Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270637 defa)

0 Üye ve 36 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #3285 : 04 Haziran 2018, 12:17:20 »
Aziz başkansız  bir sabah ne kadar da güzel ya :)

Ali Koç başkanım ile artık geleceğe daha umutlu bakıyoruz. Her ne kadar son dönemde Aziz başkan da basketbola karışmayıp ve kaynak yaratarak başarılı işlere imza atmışsa da herkes sinirlenip her şeyi berbat edebileceği ihtimalinden korkuyordu. Şimdi başımızda hem olgun hem mantıklı hem da vizyoner bir başkan olduğu için Fenerbahçe basketbolda senelerce dominasyona devam edecek diyebiliyoruz. Çok şükür

Aziz Yıldırım'ın kendi ayağına sıkmadan mahvetmediği tek iştir sanırım ERKEK basketbol şubesi. Sizin de belirttiğiniz gibi bunu da mahvetme olasılığı düşük değildi. Özellikle Doğuş'un çekilme kararını almasından sonra Aziz Yıldırım'ın olası başkanlığı altında tehlike altındaydı şube. Bu bağlamda ben de çok mutluyum Ali Koç seçildiği için. Bir taraftan da 4 final four, 3 final ve 1 Avrupa Şampiyonluğunun gelmesinde büyük payı var Aziz Yıldırım'ın. Ne kadar teşekkür etsek azdır bu bağlamda...

Çevrimdışı canfb

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #3286 : 06 Haziran 2018, 22:14:54 »
Şu Aziz Yıldırım yönetiminden gitmesine tek üzüldüğüm kişi Ozan Balaban oldu.Kendisi sevdiğim bir insandı keşke seçim yönetim kadrosunda olmasaydı da devam etseydi.Ama Semih Özsoy'da elinden geleni yapacaktır buna eminim.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #3287 : 06 Haziran 2018, 22:32:27 »
Aziz yıldırım'ın secilemeyen yeni listesinde yer alan Ahmet Özokur'un Ali Koç'un listesinde yer almasını ve basketbolu yonetmesini isterdim. Ozan Balaban kibar zarif adam ama Aziz Yıldırım'ın tetikçiliğiyle taraftara da az sorun çıkarmadı. Yine de son 4 yılın tek güzel yanı olan bu şubenin sorumlusu olarak yaptıkları için kendi adıma minnettarım gunahıyla sevabıyla.
Semih Özsoy muhtemelen 2.başkan olacaktır genel idari görevleri yonetecektir, basketbol şubesi için Kemal Danabaş olabilir diyolar, sağlam bi basketbolsevermiş kendisi.
« Son Düzenleme: 06 Haziran 2018, 22:32:52 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #3288 : 07 Haziran 2018, 09:08:57 »
Geçmiş dönemdeki yönetici Semih ÖZSOY imajı bence pek şık değildi. Umarım şube başkanı olmaz. Gerçi olayları kendi şartları dahilinde değerlendirince belkide o da farklı bir manzara verebilir. Neyse hayırlısı bakalım....
« Son Düzenleme: 07 Haziran 2018, 09:09:27 Gönderen: Murat »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3289 : 07 Haziran 2018, 10:59:51 »
Semih bey asbaşkan olacakmış
Mustafa Kemal Danabaş da basketbol şubesi başkanı olacakmış

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #3290 : 07 Haziran 2018, 11:46:34 »
Semih bey asbaşkan olacakmış
Mustafa Kemal Danabaş da basketbol şubesi başkanı olacakmış

Biz bunu çağlayanda da dedik metriste de deidk silivride de dedik. 😎
Şubenin isim sponsorluğu için de uluslararası bir metal demir çelik işiyle uğraşan bi şirketin adı geçiyo, ferit bey ne veriyosa 1 fazlasını vereceklermiş 😊
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #3291 : 07 Haziran 2018, 12:20:29 »
Obradovic kalıyor mu? Kalırsa şaşırırım...
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı tunamoto

• Üye
« Yanıtla #3292 : 07 Haziran 2018, 15:32:00 »
Umarım Obradovic kalır. İlk Tofaş maçından sonraki basın toplantısında, koçumuzun vücut dili bana pozitif elektrik vermedi. Daha önceki demecinde de Aziz Yıldırım'a 2020 yılına kadar takımın başında kalacağıma söz verdim demişti. Daha önce şöyle bir demeci de vardı; (yanılmıyorsam 2015 yılıydı) Ahmet Özokur'la çok iyi anlaşıyorduk, ayrılmasına üzüldüm, gibisinden birşeylerdi. Koçumuzun bir tercih hakkı olsaydı (bu tamamen benim fikrim) Aziz Yıldırım'la devam etmek isterdi.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3294 : 07 Haziran 2018, 15:51:07 »
Koçun zaten bizimle 2 senelik daha sözleşmesi var ve burada olmaktan çok mutlu
boş yere evham yapmanıza gerek yok
stress yapmayın.
daha uzun yıllar bizimle kalacak

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3295 : 08 Haziran 2018, 09:03:24 »
Koç kendisi demedi mi burada mutluyum ve uzun yıllar daha kalmak istiyorum diye. Bazılarınız da bi garip Sanki Obradovic Aziz sevdalısıymışçasına morali bozuk Aziz sonrası gidebilir gibi laflar ediyor. Azizin tek yaptığı iyi şey bu şubeye karışmayıp bütçe konusunda işleri yoluna koymasıydı. Obradovic de başkan değişince biraz tedirgin olmuş olabilir çünkü yeni başkanı daha tanımıyor. Merak etmeyin ikinci görüşmede Aziz'den sonra çölde vaha olduğunu anlar. Pao'daki dangalaklardan sonra Aziz Obradovice melek gibi gelmiştir muhtemelen. Biraz Ali Koçu tanıyınca dünyada ne güzel insanlar varmış da ben senelerce diktatör kılıklıları idare etmeye çalışmışım diyecek. İçiniz rahat olsun.

Çevrimdışı DesperateCry

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #3296 : 08 Haziran 2018, 09:54:13 »
Evhamın başlıca nedeni herkesin yazması. Nasıl seçimden önce Ali Koç Obradoviç ile çalışmayacak dedikodusu çıktıysa şimdi de sağda solda sürekli Obradoviç takımdan ayrılacak yazanlar türedi. Obradoviç'in sürekli Aziz Yıldırım ile ilgili övgü dolu sözleri de millete malzeme oluyor işte, sanki Aziz olmazsa ben de giderim demiş gibi....

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #3297 : 08 Haziran 2018, 10:14:20 »
Koçun zaten bizimle 2 senelik daha sözleşmesi var ve burada olmaktan çok mutlu
boş yere evham yapmanıza gerek yok
stress yapmayın.
daha uzun yıllar bizimle kalacak

Cem,
Sana katılıyorum. Ayrıca biz değilmiydik Aziz Başkanın şekeri yükselince iyi giden şubeye zart-zurt edip hocayı kaçırma ihtimaline karşı  Aziz Yıldırım için şeker duaları eden :D
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2018, 10:14:55 Gönderen: Murat »

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #3298 : 08 Haziran 2018, 10:20:36 »
Evham diyorsun da abi. Koçun yüz ifadesi kaç zamandır tatsız. Aziz'le aralarındaki yakınlığı düşünüp bir de taraftarın gösterdiği atalet de eklenince sanki adam hayatından memnun değil gibi geldi bana. Umarım gereksiz büyüttüğüm bir evhamdır hakikaten.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3299 : 08 Haziran 2018, 10:44:15 »
Evham diyorsun da abi. Koçun yüz ifadesi kaç zamandır tatsız. Aziz'le aralarındaki yakınlığı düşünüp bir de taraftarın gösterdiği atalet de eklenince sanki adam hayatından memnun değil gibi geldi bana. Umarım gereksiz büyüttüğüm bir evhamdır hakikaten.

Eurolig finali kaybettik sırıtarak gezmemesi normal. Belgrad koç için özel bir yer herkesten daha fazla istiyordu şampiyonluğu. Bedavadan verdik diye hayıflanıyordur.