Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270672 defa)

0 Üye ve 39 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gigidatome70

• Üye
  • Yer: Istanbul
Ynt: Fenerbahçe | Genel Haberler
« Yanıtla #4290 : 13 Eylül 2021, 10:12:46 »
Euroleague sezonu zaten çok uzun; ligin ilk ayları da hazırlık kıvamında geçiyor. O yüzden bence  az seyahat nispeten zayıf takımlar şu ortamda bence kabul edilebilir. NBA’de de hazırlık maçı sayısını azalttılar diye biliyorum

Çevrimiçi ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #4291 : 13 Eylül 2021, 14:20:52 »
Dünkü maçtan sonra bugünku maçta takımı beğendim. Skordan bağımsız oynanan oyun daha derli toplu, akıcı ve istahliydi.
Ben çoğu kişinin aksine keşke doğru çıksa da jamesi takıma katsaydik diye düşünüyorum. Takımın kalite ve imajını yukarı taşıyan bir transfer olurdu ve açıkçası Efes, Barça ve cskadan sonra 4.takim konumuna gelirdik.
Ben de isterdim James i. Larkin-Micic ile denk bir guard rotasyonumuz olurdu James-De Colo ile..

Çevrimdışı friend-chip

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İzmir
  • Kitap okumuyorsanız tartışmayalım..!
    • i_dnmz
« Yanıtla #4292 : 13 Eylül 2021, 15:50:11 »
Kimisi De Coloyu beğenir, kimisi Şehmus'u, kimisi de James'i, lafım yok. Benim penceremden James'i anlatmak istiyorum;

Hemen herkes ızgarada biftek sever. Kimisi az pişmiş, bazısı orta, bazıları da çok pişmiş sever. Ben sulusunu severim, şöyle az-orta kıvamında. James ise "siniri" bol bir et olduğu için az da pişirsen çok da pişirsen pek fark etmez. Izgarada pişerken kokusundan, görüntüsünden ağzının suyu akar, sofrada ise boğazına dizilir :)
PG Calathes / SG Wilbekin / SF Tarık / PF Hayes / C Motley
PG Mrsic / SG Bogdanović / SF Datome / PF Mirsad / C Vesely
PG Parker / SG Ginóbili / SF Kukoč / PF Nowitzki / C Sabonis

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #4293 : 13 Eylül 2021, 16:11:44 »
Kimisi De Coloyu beğenir, kimisi Şehmus'u, kimisi de James'i, lafım yok. Benim penceremden James'i anlatmak istiyorum;

Hemen herkes ızgarada biftek sever. Kimisi az pişmiş, bazısı orta, bazıları da çok pişmiş sever. Ben sulusunu severim, şöyle az-orta kıvamında. James ise "siniri" bol bir et olduğu için az da pişirsen çok da pişirsen pek fark etmez. Izgarada pişerken kokusundan, görüntüsünden ağzının suyu akar, sofrada ise boğazına dizilir :)

Izgara da keyif kaçırır 🤣🤣🤣🤣

James bir turlu patlayamayan bir bomba.... bizim yıllarca patlama beklediğimiz genç Kemal gibi... sadece daha çok ulke gezeni..

Yetenek olarak kimse laf edemez ama mental olarak sıkıntılı olduğu kesin... o kadar parayı bir ümide gömmek çok da mantıklı gelmiyor banada... Hani bir takim da olmadı diğerleri özeldi durumu da yok bu james de. Tam tersi sadece 1 takımında o ozel performansı izletti, digerlerinde takım arkadaşları ve yonetimlerini bıktırdı ve kovdurdu kendini.....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #4294 : 13 Eylül 2021, 18:29:18 »

Cok emin degilim bogaza mi dizilir yoksa tam tadında mi olur... siniri kadar lokum kısmı da boldur zira...

Çevrimdışı fingolfin

• Üye
  • Yer: Dubai
    • imremert
« Yanıtla #4295 : 13 Eylül 2021, 20:31:41 »
 Madem anolojiden gidiyoruz:)

James çayırlarda koşan vahşi bir at gibidir. Uzaktan bakar, hayran olursun. Yem verirsin gelir, elini alnına koyarsın bakar. Koşum kabul etmez ama seni sırtına alır. Sonra bir bakmışsın çayırda dolu dizgin gidiyorsunuz, ama kodumun hayvanı seni dağa çıkarıyor - istediğin yere götürmüyor :)

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #4296 : 16 Eylül 2021, 14:51:37 »
takımımız bursa’da cevat soydaş turnuvası’na katılıyor ilk maç bugün 16.00’da türk telekom’la.turnuva fenerbahçe youtube’dan yayınlanacak.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #4297 : 16 Eylül 2021, 15:39:06 »
Türk Telekom Maçı kadromuz: Nando De Colo, İsmet Akpınar, Şehmus Hazer, Melih Mahmutoğlu, Marial Shayok, Tarık Biberovic, Dyshawn Pierre, Metecan Birsen, Achille Polonara, Danilo Barthel, Devin Booker, Ahmet Düverioğlu.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #4298 : 16 Eylül 2021, 16:44:06 »
nando’yu ve şehmus’u guard oynatarak ikisinin de %100 verimli oynamasını engelliyoruz.savunma iyi ama hücumda kötü maç oluyor,polonara da biraz tutuk başladı sezona.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #4299 : 16 Eylül 2021, 17:32:17 »
takımımız bursa’da cevat soydaş turnuvası’na katılıyor ilk maç bugün 16.00’da türk telekom’la.turnuva fenerbahçe youtube’dan yayınlanacak.

linki bulamadım

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4302 : 16 Eylül 2021, 17:47:09 »
Geçen hafta Lorenzo bu hafta Perez özlem gideriyoruz herhalde
« Son Düzenleme: 16 Eylül 2021, 17:50:42 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #4303 : 16 Eylül 2021, 17:51:08 »
2 yabancıyla sahaya çıkan telekom’a karşı pek de faydalı bir maç olmadı bence.bahçeşehir kadro olarak daha iyi umarım yarınki maç daha verimli geçer.

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4304 : 16 Eylül 2021, 17:56:21 »
Maç Sonucu | Fenerbahçe Beko @TurkTelekom_SK: 83-62

Skor dağılımımız: Shayok 18, De Colo 13, Booker 8, Pierre 8, Polonara 7, İsmet 7, Ahmet 6, Barthel 6, Melih 3, Metecan 3, Biberovic 2, Şehmus 2.