Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270778 defa)

0 Üye ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mertnowitzki

• Üye
  • Yer: Milano-Lombardia
    • @anadol_mert
Ynt: Fenerbahçe | Genel Haberler
« Yanıtla #3825 : 28 Şubat 2020, 08:02:40 »
Fenerbahçe basketbol şubesinin küçülmesi demek Türk basketbolunun net bir şekilde değer kaybetmesi demek. Yayın gelirleri, yatırımlar, Avrupa ve Dünya basketbolu ile Türk basketbolunun etkileşimi... bu kalemlerin hepsi negatif bir çizgi izlemeye başlayacak.
Son bir şarkı be...

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
« Yanıtla #3826 : 29 Şubat 2020, 16:13:18 »
İsim, kadro filan bağımsız konuşuyorum, amatör şubeleri küçültecek olan yönetim defolup gidebilir, ki defolup gitsin. Kazandığımız mevzilerden vaz geçmemeliyiz, tüm ülkeye ve her türlü erkine karşı başardık bu durumu.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #3827 : 29 Şubat 2020, 17:01:52 »
Ali koç geldiğinde esas branş futbol demişti.Büyük ihtimal küçüleceğiz ben yine kombinemi alırım.En kötü senelerde bile gittim.17-18 civarına düşer.

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #3828 : 08 Mart 2020, 00:01:31 »
Sene sonunda beklentim Obradovic gider, Erdem Can gelir. Birkaç sene içinde EL A lisansı da cortayı çeker. İyice küçülürüz futbol dışı branşlarda. Ali Koç gider yerine olabildiğince çapsız birisi gelir. Teknik direktör için de Abdullah Avcı gelir. Sürecin sonu ya yönetimden taviz vererek devletin borçları yapılandırması olur ya da orta sıra için mücadele eden vasat bir takım olarak bi 5 sene harcanır. O arada mali durum için mantıklı adımlar atılırsa düze çıkılır, yoksa durum vahim zaten.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3829 : 08 Mart 2020, 00:05:41 »
Sene sonunda beklentim Obradovic gider, Erdem Can gelir. Birkaç sene içinde EL A lisansı da cortayı çeker. İyice küçülürüz futbol dışı branşlarda. Ali Koç gider yerine olabildiğince çapsız birisi gelir. Teknik direktör için de Abdullah Avcı gelir. Sürecin sonu ya yönetimden taviz vererek devletin borçları yapılandırması olur ya da orta sıra için mücadele eden vasat bir takım olarak bi 5 sene harcanır. O arada mali durum için mantıklı adımlar atılırsa düze çıkılır, yoksa durum vahim zaten.

Ben Erdem Can kumarına girileceğini hiç sanmıyorum.Ağır gelir orası.

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #3830 : 08 Mart 2020, 00:17:29 »
Zalgiris bütçeli, Saras yönetiminde, ligde şampiyon olacak tarzda bir kadroya fitim ben.
EL'ye katılmak da olmazsa olmazım değil. En büyük başarıyı da tattık, gözüm arkada kalmaz.
Her branşa geliri kadar bütçe ayrılmalı, duruma göre abartmadan bazen aşılabilir anca.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #3831 : 09 Mart 2020, 12:36:22 »
Koç sonrası diye bir cümle kurmak bana bildiğin işkence... Lakin Erdem Can yetenekli bir koç... NBA'den durduk yere "yaz ligi" davetleri almıyor. Öz kaynaklarla büyümek için olabilecek en sağlam yerli alternatif...

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3832 : 09 Mart 2020, 12:52:55 »
Koç sonrası diye bir cümle kurmak bana bildiğin işkence... Lakin Erdem Can yetenekli bir koç... NBA'den durduk yere "yaz ligi" davetleri almıyor. Öz kaynaklarla büyümek için olabilecek en sağlam yerli alternatif...

Burası Fenerbahçe.Kaldırabilir mi peki ağırlığı.Bir dev sonrası gelme ihtimali olduğundan soruyorum.Gelirse tabi destek sonuna kadar.Sempatik biride.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #3833 : 09 Mart 2020, 12:56:50 »
Zalgiris bütçeli, Saras yönetiminde, ligde şampiyon olacak tarzda bir kadroya fitim ben.
EL'ye katılmak da olmazsa olmazım değil. En büyük başarıyı da tattık, gözüm arkada kalmaz.
Her branşa geliri kadar bütçe ayrılmalı, duruma göre abartmadan bazen aşılabilir anca.

Bence El olmazsa olmaz olmalı.
Ligde şampiyonluk, özellikle böyle devam ederse, Türk statüsünde oynayan bir Larkin olduğu sürece pek kolay görünmüyor bana.

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #3834 : 09 Mart 2020, 13:27:20 »
Burası Fenerbahçe.Kaldırabilir mi peki ağırlığı.Bir dev sonrası gelme ihtimali olduğundan soruyorum.Gelirse tabi destek sonuna kadar.Sempatik biride.

Bence soru tersten sorulmalı. Asıl Fenerbahçe taraftarı, medyası boku püsürü, bok yedicisi, düşmanı kaldırabilir mi onu? Malum Obradovic tartışılmaya başlandı...

Çevrimdışı Gigidatome70

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #3835 : 09 Mart 2020, 20:48:12 »

Peki Saras Zalgiris bütçeli başka bir takıma neden gelsin? Orada kral, herkes basketbolu biliyor saygı duyuyor vb. Adam geçen yaz NBA takımlarıyla da görüştü. Belki mevcut bütçenin yüzde 20 falan aşağısına gelir ama aynı bütçe çok zor

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #3836 : 11 Mart 2020, 21:20:43 »
https://www.eurohoops.net/tr/others-tr/1037517/cin-ligi-tekrar-basliyor-amerikalilar-geri-donemiyor/

kardeşim gel şu sezonu bizde bitir artık kader ağlarını örüyor, durumun nasıl bilmiyorum ama bize ilaç lazım ilaç ol :)
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #3837 : 20 Mart 2020, 11:56:42 »
https://twitter.com/Sportando/status/1240740495875354624?s=20

bu haber hakkında bilgisi olan var mı ?

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #3838 : 20 Mart 2020, 14:43:06 »
https://twitter.com/Sportando/status/1240740495875354624?s=20

bu haber hakkında bilgisi olan var mı ?

Kaynak hürriyet, zaten bugün yalanlandı kulup tarafından bu haber. Bugün de fotomaç de colo algısı yapmış. Virusten otürü hayat durunca heralde basketbol muhabirleri ne yapsak diye düşünüp en iyisi Fenerbahçe'ye sallayalım diye bi karara varmışlar...
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #3839 : 20 Mart 2020, 16:46:40 »
Ve zaten tweet de silinmiş.