Gönderen Konu: Fenerbahçe | Genel Haberler  (Okunma sayısı 1270637 defa)

0 Üye ve 34 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
Ynt: Fenerbahçe | Genel Haberler
« Yanıtla #4485 : 21 Aralık 2021, 13:14:20 »
Genelde diyorum.Sıçrama olayı muazzam ötesi en vasat siyahi oyuncularda bile istisnalar vardı.Genelde kalple oynarlar.

bu tom dunyasindaki genellemeler zaten sikinti.... Kafanda bir genelleme var dogrudur... Ama bunu destekleyen birsey yok...

Hmmm Limon sari o zaman sari seyler eksi diyip armut yememek gibi birsey... Bir dogru yu soyluyorsun (siyahi uzunlar daha atletik genelde) sonra bunu yanlis bir bilgi ile iliskilendiriyorsun (siyahi uzunlar daha cok sakatlanir)...

Arti Booker in sakatligi oldugu icin konu soyleyeyim; sakatligi elinde diyorlar... hele bu da dogruysa atletizmle hic bir alakasi yok...
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #4486 : 21 Aralık 2021, 14:21:20 »
bu tom dunyasindaki genellemeler zaten sikinti.... Kafanda bir genelleme var dogrudur... Ama bunu destekleyen birsey yok...

Hmmm Limon sari o zaman sari seyler eksi diyip armut yememek gibi birsey... Bir dogru yu soyluyorsun (siyahi uzunlar daha atletik genelde) sonra bunu yanlis bir bilgi ile iliskilendiriyorsun (siyahi uzunlar daha cok sakatlanir)...

Arti Booker in sakatligi oldugu icin konu soyleyeyim; sakatligi elinde diyorlar... hele bu da dogruysa atletizmle hic bir alakasi yok...

Peki kalpten oynamaları ?

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #4487 : 21 Aralık 2021, 14:51:26 »
Elinide kullanıyor o smaçlar bize çakılsa 2.80 uzanırız.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #4488 : 21 Aralık 2021, 14:58:15 »
Elinide kullanıyor o smaçlar bize çakılsa 2.80 uzanırız.
;D anlamamak icin verilmis buyuk bir mucadele.... yani anlamama gayretine de saygi duyuyorum ama yine ayni seyi yapiyorsun bir dogru ustune kurulmus yanlis bir algi.

Once degerlendirmen gerekmez mi?;
smac nedeniyle mi eli sakatlandi? yani el sakatligi sadece smac nedeni ile mi olur?

:D :D :D
« Son Düzenleme: 21 Aralık 2021, 14:58:43 Gönderen: ETIRYAK »

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #4489 : 21 Aralık 2021, 20:21:09 »
Başka bir platformda şansını denese herkes için daha iyi olacak çünkü buradaki insanlar fazla kibar davranıyor biriniz gördümü kendisini 50 yazıyor ama gerçekten 50mi yani nedir arkadaşım böyle dalga geçer gibi mesajlar sizde bu trole izin veriyorsunuz alıştık diyelimde seviyeyi çok düşürdü bilgisi yok desen o da başka bir konu yol verin gitsin ağız tadıyla iki mesaj okuyalım şurda eskiden yazan insanlarda yazmıyor pek tamam takım kötü ama bu ilk defa olmuyor ki ben takımdan zevkte alıyorum inanıyorumda İnan inanma fakat resmen ağzımızın tadını bozuyor ve bilinçli yapıyor benim gibi düşünen çok kişi olduğunada inanıyorum bir çözüm bulunmasının gerekli olduğu aşikar yazmıycam bir daha dedi 50 yaşında kişilikli bir insan böyle bir muhabbet yapmaz yapıyorsa hiçbir şey yaşamamış veya atıp tutuyordur

Çevrimdışı Gigidatome70

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #4490 : 21 Aralık 2021, 22:28:37 »
Başka bir platformda şansını denese herkes için daha iyi olacak çünkü buradaki insanlar fazla kibar davranıyor biriniz gördümü kendisini 50 yazıyor ama gerçekten 50mi yani nedir arkadaşım böyle dalga geçer gibi mesajlar sizde bu trole izin veriyorsunuz alıştık diyelimde seviyeyi çok düşürdü bilgisi yok desen o da başka bir konu yol verin gitsin ağız tadıyla iki mesaj okuyalım şurda eskiden yazan insanlarda yazmıyor pek tamam takım kötü ama bu ilk defa olmuyor ki ben takımdan zevkte alıyorum inanıyorumda İnan inanma fakat resmen ağzımızın tadını bozuyor ve bilinçli yapıyor benim gibi düşünen çok kişi olduğunada inanıyorum bir çözüm bulunmasının gerekli olduğu aşikar yazmıycam bir daha dedi 50 yaşında kişilikli bir insan böyle bir muhabbet yapmaz yapıyorsa hiçbir şey yaşamamış veya atıp tutuyordur

Kendisini tribünden tanıyorum (veya o olduğunu tahmin ediyorum ).  trol olduğunu veya dalga geçtiğini düşünmüyorum; gerçekten yürekten ve iyi Fenerbahçeli olduğuna inanıyorum. Sadece doğal hali bu …

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #4491 : 21 Aralık 2021, 23:04:53 »
Kendisini tribünden tanıyorum (veya o olduğunu tahmin ediyorum ).  trol olduğunu veya dalga geçtiğini düşünmüyorum; gerçekten yürekten ve iyi Fenerbahçeli olduğuna inanıyorum. Sadece doğal hali bu …
abi tahminle olmaz bu iş tanımıyorsun yani işin aslı

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #4492 : 24 Aralık 2021, 13:17:05 »
Fenerbahçe Beko: "Fransa’da yapılan ilk kontrollere göre; Nando De Colo’nun sol el ikinci tarak kemiğinde kırık meydana gelmiş ve Jan Vesely’nin sağ ayak bileğinde burkulmaya bağlı bağ yaralanması oluşmuştur."

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #4493 : 24 Aralık 2021, 13:57:06 »
Türkiye Kupası maçlarına yetişseler bari.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #4494 : 26 Aralık 2021, 14:18:58 »
#SONDAKİKA Fenerbahçe Beko’nun ASVEL maçında sakatlanan Jan Vesely'nin 6 hafta, De Colo için ise 8-10 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklandı

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #4495 : 26 Aralık 2021, 14:42:35 »
#SONDAKİKA Fenerbahçe Beko’nun ASVEL maçında sakatlanan Jan Vesely'nin 6 hafta, De Colo için ise 8-10 hafta sahalardan uzak kalacağı açıklandı

10 Ocakta antremanlara baslayacak galiba ... Oyle deniyor ama ... bunlar iki kati sure vermis ...

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #4496 : 26 Aralık 2021, 14:49:21 »
10 Ocakta antremanlara baslayacak galiba ... Oyle deniyor ama ... bunlar iki kati sure vermis ...
İşin ucunda Fb sağlık ekibi olunca her şey olur. Bilerek uzun vermişlerdir süreyi sosyal medyada linç başlıyor dönmeyince :D

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #4497 : 28 Aralık 2021, 20:13:00 »
Bilgilendirme

Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımızdan iki sporcu ve bir teknik ekip çalışanı olmak üzere toplamda üç kişinin bugün yapılan Covid-19 testleri pozitif sonuçlanmıştır.

Test sonucu pozitif olan kişilerin izolasyon ve tedavi süreçleri başlatılmıştır.

Çevrimdışı Aykutpmkc

• Üye
  • Yer: Kars-Karabük
    • aykutpmkc
« Yanıtla #4498 : 29 Aralık 2021, 01:44:26 »
Bilgilendirme

Fenerbahçe Beko Erkek Basketbol Takımımızdan iki sporcu ve bir teknik ekip çalışanı olmak üzere toplamda üç kişinin bugün yapılan Covid-19 testleri pozitif sonuçlanmıştır.

Test sonucu pozitif olan kişilerin izolasyon ve tedavi süreçleri başlatılmıştır.
Heeeh bir bu eksikti.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #4499 : 10 Ocak 2022, 20:11:25 »
Fenerbahçe Beko’dan yapılan açıklamaya göre ABDl’li oyuncu Marial Shayok, omzundan yaşadığı sakatlık sebebiyle parkelerden en az 4 hafta uzak kalacak.

Oyuncu, kulübün belirttiği üzere bugün yapılan takım idmanında omzundan yaşadığı sakatlık sonrası MR çektirdi. MR sonucuna göre 26 yaşındaki oyuncunun durumu, 4 hafta sonra yeniden değerlendirilecek.