Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270637 defa)

0 Üye ve 36 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
Ynt: Fenerbahçe / Genel Haberler
« Yanıtla #165 : 07 Şubat 2014, 00:47:03 »
Dario saric de 4. olan Hırsavistan milli takım oyuncusuydu.
Su an devam eden liginde de fena oynuyor. Bence hakeden kazandı
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #166 : 07 Şubat 2014, 00:57:29 »
Kenan bir şekilde Kezman'ın hikayesini okumalı

Kezman sol ayağını kuvvetlendirmek için sağ ayaını kırmıış derler. Kenan bu sakatlııkdan daha güçlü olarak çıkacaktır. yeterki kendini salmasın
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı burak karacay

• Üye
  • Yer: İstanbul / Beylikdüzü
« Yanıtla #167 : 07 Şubat 2014, 20:52:24 »
Fenerbahçe Ülker Antrenörü Zeljko Obradovic, Pınar Karşıyaka maçından sonraki basın toplantısında Kenan Sipahi'nin kolunun kırılması olayına ayrı yer verdi ve "Yere o şekilde düşmesine neden olan rakip oyuncu mutlaka cezalandırılmalı" dedi.

Obradovic şunları söyledi:
"Kenan kesinlikle bilinçli bir hareket sonucu sakatlandı. Maçtan sonra pozisyonun videosunu defalarca izledim, izledikçe öfkem arttı. Kenan Sipahi havadayken net şekilde itiliyor ve yere dengesiz düşüyor.

Türkiye'de bu işlerin nasıl çalıştığını bilmiyorum ama federasyon görüntüleri izlemeli ve olayın sorumlusunu mutlaka cezalandırmalı. Çok yetenekli bir genç oyuncu 5 ay basketbol oynayamayacak. Buna kimsenin hakkı yok. Maçı kazanırız, kaybederiz. Bunlar sporun içinde olan işler ama rakibi bilerek sakatlamak sorun içinde olamaz"
« Son Düzenleme: 07 Şubat 2014, 20:53:13 Gönderen: burak karacay »

Çevrimdışı thekillpoint

• Üye
« Yanıtla #168 : 07 Şubat 2014, 21:45:15 »
Dario saric de 4. olan Hırsavistan milli takım oyuncusuydu.
Su an devam eden liginde de fena oynuyor. Bence hakeden kazandı

bende katılıyorum ki kenan ne kadar u18de iyi bir performans sergileyip mvp olsada bence şuan özgüven problemi yaşayan james birsen o turnuvada takımın anahtar oyuncusuydu saricte bence iyi bir avrupa şampiyonası geçirdi

Fenerbahçe Ülker Antrenörü Zeljko Obradovic, Pınar Karşıyaka maçından sonraki basın toplantısında Kenan Sipahi'nin kolunun kırılması olayına ayrı yer verdi ve "Yere o şekilde düşmesine neden olan rakip oyuncu mutlaka cezalandırılmalı" dedi.

Obradovic şunları söyledi:
"Kenan kesinlikle bilinçli bir hareket sonucu sakatlandı. Maçtan sonra pozisyonun videosunu defalarca izledim, izledikçe öfkem arttı. Kenan Sipahi havadayken net şekilde itiliyor ve yere dengesiz düşüyor.

Türkiye'de bu işlerin nasıl çalıştığını bilmiyorum ama federasyon görüntüleri izlemeli ve olayın sorumlusunu mutlaka cezalandırmalı. Çok yetenekli bir genç oyuncu 5 ay basketbol oynayamayacak. Buna kimsenin hakkı yok. Maçı kazanırız, kaybederiz. Bunlar sporun içinde olan işler ama rakibi bilerek sakatlamak sorun içinde olamaz"

ben maçın 2.yarısını izleyemedim ve pozisyonu göremedim bi' video falan var mıdır?
pozisyonu net izleyenlerin yorumunu merak ediyorum çünkü koç çok sert konuşmuş direk can maxim mutafa yöneltmiş sözlerini

Çevrimdışı iscilveger

• Üye
« Yanıtla #169 : 08 Şubat 2014, 11:10:31 »
bende katılıyorum ki kenan ne kadar u18de iyi bir performans sergileyip mvp olsada bence şuan özgüven problemi yaşayan james birsen o turnuvada takımın anahtar oyuncusuydu saricte bence iyi bir avrupa şampiyonası geçirdi

ben maçın 2.yarısını izleyemedim ve pozisyonu göremedim bi' video falan var mıdır?
pozisyonu net izleyenlerin yorumunu merak ediyorum çünkü koç çok sert konuşmuş direk can maxim mutafa yöneltmiş sözlerini

Ribaund mücadelelerinde itiş kakış illa ki olur.Hele ki tansiyonu yüksek maçlarda ama maçı izlerken yanımda bi tane asistan koç vardı ikimiz de aynı yorumu yaprık.Kenan havada yere inmemiş Can Maxim'in eli hala Kenan'ın üzerinde ve itmeye devam ediyor.İtmeye devam ettiği anda top TSMP'de . Ben kesinlikle kasıt arıyorum harekette.Hatta geçen hafta benim yönettiğim maçta benzer pozisyon oldu.Bu şekilde sakatlık olmadı sonunda ama ribaund mücadelesi bittikten sonra yere doğru inişe geçen adamı hafifçe bir itti oyuncu . Çocuk dengesini kaybetti.Allahtan birşey olmadı ama o anda ben de sportmenlik dışı faulü direk çaldım.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #170 : 08 Şubat 2014, 14:01:26 »

video
Kenan Sipahi'nin Bileği Döndü
kas

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #171 : 08 Şubat 2014, 17:15:16 »
Semih özsoy gittiğinden beri düşüşteyiz
Adamın ahını aldık sanırım 8) 8) :)

Çevrimdışı gozkus

• Üye
« Yanıtla #172 : 09 Şubat 2014, 21:36:02 »
İlkan antrenmanlara başlamış sanırım güncel bir foto paylaştı ''bugün şut idmanından'' diye  https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1010962_408617789273536_345412844_n.jpg

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #173 : 09 Şubat 2014, 21:45:27 »
İlkan antrenmanlara başlamış sanırım güncel bir foto paylaştı ''bugün şut idmanından'' diye  https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/t1/1010962_408617789273536_345412844_n.jpg
İsmet Badem sezonu kapattı diyordu :D

Çevrimdışı Stojakoviç

• Üye
  • Yer: Ankara/İzmir
  • It ain't over till it's over!
    • dincerorc
« Yanıtla #174 : 11 Şubat 2014, 22:00:28 »
Ben İlkan'dan çok ümitliyim. Geçen sene de yöleydim, bu sene daha ümitliyim. Savaşçılığı, fena olmayan şutuyla Obradoviç ile yıldızı parlayacaktır. Kendisine ne kadar iyi baktığını, basketbolu ne kadar sevdiğini ve çalıştığını da herkes görüyor. Bu sene olmasa da takımın önemli dişlilerinden biri olacağına inanıyorum.
Hoops and rap

Çevrimdışı phenom_07

• Üye
« Yanıtla #175 : 13 Şubat 2014, 18:29:51 »
İlkan Karaman şöyle bir açıklama yapmış facebook adresinden

"Arkadaslar surekli ne zaman donecegimle ilgili mesajlar yorumlar aliyorum.Aslinda Fenerbahce Ulker bu konuyla ilgili gerekli aciklamalari yapmisti takip ettiyseniz eger.Net bir tarih vermek yanlis olur.Insallah az bir sure kaldi yakinda takimima kavusacagim.Destekleriniz icin cok tesekkur ederim..."
« Son Düzenleme: 13 Şubat 2014, 18:30:05 Gönderen: phenom_07 »
BAK YİNE HASRETİN DÜŞTÜ İÇİMİZE
SADECE FENERBAHÇE ...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #176 : 14 Şubat 2014, 16:26:49 »
Fenerbahçe Ülker Menajeri Mirsad Türkcan, bir hafta içinde oyun kurucu transferini bitirmek istediklerini söyledi.

Cuma günleri 12.00-13.00 saatleri arasında LİG RADYO’a yayınlanan LİG BASKET Programı’nda, telefon bağlantısı ile Ümit Avcı’nın konuğu olan Türkcan, “Kenan’ın sakatlığı bizi fazlasıyla üzdü. Genç bir oyuncu, en kritik anda takımdan ayrı kaldı. Kısa sürede aramıza döneceğine inanıyorum ancak onun sakatlanmasıyla birlikte oyun kurucu pozisyonunda eksik kaldık. Şube Başkanımız Ahmet Özokur’dan onay aldıktan sonra, bazı oyuncuları takibe aldık. Şu ana kadar hocanın aklına tam olarak uyan bir isim olmadığı için transfer yapmamıştık, şimdi ise 2-3 oyuncu ile temastayız. Transferi bugün yapsak bile, Sekulic gibi Olimpiakos maçına kadar oynatamayacağımız için bir haftamız daha var. En doğru kararı varip, TOP 16’nın ikinci yarısından önce beklenen takviyeyi yapacağız” dedi.

Laboral karşısındaki farklı galibiyetin morallerini yükselttiğini de vurgulayan Mirsad, “Oyuncuların sahaya ne kadar hırslı çıktıklarını hep birlikte gördük. Bu maç olmazsa olmazımızdı. Hücumda sezon başındaki gibi tempolu, topu paylaşan yapımıza büründük ve sonunda da kazandık. Bundan sonra da zor maçlar oynayacağız ancak ben galibiyetlere devam edeceğimize ve sezon başındaki hedeflere bir bir ulaşacağımıza inanıyorum” ifadesini kullandı.

Hakemlerden saygı bekliyoruz

Sarı-lacivertli ekibin menajeri Mirsad Türkcan, Pınar Karşıyaka’ya yenilerek veda ettikleri Spor Toto Türkiye Kupası maçının ardından hakemlere yönelik eleştirilerine de programda açıklık getirdi. Pınar Karşıyaka’nın kupayı hakkıyla kazandığını, bir dönem takım arkadaşı olan Ufuk Sarıca’nın büyük bir iş başardığını ve kendilerini tebrik ettiğini belirterek, “Bizim sıkıntımız sezon başından bu yana var. Ancak buna rağmen hakemlere yönelik bir tepkimiz olmadı. Gerek kulüp, gerekse Obradovic’in isteği ile bugüne kadar hakemler hakkında bir şikayette bulunmadık, Fenerbahçe Ülker bu ülkenin basketbola en çok hizmeti olan kulüplerinden bir tanesidir. Gençlere bu takım kadar önem veren başka bir kulüp var mı? Obradovic gibi bir antrenörü getirdik, o hakemlere karşı son derece saygılı davranıyor ama aynı şeyi görmüyor. Oyun içinde devamlı ‘olabilir olabilir’ diyor hakemler. Tamam da nereye kadar bekleyeceğiz. Artık biz kulüp olarak susmayacağız. Hakkımızı yedirmeyeceğiz. Türkiye Ligi’ndeki hakemlerin benim forma giydiğim Rusya, İtalya, Yunanistan gibi liglerden daha iyi olduğunu düşünüyorum ama lütfen sadece gördüklerini çalsınlar” diyerek sözlerini noktaladı.

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #177 : 14 Şubat 2014, 21:30:36 »
Böyle ceza mı olur?

Alıntı
TBF Disiplin Kurulu, Anadolu Efes maçında Takım Menajeri Mirsad Türkcan'ın sahaya farklı kıyafetle çıkmasından dolayı Fenerbahçe Ülker'e 1.000 TL para cezası verdi.
- Mersin BŞB maçında Bojan Bogdanovic'in seremoniye farklı kıyafetle katılmasından dolayı Fenerbahçe Ülker'e 1.000 TL

basketfaul
...

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #178 : 15 Şubat 2014, 12:50:20 »
Böyle ceza mı olur?

Saçmalık. Zaten sadece bize kesilir böyle cezalar, şaka gibi ya!

Çevrimdışı Bülent

• Üye
    • @blntdgn84
« Yanıtla #179 : 18 Şubat 2014, 17:52:53 »
Nedim Karakaş hürriyete verdiği demeçte; tahmin edildiği üzere guard aradığımızı ve ortaya atılan isimlerin menajerler tarafından bize teklif edildiğini, sakatlıklar içinde Kenan ve Vidmar'ın sezonu kapattığını, Oğuz'un düz koşulara başladığını ve Oly maçında sahada olmasını beklediğini, İlkan'ın da 2-3 hafta sonra takımla çalışmalara başlayacağını söylemiş.
...