Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270788 defa)

0 Üye ve 29 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
Ynt: Fenerbahçe | Genel Haberler
« Yanıtla #3930 : 09 Eylül 2020, 19:27:07 »
Ne suç işledik de, Westernman bize geldi :( .. takım umut vermedi, net 5 numaramız yine yok gibi hamilton tavares e karsi ins beni yanıltır, 1 numara ihtiyaç var

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #3931 : 09 Eylül 2020, 19:28:56 »
Melih 5 üçlük isabetiyle direndi ama yetmedi.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #3932 : 09 Eylül 2020, 19:39:10 »
Melih’in 5 isabet bulmasına rağmen bu kadar boş atışları böyle bir takım profilinde kaçırma lüksü yok.Vesely ribaund ve blok pozisyonlarında kendini sakındı hala sakatlığın psikolojik etkisinde gibi.

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3933 : 09 Eylül 2020, 21:33:04 »
biz ne kadar kötüysek ksk de o kadar iyiydi. takım yeni, enseyi karartmaya gerek yok. devam.

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
« Yanıtla #3934 : 10 Eylül 2020, 07:04:48 »
Melih 5 üçlük isabetiyle direndi ama yetmedi.
Abi kızma ne direnci
1 tane ortasahaya yakın periyot bitimi
Bir tanesi maç sonu bitmiş maçta attı
En kritik yerde bomboş 3 4 tane üçlük sokamadı
Böyle direnç mi olur
Haa diğerleri hiç yoktu en azından Melih çabaladı vs diyorsan saygım sonsuz sana
Ama o kritik zamanda o şutları sokacak sokmalı
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
« Yanıtla #3935 : 10 Eylül 2020, 07:56:08 »
Hocanın bu mola işinden çok ivedi vazgeçmesi lazım
Nbadeki gibi 30 40 sn yardımcılar ile konuş gel oyuncuya anlat, abi burası Avrupa burası Euroleague olmaz o iş. Umarım denemedir hazırlık maçları mevzusuna

Nando olmaması önemli etken, takım yeni, düzen yeni hoca ve psikoloji yeni 3 4 ay zaman tanıyıp izlemek biraz sabretmek lazım
Takımdaki bir çok oyuncu sistem içinde sistem oturursa performansı atabilecek çapta oyuncular
Daha çok idman daha çok maç yapa yapa bu sorun çözülür şu süreçte en çok lafı ulenovas barthel yer diye düşünüyorum
Kenan maçta süre almadığı için Kemal Erdem sinir krizine girmiş :)
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #3936 : 10 Eylül 2020, 09:55:05 »
Abi kızma ne direnci
1 tane ortasahaya yakın periyot bitimi
Bir tanesi maç sonu bitmiş maçta attı
En kritik yerde bomboş 3 4 tane üçlük sokamadı
Böyle direnç mi olur
Haa diğerleri hiç yoktu en azından Melih çabaladı vs diyorsan saygım sonsuz sana
Ama o kritik zamanda o şutları sokacak sokmalı
Estağfirullah kardreşim doğrudur, maçı izlemedim, sadece istatistik çetelesi üzerinden yazmıştım, onun üçlük yüzdesinden başka bir şey göze çarpmıyordu😊
« Son Düzenleme: 10 Eylül 2020, 09:55:36 Gönderen: kenz »

Çevrimdışı anil_91

• Üye
  • Yer: Sinop
« Yanıtla #3937 : 10 Eylül 2020, 10:53:21 »
Takımımızın mücadelesi iyi ama sanki pas özelliği iyi olan bir oyun kurucu ve sağlam bi 5 numaraya ihtiyacımız var gibi geldi bana, hamilton ve ahmet EuroLeague seviyesi için pek umut vermiyor ama yine de heyecan verici bir takım olmuşuz , barthell , ulanovas , eddie , brown o kadar da kötü oyuncu değiller gibi geldiler bana.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #3938 : 10 Eylül 2020, 11:18:10 »
Ne suç işledik de, Westernman bize geldi :( .. takım umut vermedi, net 5 numaramız yine yok gibi hamilton tavares e karsi ins beni yanıltır, 1 numara ihtiyaç var

Westerman a mahkum duruyoruz, cunki Brown oyun kurmuyor... Ilk ceyrek te hele... guya 3 oyun kurucumuz var ama bir tanesi pota altina Vesely ye pas veremedi... Vesely nin 3 luk atmak zorunda kalmasi en fenasiydi....

Durum kotu ... sad but true....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3939 : 11 Eylül 2020, 11:31:05 »
Hocanın bu mola işinden çok ivedi vazgeçmesi lazım
Nbadeki gibi 30 40 sn yardımcılar ile konuş gel oyuncuya anlat, abi burası Avrupa burası Euroleague olmaz o iş. Umarım denemedir hazırlık maçları mevzusuna

Nando olmaması önemli etken, takım yeni, düzen yeni hoca ve psikoloji yeni 3 4 ay zaman tanıyıp izlemek biraz sabretmek lazım
Takımdaki bir çok oyuncu sistem içinde sistem oturursa performansı atabilecek çapta oyuncular
Daha çok idman daha çok maç yapa yapa bu sorun çözülür şu süreçte en çok lafı ulenovas barthel yer diye düşünüyorum
Kenan maçta süre almadığı için Kemal Erdem sinir krizine girmiş :)
Nando olsa cok şey değişmez. Bak ilk defa bu sene izledim takimi ve girip çıkan oyunculari spiker söylemese kim olduklarını tiplerine bakarak bilemedim. Barthel ve ulanovas henuz kimliğini bulamamış takimda.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #3940 : 11 Eylül 2020, 12:58:17 »
Nando olsa cok şey değişmez. Bak ilk defa bu sene izledim takimi ve girip çıkan oyunculari spiker söylemese kim olduklarını tiplerine bakarak bilemedim. Barthel ve ulanovas henuz kimliğini bulamamış takimda.
Barthel ve Ulanovas oynayan takım içinde etkili olabilecek isimler, kendi başlarına çıkıp bir şey yapmalarını beklememek lazım. Bakalım sonumuz nasıl olacak bu sene. Euroleague için ilk 8 ümidim az, Karşıyaka yı yenemiyorsak ligde bile ne yapabileceğimiz soru işareti.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #3941 : 11 Eylül 2020, 16:44:49 »
Abi takıma Sigortam.net İTÜ muamelesi yapmayalım ya 1 hazırlık maçı izledikten sonra.Sezon başlar,kötü gider anlarım da elimizde övmek ya da gömmek için yeterli bilgi yok.

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #3942 : 11 Eylül 2020, 20:15:44 »
Enseyi karartmamak lâzım, neticede bu bir hazırlık maçı.

Sonucu ve oyunu pek önemsemem ama şu Pierre denen adamın değil Fenerbahçe Beko ile, sanki basketbolla ilgisi yok gibi. Hani hasbelkader basketbolcu olmuş gibi.

De Colo Bey de ne zaman dönecek takıma meraktayım.

mitch smith

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3943 : 12 Eylül 2020, 17:20:25 »
ismail karabilen afyona gitmiş, afyon daha önce de ahmet can duranı transfer etmişti

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3944 : 12 Eylül 2020, 22:09:06 »
Daha 1 tane "resmi" maç kaybetmemiş takıma saydırıp duranlar var. Negatiflikle mi besleniyorlar bilmiyorum ama ne kadar ergen gözüktüklerini keşke anlayabilseler...