Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270787 defa)

0 Üye ve 29 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #3675 : 01 Eylül 2019, 20:49:53 »
Evet çok taraftar kazandırdı hep berbat kadrolarla oynadı.

Fenerbahce'nin zaten ciddi bir taraftar kitlesi var. Mrsiç ne kazandırdı tam olarak, anlamadım?  Alelade bir başarı dahi gelince zaten o kitle her branşa yöneliyor destek için.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #3676 : 01 Eylül 2019, 21:00:00 »
Turner'da, Dallas'da somut bir şey kazandırmadı. Ama Fenerbahçe taraftarının basketbolla bağının sembolü oldu. Bunu geniş anlamda -başarıya göre yönelen- taraftarı kastederek söylemiyorum. Fenerbasket taraftarı, Dallas, Turner, Mırsic gibiler sayesinde, basketbolu yaşadılar. Hani sihirli bir şey bu... Rıdvan'ın da tek şampiyonluğu var, ama nasıl ki gelmiş geçmiş en unutulmaz futbolculardan olduğu gerçeği değişmiyorsa...

Ne yalan söyleyeyim: Mrsic emekli olduğunda, nerdeyse ağlayacaktım. Onun kadar sevdiğim bir Bogdan, bir de Udoh vardı. Ama yine de Mrsic'in yeri daha bir ayrıdır. :)

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #3677 : 01 Eylül 2019, 21:11:04 »
Fenerbahce'nin zaten ciddi bir taraftar kitlesi var. Mrsiç ne kazandırdı tam olarak, anlamadım?  Alelade bir başarı dahi gelince zaten o kitle her branşa yöneliyor destek için.

Mrsiçin özel taraftarları vardı aynı şey Solomondada var.Fenerbahçe tarihinin en önemli yabancılarından tartışmasız.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3678 : 01 Eylül 2019, 21:16:45 »
Bogdan kariyerinin son dönemlerinde bize dönece diye düşünüyorum.Bizde emekli olur ve bırakır formada asılır.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #3679 : 01 Eylül 2019, 21:17:49 »
Turner'da, Dallas'da somut bir şey kazandırmadı. Ama Fenerbahçe taraftarının basketbolla bağının sembolü oldu. Bunu geniş anlamda -başarıya göre yönelen- taraftarı kastederek söylemiyorum. Fenerbasket taraftarı, Dallas, Turner, Mırsic gibiler sayesinde, basketbolu yaşadılar. Hani sihirli bir şey bu... Rıdvan'ın da tek şampiyonluğu var, ama nasıl ki gelmiş geçmiş en unutulmaz futbolculardan olduğu gerçeği değişmiyorsa...

Ne yalan söyleyeyim: Mrsic emekli olduğunda, nerdeyse ağlayacaktım. Onun kadar sevdiğim bir Bogdan, bir de Udoh vardı. Ama yine de Mrsic'in yeri daha bir ayrıdır. :)

Ona şüphe yok ama gelmiş geçmiş en özel oyuncu demek bence biraz duygusal yaklaşmak olur. Ben de mesela Van Basten'i çok severim. Bence dünya futbol tarihinin gelmiş geçmiş en özel oyuncusudur. Ama bu hayli öznel bir yargı olur.

Çevrimdışı Damir_Mrsic

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Mrsa
« Yanıtla #3680 : 01 Eylül 2019, 21:24:24 »

Valla Mrsic ile alakalı mutlaka bir şeyler yapılmalı . Ömer Onan’ın dahi forması emekli edilmişken kaptana hem oyunculuğu sonrası hem de menajerliği sonrası hep kuru kuru bir teşekkür ile veda edildi . Kanımca çok daha fazlasını haketti Mrsa . Taraftar çekip çekmemesi ile alakalı Fenerbahçe basketbolunun en çıkmaza girdiği dönemde takım maçlarının izlenmesinin , taraftarın salonu doldurmasının iddaa ediyorum yegane ismidir Mrsic . Benim için de Fenerbahçe basketbolunun simgelerinden biridir , benim için yeri bambaşkadır .

Obradovic sonrası çok hayıflandım keşke Mrsic bu özel koç ile çalışabilseydi diye . Çünkü her ikisi de o denli profesyonel spor insanları ki , Mrsic’in  özellikle üç sayı oyunun bu denli önem kazandığı hatta bir numara olduğu şu dönem de bu takımda yer almasını çok isterdim .

O yüzden kaptanı bir etkinlikle arenaya davet edip formasını salona asmalı . Fenerbahçe basketbolunun en önemli km taşlarından birisidir , zaten yeterince bekletildi . Ali Koç yönetimi de bu konular da daha duyarlılar geç kalınmış bu olay bir an önce halledilmeli :)
« Son Düzenleme: 01 Eylül 2019, 21:29:59 Gönderen: cagataymemis »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3681 : 01 Eylül 2019, 21:41:16 »
Tabi Aliço var oda unutulmazdır o ilk gelen şampiyonluğu getiren takımın parçası o takımında asılmalı.Takım halinde ama.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #3682 : 02 Eylül 2019, 00:30:58 »

Hemen hemen aynısını düşünüyorum.Mrsic çok klas adamdı, İbo ile birlikte en sevdiğim 2 oyuncudan biri diyebilirim.

Çevrimiçi ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #3683 : 02 Eylül 2019, 07:39:17 »
Ben Mirsad ı da severdim.

İbo nun sanırım 2 kere eli kırılmıştı bizde oynarken diye hatırlıyorum, sahada herşeyini veren birisiydi. Marcus webb ile dalaşması, onun karşısınıda geri adım atmaması hala gözümün önünde.

Bahsi geçen isimler bugün olsa gene kadromuzda oynayabilecek kalitedeler, Mrsic, İbo, Turner, Mirsad, Dallas.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3684 : 04 Eylül 2019, 17:16:23 »
kombine yenileme rakamları çok iyi
geçen sene sattığımız 6000 üzerine çok çok rahat çıkarız
ben şahsen 7500 bekliyorum ..
şu anda alt katlar full tükendi
kombine genel satışında sadece üst katlar var

Çevrimdışı cenk_139

• Üye
  • Yer: K. Çekmece
« Yanıtla #3685 : 05 Eylül 2019, 09:07:13 »
kombine yenileme rakamları çok iyi
geçen sene sattığımız 6000 üzerine çok çok rahat çıkarız
ben şahsen 7500 bekliyorum ..
şu anda alt katlar full tükendi
kombine genel satışında sadece üst katlar var

Yapılan zamlara rağmen oldukça iyi rakam, umarım sonu şampiyonluklarla dolu bir sezon olur...

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #3686 : 07 Eylül 2019, 12:23:09 »
efese yenilmemiz belki doping etkisi yapar bu sene tribüne, açlık iyidir. kombine rakamları çok güzel bence bu koşullarda.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #3687 : 09 Eylül 2019, 20:12:45 »
Sezon öncesi 21-22 eylülde Yunanistan'da katılacağımız Pavlos Giannakopoulos Turnuvası Beinsports3'ten canlı yayınlanacakmış.

Turnuvaya katılacak takımlar şu şekilde:

Fenerbahçe Beko
Olimpia Milano
Panathinaikos
Maccabi
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3688 : 10 Eylül 2019, 15:50:00 »
Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımı, yeni sezon hazırlıkları kapsamında sigortam.net İTÜ Basket ile Metro Enerji Spor Salonu’nda antrenman maçında karşılaştı. Ekibimiz, mücadeleyi 89-58 kazandı.

Fenerbahçe Beko’nun maç kadrosunda, FIBA Dünya Kupası’nda forma giyen Melih Mahmutoğlu, Ahmet Düverioğlu, Kostas Sloukas, Nando De Colo ve Gigi Datome ile tedavi süreci kapsamında bireysel çalışmalarını sürdüren Jan Vesely yer almadı. Fenerbahçe Beko’da mücadele kadrosunda, takımımızın hazırlık dönemi için ekibe dahil edilen misafir oyuncular da yer aldı.

Çeyrek Skorları:

1. Çeyrek: 19-14 (İTÜ)
2. Çeyrek: 25-15 (Fenerbahçe Beko)
3. Çeyrek: 30-10 (Fenerbahçe Beko)
4. Çeyrek: 20-14 (Fenerbahçe Beko)

Fenerbahçe Beko (89): Leo Westermann 15 (3 ribaund, 1 asist), Derrick Williams 13 (6 ribaund, 1 asist), Berkay Candan 13 (3 asist, 2 ribaund), A.Muhammed 11 (4 asist, 3 ribaund), Egehan Arna 9 (5 ribaund, 2 asist), Nikola Kalinic 9 (3 asist), Tarık Biberovic 5 (3 ribaund, 2 asist), Vladimir Stimac 4 (3 asist, 2 ribaund), Joffrey Lauvergne 3 (3 ribaund, 2 asist), David Mutaf 2, Carl Engström 2, Ivan Buva 2, Ergi Tırpancı 1.

Dört periyotluk bölümün ardından oynanan ekstra çeyrekte ise genç oyuncularımız süre aldı ve bu bölüm 22-20 İTÜ üstünlüğüyle noktalandı.

Hazırlıklarını 13 Eylül Cuma gününe kadar İstanbul’da sürdürecek olan Fenerbahçe Beko, 13 Eylül’de Romanya’ya hareket edecek ve 14-15 Eylül tarihlerinde Cluj-Napoca’da düzenlenecek hazırlık turnuvasına katılacak.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #3689 : 10 Eylül 2019, 16:57:36 »
maçın özeti filan çıktı mı bi yerde? çok özledik ya