Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270638 defa)

0 Üye ve 30 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ibrahimseckin

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • ibrahimseckin20
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #3705 : 20 Eylül 2019, 23:53:58 »
Doktor arkadaşı ben erken değiştirdiğimizi düşünüyorum. 6 ay daha beklenip Vesely ve Joffrey toplamda 100 maç daha kaçırdıktan sonra acaba bu işte bir sıkıntı mı var diyene kadar beklemeliydik.
Jan Vesely 1 yılı neredeyse boş geçirdi. Joffrey Lauvergne hakeza aynı şekilde.
Cumhurbaşkanlığı kupası önemsiz vs. diyenler olacaktır ama şunu hatırlatmak isterim ki karşı taraf böyle maçlarda bizi yene yene öyle bir özgüven sağladı ki geçen sene 2 kupayı kaybettik bu sebepten.
Şu uzun kadrosuyla yine Kalinic'i 5'e çekeceğiz gibi duruyor Efes karşısında. 1 senede 2 uzunu iyileştiremeyip üstüne de bu bölgeye transfer yapmayıp tekrardan Efes karşısına çıkıyoruz. Benim aklım almıyor.

Çevrimdışı ibrahimseckin

• Üye
    • ibrahimseckin20
« Yanıtla #3706 : 21 Eylül 2019, 00:22:32 »
Burada konuşuldu mu diye kontrol ettim ama bulamadım. Bugün bir arkadaşın sorusuna Fenerium hesabının verdiği cevabı baz alırsak basket takımı için yeni forma çıkmayacakmış.
Bu karar ile, Avrupa'nın en iyi, en çok ilgi çeken basketbol takımı 3 senedir aynı formayı giyiyor olacak.
Pazarlama ve iletişim konusunda rezalet bir yönetim var. İlker Üçer iletişimden sorumlu oldu diye sevinmiştim 2-3 sene önce. Anladığım kadarıyla İlker abi sadece rakibimizi tanıyalım tarzında sitede bir yazı yazıyor ve FB Tv'ye konuk olup güzel basketbol yorumları yapıyor. Unutmadan bir de mükemmel bir şekilde yazılan sağlık bildirileri var. Vesely ve Lauvergne'nin durumuna önümüzdeki maç bakılacak diye yazarak 6 ay geçirdiler. Büyük iş, tebrik etmek gerekir.

Çevrimdışı fener_1907

• Üye
« Yanıtla #3707 : 21 Eylül 2019, 01:52:18 »
Treviso maçına bakıyorum ve Kaliniç'i selamlıyorum.

Yazı ilk defa dinlenerek geçirince içindeki canavar dışarı çıkmış.
Bu sene en önemli transferimiz olabilir.

Stimaç da yırtınıyor, kalıcı olabilir. Sicili biraz bozuk, niceliği arttırır ancak.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #3708 : 21 Eylül 2019, 01:57:16 »
skor çok acaip, spor bu herşey olur, ama yine laçka yine plansız programsız, hazırlıksız bir efes kupa maçı ve verilecek bir kupa daha olmasın. aazlarına sıçmamız lazım, köpek gibi oynamamız lazım.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #3709 : 21 Eylül 2019, 12:44:45 »
Bugün Yunanistan'da başlayacak olan Pavlos Giannakopoulos Turnuvası'nda rakimiz Olimpia Milano. Maç 16.45'te başlayacak ve beIN SPORTS HD 3'ten naklen yayınlanacak. Dün ki ilginç mağlubiyet sonrası takımın genel durumunu şahsen merak ediyorum.
« Son Düzenleme: 21 Eylül 2019, 12:44:59 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #3710 : 21 Eylül 2019, 16:29:49 »
Datome kadroda yok.Sakatlık falan değildir inşallah.

Çevrimdışı ibrahimseckin

• Üye
    • ibrahimseckin20
« Yanıtla #3711 : 21 Eylül 2019, 18:48:18 »
Datome kadroda yok.Sakatlık falan değildir inşallah.

İşte iletişim başarısı budur. Takımın 4 tane oyuncusu yok. 2’si kesin sakat ama sakatlıkları nedir, ne zaman dönecekler vs. sorularının cevabını asla bilmiyoruz.
Datome bugün kadroda yok, sakat mı yoksa yorgunluk mu onu da bilen yok.
De Colo İstanbul’a geldi ne zaman takıma katılacak vs onu da bilmiyoruz.Bu şube yönetimi hangi konulara dikkat ediyor acaba?

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #3712 : 22 Eylül 2019, 12:14:00 »
İşte iletişim başarısı budur. Takımın 4 tane oyuncusu yok. 2’si kesin sakat ama sakatlıkları nedir, ne zaman dönecekler vs. sorularının cevabını asla bilmiyoruz.
Datome bugün kadroda yok, sakat mı yoksa yorgunluk mu onu da bilen yok.
De Colo İstanbul’a geldi ne zaman takıma katılacak vs onu da bilmiyoruz.Bu şube yönetimi hangi konulara dikkat ediyor acaba?

Arkadaşlar, eğer yanlışım yok ise bu durum sürekli böyle.  Bizim gibi faniler bunun farkında iken, Obradoviç ve ekibinin farkında olmadığını düşünmek büyük bir aptallık olur.  O yüzden, farkında olmadıklarını varsaymaktan ziyade bunun bilinçli olarak yapıldığını düşünmek bizleri gereksiz bir stres ve zihinsel rahatsızlıklardan kurtaracaktır. 

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3713 : 22 Eylül 2019, 16:52:56 »
Bu seneki hazırlık maçı performansımiz rezalet. Bugün de Pao karşısında devreyi 17 sayı geride kapadık. Madem basketbol oynamiycaz  niye hazırlık maçı yapıyoruz. Idman yapsınlar, taraftarla alay eder gibi oynamanın anlamı ne. Romanya takımını zam zor yenerek vasat İtalyan takımından fark yiyerek partizana yenilerek Paodan fark yiyerek ne amaclaniyor.

Beş senedir tirnaklarimizla kazıyarak elde ettiğimiz winner takım kimligimizin beş aydır yaptıklarımızla içine ettik. Ne zaman baksam takım yeniliyor amaç ne. Sinir hastası mi yapmaya çalışıyorsunuz.

Sürekli birileri sakat hazırlık maçında sozlesmesiz uzun oynamıyoruz kulüpte haber bilgi veren yok. Bu ne böyle

Cemalex

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3714 : 22 Eylül 2019, 18:13:14 »
Hazırlık maçlarında ezilerek kaybetmekten ne amaçlanıyor acaba???

Oynamayacaksanız yapmayın hazırlık maçı bu ne böyke. 3 gün sonra sezon başlıyor takımın ideal kadrosundan 6-7 adam yok. O zaman yapma hazırlık maçı, takımın adını ortaya koyup ezilerek kaybedip ite köpepe malzeme vermek hoşunuza mı gidiyor. 3 gün sonra sezon başlıyor 30 milyon bütçeli takımda sözleşmesiz pivot oynuyor. Yapmış olmak için yapılmış hazırlık maçı. Gergine bir kupa daha kazandırmk üzereyiz. Sezona hiç hazır değiliz.

Çevrimiçi ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #3715 : 23 Eylül 2019, 07:09:09 »
Hazırlık maçı performansımız rezalet, kazanma alışkanlığımız gidiyor vs söylemlere pek katılmıyorum, ama ilk 5 in neredeyse tamamı yoksa, ve sözleşmesiz pivot ile son ve en ciddi hazırlık maçlarını oynamanın nasıl bir anlamı var anlamak güç gerçekten.
Herkes Stimac falan diyor ama ama ben hiç istemiyorum alınmasını. Uzun oyuncu ihtiyacı kesin olmakla beraber, Stimac bize lazım olan adam değil ve sadece bu amaçla almak anlamsız olur. Derrick Willams, 5 numarayı desteklemek açısından Melli ile kıyaslandığında kayıp olarak görünüyor bence. Tek başına pota altında oynayamaz taktik olarak kullanılacağı 3-5 dakika dışında. Şampiyon olduğumuz sene 5 numara için 4 tane isim varken bugün itibarıyla sadece 1 tanesi sağlıklı.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #3716 : 23 Eylül 2019, 09:01:44 »
Kosta-Bobby-Leo
Melih-Nando-Ergi
Gigi-Tarık-Ege
D-Will-Kalina-Berkay
Veysel-Jofri-Ahmad

Oluru bu gençler, devam...
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #3717 : 23 Eylül 2019, 11:21:54 »
Arkadaşlar, eğer yanlışım yok ise bu durum sürekli böyle.  Bizim gibi faniler bunun farkında iken, Obradoviç ve ekibinin farkında olmadığını düşünmek büyük bir aptallık olur.  O yüzden, farkında olmadıklarını varsaymaktan ziyade bunun bilinçli olarak yapıldığını düşünmek bizleri gereksiz bir stres ve zihinsel rahatsızlıklardan kurtaracaktır.
Katılıyorum, sonuçta yönetim ve teknik ekip yıllardır bu konuda tutarlı davranıyorlar.
En azından bardağın dolu tarafından bakmalı; ekip kendi içinden bilgi sızdırmıyor, çatlak yok, uyumlu. Saygı duymak lazım...
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #3718 : 23 Eylül 2019, 11:28:39 »
Kosta-Bobby-Leo
Melih-Nando-Ergi
Gigi-Tarık-Ege
D-Will-Kalina-Berkay
Veysel-Jofri-Ahmad

Oluru bu gençler, devam...
Cesaretinden dolayı kutluyorum.
Melih' i Nando nun önüne yazmak.. Paha biçilemez :)
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #3719 : 23 Eylül 2019, 12:06:57 »
Cesaretinden dolayı kutluyorum.
Melih' i Nando nun önüne yazmak.. Paha biçilemez :)
Abi sonuçta müthiş bir turnua geçirdi. Sevmiyorsanız da saygı duyun. :P
Kara deryalarda bir FENERsin!