Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270678 defa)

0 Üye ve 36 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #3780 : 14 Kasım 2019, 02:24:39 »
Bayern maçı bittikten sonra deplasman turnesi başlamadan önce birşey yapmalıyız diye düşündüm
bir idmana gidelim diye fikirlerimi Burak Şakarcan ve Adem Köz ile paylaştım , sonra şubeden izin vs işlerini hallettik
dün akşam gittik 150 kiş vardık
mektup yazdık i, tatlı aldık , çiçek vs çok güzel samimi bir ortam oldu
45 dk gibi kaldık
hoca ile konuştuk , verdiğiniz desteğin farkındayız bizim için önemli ve sizlere son zamanlarda mahcubuz dedi :(
çok samimi karşıladı hem hoca hem teknik ekip hem de oyuncular.
güzel sohbetler edildi , kimse kimseyi darlamadan selfiler çekildi .
Nandom ile tokaştım bana hoşgeldin dedi
hocama mektup verdim söz verdi açtı baktı ve mutlaka okuyacağım dedi.

başından sonuna çok güzel geçdi
bugün de Semih Özsoy aradı teşekkür etti.

vallaha ben naçizane yapılabilecek herşeyi yaptım
bakalım günler ne getirecek .
köln'de görüşürüz.

Ağbi ne kadar teşekkür etsem azdır. Emeği geçen herkese binlerce kez teşekkürler...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3781 : 14 Kasım 2019, 08:42:22 »
Burak ŞAKARCAN hoca ile hepimiz adına konuştu
Aynen şunları söyledi
Bu şube son yıllarda Fenerbahçe'yi başta futbol olmak üzere diğer branşlar başarısızlık içinde yüzerken ayakta tuttu, moral verdi hayalimizdeki şampiyonlukları kazandırdı şimdi takımın ihtiyacı var ayakta tutma zamanı bizde dedi.

Çevrimdışı fingolfin

• Üye
  • Yer: Dubai
    • imremert
« Yanıtla #3782 : 14 Kasım 2019, 09:02:30 »
Hepimizin duygularina tercuman olmussunuz, cok saolun. Twitter dan resimleri de takip ettim az biraz, harika bir atmosfer olmus.

Çevrimdışı anil7com

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • anil10com
« Yanıtla #3783 : 14 Kasım 2019, 09:02:45 »
Cem abi sonsuz tesekkurler tum.emegi gecenlere 🙏🙏🙏
Fenerbahçe!

Çevrimdışı cenk_139

• Üye
  • Yer: K. Çekmece
« Yanıtla #3784 : 14 Kasım 2019, 09:03:23 »
Bayern maçı bittikten sonra deplasman turnesi başlamadan önce birşey yapmalıyız diye düşündüm
bir idmana gidelim diye fikirlerimi Burak Şakarcan ve Adem Köz ile paylaştım , sonra şubeden izin vs işlerini hallettik
dün akşam gittik 150 kiş vardık
mektup yazdık i, tatlı aldık , çiçek vs çok güzel samimi bir ortam oldu
45 dk gibi kaldık
hoca ile konuştuk , verdiğiniz desteğin farkındayız bizim için önemli ve sizlere son zamanlarda mahcubuz dedi :(
çok samimi karşıladı hem hoca hem teknik ekip hem de oyuncular.
güzel sohbetler edildi , kimse kimseyi darlamadan selfiler çekildi .
Nandom ile tokaştım bana hoşgeldin dedi
hocama mektup verdim söz verdi açtı baktı ve mutlaka okuyacağım dedi.

başından sonuna çok güzel geçdi
bugün de Semih Özsoy aradı teşekkür etti.

vallaha ben naçizane yapılabilecek herşeyi yaptım
bakalım günler ne getirecek .
köln'de görüşürüz.

Abi eliniz, emeğinize ve yüreğinize sağlık. İnşallah bugünlerin üstesinden geleceğiz.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #3785 : 14 Kasım 2019, 14:35:34 »
Sinan, Cem tebrik ederim sizi ve teşekkür ederim. Gerçekten kıskandım  ::)
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #3786 : 14 Kasım 2019, 14:43:07 »
Sinan, Cem tebrik ederim sizi ve teşekkür ederim. Gerçekten kıskandım  ::)

Çorba başta tabi ki cem abi ve onun arkadaşlarına aitti, ben sadece biraz tuz serptim çorbalarına. Çok emek verdiler ve çok güzel bi olay çıktı ortaya. Umarım bi benzerini mayısta takımı final4 a uğurlarken de yaparız. 😊
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #3787 : 14 Kasım 2019, 17:31:16 »
Çorba başta tabi ki cem abi ve onun arkadaşlarına aitti, ben sadece biraz tuz serptim çorbalarına. Çok emek verdiler ve çok güzel bi olay çıktı ortaya. Umarım bi benzerini mayısta takımı final4 a uğurlarken de yaparız. 😊

İnşallah bir sonrakini de şampiyon dönerken yaparız  :D

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #3788 : 16 Kasım 2019, 11:05:35 »
Linkini koyduğum haberde kullanılan cümlelere bakın. Bunlar pusuya yatmış çakal gibiler, gram haysiyetleri yok. Önce Kostas olayı sonra da bu. Fırsat kolluyorlar bel altı vurmak için. Takımdaki olumsuzlukları -ki çok sayıda sıkıntı var- bir kenara bırakalım. Sadece destek olalım. Zaten millet hazır bekliyormuş, biz de işlerini kolaylaştırmayalım diye düşünüyorum. Bana koçun son senesi gibi geliyor. Bu senenin sonu iyi veya kötü biter, her ne olursa olsun yaptıkları için yaşattıkları için dik durmalıyız ve kadir kıymet bilmeliyiz diye düşünmekteyim. Her şey olacağına varır, ortalığı  leş kargalarına bırakmayalım, takıma sahip çıkalım.

https://www.basketfaul.com/haber?haber=84553

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3789 : 16 Kasım 2019, 12:49:44 »
Geldiğinden beridir sadece şapkadan tavşan çıkması misali şampiyon olduğumuz bir erkek voleybol hariç  müspet hiçbir şeyini görmediğim, futbolda 20 küsür hafta küme düşmemeye oynadığımız, dokunulmaz dediğimiz, avrupanın elitleri arasına girdiğimiz ve yerel ligi her halükarda domine ettiğimiz erkek basketbolu bitme noktasına getiren Ali Koç'u da tebrik etmeden duramayacağım. Geldiğinde çok sevinmiştim ve Aziz gittiğinde de o kadar mutlu olmuştum ki eğer Aziz kalsaydı bu şube şu an bu duruma düşmezdi diye de içimde geçirmiyor değilim. Acı ama gerçek.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #3790 : 16 Kasım 2019, 13:32:29 »
Geldiğinden beridir sadece şapkadan tavşan çıkması misali şampiyon olduğumuz bir erkek voleybol hariç  müspet hiçbir şeyini görmediğim, futbolda 20 küsür hafta küme düşmemeye oynadığımız, dokunulmaz dediğimiz, avrupanın elitleri arasına girdiğimiz ve yerel ligi her halükarda domine ettiğimiz erkek basketbolu bitme noktasına getiren Ali Koç'u da tebrik etmeden duramayacağım. Geldiğinde çok sevinmiştim ve Aziz gittiğinde de o kadar mutlu olmuştum ki eğer Aziz kalsaydı bu şube şu an bu duruma düşmezdi diye de içimde geçirmiyor değilim. Acı ama gerçek.

Tüm kulübün köküne kibrit suyu döktükten sonra şube nasıl var olurdu? 1 milyon dolarlık soru :)

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3791 : 16 Kasım 2019, 14:17:24 »
Tüm kulübün köküne kibrit suyu döktükten sonra şube nasıl var olurdu? 1 milyon dolarlık soru :)
Gs, bjk nasıl var oldu, nasıl üst üste şampiyon olup şampiyonlar ligine gitti?
2 milyon dolar olsun bu soruların cevabı da?

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #3792 : 16 Kasım 2019, 15:02:07 »
Gs, bjk nasıl var oldu, nasıl üst üste şampiyon olup şampiyonlar ligine gitti?
2 milyon dolar olsun bu soruların cevabı da?

Ali Başkan'ın şube açısından tutumunu ben de sevmiyorum ama bence Aziz kalsaydı, son birkaç yıldaki gidişatı ile kulüp nalları dikerdi. Şu anda bile bayağı diken üstünde olacağız. GS ve BJK hükümet desteği ile rahatladılar ve bizim yokluğumuzda şampiyon olabildiler. Biz ise son birkaç yıldaki harcamalarla neredeyse iklim krizi gibi geri dönülmez yola giriyorduk.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #3793 : 16 Kasım 2019, 17:24:12 »
Ali Başkan'ın şube açısından tutumunu ben de sevmiyorum ama bence Aziz kalsaydı, son birkaç yıldaki gidişatı ile kulüp nalları dikerdi. Şu anda bile bayağı diken üstünde olacağız. GS ve BJK hükümet desteği ile rahatladılar ve bizim yokluğumuzda şampiyon olabildiler. Biz ise son birkaç yıldaki harcamalarla neredeyse iklim krizi gibi geri dönülmez yola giriyorduk.
Buna katılıyorum.
Şu anda Ali Koç tan hiç memnun olmasamda (ben de büyük hayal kırıklığı yaşıyorum, bilen bilir ne kadar sevindiğimi başkan seçildiğinde) Aziz Yıldırım kalsaydı 2-3 seneye nasıl bir surumda olurduk bilemiyorum..

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
Ynt: Fenerbahçe | Genel Haberler
« Yanıtla #3794 : 04 Aralık 2019, 14:22:37 »
Hatta bende sunu ekleyeyim yonetici acisindan durumun nasil icler acisi en iyi bu hafta gosteriyor.

Hakem hatasi vs ortaligi yik baskan ... tozu dumana kat ... baslarina gecir federasyonun catisini diye millet in gaza geldigi bu hafta

Federasyon ile masaya oturup transfer yasagi almamak icin anlasmaya calisicagimiz hafta... Ustelik borcumuz anlasilan sinirin iki mislinde iken. Hadi gitsin de yiksin o catiyi kolaysa....

Adam hem seyirciyi, hem ekonomiyi hem de takimi idare etmeye calisiyor. En son s....im hepsini diyip birakip gider bu gidisle.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....