Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270794 defa)

0 Üye ve 31 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #3240 : 19 Nisan 2018, 15:02:55 »
de colo sakatligindan dolayi yaklasik 3-4 hafta yokmus

Sakatlıklardan medet umacak ya da mutlu olacak değiliz ama De Colo'nun yokluğu Khimky serisini bile etkiler. 3-0 bitmez CSKA için.

F4 18 Mayısta, tam 1 ay var. Ne kadar De Colosuz oynamayı öğrenseler de eksikliğini hissedip bir yerde tıkanırlar.

Bilhassa bize karşı işleri zor olur, iyi savunmamıza karşı De Colo en büyük çözüm seçenekleriydi çünkü. Yetişse bile neredeyse antremansız çıkacak.

libertafb

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3241 : 19 Nisan 2018, 15:17:07 »
Sakatlıklardan medet umacak ya da mutlu olacak değiliz ama De Colo'nun yokluğu Khimky serisini bile etkiler. 3-0 bitmez CSKA için.

F4 18 Mayısta, tam 1 ay var. Ne kadar De Colosuz oynamayı öğrenseler de eksikliğini hissedip bir yerde tıkanırlar.

Bilhassa bize karşı işleri zor olur, iyi savunmamıza karşı De Colo en büyük çözüm seçenekleriydi çünkü. Yetişse bile neredeyse antremansız çıkacak.

Yok abi, medet umdugumdan degil de sonucta De Colo yani, yazayim dedim:)

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #3242 : 22 Nisan 2018, 13:28:49 »
Bir yandan sponsor bulunması, bulunduktan sonra korunması vesaire için verilen çabalar; diğer yandan da kulüpteki tek düzgün ve karakterli şubenin tazmin etmek zorunda olduğu saçma sapan eylemler.  Bu abuk subuk işlerden bir an önce kurtulmamız lazım. Futbol şubesinin yüz yüze bırakıldığı durumdan sonra Ataşehir'deki seyirci profilini eleştirmeme kararı aldım. Çekirdek yesin millet hiç umrumda değil. Takım nasıl olsa deplasmanlarda daha iyi oynuyor, her şekilde telafi eder...

https://www.eurohoops.net/tr/euroleague-tr/660884/euroleague-fenerabahce-yabanci-madde-cezasi/

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3243 : 25 Nisan 2018, 21:53:43 »
(son 3 dakika) khimki 6 sayı önde. yenerse, playoff rekoru bizde kalacak

Çevrimiçi ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #3244 : 27 Nisan 2018, 08:24:08 »
Interbasket i bilirsiniz sanırım.
Şu aşağıdaki konuyu bir okuyun. Adamlar önümüzdeki 10-15 yılda şapiyonlukların yarısından fazla albileceğimizi söyleyip bunun üzerine tartışıyorlar :)
https://www.interbasket.net/forums/showthread.php?58383-Have-we-just-now-entered-the-real-Obradovic-Era

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3245 : 27 Nisan 2018, 11:39:07 »
Şu aşağıdaki konuyu bir okuyun. Adamlar önümüzdeki 10-15 yılda şapiyonlukların yarısından fazla albileceğimizi söyleyip bunun üzerine tartışıyorlar :)
https://www.interbasket.net/forums/showthread.php?58383-Have-we-just-now-entered-the-real-Obradovic-Era
ağzı bal yiyesice qiangdade'i fahri üye yapalım

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #3246 : 27 Nisan 2018, 15:25:32 »
sıra geldi final four biletlerine. her yıl olduğu gibi bu yıl da bilet işini ihmal ettim. elinde fazla bileti olan var mı? gerçi bir şekilde nasıl olsa bulurum ama şimdiden kafamın rahat olması daha iyi olur.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #3247 : 27 Nisan 2018, 15:32:58 »
su an biletler 500 eurodan 450 ye dusmus gibi..oly elendigi icin olabilir..ama ben 400 un asagısına inmeyecegini dusunuyorum..
gecen senelerde 300 euro olan biletler bu sene daha phalı..ustune kur farkı da girince iyice arttı rakamlar...

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #3248 : 28 Nisan 2018, 12:43:30 »
su an biletler 500 eurodan 450 ye dusmus gibi..oly elendigi icin olabilir..ama ben 400 un asagısına inmeyecegini dusunuyorum..
gecen senelerde 300 euro olan biletler bu sene daha phalı..ustune kur farkı da girince iyice arttı rakamlar...

paniğe gerek yok. her yıl aynı şey oluyor. tarih yaklaştıkça fiyatlar da normal düzeyine iniyor.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #3249 : 29 Nisan 2018, 13:14:10 »
TOFAŞ maçı bu hafta içi mi oynanacak? Başka zaman yok gibi.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı anil7com

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • anil10com
« Yanıtla #3250 : 29 Nisan 2018, 13:29:42 »
TOFAŞ maçı bu hafta içi mi oynanacak? Başka zaman yok gibi.

2 Mayıs Çarşamba 20:30 diye açıklama yapıldı.
Fenerbahçe!

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #3251 : 29 Nisan 2018, 13:36:25 »
2 Mayıs Çarşamba 20:30 diye açıklama yapıldı.
Eyvallah.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı mertnowitzki

• Üye
  • Yer: Milano-Lombardia
    • @anadol_mert
« Yanıtla #3252 : 30 Nisan 2018, 17:45:53 »

hakkımızda pek hayırlı şeyler düşündükleri söylenemez. Hangi milletten olurlarsa olsunlar bir olup bize karşı yoğun bir moneyteam propagandası yapıyorlar. Büyük bir düşmanlık besledikleri açık ama saygı da duymuyorlar. Bütçemiz düştüğünde Obranın hemen takımdan ayrılacağı ve Fenerbahçe'nin geleceğinin hiç parlak olmadığı görüşündeler. Obra hakkında söyledikleri takım bütçesi-Obra ilişkisi tamamen safsata. Eğer Obra büyük bütçe adamı olsaydı zaten geçen sezon başında takımdan ayrılıp CSKA veya bir NBA takımını giderdi. Bildiğim kadarıyla geçen sezon yönetim bütçe ve ilintili olarak oyuncu maaşlarını ödeme konusunda sıkıntı çekmişti ve buna rağmen oyuncular ve staff tek bir olumsuz belirti göstermemişlerdi ve tüm takım büyük bir aile olgusuyla kenetlenip kupaları toplamıştı.
Son bir şarkı be...

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #3253 : 30 Nisan 2018, 18:42:34 »
hakkımızda pek hayırlı şeyler düşündükleri söylenemez. Hangi milletten olurlarsa olsunlar bir olup bize karşı yoğun bir moneyteam propagandası yapıyorlar. Büyük bir düşmanlık besledikleri açık ama saygı da duymuyorlar. Bütçemiz düştüğünde Obranın hemen takımdan ayrılacağı ve Fenerbahçe'nin geleceğinin hiç parlak olmadığı görüşündeler. Obra hakkında söyledikleri takım bütçesi-Obra ilişkisi tamamen safsata. Eğer Obra büyük bütçe adamı olsaydı zaten geçen sezon başında takımdan ayrılıp CSKA veya bir NBA takımını giderdi. Bildiğim kadarıyla geçen sezon yönetim bütçe ve ilintili olarak oyuncu maaşlarını ödeme konusunda sıkıntı çekmişti ve buna rağmen oyuncular ve staff tek bir olumsuz belirti göstermemişlerdi ve tüm takım büyük bir aile olgusuyla kenetlenip kupaları toplamıştı.

Dostum gönderdiğin linke baktım. Bahsettiğin yorumlardan birinin sahibinin profil fotoğrafı Spanoulis, anlayacağın abi Olympiakoslu ve Obradovic'e sallaması normal. Diğeri de Türk; muhtemelen Galatasaraylı falandır. Bırak sallayıp dursunlar, bu kahır onlara yeter. Zaten Barcelona'nın falan bize 40-50 sayı fark koyduğu dönemlerde de Barcelonalılar falan bütçeyle yendik demişlerdir. İt ürür Obradovic yürür...
« Son Düzenleme: 30 Nisan 2018, 18:43:20 Gönderen: Ertan Ürkmez »

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3254 : 30 Nisan 2018, 20:18:17 »
dominique wilkins'leri getirirken iyidi aq!