Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270790 defa)

0 Üye ve 28 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
Ynt: Fenerbahçe | Genel Haberler
« Yanıtla #4095 : 06 Haziran 2021, 13:41:38 »
Udoh, Kalinic, Datome ve Sloukas derken itibarsızlaştırma hususunda sıra Vesely'e de gelmiş. 3 4 seneye tüm 2017 kadrosuna bela okuruz böyle giderse...

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #4096 : 06 Haziran 2021, 13:55:25 »
Ayıp yapılan hem isyan etmiyor  oyuncular pısırık diyoruz,kaybetmeyi sevmeyen oyuncumuzu itibarsızlaştiriyoruz garip toplumuz hadi öyle diyeyim.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4097 : 06 Haziran 2021, 13:56:22 »
Singleton geçmişte vukuaatları çok olan oyuncu.Onud nerdeyse melek ilan edeceğiz.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #4098 : 06 Haziran 2021, 14:47:06 »
Udoh, Kalinic, Datome ve Sloukas derken itibarsızlaştırma hususunda sıra Vesely'e de gelmiş. 3 4 seneye tüm 2017 kadrosuna bela okuruz böyle giderse...
abi allah aşkına ben vesely’nin takımı yarı yolda bıraktığı maçları artık saymayı bıraktım konu yine dönüp dolaşıp bize geliyor itibarsızlaştırma diye.bi konuda da eleştirelim artık kendisini ya yapmayın etmeyin nolur.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #4099 : 06 Haziran 2021, 14:58:22 »
Olanı söylemenin nesi itibarsızlaştırma oluyor ?
Burada Udohu en savunanlardan bir benim, gene Sloukası ya da Kalinici de. Ama bu gördüğümüz saçmalıklarını da söylemeyeceğiz anlamına gelmiyor. Vesely nin dün yaptığı alkışlamanın profesyonellikle alakası yok. Kafası finalde değil.. Ne yapalım yani, çok iyi oynadığı dönemler oldu diye aferin mi diyelim ? Ki bu şekilde kritik maçlarda saçmalaması ilk de değil.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #4100 : 06 Haziran 2021, 15:01:16 »
Bir ara sezon geneli gösterilen performans için 10 üzerinden puanlar veriyorduk. Bugün gelinen yer için 6 dan fazlasını yazacak olan kaldı mı merak ediyorum.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #4101 : 06 Haziran 2021, 15:12:21 »
Bir ara sezon geneli gösterilen performans için 10 üzerinden puanlar veriyorduk. Bugün gelinen yer için 6 dan fazlasını yazacak olan kaldı mı merak ediyorum.
Kokoskov konusunda 10 üstünden 7 veririm ben ne kadar çok eleştirsemde.
Kadro planlaması olarak 10 üstünden 3 veririm ki 3’de en azından 2 tane yıldız oyuncu+2 tane heyecan verici oyuncu olduğu için.
Genel olarak ise 10 üzerinden 5’lik bir sezon geçirdik.Gherardini’ye 10 üstünden de 4 veririm.
Umarım önümüzdeki dönem çok kaliteli isimler transfer ederiz ve bu vasatlıktan kurtuluruz.
FENERBAHÇE

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4102 : 06 Haziran 2021, 16:14:38 »
2 sene önce tahmin bile edemeyeceğimiz bir kabusu yaşıyoruz. Obra gitmiş, Efes EL şampiyonu olmuş.

Bugün biri bana "EL şampiyonundan tabi 40 fark yersiniz" diyebildi. Ulan şunların kadrosundan Micic'i çıkarsan F4, Micic ile Larkin'i çıkarsan Top8 yapamazlar. İnşallah geçmişte bizim oyuncularımız nasıl gittiyse bunlar da NBA yapar da seneye bunları evire çevire tokatlamaya devam ederiz.
« Son Düzenleme: 06 Haziran 2021, 16:15:17 Gönderen: CanCan »

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #4103 : 06 Haziran 2021, 17:18:26 »
2 sene önce tahmin bile edemeyeceğimiz bir kabusu yaşıyoruz. Obra gitmiş, Efes EL şampiyonu olmuş.

Bugün biri bana "EL şampiyonundan tabi 40 fark yersiniz" diyebildi. Ulan şunların kadrosundan Micic'i çıkarsan F4, Micic ile Larkin'i çıkarsan Top8 yapamazlar. İnşallah geçmişte bizim oyuncularımız nasıl gittiyse bunlar da NBA yapar da seneye bunları evire çevire tokatlamaya devam ederiz.
Çok kötü bir bakış açısından bu ya....
Gücü şimdikinin çeyreği kadar olan bir Efesi yenmek mi bizi tatmin edecek ?
Inşallah kimse gitmez, ama biz güçlenir yeneriz bunları.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #4104 : 06 Haziran 2021, 18:34:29 »
Çok kötü bir bakış açısından bu ya....
Gücü şimdikinin çeyreği kadar olan bir Efesi yenmek mi bizi tatmin edecek ?
Inşallah kimse gitmez, ama biz güçlenir yeneriz bunları.

Bu sozune sonuna kadar katiliyorum....

AMA biz Efes i bu hakemlerin oldugu ligde yenemeyiz.... Evet Vesely nin ikinci teknik faulu vs elestiririz, ilk teknik faulu baska kime verebilirlerdi??? Sadece bu macta degil kac senedir bu hakem camiasindan az mi cektik??? Obradovic e Sirpca kufur etti denilerek ceza verdi bu federasyon. Birak sirpcayi turkceyi konusamayan dallama bir hakemin, eksik ve teknik olarak hatali raporuyla. Adam raporunda kufretti diyor ama sirpca oldugundan kufru yazamiyormus, o zaman nasil anladin be geri zekali diyemedi kimse.....

Turkiye ligine bakinca;
-Hakemler nefretlik ve ahlaksiz....
-Ne maddi ne manevi getirisi olmayan bir lig. Daha ziyade para kaybi bizim icin....
-Oyuncularimizi riske ediyoruz bosu bosuna... yasanan sakatliklar vs cabasi. Attigin tasin urkuttugun kurbagaya degmemesi sozunu hatirlatiyor.

Imkan olsa bu ligden ayrilsak uzulmem. Ama ayrilamayacagimizi bilecek kadar da gercekciyim. Bence de bosa kurek cekmektense, genclerle oynamayi veya zaman zaman sakatliktan cikan yildizlar icin antreman maci gibi kullanmayi tercih ederim. Zaten bir sene boyle yapsa fener ortalik karisir. O zaman federasyon baskani dusunsun nasil duzeltiriz diye...

Efes le Fener disinda satabilecekleri urun yok bu ligde. Ne televizyon getirisi ne baska birsey kurtarmaz kimseyi...

Ama boyle nadasa birakarak gitmiyor iste... kabul etmek lazim. Hakettigimiz saygiyi vermiyorlarsa israr edip zarar gormek anlamsiz.
« Son Düzenleme: 06 Haziran 2021, 18:35:02 Gönderen: ETIRYAK »
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #4105 : 06 Haziran 2021, 19:07:10 »
Oyuncularımızı eleştirmekle onlar hakkında kesin hükümlerde bulunmak arasında fark var. Kötü oynadılar evet. Ama ben mesela Vesely, Nando ve Guduriç hakkında yapılan ve mutlak doğruymuş gibi söylenen olumsuz ifadelere takılıyorum.

Bu üçü özellikle, bizim yıldız oyuncularımız. Bir yerlere geleceksek bunlarla geleceğiz. Vesely’yi gönderip yerine vasat oyuncular mı alalım. O kesin hükümler kimin ne işine yarıyor? Yapıcı bir tarafı var mı? Sadece kendi sinirini çıkarmak için mi?

Kaliniç benzeri muameleye maruz kaldı. Valencia’da gösterdiği performansla burada kadrolara yazıldı tekrar. Eleştirelim evet ama kaba tabiri ile “gömmeyelim.”

Burası için geçerli değil belki ama Twitter vb yerlerde yapılan benzeri yorumlardan da etkileniyorlar üstelik.

Benim vasat oyuncuya tahammülüm yok. O yüzden yıldızlara yapıcı olmayan bir şekilde yüklenilmesine de karşıyım.

Vesely’nin son maçta atıldıktan sonra verdiği tepki takımın oyunu ile de ilgiliydi. Bunu da görmek lazım. Adam iyi oynamamızı istiyor belli ki... İsyan ediyor işte...

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #4106 : 06 Haziran 2021, 19:52:45 »
Biz iyi degiliz ama efes sadece bizim degil butun avrupanin icinden geciyor bu aralar. Eger gecen sene yarida kalmasaydi su an 1 degil 2 eurolig sampiyonluklari olacakti. Larkin ve Micic ikilisi gibi bir ikili su an belki de avrupanin en pahali takimi olan barcada bile yok. Olmasina imkan da yok cunku avrupanin en iyi oyunculari bunlar

Çevrimdışı hangul

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4107 : 06 Haziran 2021, 19:53:27 »
Daha macin baslarinda yaptigi faul atisindan sonra gelisen Efes hizli hucumunda geriye bir tek kendisi kostu. Arkadaslari boyleyken, delirdim ama sor bir neden delirdim durumu yasiyor bence.

Suclanacak en son kisi Veselly, Veselly'nin ikinci teknik faulune kadar kizacak baska seyler var. 40 sayi fark yemek ne demek ya millet asil bunu nasil kabulleniyor anlamiyorum. Bu adamin formasini salona asmaktan bahsediyorsak, ona formasi asilmadan once de saygi gostermeyi bilmemiz lazim.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #4108 : 06 Haziran 2021, 19:56:04 »
Oyuncularımızı eleştirmekle onlar hakkında kesin hükümlerde bulunmak arasında fark var. Kötü oynadılar evet. Ama ben mesela Vesely, Nando ve Guduriç hakkında yapılan ve mutlak doğruymuş gibi söylenen olumsuz ifadelere takılıyorum.

Bu üçü özellikle, bizim yıldız oyuncularımız. Bir yerlere geleceksek bunlarla geleceğiz. Vesely’yi gönderip yerine vasat oyuncular mı alalım. O kesin hükümler kimin ne işine yarıyor? Yapıcı bir tarafı var mı? Sadece kendi sinirini çıkarmak için mi?

Kaliniç benzeri muameleye maruz kaldı. Valencia’da gösterdiği performansla burada kadrolara yazıldı tekrar. Eleştirelim evet ama kaba tabiri ile “gömmeyelim.”

Burası için geçerli değil belki ama Twitter vb yerlerde yapılan benzeri yorumlardan da etkileniyorlar üstelik.

Benim vasat oyuncuya tahammülüm yok. O yüzden yıldızlara yapıcı olmayan bir şekilde yüklenilmesine de karşıyım.

Vesely’nin son maçta atıldıktan sonra verdiği tepki takımın oyunu ile de ilgiliydi. Bunu da görmek lazım. Adam iyi oynamamızı istiyor belli ki... İsyan ediyor işte...
Zaten vesely atılıp çıkarken bizim benchtekilere de bağırıp çıktı. Efesi bu ligde yenemeyiz argümanına katılmıyorum ben. Bir adet 5 numara bir adet net oyun kurucumuz olsaydı ve de sağlıklı olabilsek bence yeneriz. Çok mu şey istiyorum yani? Perez Brown dixon Kenan dörtlüsünden herhangi birinin yerine adam gibi ama adam gibi bir pg ve veselynin yanına sert ve istikrarlı bir uzun istiyorum. Sağlıklı ve tam kadro olmak zaten bir nicelik meselesidir ki nicelik olarak yeterli olmak asgari bir koşuldur. Bu şartlar sağlansa hakemler göt olsada, koçumuz Amerikanvari olsada yinede kazanırız bence. Daha seyirciyi saymadım bile
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4109 : 06 Haziran 2021, 20:07:50 »
Nerden biliyorsunuz geçen yıl şampiyon olacaklarını.Normal sezonu domine bizde etmiştik sonrası malum.Belki biz alacaktık şampiyonluğu çünkü koç duruyordu ve kemik kadro duruyordu Kaliniç-Kostas-Datome.

Varsayımlar ile hareket etmek doğru değil.
« Son Düzenleme: 06 Haziran 2021, 20:09:54 Gönderen: Tom Hanks »