Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270639 defa)

0 Üye ve 32 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yasin_54

• Üye
  • Yer: Sakarya
Ynt: Fenerbahçe | Genel Haberler
« Yanıtla #4470 : 07 Kasım 2021, 13:00:27 »
yönetim bilet fiyatlarını normal seviyeye indirirse bence salon yine iyi oranda dolar yani türkiye'deki ekonomik kriz belli insanlar hangi branştaki maça yetişecek

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
« Yanıtla #4471 : 07 Kasım 2021, 16:09:50 »
yönetim bilet fiyatlarını normal seviyeye indirirse bence salon yine iyi oranda dolar yani türkiye'deki ekonomik kriz belli insanlar hangi branştaki maça yetişecek

Mevzu sadece salonun dolması değilki. Hiçbir şeyi beğenmeyen bir seyirci profili var...

Çevrimdışı Yasin_54

• Üye
  • Yer: Sakarya
« Yanıtla #4472 : 07 Kasım 2021, 22:33:29 »
Mevzu sadece salonun dolması değilki. Hiçbir şeyi beğenmeyen bir seyirci profili var...
abi bunun istanbulla ankarayla başka bir il ile alakası yokki insan profiliyle alakalı istersen şırnak'ta oynayalım 3 maç sonra onlarda aynısını yapıcak

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #4473 : 08 Kasım 2021, 03:41:27 »
abi bunun istanbulla ankarayla başka bir il ile alakası yokki insan profiliyle alakalı istersen şırnak'ta oynayalım 3 maç sonra onlarda aynısını yapıcak

Genelin iyi olduğuna yönelik bir kanaatim yok da İstanbul çok farklı...

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #4474 : 28 Kasım 2021, 08:31:08 »
Gerçek Dışı Gündem Hakkında Açıklama

''Dün bir sosyal medya hesabında, 25 Kasım Perşembe günü Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynanan Fenerbahçe Beko – Anadolu Efes mücadelesi sonrasında Yönetim Kurulu Üyemiz Sertaç Komsuoğlu’nun bazı taraftarlarımıza yönelik olumsuz söylemleri olduğu ve emniyet güçlerini kendilerine yönlendirdiği iddia edilmiştir.

Bilinmesini isteriz ki Yönetim Kurulu Üyemiz ile taraftarlarımız arasında iddia edildiği şekilde bir olay ve durum kesinlikle yaşanmamıştır.

Yöneticimiz maç sonunda salondan çıkışta kullanılan idari koridorlara yönelirken kendisine ulaşmak isteyen bir taraftarımızla, yedek oyuncularımızın bulunduğu bankın arka bölümünde tamamen yapıcı bir diyalog kurmuş, kısa süren görüşmenin ardından da o bölgeden ayrılmıştır.

Dün yapılan paylaşımda olduğu gibi yöneticimizin, diyalog kurduğu bu taraftarımızla ya da bir başka taraftarımızla gerginlik yaşadığı, kötü bir üslup kullandığı, emniyet güçlerini yönlendirerek görüntü sildirdiği gibi bir olay söz konusu dahi olmamıştır.  Bu durum, maç sonunda sosyal medyaya da yansıyan kamera kayıtlarında da açıkça yer almaktadır.

Konuyla ilgili Kulübümüz ve salon yönetimimiz, mücadele sonunda o bölgede yaşanan tüm olayların incelenmesi için gerekli çalışmaları da titizlikle sürdürmektedir.

Sosyal medyada kasten gündeme getirilmeye çalışılan bu ve benzeri gerçek dışı iddiaların dikkate alınmamasını önemle ve hassasiyetle rica ederiz.

Fenerbahçe Spor Kulübü''

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #4475 : 28 Kasım 2021, 09:55:56 »
Maşallah Sertaç Beyi korumada şahiniz.

Diğer konularda yok.Açıp planlamalardan bahsetmek şu anki konumu özetlemekte yok.

Tabi iyi yöneticini korumak ama diğerinide yapın.

Bazı yerlerde Djordeviçi istifaya davet eden taraftarları yatıştırmak için gittiği yazılıyordu.

Diyorum ya iyi dönemlerde de piar kötü dönemlerde de Piar Fenerbahçedir her zaman.
« Son Düzenleme: 28 Kasım 2021, 09:56:37 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #4476 : 28 Kasım 2021, 12:43:37 »
Gerçek Dışı Gündem Hakkında Açıklama

''Dün bir sosyal medya hesabında, 25 Kasım Perşembe günü Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynanan Fenerbahçe Beko – Anadolu Efes mücadelesi sonrasında Yönetim Kurulu Üyemiz Sertaç Komsuoğlu’nun bazı taraftarlarımıza yönelik olumsuz söylemleri olduğu ve emniyet güçlerini kendilerine yönlendirdiği iddia edilmiştir.

Bilinmesini isteriz ki Yönetim Kurulu Üyemiz ile taraftarlarımız arasında iddia edildiği şekilde bir olay ve durum kesinlikle yaşanmamıştır.

Yöneticimiz maç sonunda salondan çıkışta kullanılan idari koridorlara yönelirken kendisine ulaşmak isteyen bir taraftarımızla, yedek oyuncularımızın bulunduğu bankın arka bölümünde tamamen yapıcı bir diyalog kurmuş, kısa süren görüşmenin ardından da o bölgeden ayrılmıştır.

Dün yapılan paylaşımda olduğu gibi yöneticimizin, diyalog kurduğu bu taraftarımızla ya da bir başka taraftarımızla gerginlik yaşadığı, kötü bir üslup kullandığı, emniyet güçlerini yönlendirerek görüntü sildirdiği gibi bir olay söz konusu dahi olmamıştır.  Bu durum, maç sonunda sosyal medyaya da yansıyan kamera kayıtlarında da açıkça yer almaktadır.

Konuyla ilgili Kulübümüz ve salon yönetimimiz, mücadele sonunda o bölgede yaşanan tüm olayların incelenmesi için gerekli çalışmaları da titizlikle sürdürmektedir.

Sosyal medyada kasten gündeme getirilmeye çalışılan bu ve benzeri gerçek dışı iddiaların dikkate alınmamasını önemle ve hassasiyetle rica ederiz.

Fenerbahçe Spor Kulübü''

bak sen  ;D ;D komsuoglunun kisisel twitter hesabindan once aciklama yayinlanabiliyormus
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4477 : 28 Kasım 2021, 12:54:25 »
Overtime programını tebrik ediyorum.Baya sert eleştiriler var.

Batuhana helal olsun taraftarın sesi helal.İşinden olmaz umarım.

Şans azaldı ama çubuklu için organizasyona taraftara saygı açısından devam savaşıma.Ne olursa olsun burda olmak güzel.

Çoğu takımın yaşadığı dalgalanmaları yaşıyoruz son 2 yıldır.
« Son Düzenleme: 28 Kasım 2021, 12:55:48 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #4478 : 28 Kasım 2021, 22:54:06 »
Overtime programını tebrik ediyorum.Baya sert eleştiriler var.

Batuhana helal olsun taraftarın sesi helal.İşinden olmaz umarım.

Şans azaldı ama çubuklu için organizasyona taraftara saygı açısından devam savaşıma.Ne olursa olsun burda olmak güzel.

Çoğu takımın yaşadığı dalgalanmaları yaşıyoruz son 2 yıldır.

Cenk Duruk da iyi konuştu. İnsanın yüreği acıyor.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4479 : 28 Kasım 2021, 23:13:14 »
Cenk Duruk da iyi konuştu. İnsanın yüreği acıyor.

Yarın izleyeceğim.Canlı daha çok seviyorum.
« Son Düzenleme: 28 Kasım 2021, 23:13:38 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4480 : 21 Aralık 2021, 00:40:17 »
@LucaDa18
Devin Booker and Ahmet Düverioğlu are out for a long time

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #4481 : 21 Aralık 2021, 00:42:11 »
@LucaDa18
Devin Booker and Ahmet Düverioğlu are out for a long time
son uzun hamlesi belli etmisti...

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4482 : 21 Aralık 2021, 00:47:46 »
Siyahiler uzunlarda çok oluyor sakatlık atlayıp hoplayıp zıplma olayları çok geçmiş olsun.İlk maç isteksiz oynamıştı sonradan savaşçıya büründü.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #4483 : 21 Aralık 2021, 10:44:31 »
Siyahiler uzunlarda çok oluyor sakatlık atlayıp hoplayıp zıplma olayları çok geçmiş olsun.İlk maç isteksiz oynamıştı sonradan savaşçıya büründü.

yani cevap vermek istemiyorum ama soyledigini dogrulayacak bir tane bile ne istatiksel, ne bilimsel bir calisma yok ...
Hatta bir sezonu nba de hic sakatlik olmadan butun maclari oynayan all star oyunculardan biri Malone... bir digeri Ironman lakabli Finn...Robert Parish.... Lebron vs vs vs
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2021, 10:49:38 Gönderen: ETIRYAK »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #4484 : 21 Aralık 2021, 11:37:10 »
Genelde diyorum.Sıçrama olayı muazzam ötesi en vasat siyahi oyuncularda bile istisnalar vardı.Genelde kalple oynarlar.
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2021, 11:37:54 Gönderen: Tom Hanks »