Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270699 defa)

0 Üye ve 34 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe | Genel Haberler
« Yanıtla #4020 : 16 Nisan 2021, 17:56:45 »
Erteleme yoksa çıkamayız maça daha da artar Melih-Pierre-Barthel harici daha önce covid geçiren var mıydı
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2021, 17:58:54 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #4021 : 16 Nisan 2021, 19:06:09 »
Düğününü nişanını toplu yemeğini covidini kaptanını diye başlayıp fena bitiresim var ama şeytana lanet edip susuyorum. Neyse!! Allah acil şifalar versin inşallah
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #4022 : 16 Nisan 2021, 19:08:49 »
Bende Melih'i sevmiyorum ama kesin mi bu Melih'ten bulaştığı yoksa delinin biri kuyuya taş attı misali mi
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2021, 19:09:00 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı Damir_Mrsic

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Mrsa
« Yanıtla #4023 : 16 Nisan 2021, 19:14:07 »
Bende Melih'i sevmiyorum ama kesin mi bu Melih'ten bulaştığı yoksa delinin biri kuyuya taş attı misali mi

Kesin değil net bir şey göremedim ben hiçbir yerde ama sosyal medya olsun , forumlar olsun Melih ‘ e giydirmiş durumda . Akşam ki maç kadrosunda belli olacaktı ama oda ertelendi . Nişana takımdan bir tek Ahmet katılmış yani bu ikili mi bulaş sebebi yoksa başka bir şey mi bilinmiyor

Kaldı ki yakın dönem de Ozan da evlilik töreni gerçekleştirdi . Burada biraz da Melih ‘ in bu sezonki performansı ve eleştirilen bazı yönleri daha çok eleştiri almasına neden oluyor bence
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2021, 19:15:12 Gönderen: cagataymemis »

Çevrimdışı Avanta

• Üye
« Yanıtla #4024 : 16 Nisan 2021, 19:15:11 »

Spekülasyon. Takımdan sadece Ahmet gittiğine ve az kişi katıldığına göre, vakalar husuunda Melih'e kabahat bulmak doğru değil.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #4025 : 16 Nisan 2021, 19:19:33 »
Kesin değil net bir şey göremedim ben hiçbir yerde ama sosyal medya olsun , forumlar olsun Melih ‘ e giydirmiş durumda . Akşam ki maç kadrosunda belli olacaktı ama oda ertelendi . Nişana takımdan bir tek Ahmet katılmış yani bu ikili mi bulaş sebebi yoksa başka bir şey mi bilinmiyor
Kaldı ki yakın dönem de Ozan da evlilik töreni gerçekleştirdi . Burada biraz da Melih ‘ in bu sezonki performansı ve eleştirilen bazı yönleri daha çok eleştiri almasına neden oluyor bence

işte bende ondan yazdım sosyal medyada edilmeyen hakaret kalmamış nişan fotoları da 2-3 tane bir şey görülmüyor dediğin gibi performansla alakalı

Spekülasyon. Takımdan sadece Ahmet gittiğine ve az kişi katıldığına göre, vakalar husuunda Melih'e kabahat bulmak doğru değil.

Spekülasyon üstünden ve performans üzerinden yorum yapılıyor evet bu dönemde nişan yanlış ama kesin bir şey yokken çok fazla hakaret var bence
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2021, 19:24:24 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı Damir_Mrsic

• Üye
  • Mrsa
« Yanıtla #4026 : 16 Nisan 2021, 19:40:56 »
Spekülasyon üstünden ve performans üzerinden yorum yapılıyor evet bu dönemde nişan yanlış ama kesin bir şey yokken çok fazla hakaret var bence

İnsanlar bir de kadın voleybol takımına da Melih bulaştırdı diyorlar sosyal medyada , Damla’nın hala Fenerbahçe de oynadığını sanıp

Ulan Melih adın çıktı bir kere hapı yuttun

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
« Yanıtla #4027 : 16 Nisan 2021, 20:51:22 »
Melihin suçlu olup olmaması organizasyon düzenlemesi bağlamında belli olmayabilir ancak bu bir bakış açısı meselesi. Amk ben evinde çocuklarıyla oturan bir mühendisken bir yıldır ne avm ne düğün ne cenaze bir yere gitmiyorum. Fenerbahçe takımının kaptanı nişan yapıyorsa hastalığı bulaştırmasa bile aymazlığı ve bütün bu olup biteni siklemiyor olması benim için yeterli kabahattir. Yoksa kim nerde nasıl yakalandı bilemeyiz tabi. Kadın voleybol sahaya çıkamıyor, erkek basketbol sahaya çıkamıyor başkan bile covid olmuş kaptan merasim düzenliyor. Nerden baksan saçmalık

Çevrimdışı Damir_Mrsic

• Üye
  • Mrsa
« Yanıtla #4028 : 16 Nisan 2021, 21:06:29 »
Melihin suçlu olup olmaması organizasyon düzenlemesi bağlamında belli olmayabilir ancak bu bir bakış açısı meselesi. Amk ben evinde çocuklarıyla oturan bir mühendisken bir yıldır ne avm ne düğün ne cenaze bir yere gitmiyorum. Fenerbahçe takımının kaptanı nişan yapıyorsa hastalığı bulaştırmasa bile aymazlığı ve bütün bu olup biteni siklemiyor olması benim için yeterli kabahattir. Yoksa kim nerde nasıl yakalandı bilemeyiz tabi. Kadın voleybol sahaya çıkamıyor, erkek basketbol sahaya çıkamıyor başkan bile covid olmuş kaptan merasim düzenliyor. Nerden baksan saçmalık

Burada sporcular kadar yönetiminde basiretsizliği var maalesef . Pek ala çıkıp durun bakalım sezon bitsin öyle yaparsınız düğünü , nişanı demesi gerekirdi başkanın , ilgili yöneticilerin .

Ayrıca bu adamlar kısacası aldıkları paraya , oyuna bakıyor . Birkaç simge isim dışında sporculardan bu bağlılığı beklemek de daha sonrasında hayal kırıklığı yaşanmasına sebep oluyor .
« Son Düzenleme: 16 Nisan 2021, 21:07:02 Gönderen: cagataymemis »

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #4029 : 17 Nisan 2021, 22:33:17 »
https://twitter.com/AcarSertacK/status/1383497048347975688
Sertaç Bey aklınıza takılan her şeyi yazın cevaplayacağım demiş sorusu olan varsa

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #4030 : 17 Nisan 2021, 23:21:06 »
Benim o twitten anladığım melih mahmutoğlunu aklayacaklar özellikle, yaşadığımız covid süreci ile ilgili yanlış yorum ve değerlendirmeleri cevaplayacağız demiş açıklamasının başında çünkü.
 Ben de nişan töreninin bu duruma net olarak neden olduğunu sanmıyorum düşünmüyorum ama ne olursa olsun biraz sorumlu davranıp törenini sezon sonu yapmalıydı yada yönetim fıldır fıldır yemekler barbekü partileri organizasyonlarını bi süre rafa kaldırmalıydı kimse kebap yemezse şampiyonluktan olmaz ama böyle bi kriz patlak verdi mi tüm sezonun emeği çöpe gidiyo. Sezonun en kritik virajın tüm nerdeyse tüm branşlar covidden kırılıyo şuan.
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #4031 : 18 Nisan 2021, 15:53:42 »
Benim o twitten anladığım melih mahmutoğlunu aklayacaklar özellikle, yaşadığımız covid süreci ile ilgili yanlış yorum ve değerlendirmeleri cevaplayacağız demiş açıklamasının başında çünkü.
 Ben de nişan töreninin bu duruma net olarak neden olduğunu sanmıyorum düşünmüyorum ama ne olursa olsun biraz sorumlu davranıp törenini sezon sonu yapmalıydı yada yönetim fıldır fıldır yemekler barbekü partileri organizasyonlarını bi süre rafa kaldırmalıydı kimse kebap yemezse şampiyonluktan olmaz ama böyle bi kriz patlak verdi mi tüm sezonun emeği çöpe gidiyo. Sezonun en kritik virajın tüm nerdeyse tüm branşlar covidden kırılıyo şuan.
Bizim kulüpte bazılarına çok kolay paye veriliyor.Çok kolay anlam yükleniliyor.Melih'in kaptan olması ve vazgeçilmez olması için hiç bir sebep yok.Millet anne babasını görmüyor nişan ne ya .Öldünüz mü? Umarım gelecek yıl alırlar kaptanlığı.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
« Yanıtla #4032 : 18 Nisan 2021, 19:00:57 »
Hakkaten melihin olayı nedir ya bu kadar vazgeçilmez bir kaptan algısı yaratılmaya çalışılıyor? Kulübe yakın arkadaşlar bilgi verirse sevinirim. Yani mesela takım içindeki dengeleri sağlayan adam mı, yönetimle koç- oyuncular arasındaki köprü mü, koçun saha içinde ,saha dışında  soyunma odasında gözü kulağı mı, taraftarın gözünde takımın sembolü mü? Yani hakkaten nedir olayı

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #4033 : 20 Nisan 2021, 11:11:06 »
Efesin ve çoğu takımın gizlediğini düşünüyorum vakalarını.Hele Ataman başarı için herşey mübahtır mantığında olan biri Cathenli yılları unurmadık.Bu oyuncular sürekli geziyor maç maç sadece Melihin düğününe indirmek doğru değil Melihin perfonmansından bağımsız olay.
« Son Düzenleme: 20 Nisan 2021, 11:11:32 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı tembelhayvan

• Üye
    • @TembelHayvanTR
« Yanıtla #4034 : 20 Nisan 2021, 11:13:30 »
https://www.fenerbahce.org/haberler/basketbol-erkek/2021/4/yoneticimiz-sertac-komsuoglu-ndan-onemli-aciklamalar

Sertaç Bey'in açıklamaları burada. Özellikle covid ile ilgili açıklamaları ilginç. Özetle "biz çok dikkat ettik, iyi korunduk, nişan vs. organizasyonların yayılımla ilgisi yok" demiş. Kaptanımız çok üzülmüş tepkilere (kıyamam!).
Bunların hepsi doğru olabilir, çok alakasız bir yerden bulaşmış olabilir takıma, bu da doğru.
Ama böyle bir dönemde yine de toplu görüntü ortaya çıkaracak durumlardan uzak durmak gerekirdi diye düşünüyorum.
Bildiğim kadarıyla diğer play off takımlarında böyle vakalar yok şu anda. Yine en kötü zamanda bu durumun bizi bulması sadece meşhur bahtsızlığımızla açıklanabilir mi, emin değilim.