Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270650 defa)

0 Üye ve 29 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
Ynt: Fenerbahçe | Genel Haberler
« Yanıtla #4185 : 24 Haziran 2021, 19:08:45 »
Obradovic i cok seviyorum ama Aziz Yildirim pahasina gelecekse bu secimi sorgularim....

Sonucta basari kiyasi yapiyorsaniz unutmayin ki Aziz Yildirim daha basarili degildi. Ustune Aziz zamani herkes bize dusman di.

Bunlar artik bir gunde degisecek seyler degil ama atilan adimlar olumlu. Aziz gelse hepsini yine baltalar....

yine konu basari ise, evet ikside basarisiz sportif olarak. Ama en azindan biri mali olarak birseyler icin mucadele ediyor....

Aziz geri gelse daha iyi olacagimizi dusunen varsa cidden unutkanmis....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi oozyurt1907

• Üye
  • Yer: BEYKOZ
« Yanıtla #4186 : 24 Haziran 2021, 20:14:30 »
Konuşurken o nasıl bir tavır. Hakkında konuştuğun kişi Fenerbahçe başkanı. Senin hakkında bu şekilde konuşanları üyelikten çıkardın. Gittiği çok iyi olmuş bunu bugün bir daha gördüm.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4187 : 25 Haziran 2021, 19:39:21 »
Aziz Yıldırım samimiyse garantisini veriyorsa başkan kabul etti teklifini şimdide Obradovic Partizanla anlaştı diye yan çizmese bari :D

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #4188 : 25 Haziran 2021, 19:40:44 »
Aziz Yıldırım samimiyse garantisini veriyorsa başkan kabul etti teklifini şimdide Obradovic Partizanla anlaştı diye yan çizmese bari :D
Oha gerçekten mi

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4189 : 25 Haziran 2021, 19:42:41 »

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #4190 : 25 Haziran 2021, 19:55:25 »
Hangisine tepkin :D
Kabul etmesine şaşırdım. Blöfünü görmüş olup, köşeye sıkıştırmak için yaptı büyük ihtimalle ama şaşırtıcı yine de

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4191 : 25 Haziran 2021, 21:57:46 »
Su coin olayına biz neden girmiyoruz cok merak ediyorum. Gs mali götürdü, ankaragucu bile çıkardı. Biz cikarmiyoruz.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #4192 : 26 Haziran 2021, 11:53:52 »
Su coin olayına biz neden girmiyoruz cok merak ediyorum. Gs mali götürdü, ankaragucu bile çıkardı. Biz cikarmiyoruz.

Girebiliriz ama denetimsiz ve biraz karisik bir is o ....

GS rakamlarinin dogru olmadigi da ortada 17 mayista 50 milyon kar ettik dediler, 25 mayista 100 milyon kar ettik dediler, Haziran basinda 60 milyon kar dediler .... vs vs ....

Daha önemlisi bu rakamlar cok afaki yani para gibi kar da sanal. Daha 1 kuruş aktaramadilar AŞ'ye ... Para aktarmak icin mevzuat uygun değil su anda. Çaba yaratici, ama model hazir değil.

Bence de girmemiz lazim ama dogru modeli kurgulamak lazim..  ortada kacan bir tren yok şimdilik...

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #4193 : 26 Haziran 2021, 12:52:03 »

GS rakamlarinin dogru olmadigi da ortada 17 mayista 50 milyon kar ettik dediler, 25 mayista 100 milyon kar ettik dediler, Haziran basinda 60 milyon kar dediler .... vs vs ....

Daha önemlisi bu rakamlar cok afaki yani para gibi kar da sanal. Daha 1 kuruş aktaramadilar AŞ'ye ... Para aktarmak icin mevzuat uygun değil su anda. Çaba yaratici, ama model hazir değil.

Bence de girmemiz lazim ama dogru modeli kurgulamak lazim..  ortada kacan bir tren yok şimdilik...
Kazananlar inanilmaz kazandı. Çoluk çocuk milyar dolarlık adam oldu. Adamlar appeli, amazonu yakaladı. Bence gec bile kaldık. Kar marji bu kadar yüksek olunca ve herkes kazanınca bir yerde kontrol mekanizması devreye giriyor.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #4194 : 26 Haziran 2021, 12:57:52 »

şu anda girmenin bir anlamı yok kripto piyasası ayı trendine girdi düşüşte boğa piyasasi kısa sürer kriptoda zaten manipülasyonun çok olduğu bir yer

bir sonraki dönem için hazirlik yapılır ben 2017 den beri takip ediyorum para piyasalarının manipülasyonun ve spekülasyon açık yeridir kripto para dünyası

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Arif
« Yanıtla #4195 : 26 Haziran 2021, 12:59:53 »
Kazananlar inanilmaz kazandı. Çoluk çocuk milyar dolarlık adam oldu. Adamlar appeli, amazonu yakaladı. Bence gec bile kaldık. Kar marji bu kadar yüksek olunca ve herkes kazanınca bir yerde kontrol mekanizması devreye giriyor.

çoğu batıyor onların %90 hep zarar eder kripto piyasasinda hırsla girerler en yüksek olduğu Noktada şu kadar param var derler, ama daha çok kazanma hirsiyla bozdurmazlar, düşer alım fırsatı derler, balinalar tokatlayip durur onları.
« Son Düzenleme: 26 Haziran 2021, 13:01:37 Gönderen: Civa »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #4196 : 26 Haziran 2021, 13:03:14 »
çoğu batıyor onların %90 hep zarar eder kripto piyasasinda hırsla girerler en yüksek olduğu Noktada şu kadar param var derler, ama daha çok kazanma hirsiyla bozdurmazlar, düşer alım fırsatı derler, balinalar tokatlayip durur onları.
Ben kime sorsam kazanmış :)

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #4197 : 26 Haziran 2021, 13:14:53 »

Sende haklisin .... Besiktas bu konuda basket sube yoneticilerinden Umut ile bir calisma yapti. Umut ayni zamanda blockchain sirketlerinden birinin kurucu ortagi ve benim sinif arkadasim. Bu tartismayi onunla da yaptik.

Su anda hakli ya da haksiz yok. Cunki bunu zaman gosterecek. Ama benim dusuncem daha erken oldugu ve sonucta bu birimin devletler gibi bir garantor ya da denetcisi olmadigindan manuplasyona herzaman acik ve risklerinin yuksek oldugu.

Arti dedigim gibi likite cevrilme veya "AS ya da sirket" lere buradan para aktarma su anda mumkun degil. Kara para aklamaya girer ve daha cok basin agriyabilir. Sonucta mevzuat anlaminda oturmus degil. GS da guya kazaniyor ama butcelendiremiyor...

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Arif
« Yanıtla #4198 : 26 Haziran 2021, 13:17:57 »

:) öyle bir şey yok win-Loss sistemi var burda kazanan birinin cebindeki parayi alır :)

ben 5 cent xlm almıştım 50 cent sattım sattığım adam bu daha çıkacak diye aldı 75 cent kadar çıktı orada onu alan daha da çıkacak diye aldı sun anda 23 cent civarı.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
« Yanıtla #4199 : 26 Haziran 2021, 13:23:54 »
:) öyle bir şey yok win-Loss sistemi var burda kazanan birinin cebindeki parayi alır :)

ben 5 cent xlm almıştım 50 cent sattım sattığım adam bu daha çıkacak diye aldı 75 cent kadar çıktı orada onu alan daha da çıkacak diye aldı sun anda 23 cent civarı.
Orasi oyle zaten. Yoktan var olmuyor bu para. Birinden cikip birine giriyor. Olmayan bir şeye para yatiriyorsun ve kazanmaya çalışıyorsun. Kaybeden de var elbette ama kazanan şimdiye kadar baya iyi kazandı.