Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270752 defa)

0 Üye ve 36 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
Ynt: Fenerbahçe | Genel Haberler
« Yanıtla #4110 : 06 Haziran 2021, 20:09:25 »
Ergin Ataman ve avanesinin kendi kendine yarattığı şey.Pandemiden tüm dünya etkilendi.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #4111 : 06 Haziran 2021, 20:16:29 »
Nerden biliyorsunuz geçen yıl şampiyon olacaklarını.Normal sezonu domine bizde etmiştik sonrası malum.Belki biz alacaktık şampiyonluğu çünkü koç duruyordu ve kemik kadro duruyordu Kaliniç-Kostas-Datome.

Varsayımlar ile hareket etmek doğru değil.

Tom abi bugune kadar attığın mesajlar içinde noktasından virgülüne herşeyiyle katıldığım ilk mesajın olabilir ama bence kitabın ortasından konuşmuşsun bu sefer, ağzına sağlık :)
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #4112 : 06 Haziran 2021, 20:23:55 »
Ergin Ataman ve avanesinin kendi kendine yarattığı şey.Pandemiden tüm dünya etkilendi.
Tom abi şu transfer topiğini canlandırsan biraz. Senin yazmadığın yer kuruyor
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #4113 : 06 Haziran 2021, 20:29:08 »
Olmasi muhtemeldi, bu seneki takim gecen senede ayni kadro ve ayni form durumuna sahipti. Ne bu sene ne de gecen sene efese denk yada yakin takim yoktu. Hele ki bizim gecebilecegimizi dusunmek fazla iyimserlik unutkan olmamak lazim

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #4114 : 06 Haziran 2021, 20:33:00 »
Efesin gecen sene 4 maglubiyeti varken bizim 15 maglubiyet aldigimizi da ayrica hatirlatiyim.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #4115 : 06 Haziran 2021, 20:33:54 »
Zaten vesely atılıp çıkarken bizim benchtekilere de bağırıp çıktı. Efesi bu ligde yenemeyiz argümanına katılmıyorum ben. Bir adet 5 numara bir adet net oyun kurucumuz olsaydı ve de sağlıklı olabilsek bence yeneriz. Çok mu şey istiyorum yani? Perez Brown dixon Kenan dörtlüsünden herhangi birinin yerine adam gibi ama adam gibi bir pg ve veselynin yanına sert ve istikrarlı bir uzun istiyorum. Sağlıklı ve tam kadro olmak zaten bir nicelik meselesidir ki nicelik olarak yeterli olmak asgari bir koşuldur. Bu şartlar sağlansa hakemler göt olsada, koçumuz Amerikanvari olsada yinede kazanırız bence. Daha seyirciyi saymadım bile

ilk yarı olsa anlarım da orada fark ikiydi gayet iyi mücadele ediyorduk takımın balansini bozdu ilk teknik için haklıydı ama ikincisinde batırdı bunu kabul etmek lazım

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4116 : 06 Haziran 2021, 20:44:15 »
Normal sezonun hiç bir anlam ifade etmediğini gördük.Barcelona şampiyon olamadı biz olamadık.Bizim koçumuz ve temel kadro duruyordu.Vitese basma ihtimalide vardı Obra playoff uzmanı.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #4117 : 06 Haziran 2021, 20:45:47 »
ilk yarı olsa anlarım da orada fark ikiydi gayet iyi mücadele ediyorduk takımın balansini bozdu ilk teknik için haklıydı ama ikincisinde batırdı bunu kabul etmek lazım
Abi bende aynı maçı izledim. Kusura bakmayın farkın iki veya 12 olması benim için birşey ifade etmiyor. Bizim micic ve larkine hatta beabua ya karşı hiç bir tedbirimiz yok. Bu kadro yapısıyla çok zor iş
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #4118 : 07 Haziran 2021, 02:16:57 »
abi allah aşkına ben vesely’nin takımı yarı yolda bıraktığı maçları artık saymayı bıraktım konu yine dönüp dolaşıp bize geliyor itibarsızlaştırma diye.bi konuda da eleştirelim artık kendisini ya yapmayın etmeyin nolur.

Dostum kişisel bağlamda bir şey yazmadım. Eleştirin. Eleştiri yazamazsınız falan gibi haddime olmayan bir şey yazmadım. Öte yandan eleştirilerinizi de birileri eleştirebilir. Buna da siz müsaade edin bir zahmet. Kimseye en ufak bir hakaret etmedim. Son olarak, Vesely konusunda genel eleştirilere şu şekilde cevap vereyim. Eyvallah, daha iyisi gelecek ise dehleyelim gitsin. Yalnız şunu gözden kaçırmayınız, bitti kaliteli oyuncuların her şartta bizi tercih etmesi dönemi...

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #4119 : 07 Haziran 2021, 02:21:35 »
Olanı söylemenin nesi itibarsızlaştırma oluyor ?
Burada Udohu en savunanlardan bir benim, gene Sloukası ya da Kalinici de. Ama bu gördüğümüz saçmalıklarını da söylemeyeceğiz anlamına gelmiyor. Vesely nin dün yaptığı alkışlamanın profesyonellikle alakası yok. Kafası finalde değil.. Ne yapalım yani, çok iyi oynadığı dönemler oldu diye aferin mi diyelim ? Ki bu şekilde kritik maçlarda saçmalaması ilk de değil.

Eleştirimi belirli bir kişiye yapmadım. Twitter mecrasında iş gönderelime kadar gelmiş. Buna tepkimi yazdım. Ee bir zahmet müsaade edin de ben de katılmadığım eleştirileri eleştirebileyim. Tekrar yazıyorum, getirebileceksek daha iyisini dehleyelim gitsin...

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2021, 01:27:56 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4121 : 08 Haziran 2021, 01:36:36 »

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #4122 : 08 Haziran 2021, 01:39:38 »

Yöneticimize isim soyad ile hitap etsek daha şık olur.
Benim için Sertaç artık iyi kadro kurarsa dediğini düşünüm
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2021, 01:40:57 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #4123 : 08 Haziran 2021, 13:05:33 »
SAÇ yine başlamış ağzından sıçmaya. Her zaman söylüyorum, bu kulübün en büyük rakibi kendi defolarıdır... Yenilirsin, süpürülürsün her bok olur, bünye alışık her türlü de bu tür şeyleri kaldıramıyor artık insan. Bu kafa sosyal medya ile 100 kat daha güç kazandı...

Çevrimdışı Ugur_aus

• Üye