Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270715 defa)

0 Üye ve 32 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
Ynt: Fenerbahçe | Genel Haberler
« Yanıtla #4125 : 08 Haziran 2021, 15:07:57 »
https://m.haberturk.com/yazarlar/serdar-ali-celikler-1034/3097373-eurolig-in-fbahce-ye-faydasi-nedir
geçen yıl obrayı yollamayı kafaya takan arkadaş bu yıl da işi kökten halletmeye takmış

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #4126 : 08 Haziran 2021, 15:12:41 »
En tehlikeli kişi olabilir kendisi.

Lütfen bu kişinin ne ismini ne de haberlerini forumda paylaşmayalım.Kendisi en büyük Fenerbahçe düşmanıdır,bir numaralı F.T hayranıdır.
FENERBAHÇE

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #4127 : 08 Haziran 2021, 15:18:07 »
Ağzımı bozmak istemiyorum şu adamı biraz pataklasalar.Yaptığı futbol programlarıda kahvahane sohbetleri tadında.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4128 : 08 Haziran 2021, 15:34:07 »
Bu lale Can Bartunun hem basketbol hemde futbol maçlarında aynı gün çıktığını biliyormudur hiç sanmam.Bu herifi tesislere sokmamak mamasını kesmek gerekiyor.
« Son Düzenleme: 08 Haziran 2021, 15:34:37 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #4129 : 08 Haziran 2021, 15:40:21 »
Fenerbahçe ticaret yapan bir şirket mi peki ? O zaman futbol takımı kurmanın ne kazancı var ? Sanki şampiyonlar ligini kazansak futbola yapılan yatırımın karşılığını kazanacağız.
İddia ediyorum, Futbol ile Basketbol birbirinden tamamen bağımsız iki branş olsa, 5 yıl sabretsek, Basketbol şubesi futbol şubesinden çok daha az zarar eder.

Not, bu mesaj bu kadar sade değildi, ama birilerinin eza almasına falan sebep olmamak için o kısımları sildim...

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #4130 : 08 Haziran 2021, 15:41:06 »
işin acı yanı gerçekten bu adamın yönetim tarafından kullanıldığını düşünüyorum.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #4131 : 08 Haziran 2021, 15:45:30 »
Fenerbahçe ticaret yapan bir şirket mi peki ? O zaman futbol takımı kurmanın ne kazancı var ? Sanki şampiyonlar ligini kazansak futbola yapılan yatırımın karşılığını kazanacağız.
İddia ediyorum, Futbol ile Basketbol birbirinden tamamen bağımsız iki branş olsa, 5 yıl sabretsek, Basketbol şubesi futbol şubesinden çok daha az zarar eder.

Not, bu mesaj bu kadar sade değildi, ama birilerinin eza almasına falan sebep olmamak için o kısımları sildim...
abi mevzu kâr falan değil.adamlar sevmiyolar basket voleybol falan bunlara da para harcanıp başarısızlık olunca da ortaya çıkıyolar.tek bildikleri futbol.ekmeklerini futboldan kazanıyolar.sosyal medyadaki tuttuğu takımın anlamını tam çözemeyen fenerliler de okuyup “aynen öyle” diyor.ama en önemlisi kulübümüzün başkanı da yaptığı açıklamalarla yollarını açıyor.adam bütçe düşsün dedi bütçe düştü obra gitsin dedi obra gitti.neden çünkü bu adam futbol sevdalısı spor karşıtlarını temsil ediyor ali koç da dürüst olalım futbol dışındakileri pek sevmiyor.ekonomik sebepler de en büyük bahaneleri.ali koç da çıkıp ısrarla her konuşmasında bahsetmiyor futbol ve basketbolun farklı bütçelere sahip olduğunu.çanak tutuyor resmen yazık.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #4132 : 08 Haziran 2021, 18:24:56 »
En tehlikeli kişi olabilir kendisi.

Lütfen bu kişinin ne ismini ne de haberlerini forumda paylaşmayalım.Kendisi en büyük Fenerbahçe düşmanıdır,bir numaralı F.T hayranıdır.

tam tersi twitter ve her ortamda tepki gösterilmeli kendinisine, önceden seszi kaldığımız için sonuçlarına katlanıyoruz organize bir tepki olmalı twitter .vs linkleri varsa burdan paylaşalım ve gerekli tepkiyi gösterelim.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4134 : 09 Haziran 2021, 20:23:27 »

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #4135 : 09 Haziran 2021, 20:31:16 »
küfür edecektim de yorum yazmadan önce belli kurallar var bu yaşımda içeri girmeyim :D
Nereden sövülüyorsa söyle ben söverim senin yerine de. Amk çocuğuna bak hele. O kapatılsın bu bilmem ne olsun. Hay arkadaş durup dururken sinir oldum. Son zamanlarda bunun kadar midemi bulandıran bir yazı görmedim
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4136 : 09 Haziran 2021, 20:33:42 »
Başkan ve taraftarlarımız hayran kendisine.Cahil artı bu herif Fenerbahçelide değil.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4137 : 09 Haziran 2021, 20:36:17 »
6 milyon avroya Fiba challengera bile zor katılırsın.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #4138 : 09 Haziran 2021, 20:36:40 »
Başkan ve taraftarlarımız hayran kendisine.Cahil artı bu herif Fenerbahçelide değil.
Dur hele Tom abi valla çok sinir bozucu bir yazıydı. Hele ki bu kafayı ciddiye alan varsa vay halimize. Gerçi kimden ne bekliyorum benimki de iş yani. Öyle saça böyle tarak …… ülkenin hali bu zaten
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #4139 : 09 Haziran 2021, 20:37:21 »
https://m.haberturk.com/yazarlar/serdar-ali-celikler-1034/3098620-gustavo-ya-35-cok-ama-vesely-ye-3350-verelim

Bu resmen şey ya: "Ben sadece futbol maçlarına ilgi duyuyorum basketbolu ve diğer branşları izlemiyorum, bunları sevenlere de zerre saygım yok hatta hiç umrumda da değiller. Buralar için ayrılan 3-5 kuruş para da futbola aktarılsın, bu parayı batıracaksa yine futbol şubesi batırsın. Basketbol takımı Avrupa şampiyonu da olsa umrum olmadığı için futbol şubesinin keyfine harcanıp çarçur edilmesi benim daha hoşuma gider çünkü ben hayatımı futbol yorumculuğundan kazanıyorum, basketbol benim karnımı doyurmuyor"

Bunu demek istiyor aslında maganda üsluplu arkadaşımız.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.