Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270788 defa)

0 Üye ve 30 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #3405 : 26 Eylül 2018, 19:32:58 »
Transfer dediğin lövern gibi olur, direkt net belli. Ama o paralar bizde yok artık, bundan sonra zor böyle transferler, ama Ennis korktuum kadar berbat değil, alışıp şut tehdidi de olursa kaymaklı kadayıf olur, nbada hantal geliodu ama burası için gayet yeterli, goy goy yapmadan oynaması da çogoşuma gidio.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #3406 : 26 Eylül 2018, 20:51:12 »
Bu senenin en kritik iyuncusu Sloukas geldiginden beri olmayan istirkara kavusursa en azindan f4 te iyi oynarsa en buyuk favori oluruz

Çevrimdışı canfb

• Üye
  • Yer: İSTANBUL
« Yanıtla #3407 : 26 Eylül 2018, 22:46:33 »
Bu senenin en kritik iyuncusu Sloukas geldiginden beri olmayan istirkara kavusursa en azindan f4 te iyi oynarsa en buyuk favori oluruz
Aynen benimde bu yıl en büyük ümidim Sloukas'ın bir üst seviyesine geçmesi hazırlık maçlarında ve milli takım maçlarında bir kaç kere gösterdi o performansını sezon içinde inşallah bunu dahada arttırır.Vesely ile uyumu aralarındaki ilişki çok iyi en büyük silahlarımızdan biri bu ikilinin uyumu.

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3408 : 27 Eylül 2018, 11:53:38 »
Gecen sene de en buyuk rakibimiz Real di.Bu sene de onlar olacak.Adamlar sadece 1 takım kadar uzuna,3 tane kısaya,forvetlere sahiptiler.En azından bu sene biri gitti.Doncic gibi bir tehditten 15 sene uzagız.
Bu sefer de Llull dondu,rakibe kelepce gibi yapısan Campazzo falan var da en azından Doncic adlı ozellikle son 2 yıldaki tavirlarından rahatsız oldugum oyuncudan kurtulduk.
CSKA kadar enteresan bir takım yok 45m degil 145 m butce olsa kullanamıyorlar.Bana gore takımda 4 adam var.De Colo,Serrod,Higgins,Hines digerlerini cok ciddi tehdit gormuyorum.

Hazırlık maclarında bazı sıkıntılar gozukse de bence en bariz sıkıntı yine yeni yeniden ribauntlardı.3 tane arka arkaya savunma rib. verdigimiz anlar olabiliyor.Ben Ennis den cok umutluyum.Penetresi var,sutunun da cok kotu olacagını dusunmuyorum.Asla bir Thompson cıkmayacak buna eminim.En buyuk avantajımız da Melli,Vesely,Loverngne uzunlarımız olacak.Yalnız Vesely ve Loverngne su serbest atıs sorunlarını cozmek zorundalar...Sinan Efendi den de artık takıma bir katkı bekliyorum.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #3409 : 27 Eylül 2018, 12:32:30 »
Anlık pozisyonlarda belki üst üste verilen ribaundlar göze çarpabilir ama zadarda 3 maçta ribaundlarda rakipleri fazlasıyla ezdik. 2016 da cska ya 2018 madrid e verilen hucum ribaundları canımızı çok yaktığı için her verilen kritik ribaund gözümüze batıyo. Bazen şans ve topun sekeceği nokta, bazen konsantrasyon kayıpları minik detayları belirliyo. Bu arada zadardaki ezici ribaund istatistiklerimiz şu şekildeydi:

Fenerbahce 46 Maccabi 29
Fenerbahce 32 Milano 25
Fenerbahçe 31 Cska 20

Joffrey in fazlasıyla irileşmesi kalınlaşması şutunu biraz bozmuş ama yaptığı perdeler, potaaltında bitirişleri , aldığı net ribaundlar , işin kavga kısmında geri adım atmaması geçen sene jasonda göremediğimz şeylerdi.
« Son Düzenleme: 27 Eylül 2018, 12:46:46 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #3410 : 27 Eylül 2018, 12:44:25 »
Ben de tam sloukastan bahsedecektim, arkadaşlar benden önce konuyu açmış, ben sloukasın, sakatlık olmazsa,  iki sebebten dolayı bu sene en iyi yılını geçireceğini düşünüyorum. 1 geçen yıl gibi, liderlik yarışına girmeyecek, çünkü direksiyon da, artık sloukas var, bunun farkında ve rahat. 2 uzun rotasyonu, geçmiş yıllarda sadece vesely ile uyumu söz konusu idi, sonra buna ahmet eklendi, şimdi de lavergne var. guard oynayanlar varsa iyi bilir, uzun eğer iyi ise seni yıldız yapar, aslında yıldız guardlar için tersi geçerlidir, ama sloukas gibilere vesely ve lavergne gibi uzunlar, performans verir, sürekli topu indireceği, boş alan yaratan, attığında topu dışarı çırabilecek, topu sayıya çevirecek, ikili oyun oynayabileceğin 3 uzun var potaltında. tersi için jasikevicusu örnek gösterebilirm, oynadığı bütün pivotları yıldız yapmıştır, cemal nalgayı bile,;)

Çevrimdışı Afgan

• Üye
  • Yer: Afganistan
« Yanıtla #3411 : 27 Eylül 2018, 14:13:02 »
Bu sene dixon reisin yılı.Ozellikle real maçını bekliyorum

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3412 : 27 Eylül 2018, 20:09:43 »
sloukas t.black'i döndürmedi ya beaouww :)

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
« Yanıtla #3413 : 27 Eylül 2018, 23:32:32 »
Kostas KÜÇÜKANDONYADİS.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #3414 : 27 Eylül 2018, 23:53:53 »
sloukas t.black'i döndürmedi ya beaouww :)
orda dedim ki yok ya kostas değildir o sonra bir baktım kostasmış :)

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3415 : 28 Eylül 2018, 10:27:00 »
Maccabi'nin formaları unutması nasıl bir dangalaklıktır a dostlar. Böylesini baksır ve atletle oynatacaksın ceza olarak :)

Formaların birbirine çok benzemesi bizi çok daha fazla etkilemiştir diye düşünüyorum. Çünkü pasa dayalı oyun oynayan, topu dolaştıran, oyuna akıl katan taraf biziz. Maccabi daha çok guardlarının potaya boodslama dalması üzerinden oynadığı için onlara pek koymamıştır ama bizi etkiledi bence. Maccabi'yi ikinci kez yenmek güzel, tam kadro oynadığımız 4. hazırlık maçını da kazandık.

Gergin şimdiden gerilmeye başlamıştır :D
« Son Düzenleme: 28 Eylül 2018, 10:27:25 Gönderen: Cemalex »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3416 : 28 Eylül 2018, 11:30:59 »
sert ve keyifli bir maçtı.
bol bol switch yaptık savunmada , yine çok iyi savunma yapıyoruz.
rakibimiz bizden 17 fazla rib almasına rağmen maç 78 78 bitti uzatmaya gitti.
dixon ile guduriç'ten yoksun oynadık onlarda da Wilbekin yoktu.
sert maçtı , bakalım bu akşamki maç nasıl olacak

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #3417 : 28 Eylül 2018, 12:00:12 »
Sloukas sanırım ilk kez Yunanistan topraklarında Fenerbahçe formasıyla iyi bi oyun ortaya koydu, gerçi karşımızda yunan olmayan bi takım ve boş tribunler vardı :) . Nazar degmesin sezona çok formda giriyo kostas. Umarım her sene yaşadığı ani keskin düşüşleri bu yıl yaşamaz. İyi oynadığında izlemeye doyum olmuyo.
« Son Düzenleme: 28 Eylül 2018, 12:01:03 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
« Yanıtla #3418 : 28 Eylül 2018, 12:36:29 »
slukas ve melih onlara güvendiğimin yuzde onu oynasalar yeter, kostanın tek yapmaması gereken şey pota altına girip dışarı pas vermeye çalışmak (buna bir de hızlı hücumda acele top kullanmayı ekleyeyim) , melihin de drive etmekten kaçınmak.

kosta güvenli oynadığı zaman bu, dün hepimiz son topu basket yapacağını biliyorduk, o da dahil.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #3419 : 28 Eylül 2018, 13:45:14 »
obra mutlaka care bulur gerci skorer 2 numara olmayan takıma ama sanki lazım bir tane kendi sutunu yaratabilen bir skorer...