Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270638 defa)

0 Üye ve 30 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #2955 : 24 Eylül 2017, 09:25:28 »
Finale çıktık. Herkes sayı attı. Zaman zamam ciddiyet kayboldu maçta tabi, Shved oynasaydı biraz daha iyi bir test olabilirdi. Tarık Biberovic'in de kaliteli oyuncu olacağı şimdiden belli. Son olarak ana formada reklam sıkıntıyken bugünkü lacivert formada da şort berbattı. Sanki asıl şortlar kaybolmuş da son anda bir yerden alınmış gibiydi bu kenarı sarı şortlar.

Bence forma müthiş olmuşş sıkıntı şorttaki sarı renk..

Çevrimdışı omerozkan90

• Üye
  • Yer: izmir
  • legends never dies
« Yanıtla #2956 : 24 Eylül 2017, 15:57:42 »
yeni sezon formaları bir tek bana mı kötü geldi.  çubukludaki doğuş logosu proton 5*5 i hatırlatıyor. her iki forma için şorttaki kalın çizgiler hiç olmamış. lacivert forma biraz daha iyi gözükse de üstte altın sarısı altta cart sarı kullanılmış renk ahengi çok bozuk. umarım sezon başlamadan bir ayar çekerler avrupa şampiyonu takıma yakışmıyor.

Çevrimdışı Kutay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • kutay_erkan
« Yanıtla #2957 : 24 Eylül 2017, 16:39:05 »
Çubukluda tek sıkıntı logo. Lacivertte ise tek sıkıntı yazıldığı gibi forma ve şorttaki sarı renklerin uyumsuzluğu. Umarım çözülür. Takım iyi olunca insan saracak şey bulamıyor mazur görün.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #2958 : 24 Eylül 2017, 17:21:37 »
Çubukluda tek sıkıntı logo. Lacivertte ise tek sıkıntı yazıldığı gibi forma ve şorttaki sarı renklerin uyumsuzluğu. Umarım çözülür. Takım iyi olunca insan saracak şey bulamıyor mazur görün.

Sent from my LG-H960 using Tapatalk

😁😁

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #2959 : 24 Eylül 2017, 20:32:20 »
Bu Biberovic'in 16 yaşında olduğuna ben pek ikna olmadım. Gerçi önümüzde Doncic, Rubio gibi örnekler var ama gene de eleman bayağı yapılı ve şimdiden 2.01.

Kalırsa 21-22 yaş gibi Türk vatandaşı da olabiliyor sanırım. Hazır, alt yapıdan 4 oyuncu birden ABD'ye gitmişken iyi bir hamle olabilir.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Penny Taylor

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2960 : 24 Eylül 2017, 23:52:32 »
Sloukas bugün beni çok şaşırttı. Umarım istikrar kazanır

Wana hala kafa olarak hazır değil maçlara. Çok amatörce hatalar ve zorlamalar.. ://

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #2961 : 24 Eylül 2017, 23:57:47 »
Tebrikler. Wana ve Thompson alisirlar inşallah bir an önce. Sloukas-Wanamaker-Datome-Melli-Vesely beşi çok can yakar.

Çevrimdışı Bakudipek

• Üye
« Yanıtla #2962 : 25 Eylül 2017, 00:02:15 »
İlk kupamızı aldık. Ilk yarı Vessely, 3. Çeyrek Slouka son Çeyrek Datome çok ekstra oynadılar. Yeniler neredeyse hiç katkı vermediler ama alıştıkça çok iyi bir takım olacağız gibi. Bence şu an yılın transferi Sloukas.

Çevrimdışı HenryTurner

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #2963 : 25 Eylül 2017, 00:05:50 »
Tebrikler çocuklar öncelikle iyi başladık sezona. Kupa kupadır.
Gelelim gözlemlere:
Kazanma sebebimiz: eskilerin maç kazanma alışkanlıklarını ve tecrübelerini iyi kullanmaları(kostas, vesely ve gigi)
Ders: boş şutu kaçırmayacaksın
Wanamaker: mantalitesi bize uyum sağlamasını uzatacak gibi.daçka büyük oynadı ama sistemimize cok yabancı.uzuna yüksek posta topu verip beklediği bi pozisyon var ki anlamak imkansız.ilk yarıdaki tüm tercihleri yanlış.kumaş iyi ama obra işleyecek.
Guduric: ürkek. Dahası boş 3lüğü sokacak sokmalı.atışları tedirgin bence.ceza şutlarını kesemezse aldığı süre azalır. Savunmada vasat.
Tompson: en vasat maçı. Biraz çabuk sinirleniyor gibi.ellerini daha iyi kullanmalı. Atletik ve bileği düzgün.olacak bence. Ama asla udoh değil.
Sinan: istekli ve hareketli idi. İlk defa heyecanlı gördüm sinanı.süre alacak
Melli: silik gibi oynasa da kaliniçin yaptığı pis işleri yapacak giibi. Beğendim.4 numarada uzun süre alır bence.
Genel olarak şunu gördümki: kostas, vesely ve datome fundemantel olarak takımın çok önünde. Obra farkı bu olsa gerek.bir de bobby i cok aradı gözlerim.zamana ihtiyacımız var. Ama olacak inşallah. Nacizane izlenimlerim

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #2964 : 25 Eylül 2017, 00:17:34 »
Ahmet iyi katkı verdi 3. çeyrekte, hakkını yemeyelim.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #2965 : 25 Eylül 2017, 00:35:47 »
Bence çok çok iyi savunma yapıyoruz, 3 ana rotasyon oyuncun eksik, gecen sene ki 2saha içi liderin gitmiş, 5yeni transfer katılmış. Bunları düşününce şu an ki savunma düzeyimiz muazzam. Gigi kostas ve vesely adeta playoff formuyla sezona  giriyolar. Jason ın avrupaya ve takıma alışması için belli ki zamana ihtiyacı olacak ama isteği arzusu iştahı her halinden belli oluyo. Lütfen final 4 mvp si olacak wanamaker hakkında ileride sileceğimiz şeyleri yazmayalım, düzene rolune alışınca çok özel bi parçası olacak bu takımın. Sonuç: Bu takımı cok seviyorum :)
« Son Düzenleme: 25 Eylül 2017, 00:36:34 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #2966 : 25 Eylül 2017, 00:43:23 »
Gidecek çok yolumuz var bu çok açık defolar sezon içinde kapatılır savunma tarafını bende beğendim dahada gelişecektir ama yolumuz çok çok uzun Thompson ellerini savunmada kullanmayı öğrenirse çok can yakar

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #2967 : 25 Eylül 2017, 00:52:24 »
Eski oyuncular Sloukas, Vesely ve Datome hariç takımda hazır olan bir tane oyuncu yok. Zaten bu oyuncular istediği için kazandık bugün. Yenilerin 5'inin de zamana ihtiyacı var. Bir derece Melli hariç diğerleri takımdaki yerlerini ve rollerini arayış içindeler. Guduriç özelinde bomboş şutlarda çember dövmenin zamanla alakası olduğunu düşünmüyorum bir tek.
Sadece iki ana rotasyon oyuncumuz gitti gözüküyor ama sakatlarla birlikte geçen seneki takımın yarısı şu anda yok. Roller benimsendiği zaman çok tehlikeli bir takım olacağız

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #2968 : 25 Eylül 2017, 09:13:01 »
Obradovic setleri zor karışık ve bol antrenman gerektiren setler. Yeni oyuncuların adapte olması için illa 2/3 ata ihtiyaç var ama bu süreçte aşırı kalite istekle maçları kazanırız
Çok iştahlı savunma yapıyoruz, en önemli olay aslında bu ekpe bogi yok ama savunma düşmedi aynı seviyede devam ediyor.

Bu sene rotasyon da var o yüzden bol bol tempo yapacağız ki bunu maç içinde gördük takımın enerji sorunu yok imkan oldukça  koşuyoruz
Arenada çok koşarız özellikle kimse bizi koşunca tutamaz
Avrupa'nın en güçlü en geniş kadrosu olduk
Allah nazarlardan saklasın

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #2969 : 25 Eylül 2017, 09:34:39 »
2 aya tam takır takım oluruz...

melli ve sinan'ın uyum sorunu olacagını snamıyorum..gerek tecrubeleri gerekse de karakter ve oyun yapısı olarak cabuk uyum saglayacaklarını dusunuyorum..
jason konusunda da suphem yok...ekpe gibi belli bir sureye ihtiyacı var...avrupa basketboluna alısması zaman alacaktır ama istegiyle bunu asacak bence yakın zamanda..

bence takıma adaptasytonu daha cok vakit alabilecek 2 oyuncu var...wana ve guduric..
guduric'in ustunde bence yeni bogi olacak baskısı var herkesce yaratılan..bence bunu asması lazım..sahsen be gudu'dan yeni bogi olsun diye birsey beklemiyorum..zaten basketbolu cok iyi takip etmeyen taraftarın yarattıgı bir algı bu bence...bogi ve gudu farklı oytuncular...gudu bu baskıyı ne kadar hissediyor bilemiyoruz ama bu esigi atlatırsak taraftar olarak ve oyuncu da kendi icinde problem olmayacak...zaten obra ona gerkeli rolü bicer surec icerisinde...

wanamaker ise beni cidden dusunduruyor...cok fazla sey yapmak istiyor..gucu de var. ama sanki dacka'daki oyun tarzından daha cok bamberg'deki oyun tarzına donmeli...trincheri takımında oynmaıs olması beni cok umutlandırıyor...o donemi hatırlamalı...allahtan takım ici arkadaslık ust seviyede ve herkes egosunu torpulemis oldugundan wana su an ne hata yapsa da problem cıkmıyor....
en uzun alısma sureci wana nın olacak gibime geliyor o yuzden...sorumlulukta var tabi uzerinde...
ama dedigim gibi en buyuk avantajı onun da bamberg yılları...

iyi olacak iyi..rahat olalım...