Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270639 defa)

0 Üye ve 37 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cemalex

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #3375 : 20 Eylül 2018, 14:32:21 »
Ennis'in özellikle Lauvergne'i çok iyi beslediğini fark etmişssiniz maçlarda. Şimdilik takımda sadece Lauvergne olduğu için onunla anlaştı ama ben takım tamamlandığında takımın geneliyle de çok iyi anlaşacağını onları çok iyi besleyeceğini düşünüyorum. Oyuncunun en verimli olduğu noktada topu onla buluşturmak çok önemli bir olay. Vasat bir oyuncu bile en iyi yaptığı şeyi bir süper yıldızdan daha etkili yapabilir. Bu açıdan Ennis beklediğimizden daha fazla fayda sağlayabilir.
« Son Düzenleme: 20 Eylül 2018, 14:32:57 Gönderen: Cemalex »

Çevrimdışı Afgan

• Üye
  • Yer: Afganistan
« Yanıtla #3376 : 20 Eylül 2018, 15:46:00 »
Bu sene en önemli oyuncumuz dixon olacak gibi, iki yıl önceki gibi yüreğini koyup oyanayabilirse bu pota altiyla rahat şampiyon oluruz. Elleri titremeyen güvenilir oyuncu

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3377 : 20 Eylül 2018, 17:18:45 »
Ennis'in özellikle Lauvergne'i çok iyi beslediğini fark etmişssiniz maçlarda. Şimdilik takımda sadece Lauvergne olduğu için onunla anlaştı ama ben takım tamamlandığında takımın geneliyle de çok iyi anlaşacağını onları çok iyi besleyeceğini düşünüyorum. Oyuncunun en verimli olduğu noktada topu onla buluşturmak çok önemli bir olay. Vasat bir oyuncu bile en iyi yaptığı şeyi bir süper yıldızdan daha etkili yapabilir. Bu açıdan Ennis beklediğimizden daha fazla fayda sağlayabilir.
tabi erken ama takım ile uyumlu , istekli baskılı savunma yapan oyun aklı da fena olmayan , potaya güzel giden bir arakadş
şutu iyi değil o kısmı geliştirmesi lazım ..
bizim gibi sistem takılarına ennis faydalı olacaktır diye düşünüyorum
ama şut konusu önemli onu da bakalım zamanla göreceğiz.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #3378 : 21 Eylül 2018, 18:32:34 »
Zadar turnuvası maccabi maçı başladı. Tam kadro muyuz göremedim.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #3379 : 21 Eylül 2018, 19:57:40 »
Sadece Datome yi göremedim.

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #3380 : 22 Eylül 2018, 16:57:32 »
Tarık kadroya girer mi sizce?
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #3381 : 22 Eylül 2018, 17:31:13 »
Tarık kadroya girer mi sizce?

Şahsi fikrim türk olursa ki çalışmalar işlemler devam ediyomuş bence kalır özellikle tbl de ciddi süreler alabilir, öbür türlü tekrar kiraya gider diye düşünüyorum. Hazırlık kampındaki 4hazırlık maçını baştan sona izlediğimde şuanki guduricin halinden formundan görüntüsünden daha hazır daha iyi duruyo parke üzerinde. Çok önemli bi potansiyele sahip olduğu aşikar...
« Son Düzenleme: 22 Eylül 2018, 17:31:50 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #3382 : 22 Eylül 2018, 21:28:52 »
Aynı fikirdeyim, yabancı olarak yer bulmak zor ama Türk olursa oynar.

Çevrimdışı canfb

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #3383 : 22 Eylül 2018, 23:38:17 »
Şu hazırlık maçlarındaki görüntüden sonra Biberovic'i net Guduric yerine tercih ederim.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #3384 : 22 Eylül 2018, 23:44:19 »
Guduric in bu hali hal değil :( gecen sene bence bir çok maçta güzel performanslar sergilemişti ama şu ana kadar ki 5 maçta da oyuna girdiği her an ciddi eksi yazıyo hanemize ve elimizdeki net tek sg da kendisi(sinan ve melihin euroleague de çok fazla rotasyona giremediğini düşünürsek). Toparlanmazsa cidden sıkıntı yaşatacak gibi. Koçun bu saatten sonra transfer isteyeceğini de sanmıyorum, bakalım onümüzdeki süreç neler getirip neler götürecek...

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #3385 : 23 Eylül 2018, 00:06:25 »
Koç maç sonu basın toplantısında bu sene aramıza katılan 3yeni oyuncu var bunlar joffrey ennis ve tarık, onların adaptasyonu için daha çok zamana ve maça ihtiyacımız var demiş. Belli ki koç bu sene ki planlarına tarık ı dahil ediyo. Bugun de sure aldığı kısa zaman diliminde dikkat cekici birkaç güzel iş yaptı tarık kardeşimiz ki üstelik başabaş giden maçta son periyotta süre aldı çoğunlukla, bi tane birebir üzerinden dribbling uzeri orta mesafe soktu ardından bi sonraki hucumda da ahmete çok güzel bi asist yapıp bi anda farkın 8e cıkmasında başrolde yer aldı.
« Son Düzenleme: 23 Eylül 2018, 00:08:56 Gönderen: sinanyucel »

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #3386 : 23 Eylül 2018, 00:08:44 »
Maccabi ve Milano da hazır değil bizim gibi ama 3.periyotta biraz savunma yaptık ve Milano maçını kazanmaya yetti.

Uzundan uzuna ya da uzundan kısaya yapılan asistler her zamanki gibi çok göze hitap etti. Vesely ve Ahmet bunu sonradan kazandı, Lovern ise gelir gelmez bu konuda kendini gösterdi. Müthiş bir pota altımız var, sıkılmadan söylerim bunu bütün sezon.

Sloukas dümene geçtiği her an harika oynattı takımı. Tam bir liderdi ve yaptığı her hareket çok doğruydu, 1 tane hatâlı karar almadı maçın içinde.

Guduric ve Ennis'in form tutması için biraz daha zaman var. Ben Guduric'e güveniyorum, form grafiği mutlaka artacaktır. Ennis henüz adapte aşamasında, ilk adımında bir süre daha steps yapabilir ama alışır elbette. Kendisinden çok beklentim yok zaten ama en azından gönülden çabalayacak gibi görünüyor.

1 aya kadar hemen hemen hazır olur ve startı yaparız. Yarın şu CSKA'ya koyalım da ezeli rekabetteki psikolojik üstünlüğümüzü hissettirelim.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #3387 : 23 Eylül 2018, 13:05:25 »
2 numaraya Babiyi yazarım bu sene :D
guduric malesef bu gidişle zadardan otobüsle geçebilir belgrada

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3388 : 23 Eylül 2018, 15:46:56 »
Obradoviç'in eline gelip gelişmeyen, üzerine koymayan genç Sırp çok az
Şu andaki görüntüsü kötü olsa da Guduriç  illa üzerine koyacaktır, belki 2 3 ay belki 5 6 sonra ama illa koyacaktır
Zaten kariyeri için her türlü durum kendi ellerinde üzerine koyamaz ise kendi kariyeri açısından büyük bir fırsat tepmiş olacak
Tarık emin olmamak ile beraber yerli/yabancı kadroda bulunacak
Henüz 17 yaşında ama çok büyük potansiyel, şut stili de bayağı iyi
En hoşuma giden olay Ennis ve Jofreyy'in adaptasyon sorunu çekmemiş görüntüsü
Tabi ki her iki oyuncunun da daha süreye ihtiyacı var
Yine keyifli bir sene bizi bekliyor, sonu ne olur bilemeyiz ama mücadele eden, çok iyi savunma yapan, geri adam atmayan seyirci ile bütünleşen ve hücumda topu paylaşıp keyif alan bir takım olacağız
Bu arada sağlıklı bir Dixon ile Kaliniç bu takım için büyük gereklilik
Gigi'dem yoksun oynadığımız da unutulmasın
Sonu umarım hepimiz için keyifli olur
« Son Düzenleme: 23 Eylül 2018, 15:51:27 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3389 : 23 Eylül 2018, 17:46:57 »
Guduriç ile ilgili büyük bir hata yaptık. Geçen sene sonunda demiştim, bir takıma kiralansaydı keşke. Yerine daha çok sorumluluk alacak ve takımın ana hattında rol alacak birisi gerekiyordu.
Yeteneklerinden zaten şüphem var o ayrı mesele ama vücut dili de hiç umut vermiyor.