Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270636 defa)

0 Üye ve 33 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
Ynt: Fenerbahçe | Genel Haberler
« Yanıtla #4140 : 09 Haziran 2021, 20:43:11 »
Bu resmen şey ya: "Ben sadece futbol maçlarına ilgi duyuyorum basketbolu ve diğer branşları izlemiyorum, bunları sevenlere de zerre saygım yok hatta hiç umrumda da değiller. Buralar için ayrılan 3-5 kuruş para da futbola aktarılsın, bu parayı batıracaksa yine futbol şubesi batırsın. Basketbol takımı Avrupa şampiyonu da olsa umrum olmadığı için futbol şubesinin keyfine harcanıp çarçur edilmesi benim daha hoşuma gider çünkü ben hayatımı futbol yorumculuğundan kazanıyorum, basketbol benim karnımı doyurmuyor"

Bunu demek istiyor aslında maganda üsluplu arkadaşımız.
Hayır!! Bu diyor ki : Futbol taraftarı daha çok. Ayrıca oransal olarak daha az entelektüel kişi de futbolda daha fazla.  Yani daha kolay ve az donanımla yer edinebilirim. Yoksa popülist bir zübük olduğum anlaşılır. Kapansın heryer sadece benim çöplüğüm kalsın
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #4141 : 09 Haziran 2021, 20:49:43 »
Başkan yaptırıyor olmasın bu haberleri.

Fenerbahçe’nin sportif tercihlerinden Serdar Ali’ye ne?

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4142 : 09 Haziran 2021, 20:50:57 »
Vesely 3.35 milyon euro alıyor haberini kim üflemişse buna onunda kafası güzel $2,2 M diyor eurohoops

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #4143 : 09 Haziran 2021, 20:51:26 »
Hayır!! Bu diyor ki : Futbol taraftarı daha çok. Ayrıca oransal olarak daha az entelektüel kişi de futbolda daha fazla.  Yani daha kolay ve az donanımla yer edinebilirim. Yoksa popülist bir zübük olduğum anlaşılır. Kapansın heryer sadece benim çöplüğüm kalsın
Güzel tespit. Zübük kısmı özellikle :)

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
« Yanıtla #4144 : 09 Haziran 2021, 21:05:55 »
Vesely 3.35 milyon euro alıyor haberini kim üflemişse buna onunda kafası güzel $2,2 M diyor eurohoops
Veselynin ne aldığının ne önemi var? Vesely 15 M alsa ne olur? Adam veselynin onun bunun aldığı parayı konuşmuyor ki kapat gitsin diyor. Baktın olmuyor yak gitsin. Amk ben de bir futbol taraftarıyım. Braga maçına borç alıp gittim taa Portekiz’e kadar. Ama bu götler kim oluyor ki 120 yıllık kulübün şurasını aç burasını kapat diyecek. Az bir nefes alıyor ve insan içine çıkıyoruz bu şubeler sayesinde. Bizi Beşiktaş gibi yapacaklar o olacak.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #4145 : 09 Haziran 2021, 21:08:56 »
Veselynin ne aldığının ne önemi var? Vesely 15 M alsa ne olur? Adam veselynin onun bunun aldığı parayı konuşmuyor ki kapat gitsin diyor. Baktın olmuyor yak gitsin. Amk ben de bir futbol taraftarıyım. Braga maçına borç alıp gittim taa Portekiz’e kadar. Ama bu götler kim oluyor ki 120 yıllık kulübün şurasını aç burasını kapat diyecek. Az bir nefes alıyor ve insan içine çıkıyoruz bu şubeler sayesinde. Bizi Beşiktaş gibi yapacaklar o olacak.
Tabi ki önemi yok ama bu adam haberci ve bir haber yapıyorsan eğrisi doğrusuna kadar araştıracaksın herhangi bir blogda yazı paylaşmıyor şuan bilmeyen insan buradan görüp okuyor yani belirli sorumlulukları var

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
« Yanıtla #4146 : 09 Haziran 2021, 21:14:11 »
Benim demek istediğim böylesi tipler için oyuncunun aldığı paranın bir önemi yok. Kapatmayı düşünen kafa için 1 M da çok. Yoksa tabiki haklısınız madem haber yapıyorsun bari doğruyu söyle. Ama mal alıcısına göre satılır. Bu adamlar zaten sana bana yapmıyor bu haberleri, onun müşterilerinde umrunda değil doğdular. Bizim buralarda bir laf vardır “ kurtlu baklanın kör alıcısı olur” diye.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #4147 : 09 Haziran 2021, 21:40:56 »
Tabi ki önemi yok ama bu adam haberci ve bir haber yapıyorsan eğrisi doğrusuna kadar araştıracaksın herhangi bir blogda yazı paylaşmıyor şuan bilmeyen insan buradan görüp okuyor yani belirli sorumlulukları var
tam da bu yüzden insanlara yanlış bilgi vererek yıpratmaya çalışıyor.yarın öbür gün herkes “vesely de 3.35 alıyomuş abi üzümlü kekimizle neredeyse aynı saçmalığa bak” diye yazacak twitterda.bu adam bide 2 haftada bir benim yaşımdakilere fenerbahçeyi fenerbahçeliliği anlatıyor güya ama birileri de ona mı anlatsa acaba.çok yanlış anlamış çünkü olayı.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #4148 : 09 Haziran 2021, 22:13:10 »
tam da bu yüzden insanlara yanlış bilgi vererek yıpratmaya çalışıyor.yarın öbür gün herkes “vesely de 3.35 alıyomuş abi üzümlü kekimizle neredeyse aynı saçmalığa bak” diye yazacak twitterda.bu adam bide 2 haftada bir benim yaşımdakilere fenerbahçeyi fenerbahçeliliği anlatıyor güya ama birileri de ona mı anlatsa acaba.çok yanlış anlamış çünkü olayı.
İşte bende ona isyan ediyorum takip etmeyen bilmeyen insanlar gördüğüne inanacak yalan haber yapmak bu kadar kolay mı gazetede ayıp gerçekten en iyisi fazla ciddiye almayıp gündemde tutmamak
« Son Düzenleme: 09 Haziran 2021, 22:15:57 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #4149 : 10 Haziran 2021, 15:14:04 »
https://m.haberturk.com/yazarlar/serdar-ali-celikler-1034/3099784-amatorleri-kapatma-zamani
tepki gösterdiğimiz için de kafasız ve fikirsiz olduk şimdi de ;D ayrıca son cümledeki can bartu detayına göre acaba burayı okuyup mu yazıyor bu yazıları demedim değil.tom abi sana cevap vermiş heralde :D

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #4150 : 10 Haziran 2021, 15:20:23 »
https://m.haberturk.com/yazarlar/serdar-ali-celikler-1034/3099784-amatorleri-kapatma-zamani
tepki gösterdiğimiz için de kafasız ve fikirsiz olduk şimdi de ;D ayrıca son cümledeki can bartu detayına göre acaba burayı okuyup mu yazıyor bu yazıları demedim değil.tom abi sana cevap vermiş heralde :D
Şube kapatıyor beyefendi.
Ali Koç’un fikirlerinin arkasındaki kişi bulunmuştur 😀😀
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #4151 : 10 Haziran 2021, 16:07:27 »
Bizim orada bi laf var: "Fazla kıpraşan tazı çulu yırtar" diye. Bu müptezel için uygun gibi ya dur bakalım.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #4152 : 10 Haziran 2021, 16:33:15 »
Bu adam daha dilimizi doğru düzgün konuşamıyor hitabet yeteneği yok o haliyle nasıl ekrana çıkarılıyor kimsin lan sen.?

Artı 5-6 milyon Avroya Fiba challengere bile almazlar seni tip.
« Son Düzenleme: 10 Haziran 2021, 16:33:36 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Turski Grobar

• Üye
  • Yer: Beograd
    • @sahinovic_12
« Yanıtla #4153 : 10 Haziran 2021, 17:57:22 »
Ben o herifin yüzünü görmeye tahammül edemiyorum. Siz nasıl okuyabiliyorsunuz o meczup herifin yazısını?

Çevrimdışı Turski Grobar

• Üye
  • Yer: Beograd
    • @sahinovic_12
« Yanıtla #4154 : 10 Haziran 2021, 17:58:27 »
Bomboş herifin teki, hiçbir şey hakkında bilgi sahibi değil ve benimsediği şeyin arkasından körü körüne giden bir cahil.