Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270639 defa)

0 Üye ve 32 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
Ynt: Fenerbahçe | Genel Haberler
« Yanıtla #4440 : 06 Ekim 2021, 17:43:46 »
Kazan maçı Bilet fiyatları:

Saha içi A-D-G sıraları: ₺1250
Saha içi B-E-H sıraları: ₺850
Saha içi C-F-J sıraları: ₺750
Localar: ₺400
346 (Açık Loca): ₺350
Kategori 1: ₺250
Sky Lounge: ₺200
Kategori 2: ₺175
Kategori 3: ₺125
Kategori 4: ₺100
Kategori 5: ₺70
Kategori 6: ₺60
Kategori 7: ₺50
Öğrenci Tribünü: ₺25

bence çok abartı değil bu fiyatlar ama salon şu an hiç dolmuyorken bir süre bu işe mali olarak bakmayı bırakıp salonu doldurmaya ve takımla taraftar arasında yeniden o bağı oluşturmaya çalışmak gerektiğini düşünüyorum.
Bence o bağ bu şekilde tekrar oluşmayacak.
Daha cesur kararlar almak lazım ve hepimiz o kararın ne olduğunu çok iyi biliyoruz..
FENERBAHÇE

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #4441 : 13 Ekim 2021, 00:06:01 »
martin schiller,erdem can’ın yardımcı antrenör olarak göreve getirildiği utah jazz’ın g league takımı olan salt lake city’de 3 sezon görev yaptı.son sezonunda 1.olup yılın koçu seçildi (bu ödülü kazananlar arasında toronto koçu nick nurse de var) ve sonrasında saras’ın yerine zalgiris’e geldi.kendi kurmadığı (:D) kadroyla 17-17 ile bence gayet iyi bir derece ve oynattığı pozitif oyunla sezonu tamamladı.sezonun sonunda 2 oyuncusu barcelona,1 oyuncusu cska’ya transfer oldu.

şimdi diyecekseniz ee? benim için bu anlattıklarımda en önemli detay çalıştığı g league takımının utah jazz’a bağlı olması.bildiğiniz gibi erdem can da orayla temas halindeydi ve utah gelenek olarak 5-6 yıldır nba’in en özel hücum takımlarından.elimizdeki kadro buna uygun mu? bence gayet uygun.zalgiris’teki sezonuna bakınca özellikle sezonun ilk yarısında grigonis yatışa geçmeden evvel çok iyi maçlar çıkardılar ve o zamanlar zalgiris’in en önemli özelliği saras döneminin aksine tempoydu.

ben schiller’i hoca ararken de yazmıştım.müthiş koç,şöyle uçar böyle kaçar demiyorum.sadece küçük aklımla internette baktım,kendi kadromuzu düşündüm aklıma yattı.üstelik geçen sezon euroleague’de en az kazanan antrenör de kendisiydi.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #4442 : 13 Ekim 2021, 11:00:56 »
Bu saatten sonra gelen hoca dan ziyade anlayış onemli....

Antrenmanına kadar karışacak sa o kisi... benim dediğim gibi inadi olacaksa ... once o malum kişi gitmeli ...

Yoksa kim gelse burnumuz boktan çıkmaz
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
« Yanıtla #4443 : 13 Ekim 2021, 11:47:39 »
Kazan maçı Bilet fiyatları:

Saha içi A-D-G sıraları: ₺1250
Saha içi B-E-H sıraları: ₺850
Saha içi C-F-J sıraları: ₺750
Localar: ₺400
346 (Açık Loca): ₺350
Kategori 1: ₺250
Sky Lounge: ₺200
Kategori 2: ₺175
Kategori 3: ₺125
Kategori 4: ₺100
Kategori 5: ₺70
Kategori 6: ₺60
Kategori 7: ₺50
Öğrenci Tribünü: ₺25

bence çok abartı değil bu fiyatlar ama salon şu an hiç dolmuyorken bir süre bu işe mali olarak bakmayı bırakıp salonu doldurmaya ve takımla taraftar arasında yeniden o bağı oluşturmaya çalışmak gerektiğini düşünüyorum.
Çok abaartı fiyatlar.
pandemi var insanlar zaten salona gitmek istemiyor
covid döneminde kombine sahiplerine 1 mesaj atılmamış .
geçen sene davetiyeler havada uçuşmuş
ekonomik kriz var
takım gram umut vermiyor
son euroleague şampiyonu efes pota altını 60 tlye satarken sen 100tlye satarsan kimse gitmez.
250 tlye 1. kategoriden bilet satılır mı
basketbol yahu bu
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimiçi ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #4444 : 13 Ekim 2021, 19:20:20 »
Çok abaartı fiyatlar.
ekonomik kriz var
takım gram umut vermiyor
son euroleague şampiyonu efes pota altını 60 tlye satarken sen 100tlye satarsan kimse gitmez.
basketbol yahu bu

seyirci de gelmiyor zaten, en iyisi yatirimi azaltıp sol bek alalım.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #4445 : 13 Ekim 2021, 21:23:22 »
seyirci de gelmiyor zaten, en iyisi yatirimi azaltıp sol bek alalım.

sol bek onemli ...

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #4446 : 13 Ekim 2021, 23:00:34 »
Çok abaartı fiyatlar.
ekonomik kriz var
takım gram umut vermiyor
basketbol yahu bu

gelmesini istediklerini neden düşünüyorsun ki? Adamlar çok güzel bir roadmap ile bitiriyorlar şubeyı tepki olmasın; seyirci gelmesin diye de ellerinden geleni yapıyorlar.

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #4447 : 14 Ekim 2021, 13:05:16 »
Efsanelerimizden Ali Muhammed, Fenerbahçe Ailesi’ne önemli bir idari rol ile geri dönüyor!

Kulübümüz ile Ali Muhammed arasındaki anlaşmaya göre değerli ismimiz, “A Takım Bireysel Gelişim Antrenörü ve Altyapı Elçisi” olarak şubemizde görev yapacaktır.

Çevrimdışı tembelhayvan

• Üye
    • @TembelHayvanTR
« Yanıtla #4448 : 14 Ekim 2021, 13:06:26 »
YA ALİ YA MUHAMMED!
---------------------------------

Basketboldaki efsanelerimizden Ali Muhammed, Fenerbahçe Ailesi’ne önemli bir idari rol ile geri dönüyor
14 Ekim 2021 Perşembe 13:00

Adını basketbol tarihimize altın harflerle yazdırmış olan Ali Muhammed, başarılarla dolu sporculuk kariyerinin ardından, erkek basketbol organizasyonumuzun idari kadrosunda yer alarak Fenerbahçe basketboluna hizmet etmeye devam edecek.

Kulübümüz ile Ali Muhammed arasında yapılan anlaşmaya göre değerli ismimiz, “Fenerbahçe Beko A Takım Bireysel Gelişim Antrenörü ve Altyapı Elçisi” olarak şubemizde görev yapacaktır.

Kariyeri boyunca birçok genç sporcuya ve sporcu adayına ilham kaynağı olmuş Ali Muhammed, erkek basketbol şubemizdeki yeni görevinde hem altyapı takımlarımızda hem de Fenerbahçe Koleji Safiport ekibimizde genç sporcularımızın donanım ve mental gelişimi için gerekli koordinasyonu sağlayacak.

Aynı zamanda Fenerbahçe Beko A Takımı’nda oyuncuların bireysel gelişimi için teknik ekibimizde önemli bir görev üstlenecek olan Ali Muhammed; basketbol birikimini, "bireysel gelişim antrenörü" rolü altında kullanacak.

Yeni görevi için İstanbul’a gelen Ali Muhammed, bu akşam 20.45’te başlayacak UNICS Kazan mücadelesi için salonumuzda olacak ve kendisi için maç öncesinde bir tören düzenlenecek.

Ali Muhammed’i taraftarlarımızla birlikte bir kez daha karşılayacağımız bu özel etkinliğin başlangıç saati 20.15’tir. Mücadele için salonumuzda olacak taraftarlarımızın, etkinlik saatini dikkate alarak salona giriş yapmaları önemle rica olunur.

Ali Muhammed’in yeni görevinin yanı sıra altyapı takımlarımızdaki ve Fenerbahçe Koleji Safiport ekibimizdeki yapılanmanın detaylarına ilişkin önümüzdeki dönemde bir basın toplantısı düzenlenecek ve toplantı tarihi hakkında basın mensuplarımız ilerleyen günlerde bilgilendirilecektir.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #4449 : 27 Ekim 2021, 03:22:46 »
Kamuoyunu Bilgilendirme
27 Ekim Çarşamba, 03:12

Erkek Basketbol Takımımız Fenerbahçe Beko, 2006-2007 sezonundan bu yana mücadele ettiğimiz ve A lisansı sahibi takımlardan biri olduğumuz Turkish Airlines EuroLeague’de, organizasyonun marka değerine her daim en yüksek önemi göstermiştir. Bu prensibimiz, bizler için kabullenilmesi en zor hakem kararlarıyla belirlenen maçlardan sonra dahi değişmemiş ve EuroLeague organizasyonunun bütünlüğü gözetilerek hareket edilmiştir.

Ancak 2021-22 sezonunun başından bu yana şahit olduğumuz, artarak devam eden ve tüm basketbol kamuoyunun da tanıklık ettiği üzere kabul edilemez bir hal alan hakem hataları, Kulübümüzün bu konuda sessiz kalmasını imkansız hale getirmiştir.

Yakın geçmişte oynadığımız üç karşılaşmada; 7 Ekim tarihinde oynanan Panathinaikos, 21 Ekim tarihinde oynanan Real Madrid ve son olarak 26 Ekim tarihinde oynanan Barcelona mücadelelerinde, fazlasıyla tartışılabilecek kararlar kazananı belirlemiştir. Bu kararların büyük çoğunluğu, maçların en kritik anlarında, mücadelelerin akışını ve maçın kimyasını değiştirecek şekilde verilmiş, daha önce tanıklık etmediğimiz birçok sportmenlik dışı faul kararını içermiştir. Üstelik bu kararlar, önceki karşılaşmalarda yine EuroLeague hakemleri tarafından uygulanan standartlarla çelişecek şekilde alınmıştır.

Aynı zamanda, geçmiş dönemde yapılan benzer hakem hatalarında, EuroLeague tarafından da durumun kabul edildiği ve mağduriyet yaşayan kulüplerden resmi olarak özür dilendiği de tarafımızca bilinmektedir.

Bu ana dek sükunetimizi ve duruşumuzu korumamıza rağmen, yaşanan son olaylardan sonra bu tavrımızı sürdürmemiz imkansız hale gelmiştir. Kulübümüz, köklü bir geçmişe sahip olduğu ve önemli yatırımlar yaptığı erkek basketbolda, Türk basketbolunun varlığı ve güçlü sponsorlarıyla en önemli paydaşlarından biri olduğuna inandığımız Turkish Airlines EuroLeague’in en değerli ortaklarından biridir ve hakem yönetimlerinin adil olmayan bu etkisini hiçbir şekilde kabul etmemektedir.

Fenerbahçe Spor Kulübü
« Son Düzenleme: 27 Ekim 2021, 03:23:21 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #4450 : 27 Ekim 2021, 07:27:11 »
Ne anladım şimdi ben bu aciklamadan.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #4451 : 27 Ekim 2021, 08:20:59 »
Aman aman ne ürktüler aman.

Çevrimdışı Gigidatome70

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #4452 : 27 Ekim 2021, 08:54:49 »

Milat olarak da 2021’in başından beri demesi ilginç. Sanki önceki yıllarda doğranmıyorduk

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #4453 : 27 Ekim 2021, 09:55:08 »

2025 de taahutumuz bitiyor ... nba-fiba ortaklığında ki yeni lige göz kirpmisiz ....

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #4454 : 27 Ekim 2021, 10:15:20 »
2025 de taahutumuz bitiyor ... nba-fiba ortaklığında ki yeni lige göz kirpmisiz ....

Bunu yapan duramaz durmamalı.Fenerbahçeye yakışmaz kaçmak.

Vermeyin başkana yönetime koz.Başa çıkmanın yolu bıçak gibi kadro kurmak.
« Son Düzenleme: 27 Ekim 2021, 10:20:17 Gönderen: Tom Hanks »