19:23:36 »
2017/2019 Basketbol Çubuklu forması 179 TL'den satışı çıkmış. Tasarımı çok beğendim. Ama ikinci forma twitterdaki gibi düz lacivert olursa hayal kırıklığına uğrarım. https://store.nike.com/tr/tr_tr/pd/fenerbah%C3%A7e-replica-basketbol-formas%C4%B1/pid-11581636/pgid-12012866

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
    • tolgagumus_
« Yanıtla #2892 : 15 Temmuz 2017, 12:08:27 »
Son EuroLeague ve Türkiye Ligi şampiyonu Fenerbahçe Doğuş Basketbol Takımımız, her kulvarda şampiyonluk hedefiyle gireceği 2017-2018 sezonunun hazırlık takvimini netleştiriyor.

Ağustos ayının son haftasında sağlık kontrolleri ile başlayacak yeni sezon hazırlıkları sürecimiz, 1 Eylül’de geçilecek kondisyon ve taktik idmanlarıyla hız kazanacak.

Ekibimiz, hazırlık çalışmalarının ilk bölümünü Eurobasket 2017’de forma giyecek oyuncularından yoksun bir şekilde sürdürecek.

Fenerbahçe Doğuş, 21-24 Eylül tarihleri arasında Zadar Turnuvası’na katılacak. Sarı lacivertlilerin üst üste dördüncü kez yer alacağı Zadar Turnuvası’nda, Fenerbahçe Doğuş’un yanı sıra CSKA Moskova, Panathinaikos Superfoods, Brose Bamberg, Bayern Münih ve Khimki Moskova takımları yer alacak. Bu turnuvanın maç programı daha sonra açıklanacak.

Takımımızın yeni sezon hazırlıkları çerçevesinde katılacağı ikinci turnuva ise 26-27 Eylül tarihlerinde Cagliari’de düzenlenecek. Dört takımın yer alacağı turnuvanın diğer iki ekibi Lokomotiv Kuban ve Hapoel Jerusalem olacak. Turnuvanın dördüncü katılımcısı ve buna bağlı olarak maç programı ise ilerleyen tarihlerde belirlenecek.

Fenerbahçe Doğuş, sezonun ilk resmi maçını ise 4 Ekim Çarşamba günü Cumhurbaşkanlığı Kupası mücadelesinde Banvit ile yapacak.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #2893 : 03 Ağustos 2017, 16:55:21 »
Bugün FENERBASKET'te yayınlanan son yazım. Dün yazdım.

GİDEN MİDİR TERK EDEN, KALAN MI?

Bizim nesil Murathan Mungan’ın o ünlü şiirinin sözlerini ilk olarak Yeni Türkü’den dinledi;

Kimdi giden, kimdi kalan
Giden mi suçludur her zaman?
Ne zaman başlar ayrılıklar
Dostluklar biter ne zaman

Böyle başlıyordu şarkı… Sevgilisini terk edenlerin asıl sığınağı, kabahati karşı tarafa atan o son kısımdı ve galiba şiiri ünlü yapan, tam da burasıydı;

Aslında giden değil
Kalandır terk eden
Giden de
Bu yüzden gitmiştir zaten

İnsan ilişkilerinin, hele gönül ilişkilerinin en benzeri bile tıpatıp birbirinin aynısı değildir. Çünkü hiçbir insan tıpatıp birbirinin aynısı değildir. Ama bunun yanında tıpkı bilgisayarların klasör sistemi gibi insan aklının meseleleri kategorileştiremeye meyilli bir tarafı da var. Yoksa hayat o karmaşıklığı içinde çekilmez olurdu. Bizce ne giden suçludur, ne kalan… Her ayrılışın kabahatlisi başka başkadır. Bazen –ve genellikle- iki tarafın da payı olmakla birlikte, çok nadiren iki tarafın da masum oluşuna şahitlik ederiz. Dolayısıyla “gideni” veya “kalanı” tutmak gibi peşin ön yargımız olamaz.

Meseleyi büsbütün gönül ilişkilerinin sosyal-psikolojik felsefesine dökmeden esas konumuza geçecek olursak, Fenerbahçe taraftarının dilinden düşmeyen iki sporcuya çevireceğiz projektörümüzü… Bir “giden” var elimizde, bir “kalan”. Bu örnekleri dilediğiniz mevzuda, dilediğinizce çoğaltabilirsiniz; fakat bizim esas derdimiz Ekpe Udoh’un takımdan ayrılmasının ardından, özellikle sosyal medya denilen ortamlarda yazılan seviyesiz ve hatta terbiyesizce yorumlar olduğu için, bu örnekleri tercih ettik.

(YAZININ DEVAMINI MERAK EDİYORSANIZ, AŞAĞIDAKİ LİNKİ TIKLAYIN! :) )

https://fenerbasket.wordpress.com/2017/08/03/giden-midir-terk-eden-kalan-mi/

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
Bugün maça gidince farkettim.Ümraniye-Ataşehir-Göztepe metro hattı çalışmaları başlamış.Ulaşım sorunu büyük ölçüde sona erdi.