Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270740 defa)

0 Üye ve 36 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
Ynt: Fenerbahçe | Genel Haberler
« Yanıtla #4275 : 11 Eylül 2021, 22:17:31 »
Kazandık.
Takımdan hiç ümitli değilim valla
FENERBAHÇE

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #4276 : 11 Eylül 2021, 22:25:16 »
Oturdum youtubedan tekrar izledim Sertaç K. geliyor yüzü düşüyor abartmıyorum

Cok netti.....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #4277 : 11 Eylül 2021, 22:26:22 »
Kazandık.
Takımdan hiç ümitli değilim valla

Geçen seneye göre takımın genel akışkan görüntüsünden bir şeyler eksilmiş gibi geldi bana da.

Bilmiyorum, yeni koç & yeni oyunculardan kaynaklı alışma süresi etkisi mi ama..

Daha erken, neyse.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı Damir_Mrsic

• Üye
  • Mrsa
« Yanıtla #4278 : 11 Eylül 2021, 22:36:06 »
Yani daha ilk maç , takım halinde gerçek maç atmosferinde ilk kez bir araya geldi oyuncular . Özellikle son 5 dk daki çabayı görmek benim hoşuma gitti sezon başlangıcı için . Onun dışında taktik vs yorum yapmak için çok çok erken . Bazı oyuncular sezon başı sonu olsun hiç fark etmiyor her zaman kalitelerini sahaya yansıtıyorlar , De Colo'da bunlardan biriydi ona sahip olduğumuz için çok şanslıyız. Halen daha Euroleague in kalburüstü takımlarından biriysek ona sahip olmamız başlıca sebep . Daha Guduric ve Metecan eklenecek bakalım hayırlı olsun yeni sezon .

Ama tabi gerçekçi olmak lazım asarız , keseriz demeden maç maç gitmen en önemlisi

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #4279 : 11 Eylül 2021, 22:44:01 »
melih yerine rotasyona ismeti sokmayı ne zaman akıl ederse o zaman maç içi organizasyon yükselir djordevicin uyanması lazım.

bu taraftar karşısında miyminti oyun olmaz vesely biliyor bu işi.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4280 : 11 Eylül 2021, 23:02:57 »
Temmuz'da transferler bitince Kokoskov'un hücum yönü ağır basan takım kurduğunu düşünüyorduk, geçen gün Fbtv'de Ahmet'i dinledim bugün takımı görünce savunma yönümüz daha ağır basacak anlaşılan Djordjevic'in isteği de buymuş
« Son Düzenleme: 11 Eylül 2021, 23:10:29 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #4281 : 11 Eylül 2021, 23:09:12 »
melih yerine rotasyona ismeti sokmayı ne zaman akıl ederse o zaman maç içi organizasyon yükselir djordevicin uyanması lazım.

bu taraftar karşısında miyminti oyun olmaz vesely biliyor bu işi.
Fenerbahçe Melih’in çiftliği olmuş belli ki.
Djordjevic adlı beceriksiz insandan bunları beklemek çok fazla.

Melih’in gittiği gün Bizim kurtuluşumuz olur.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı VERDA

• Üye
  • Yer: ANKARA
Yanıtla #4270
« Yanıtla #4282 : 12 Eylül 2021, 00:36:26 »
 Benim de dikkatimi çekti. Hatta sertaç k. Obra' ya çak bir beşlik gibisinden elini kaldırdı, Obra dönüp seyirciyi selamladı. sertacın eli havada kaldı.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4283 : 12 Eylül 2021, 00:44:03 »
Benim de dikkatimi çekti. Hatta sertaç k. Obra' ya çak bir beşlik gibisinden elini kaldırdı, Obra dönüp seyirciyi selamladı. sertacın eli havada kaldı.
Aynen öyle oldu abi Sertaç Bey kişisel şovu seviyor biraz eli hava kaldı :D

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Istanball Cup’ta Şampiyon Fenerbahçe Beko
« Yanıtla #4284 : 12 Eylül 2021, 22:34:41 »
Istanball Cup’ta Şampiyon Fenerbahçe Beko

24 Nisan 2021 tarihinde vefat eden, Kongre Üyemiz, Ankara Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu Üyesi ve 1907 Fenerbahçe Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Faruk Türköz anısına, Ankara Fenerbahçeliler Derneği, 1907 Fenerbahçe Derneği ve Sarı Lacivert Derneği’nin katkılarıyla Fenerbahçe Beko’nun ev sahipliğinde düzenlenen Istanball Cup’ın şampiyonu Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımız oldu.

Istanball Cup’ın finalinde karşılaştığı Sırbistan temsilcisi Partizan’ı 89-62 mağlup eden Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımız, bu özel turnuvayı şampiyonlukla tamamladı ve sezona kupayla başladı.

Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımız ödülünü Türköz ailesinin kıymetli üyeleri, Faruk Türköz’ün eşi Elif Türköz ile oğulları Ata Türköz ve Emir Türköz’ün elinden alırken; Istanball Cup’ın ikincilik ödülünü ise 1907 Derneği Başkanı Rıfat Perahya ve Ankara Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Erol Özel takdim etti.

Istanball Cup’ta İDÇ final maçı MVP’si Dyshawn Pierre; İDÇ turnuvanın MVP’si ise Nando De Colo oldu. Her iki sporcumuza da ödüllerini İzmir Demir Çelik firması adına Selim Şahin takdim etti.

Istanball Cup’ta üçüncülük karşılaşmasının galibi ise Monaco’yu 85-84 mağlup eden UNICS Kazan oldu. 20 sayı, 2 ribaund, 24 verimlilik puanı ile maçın MVP’si seçilen Lorenzo Brown’ın ödülünü, Genel Menajer Yardımcımız Derya Yannier verdi.

Partizan ile oynadığımız final müsabakasını Başkanımız Ali Y. Koç, Genel Sekreterimiz Burak Çağlan Kızılhan, Yönetim Kurulu Üyelerimiz Sertaç Komsuoğlu, Hüseyin Arslan, Mustafa Kemal Danabaş, İlker Dinçay, Ruşen Çetin, Özgür Özaktaç ile Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımızın yeni transferi Şehmus Hazer de izledi.

Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımız, Partizan karşısında maça Danilo Barthel, Ahmet Düverioğlu, İsmet Akpınar, Dyshawn Pierre ve Marial Shayok beşiyle başladı.

Maçtaki ilk sayılar Fenerbahçemizde İsmet Akpınar ve Dyshawn Pierre’den geldi (4-0). Bu ikiliye skor yükünde ortak olan Danilo Barthel’le de Takımımız 6-0’ı yakaladı. TV molasına 10-0’lık bir seriyle önde giren taraf Fenerbahçe Beko olurken; rakip Partizan’ın maçtaki ilk sayıları bu mola dönüşünde geldi (10-2). Çeyreğin devamında özellikle 3 sayı çizgisinin gerisini Melih Mahmutoğlu, Tarık Biberovic ve Pierria Henry ile çok iyi kullanan Takımımız, bitime 1 dakika kala 13 sayılık bir fark yakaladı (20-7). İlk çeyrekte rakibine hücumda geçit vermeyen Fenerbahçemiz, periyotu 22-10 önde tamamladı.

Partizan, ikinci çeyreğe ilk çeyreğe oranla daha iyi başladı. Kevin Punter ve Alen Smailagic’le üst üste sayılar bulan Sırbistan temsilcisi farkı eritme adına hamleler yapsa da Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımımız yayın gerisini iyi kullanmaya devam etti ve skor 29-16’ya geldi. Savunmada beraber kalan ve top dağılımını da iyi yapan Erkek Basketbol Takımımız, çeyrekte son 5 dakikanın içine 34-20’lik üstünlükle girdi. Bu bölümde Zach LeDay’le toparlanan Partizan farkı 9 sayıya indirdi (37-28). Devamında rakibini Nando de Colo ve İsmet Akpınar’la durduran Takımımız farkı yeniden çift haneler çıkardı (41-31). Son bölümü de iyi oynayan Fenerbahçemiz, 47-33’le soyunma odasına önde giren taraf oldu.

Üçüncü çeyreğe Achille Polonara, Marial Shayok ve Jan Vesely ile hızlı başlayan Fenerbahçemiz, skoru 54-36’ya getirdi.  Çeyrekte ilk 5 dakikayı 56-41’le önde geçen Takımımız, bitime 1 dakika kala farkı 24 sayıya kadar çıkardı (70-46). Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımız, Melih Mahmutoğlu ve İsmet Akpınar’ın basketleriyle final periyotuna 76-48 önde girdi.

Final periyotunda da baştan sona üstün bir oyun sergileyen Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımız, karşılaşmayı 89-62 kazanarak Istanball Cup’ı şampiyonlukla tamamladı.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4285 : 12 Eylül 2021, 22:48:35 »
Dünkü maçtan sonra bugünku maçta takımı beğendim. Skordan bağımsız oynanan oyun daha derli toplu, akıcı ve istahliydi.
Ben çoğu kişinin aksine keşke doğru çıksa da jamesi takıma katsaydik diye düşünüyorum. Takımın kalite ve imajını yukarı taşıyan bir transfer olurdu ve açıkçası Efes, Barça ve cskadan sonra 4.takim konumuna gelirdik.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #4286 : 12 Eylül 2021, 22:53:18 »
maç çabuk koptu ama fenerbahçe kadrosu dengeli djordevic sacmalamazsa rahat top 8 yapar takım
Sonrası djordevic mental kırılmasına bakar.

Çevrimdışı badboys

• Üye
« Yanıtla #4287 : 12 Eylül 2021, 23:16:29 »
Dünkü maçtan sonra bugünku maçta takımı beğendim. Skordan bağımsız oynanan oyun daha derli toplu, akıcı ve istahliydi.
Ben çoğu kişinin aksine keşke doğru çıksa da jamesi takıma katsaydik diye düşünüyorum. Takımın kalite ve imajını yukarı taşıyan bir transfer olurdu ve açıkçası Efes, Barça ve cskadan sonra 4.takim konumuna gelirdik.
Ben de aynısını düşünüyorum ki Mike James bizi en iyi takım bile yapabilirdi.

Ama aynı zamanda tim dengeleri de alt üst edebilirdi 😃

Takım inanılmaz potansiyelli ama işte koça hiç güvenmiyorum...
FENERBAHÇE

Çevrimiçi Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #4288 : 13 Eylül 2021, 01:40:40 »
Genel kanını aksine Djordovic'den beklentim büyük benim. Teodosic gibi bir arızayı bile çok verimli oynatmıştı bu adam. Winner oyuncu winner oyuncunun halinden anlar. Bugüne bugün winner oyuncularımız da var şükür. Bir de milletimiz özelinde sık sık ortaya çıkan bir özelliğimize değinmeden edemiycem. Herhangi bir nedenle -ki bu genellikle yönetim işgüzarlığından kaynaklanır- sevilen bir hocadan ayrılık sonrası, acısı yeni gelen hocadan çıkarılıyor.  Aynısı Tanjevic döneminde de olmuştu. Aydın Örs'ü seven kitle kızgınlığını Tanjevic'e yansıtmıştı. Şu aralar da benzeri bir durum gözlemliyorum. Güvenilmeyecek birileri aranıyorsa mevcut yönetim içerisinde aranmalı. Obradovic'in son yılını onlar kötü yönetti, Djordovic değil...

Çevrimdışı Kubilay Can

• Üye
« Yanıtla #4289 : 13 Eylül 2021, 09:57:30 »
Sağlam Eurolig takımlarıyla hazırlık maçı neden yapmıyoruz ?

Partizanla,Türk Telekomla yeni sezona hazırlanmak ne kadar doğru ?