Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270778 defa)

0 Üye ve 24 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Ynt: Fenerbahçe | Genel Haberler
« Yanıtla #3870 : 21 Mart 2020, 18:23:48 »
Ciddi bir sayı söz konusu ancak şunun da altını çizelim, bu virüs bulaştığı an insanı öldürmüyor. Sporcuların bir çoğu belli bir refah seviyesinde yaşıyorlar. Gerekli önlemleri de en iyi şekilde alacaklardır. Çok fazla panik olmadan ama ciddiyeti de elden bırakmadan hareket etmek lazım.

Yine de TBF bunun vebaliyle nasıl açıklama yapabiliyor o da ayrı konu..
TBF yada başka bir kurumun bir etkisi yada gücü var mı acaba ...

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #3871 : 21 Mart 2020, 19:50:05 »
TBF yada başka bir kurumun bir etkisi yada gücü var mı acaba ...

Bence de yok, aslında bunu hepimiz biliyoruz ama madem kukla olmayı tercih ediyorlar, o zaman ilk onlar hesap verir. Bu işler böyle Ayhan abi biliyorsun.

Çevrimdışı mrkene

• Üye
« Yanıtla #3872 : 21 Mart 2020, 20:39:05 »
* Cem Ağrak abi az önce tweet attı . Obra ve Gherardini'de bir şey yok diye.

* " @sercanhamzaolu ==> Fenerbahçe Beko’da yaklaşık 35 kişiye test uygulandı.
6 basketbolcu, 1 idari kadro üyesinde  coronavirüs belirtilerine rastlandı. Şu an hastanede detaylı test yapılıyor. Fenerbahçeli oyunculara ve idari kadroya önce laboratuvarda tükürük testi ve diğer testler yapıldı. Sonra bu çıkan sonuçlardan sonra hastaneye sevk edildi. "

* GS, BJK, TS, EFES ve bir çok basketbol ve diğer kulüplerden destek tweetleri, mesajları yayınlandı.

* Ergin Ataman, Fenerbahçe'ye destek verdi!
 "Çok güçlü oyuncular ve idari kadroya sahipler, onlarla daha EuroLeague'de final oynayacağız. Ümit ediyorum ki test pozitif çıkmaz. Pozitif çıkması halinde dahi en kısa sürede bunu atlatacaklarına eminim."

* Cenk Renda: "Yoğun bakımda olduğum bilgisi doğru değil" https://t.co/JFrQD2DUiO https://t.co/emcMxHKJWN

* Datome tweet attı. Bir kişiye yanıt verdi. "  Aferin!  Evde kal ;) "  şeklinde  bir tweet. Zannedersem kendisinde bir sorun yok.

* Bobby Dixon Instagram'da bir post paylaştı. Sosyal mesaj verdi. Esas kahramanlar bizler için çalışan sağlıkçılar, bakkal vs.

*Joffrey de Instagram'da paylaşım yaptı. Sponsor paylaşımı ama antreman yaparken hali de mevcut .
« Son Düzenleme: 21 Mart 2020, 20:42:07 Gönderen: mrkene »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #3873 : 21 Mart 2020, 20:53:48 »
Buraya yazayım.Olimpiyatlar nasıl yapılacak.Ya bunun hadi geçtim psikolojik etkisi olacak.Olursa Çin ya bu oyunlardan atılmalı yada kontrollü alınıp bağımsız yarışmalı.

Ertelenmeli.

Çevrimdışı mrkene

• Üye
« Yanıtla #3874 : 21 Mart 2020, 21:02:00 »
Kulüpten açıklama geldi .

" BİLGİLENDİRME
21 Mart 2020 Cumartesi 20:48
Fenerbahçe Beko Basketbol Takımı sporcularımız, teknik kadromuz ve idari çalışanlarımız yapılan rutin tetkiklerde Covid-19 bulgularına rastlanması sebebiyle detaylı değerlendirilmeleri amacıyla hastaneye  sevkleri gerçekleştirilmiştir.

Hastanede COVİD-19 şüphesi ile detaylı olarak değerlendirilen oyuncularımıza gerekli tüm tahlil ve tetkikler yapılmış ve test için alınan numuneleri Sağlık Bakanlığı’nın laboratuvarına gönderilmiştir.

Yapılan tıbbi değerlendirmede, şu an için hiçbir oyuncumuzda hastanede yatmalarını gerektirecek bir klinik tablo söz konusu değildir. Bir idari çalışanımız ise hastanede tedbir amaçlı kontrol altında tutulmaktadır.

Takım oyuncularımız evde sosyal izolasyonla yakın takip edilmektedirler.

Sağlık Bakanlığımızdan gelecek test sonuçları sonrasında kamuoyuna yeni bir açıklama yapılacaktır.

Kamuoyunun bilgisine sunarız.

Fenerbahçe Spor Kulübü "

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #3875 : 21 Mart 2020, 21:22:14 »
Çok şükür, Cenk Renda yoğun bakımda değilim diyor.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #3876 : 21 Mart 2020, 21:30:46 »
Allahım sen tüm insanlara yardım et. Biz ülke olarak maddi ve mental olarak ağır tabloları kaldıracak durumda değiliz. İnşallah olabildiğince hafif atlatırız bugünleri
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #3877 : 21 Mart 2020, 21:48:47 »
Çok şükür, Cenk Renda yoğun bakımda değilim diyor.

Şükür.Şu var zamanla inebiliyor.Pis virüs çiğerlere indiği an özellikle.Gezenti sunucusu öyle oldu.

Çevrimdışı fundamental

• Üye
« Yanıtla #3878 : 21 Mart 2020, 22:38:18 »
Veysel sloukas ahmet de pozitif cikmis

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #3879 : 21 Mart 2020, 23:46:52 »
benim anlayamadığım; kostas dün gece ipsala sınır kapısından Yunanistan'a çıkış yapmış. acaba ne zaman kontrole girmişler.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #3880 : 30 Nisan 2020, 02:10:35 »
Erkek basketbol şubesinden sorumlu yönetici olan Semih Özsoy'un yerine erkek basketbol şubesinden sorumlu yönetici olarak şubenin başına P&G şirketinin Türkiye-Kafkasya Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Tankut Turnaoğlu getirilmiş. Kısa süre içinde Obradovic ile ilgili sözleşme yenileme görüşmelerine bizzat başlayacakmış. İnşallah sonu mutlu olur hep beraber yolumuza devam ederiz...
« Son Düzenleme: 30 Nisan 2020, 02:12:59 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #3881 : 02 Mayıs 2020, 04:39:03 »
Erkek basketbol şubesinden sorumlu yönetici olan Semih Özsoy'un yerine erkek basketbol şubesinden sorumlu yönetici olarak şubenin başına P&G şirketinin Türkiye-Kafkasya Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Tankut Turnaoğlu getirilmiş. Kısa süre içinde Obradovic ile ilgili sözleşme yenileme görüşmelerine bizzat başlayacakmış. İnşallah sonu mutlu olur hep beraber yolumuza devam ederiz...

+++
Ahmet ercanların duyumuna göre İbrahim Kutluay basketbolun başına getirilecekmiş.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #3882 : 07 Mayıs 2020, 04:13:19 »

Tankut turnaoğlu iş yoğunluğu sebebiyle bu görevi istemiyomuş. sanırım o yüzden ibrahim kutluay ismi geçiyo. Bugün yönetim kurulu toplantısı vardı. Tabi ki ana gündem genel mali durum, futbol ve futbol takımının teknik direktör durumu olmuştur bu toplantıda. Ama umarım basketbol takımının durumu, geleceği, koçun sözleşmesi gibi konularda konuşulmuştur ve artık bi hareket başlar diye ummak istiyorum.
« Son Düzenleme: 07 Mayıs 2020, 04:13:39 Gönderen: sinanyucel »

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #3883 : 07 Mayıs 2020, 11:34:42 »
Birbirinin alternatifi olan kişiler, en azında nitelik olarak da birbirlerine yakın geçmişe sahip olmaları beklenmez mi? Mesela Tankut Turnaoğlu nun cv si alev alev tüzel bir kişiliği ben yönetirim diyor. İbrahim Kutluay'a bakıyorum, başarılı bir sporcu, başarılı bir spor kariyeri, "göreceli olarak" başarılı bir spor idareciliği vs.vs...

Bence bu iki isim birbirinin alternatifi değil, iskelet sistemindeki farklı iki yapıyı gösteriyor! Ama ikisi de asla bir omurga değiller. Omurga, her zaman, ZOC tur... ZOC, bu yapıda İbrahimi ister mi acaba?... Dolayısıyla haberlerin aksine, İbrahim Kutluay Genel Menajer olarak yedekte tutuluyor olabilir. Peki kimin yedeği? Tabi ki Gerardini nin!!!...

Top yönetimde ve yönetim ne yapıyor dersiniz? Bence alternatifli yol çiziyor...
« Son Düzenleme: 07 Mayıs 2020, 11:36:39 Gönderen: friendchip »
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #3884 : 07 Mayıs 2020, 15:24:59 »
Birbirinin alternatifi olan kişiler, en azında nitelik olarak da birbirlerine yakın geçmişe sahip olmaları beklenmez mi? Mesela Tankut Turnaoğlu nun cv si alev alev tüzel bir kişiliği ben yönetirim diyor. İbrahim Kutluay'a bakıyorum, başarılı bir sporcu, başarılı bir spor kariyeri, "göreceli olarak" başarılı bir spor idareciliği vs.vs...

Bence bu iki isim birbirinin alternatifi değil, iskelet sistemindeki farklı iki yapıyı gösteriyor! Ama ikisi de asla bir omurga değiller. Omurga, her zaman, ZOC tur... ZOC, bu yapıda İbrahimi ister mi acaba?... Dolayısıyla haberlerin aksine, İbrahim Kutluay Genel Menajer olarak yedekte tutuluyor olabilir. Peki kimin yedeği? Tabi ki Gerardini nin!!!...

Top yönetimde ve yönetim ne yapıyor dersiniz? Bence alternatifli yol çiziyor...

Yönetimimiz çok şeffaf olduğu için henüz bi bilgimiz yok ama semih özsoyun erkek basketboldan sorumlu yöneticilik görevinden ayrıldığı söyleniyor. Bu kapsamda resmi olarak şubeden sorumlu yöneticilik yapacak, yönetim ve şube arasında köprü kuracak, takımla yönetici bazında gerçekten ilgilenecek kişi ibrahim kutluay olabilir, gherardini den bağımsız olarak, ya da öyle olmasını umuyorum diyelim. Çünkü gherardininin gitmesi demek koçun gitmesi demek gibi bişey olur. Daçkada da bu görevde yer almıştı, doğuş grubunun bir çalışanı olarak basketbol takımı yöneticiliği yapıyordu 3-4 sene önce doğuş grubu daçkaya sponsorken.