Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270635 defa)

0 Üye ve 29 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Oğuz Han

• Üye
  • Yer: nottingham
Ynt: Fenerbahçe | Genel Haberler
« Yanıtla #3885 : 07 Mayıs 2020, 18:44:28 »
İbrahim gelsin, belki şube derbi nedir efes nedir filan öğrenir.

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #3886 : 07 Mayıs 2020, 21:34:34 »
Fenerbahçe kaptanı Melih Mahmutoğlu'ndan Sözcü'ye özel açıklamalar

https://www.youtube.com/watch?v=Fucpa8nlIZk

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #3887 : 09 Mayıs 2020, 02:12:53 »
Fenerbahçe Genel Menajeri Gherardini’den kritik Zeljko Obradovic açıklaması

Fenerbahçe Beko Genel Menajeri Maurizio Gherardini, sarı lacivertlilerin Sırp koçu Zeljko Obradovic'in geleceği hakkında açıklamalarda bulundu.

Basketinside.com’a konuşan Gherardini, “Obradovic’in önceliği takımda kalmak ama şu an diğer herkes gibi beklemede. Çünkü gündemde çok daha acil olaylar var” ifadelerini kullandı.

Corona virüsü nedeniyle takımda değişiklikler olacağının sinyallerini veren İtalyan yönetici, “Yeni bütçeler, yeni rakamlar, sayılar ve yollar bulmak gerekecek. Bu durumlar açıklığa kavuştuğunda Obradovic’in geleceği hakkında net bir şey söyleyebiliriz. Ancak Obra’nın mesajı çok açık” dedi.

Öte yandan takımın yıldız oyuncuları Nikola Kalinic ve Luigi Datome hakkında konuşan Gherardini, “Transfer iddialarının tamamı yalan ve dedikodu. Kalinic ve Datome’nin ayrılmak gibi bir niyeti yok” şeklinde konuştu.

https://skor.sozcu.com.tr/2020/05/08/fenerbahce-genel-menajeri-gherardiniden-kritik-zeljko-obradovic-aciklamasi-1483708/

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #3888 : 09 Mayıs 2020, 04:04:18 »
İnanılmaz ya ortalık yangın yeri gibi iş yaşamı hobiler herşey kilit düşünün sahil bile yasak diğer yasaklar dertleri yine Fenerbahçe ve Fenerbahçe üstünden prim yapmak.Ayıp edep az.

Çevrimdışı mertnowitzki

• Üye
  • Yer: Milano-Lombardia
    • @anadol_mert
« Yanıtla #3889 : 11 Mayıs 2020, 20:30:36 »
Umarım Selim Ayan denen kendin bilmez şahsın kulüp ile bağlantısı kesilmiştir keza ismini cismini kulübün resmi sitesinde teknik kadro bölümünden kaldırmışlar. Malum maccabi maçı sonunda taraftarların büyük tepkisini çekmesi bardağı taşıran son damla olmuştu.
Son bir şarkı be...

Çevrimdışı furkan

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #3890 : 29 Mayıs 2020, 12:30:53 »
Ödemelerin yapılmadığı ve oyuncuların şikayetçi olduklarına dair şöyle bir haber var:

https://t24.com.tr/haber/fenerbahce-beko-da-maaslarini-alamayan-oyuncular-kulubu-sikayet-etti,881190

Çevrimdışı mertnowitzki

• Üye
  • Yer: Milano-Lombardia
    • @anadol_mert
« Yanıtla #3891 : 11 Haziran 2020, 01:09:23 »
Mafya organizasyonunda geride bıraktığımız sezonun hakem rezaletleri ortada. Euroleague'den ayrılıp BCL'ye geçiş yapma ihtimalimiz var mı sizce? Bu A lisansı yüzünden elimiz kolumuz bağlı durumda diye biliyorum. Yani A lisans'ı olan takımın Euroleague organizasyonundan ayrılması kolay değil. Ancak son gelişmelere bakarsak Pao'nun ligden ayrılacağı kesin gibi ve büyük ihtimalle BCL'de yer alacaklar. Biz de benzer bir yol izleyebilir miyiz sizce? Şahsi düşüncem bu organizasyonun takımlar için oldukça karsız olduğu ve takımlara maddi açıdan zarar verdiği. Euroleague gelirlerin çok büyük bir kısmını şirket kasasına atıyor. Bütçe küçülmesinden sonra, hele Obradovic ile devam etmezsek Euroleague'de zirveye oynamamız zor bence.
« Son Düzenleme: 11 Haziran 2020, 01:12:24 Gönderen: mertnowitzki »
Son bir şarkı be...

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #3892 : 11 Haziran 2020, 12:44:37 »
Mafya organizasyonunda geride bıraktığımız sezonun hakem rezaletleri ortada. Euroleague'den ayrılıp BCL'ye geçiş yapma ihtimalimiz var mı sizce? Bu A lisansı yüzünden elimiz kolumuz bağlı durumda diye biliyorum. Yani A lisans'ı olan takımın Euroleague organizasyonundan ayrılması kolay değil. Ancak son gelişmelere bakarsak Pao'nun ligden ayrılacağı kesin gibi ve büyük ihtimalle BCL'de yer alacaklar. Biz de benzer bir yol izleyebilir miyiz sizce? Şahsi düşüncem bu organizasyonun takımlar için oldukça karsız olduğu ve takımlara maddi açıdan zarar verdiği. Euroleague gelirlerin çok büyük bir kısmını şirket kasasına atıyor. Bütçe küçülmesinden sonra, hele Obradovic ile devam etmezsek Euroleague'de zirveye oynamamız zor bence.

ne kadar doğru bilmiyorum ama El ortaklarından olanlara yıllık 8 milyon € kadar ödeme yapıyormus bu kadar bir katkı sağlayacağını düşünmüyorum fibanin

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #3893 : 12 Haziran 2020, 13:23:45 »
Şubenin suskun hali, doğum sancısı gibi kasım kasım kasılmalara neden oluyor. Basketbol severim, bunun ötesinde bir Fenerbahçeliyim! Bu akşam, futbolda bir galibiyet vallahi 3-5 gün daha sabrıma sabır katar! Aksini düşünmek istemiyorum...
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı ilkerz

• Üye
  • Yer: istanbul
    • ilkerzzz
En son umutlar ölür !

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #3895 : 18 Temmuz 2020, 22:45:05 »
Ali Koç: Obradovic’in Gidişi Bizim İçin Travmatik Bir Durumdu

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç basketbol şubesiyle ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Başkan Ali Koç, Temmuz Ayı Olağan Yüksek Divan Kurulu Toplantısı’nda konuştu. Ali Koç, gelen bir soru üzerine basketbol şubesiyle ilgili de şu açıklamaları yaptı:

”Zeljko Obradovic’e tekrar teşekkür ediyoruz. Bize ne başarılar yaşattı, ne mutluluklar tattırdı… Hem basketbol dünyasında hem de Fenerbahçe dünyasında efsane bir hoca. Tabii ki onun gitmesini kimse istemiyordu. Bizim için travmatik bir durumdu. Kalması için uğraştık ama sonuçta burası Fenerbahçe Spor Kulübü. Biri gitmek istiyorsa da bir yere kadar mücadele edersiniz. O da çok istiyordu.

Kalacak intibası vardı ama aynı zamanda ailesiyle ilgili bazı konulardan dolayı da 1 yıl çalışmamayı ifade etti. Söz verdiği gibi de başka bir yerde çalışmayacağını söyledi ve çalışmıyor. Ona bize yaşattıkları için bir kez daha teşekkür ediyorum.

30 milyon dolarlık bütçelerden 18-20 milyon dolara indik. İnmek zorundaydık. Mecburen indik. Ancak buraya nasıl geldiğimize, niye inmek zorunda kaldığımıza da iyi bakmak lazım. Bugün basketbol şubemizin açığı, futbol şubesinin açığının yarısı kadar. Hocamızla ayrıldık. Yeni yapılanmamıza yardımcı oldu. Sağ olsun. Onun da görüşlerini aldık. Ondan da ricamız olmuştu. Bu süreç içinde bana sorarsanız Obradovic’in yerini doldurmak hiçbir kulüp için kolay değildir. Zaten ayrıldığı kulüpler de ayrıldıktan sonra sıkıntılı dönemler yaşamıştır.

Ancak bununla beraber bana sorarsanız Başkan Vekilimiz Semih Özsoy ve Maurizio Gherardini, 15 günlük süre içerisinde müthiş iş çıkardılar. Basketboldan anlayan insanların kabul göreceği, heyecanlanacağı ve kendi alanında marka bir ismi, başarılı bir ismi çok kısa zamanda kulübümüzün başına getirdik.

Pek çok insana sürpriz oldu; beklemiyorlardı. Ancak burada çok iyi iş çıkarttık. Hocamızla beraber bu üç ayaklı yaklaşım, Cenk Renda’nın ifade ettiği gibi kadro yapılanmasını yaptı. Sonuçlandırmak için bir iki adım daha kaldı ama geçmişe nazaran rakamlara baktığımız zaman bence maliyet ve performans açısından yapabileceğimizin en iyisini yaptığımızı düşünüyorum. Sahada bunu göreceğiz.

Önümüzdeki günlerde de basketbolla ilgili genel konulara Semih Bey değinecek. Televizyonda açıklamalar yapacak. O zaman bunları daha detaylı şekilde kamuoyu ile paylaşma imkanı olacak. Bir kez daha eski hocamız Obradovic’e teşekkür ediyorum. Yeni hocamız Igor’a hoş geldin diyorum. Yeni transferlerimize hoş geldin diyorum. İnşallah Avrupa’da marka olan Fenerbahçe Basketbol takımı aynı şekilde yolunda yürüyecektir.”

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3896 : 29 Temmuz 2020, 17:40:53 »
Barış Hersek isimli zerzevatın bir röportajda beraber oynadığı en iyi oyuncular sorusuna yanıtı aşağıdadır.

"Kariyeri boyunca beraber oynadığı oyuncular arasından en iyi ilk beşi kurması istenen Barış Hersek’in tercihler ise “Beraber oynadığım oyuncular arasında kadro kurmam gerekirse oyun kurucu pozisyonu için Carlos Arroyo’yu seçerdim. İki numara da DJ Strawberry olurdu. Üç numarada David Hawkins olurdu. Dört numaraya kendimi seçerdim, pivot pozisyonunda da Esteban Batista olurdu.” şeklinde oldu."

Adam Bogdanovic ve Ekpe ile beraber oynadı ama DJ Strawberry ile Batista diyor. Nasıl bir dangalak bu bilemedim, bu sümsüğe senelerce bedavaya para yedirdik ya ona yanarım.

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
    • i_dnmz
« Yanıtla #3897 : 29 Temmuz 2020, 17:53:52 »
Barış Hersek isimli zerzevatın bir röportajda beraber oynadığı en iyi oyuncular sorusuna yanıtı aşağıdadır.

"Kariyeri boyunca beraber oynadığı oyuncular arasından en iyi ilk beşi kurması istenen Barış Hersek’in tercihler ise “Beraber oynadığım oyuncular arasında kadro kurmam gerekirse oyun kurucu pozisyonu için Carlos Arroyo’yu seçerdim. İki numara da DJ Strawberry olurdu. Üç numarada David Hawkins olurdu. Dört numaraya kendimi seçerdim, pivot pozisyonunda da Esteban Batista olurdu.” şeklinde oldu."

Adam Bogdanovic ve Ekpe ile beraber oynadı ama DJ Strawberry ile Batista diyor. Nasıl bir dangalak bu bilemedim, bu sümsüğe senelerce bedavaya para yedirdik ya ona yanarım.
Kendini bilen adama ne denir! EL seviyesinde görmemiş kendini. Çapım bu benim demiş, iyi demiş...

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3898 : 29 Temmuz 2020, 18:05:47 »
bu sene zadar neyin, bilgisi olan var mı?

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
    • i_dnmz
« Yanıtla #3899 : 29 Temmuz 2020, 18:28:02 »
bu sene zadar neyin, bilgisi olan var mı?
Pandeminden dolayı olabilidiğince tek takımla birden fazla hazırlık maçı oynanacak muhabbetleri var, herhalde turnuvalara uzağız...