Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270708 defa)

0 Üye ve 38 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
Ynt: Fenerbahçe | Genel Haberler
« Yanıtla #4170 : 24 Haziran 2021, 14:08:13 »
Çok ilginç. Açıkça tehdit etti adam. Yok onu çıkarsınlar, yok bu maddeyi bıraksınlar yoksa mahkemeye veririm. Daha öncede bir çok yerde olaylı ayrılışlar gördüm ama böylesi nefretle tehditkar bir üslup görmedim. Maksadını da anlayamadım açıkçası.
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı tembelhayvan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @TembelHayvanTR
« Yanıtla #4171 : 24 Haziran 2021, 14:08:34 »
Aziz Yıldırım'ın her zamanki rezalet üslubuyla söylediklerinin içinde benim için önemli olan iki kısım vardı.

1. Volkan Ballı, Sina Afra gibi tipleri etrafında toplayan Ali Koç'a eleştirileri. Ali Koç'u seçilirken pek çoğumuz gibi ben de destekledim. Ama daha ilk zamanlarda en büyük hayal kırıklığım VB falan gibileri kulübe doldurması olmuştu. Umarım bundan kendine pay çıkarır.

2. Basketbol şubesi ve Obradovic için anlattıkları ve A.Ş. şeklinde yönetimine talip olması. Bence Ali Koç'un en çok dikkate alması gereken kısım burası. Bu teklifi ciddi olarak değerlendirmesinden bahsetmiyorum. Oturup düşünecek ve diyecek ki "Ben basketbol şubesine ne yaptım, nasıl çıkıp durmadan zarar ediyor diyorum". Sonra şube için ne gerekiyorsa yapacak (güçlü sponsor bulmak, güçlü yöneticiler atamak gibi). Bunu deyip bir daha zarar vs. laflarını edip SAÇ gibilerine, Aziz Yıldırım'a falan koz vermeyecek. Bu olursa bence bugünkü toplantı Fenerbahçe'ye yararlı olmuş olacak.

« Son Düzenleme: 24 Haziran 2021, 14:10:03 Gönderen: tembelhayvan »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #4172 : 24 Haziran 2021, 14:18:58 »
Başkanın sportif hırsı yok birşey olmaz.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #4173 : 24 Haziran 2021, 14:24:08 »
Bugünkü toplantıdan anladığım birşey varsa o da kongreden başlayarak Ali koçun çirkef bazı durumlarla bundan sonraki dönemlerde uğraşması gerekeceğidir. Aziz sahaya inerse rahat durmaz ve sürekli belden aşağı vurmaya devam eder. Kendisinden birşey olacağından değil ama rahat bırakmaz. Yavuz it ne yer ne yedirir misali.Türk sporunun gerçeğiyle Ali koç yüzleşmek zorunda. Öyle salon beyefendiliği ile yürümüyor burada işler.
Bu perdeden ve bu üslupla olmasa da başkana yapılan ciddi eleştiri ve muhalefetin ona itici bir güç olacağını umuyorum. Çünkü tarzını kabul etmesem de söylediği bazı şeyler doğru.
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4174 : 24 Haziran 2021, 14:26:29 »
Sportif hırs olsa Fenerbahçe taraftarının uzak ara olmasada Terim sonrası en nefret ettiği adam olan Ergin Atamana ortalığı bırakmazdı at koşturmasına izin vermezdi hele olaylı 4'lü final sonrası.
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2021, 14:26:47 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #4175 : 24 Haziran 2021, 14:38:06 »
Ooo Büyük Başkan konuşmuş :)

Çok yazık... Koskoca kulüp biri narsist biri beceriksiz iki adamın arasına sıkıştı.

Çevrimdışı hangul

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4176 : 24 Haziran 2021, 14:49:49 »
Aziz Yıldırım'ın her zamanki rezalet üslubuyla söylediklerinin içinde benim için önemli olan iki kısım vardı.

1. Volkan Ballı, Sina Afra gibi tipleri etrafında toplayan Ali Koç'a eleştirileri. Ali Koç'u seçilirken pek çoğumuz gibi ben de destekledim. Ama daha ilk zamanlarda en büyük hayal kırıklığım VB falan gibileri kulübe doldurması olmuştu. Umarım bundan kendine pay çıkarır.

2. Basketbol şubesi ve Obradovic için anlattıkları ve A.Ş. şeklinde yönetimine talip olması. Bence Ali Koç'un en çok dikkate alması gereken kısım burası. Bu teklifi ciddi olarak değerlendirmesinden bahsetmiyorum. Oturup düşünecek ve diyecek ki "Ben basketbol şubesine ne yaptım, nasıl çıkıp durmadan zarar ediyor diyorum". Sonra şube için ne gerekiyorsa yapacak (güçlü sponsor bulmak, güçlü yöneticiler atamak gibi). Bunu deyip bir daha zarar vs. laflarını edip SAÇ gibilerine, Aziz Yıldırım'a falan koz vermeyecek. Bu olursa bence bugünkü toplantı Fenerbahçe'ye yararlı olmuş olacak.

Bir ucuncu nokta olarak, sponsorluk anlasmalarinin Koc sirketlerine bagimli olmamasi, aksi halde klubun Koc'a bagimli kalacagi uyarisi da mantikliydi. Koc daha once en azindan kendini basarisiz buluyor ve durustce elestiriyordu, sportif olarak kendine 6 vermesi gibi ornekler yanlisti, bosu bosuna gelin beni yerden yere vurun demis oldu.

Çevrimiçi constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #4177 : 24 Haziran 2021, 14:51:12 »
Ooo Büyük Başkan konuşmuş :)

Çok yazık... Koskoca kulüp biri narsist biri beceriksiz iki adamın arasına sıkıştı.
Alkışlıyorum, müthiş tespit..   cuk oturmuş

Çevrimdışı Erdal Soner

• Üye
  • Yer: İzmir-İstanbul
« Yanıtla #4178 : 24 Haziran 2021, 15:40:39 »
Tamam da söylediklerinin çoğu doğru.

Tarzına zâten şaşırmıyorum, Aziz Başkanın yapısı bu.

Şu 3 yıl içinde yaşadığımız rezilliklerin hiçbirini yaşamazdık Aziz Başkan olsa. Ne galatasaray yenilgileri, ne küme düşme tehlikeleri, ne basketbolun durumu, ne basındaki herkesin her lafı söyleme hadsizliği.

Bu açıklamaların faydası olacak, Ali Koç bi şoklanmıştır en azından. 3 yılın sonunda birisi çıkıp çat çat bütün her şeyi söyledi.

Bir de şunu hissetim. Futbolda şampiyonluk gelmezse seneye olağanüstü seçim olur ve Aziz Yıldırım tek aday olarak girip başkanlığı geri alır. Pusuda bekliyor.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4179 : 24 Haziran 2021, 16:38:41 »
Tamam da söylediklerinin çoğu doğru.

Tarzına zâten şaşırmıyorum, Aziz Başkanın yapısı bu.

Şu 3 yıl içinde yaşadığımız rezilliklerin hiçbirini yaşamazdık Aziz Başkan olsa. Ne galatasaray yenilgileri, ne küme düşme tehlikeleri, ne basketbolun durumu, ne basındaki herkesin her lafı söyleme hadsizliği.

Bu açıklamaların faydası olacak, Ali Koç bi şoklanmıştır en azından. 3 yılın sonunda birisi çıkıp çat çat bütün her şeyi söyledi.

Bir de şunu hissetim. Futbolda şampiyonluk gelmezse seneye olağanüstü seçim olur ve Aziz Yıldırım tek aday olarak girip başkanlığı geri alır. Pusuda bekliyor.
Ben de bunu anlamadim. Hayretle okuyorum.
Mesele aziz yildirim meselesi değil ki. Adamin üslubu, tarzi da degil. Aynen söylediklerinin çoğu dogru.
Aziz Yıldırım gittiği gün bayram etmiştim resmen, adama gittikçe daha da fazla öfke duyuyordum. ali kocu da en çok destekleyenlerden birisiydim ama geline noktada klup tarihinin en çapsız başkanı olmaya doğru gidiyor.
Musbet tek bir icraati yok, ve tek bir sportif başarısı yok. 3 sene geçmiş, kume düşme tehlikesi yaşadık, gsye,besiktasa,Trabzona herkese evimizde yenildik. Tüm serilerimiz gitti. 50 kusur adam alındı, %90'i cop, bir cok adam satıldı, paralar car cur edildi, antrenör desen fiyasko, kimseyi alamiyor. Bir cok.avrupa kulübüyle iyi ilişkisi vardi ama tek bir adam aldigi yok bu kulüplerden.  Basketbolu darmaduman etti, obrayi küsturdu,  tutamadi, efesten tarihin en büyük farkını yedirdi, valeybolda bile fiyasko. Yani geldiğinden bu yana ne yapti bu adam da destek görüyor. Hayret ediyorum. Şaşkınım resmen.
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2021, 16:38:59 Gönderen: iloturo »

Çevrimdışı göktürk77

• Üye
  • Yer: ötüken ormanından
« Yanıtla #4180 : 24 Haziran 2021, 16:55:37 »
Arkadaşlar Aziz'in bu teklifini ciddiye alan varmı  madem böyle bir niyetin var niye A.ş istiyorsun obradoviçin arkadaşıyım diyorsun  hadi getirtsene şartsız şurtsuz !! getirmeyecegini biliyoruz hatta o seçim kaybetmenin hırsını hala sindirememişsin o hırsla zayıf yerimizden yumrukluyorsun hele nihata tabi ol elini öp o senin büyüğün demek resmen racon kesiyorsun ali koça !!! Ben ki tüm fenrbahçelilere ahde vefayı savunan biriyim senin fenerbahçeliliğine samimiyetine asla şüphem yok ama bu yaptıgın hiç hoş degil .

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4181 : 24 Haziran 2021, 17:01:28 »
Obra konusunda dediklerini isteyen sorgulayabilir ama aziz yildirim olsaydı obradovic kalir miydi kalmaz miydi? Bu sorunun cevabi cok net belli. 

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4182 : 24 Haziran 2021, 17:04:21 »
Erkek basket şubesi ayrılmalı bu konuda haklı eski başkan.Ben hep savunuyorum.Bütçesi gelir gideri yönetimi ayrı olacak.

Çevrimdışı oozyurt1907

• Üye
  • Yer: BEYKOZ
« Yanıtla #4183 : 24 Haziran 2021, 17:24:45 »
Aziz Yıldırım basketbol şubesinin şirket olmasını beklemesin sponsor olsun. Amaç Fenerbahçe'ye hizmet ise şirket olmuş kulüp bünyesinde şube ne fark eder.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #4184 : 24 Haziran 2021, 18:14:54 »
Aziz Yildirim' i dinleyince kotu bir insan oldugunu bir kez daha hatirlatti